foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2015

05.12.2015 - CACIB Wels (A)

IHA Wels (A), 05.12.2015
Judge: ROLAND SPÖRR (A)
počet prihlásených psov: 40
       
Za spracovanie výsledkov ďakujeme Adriane Benčičovej
       
PSY / MALES
Puppy / dorast:    
VN – AKIL ARAGORN KITABU-KWENDA
O: Kadamo It´s Now Or Never M:  Am Asuri of Glaze Rose 
chov: Buchgeher Nicole maj: Knapp Eva
       
N – HAKER RUDY UROK
O: Chibale Habeebah of Shingamonga M:  Esis Apazo Folwark Zwierzecy
chov: Bortnik-Morajda Boguslawa maj: Benčičová Adriana
       
N – BILAL PRIDE OF DUBA
O: Kushika Holein One M:  Glenaholm Thandani
chov: Klingberg Stefan maj: Denifl Andreas
       
Junior / mladých:
V1, Junior Winner – GEORGE CLOONEY SLUNCE ZAMBEZI
O: Usakose Air of Success of Gondwana M:  Rex Ventors Trinity 
chov: Šestáková Lenka maj: Pavlišová Iveta
       
VD2 – NYANGANI SHAKA
O: Shangani Enyama Yahe  M:  Nyangani Chambela
chov: Böhmer Silvo & Retzlaff Kim maj: Brandstätter Gudrun & Grünwald Pascal
       
VD3 – JAKIRO PAKIRI DE KIUNGWANA
O: Chiwambo Baha de Kiungwana M:  Lionhill Lupe
chov: Reddy Marion maj: Erlebach Claudia
       
Intermediate / stredná: 
V1, CACA - NDOKI GENTLE GEORGE
O: Faira Arif Kamilifu M: Ndoki Etara Kiruna
chov: Körner Claudia maj: Bossard Petra & Michael
       
V2, res.CACA – FORREST GUMP SLUNCE ZAMBEZI
O: Amakhosi Springbok Siege M: Rex Ventors Trinity
chov: Kičmerová Martina maj: Kičmerová Martina
       
VD3 – G`NALI TAARIF ZUR LIESBERGMÜHLE 
O: Indra Van Aemburen M:  Dodo Naima Zur Liesbergmühle
chov: Wehmeyer G. & M. maj: Wehmeyer Matthias
       
VD4 – FLAVOUR OF WIN SLUNCE ZAMBEZI 
O: Amakhosi Springbok Siege M: Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Moravcová Jana
       
VD – C-HINEDU-HEKIMA Z UDOLI DYJE  
O: Myöllnir Kyala M: Awaomi z Udoli Dyje
chov: Hanková Miluše maj: Lehner Johann
       
D – YE JAPHA JABARI MATU
O: Saeed Delle Cime Bianche M: Ye Japha Makena Malia
chov: Obschernicat Peter maj: Stoiser Günter
       
Open / otvorená:
V1, CACA - UMLANI BHEKABANTU BADRANI BAHA
O: Kangelani´s Impressive Ino By Ascot M: Bayoola´s Anga Sharifa
chov: Westphal Vonesch Stefani maj: Bossard Petra & Michael
       
V2, res.CACA – EL ZIPPO MARRON Z MASNEROVA
O: Akizuri Ika Asani M:  Berenica Rose z Masnerova
chov: Masnerová Zdenka maj: Mozolová Ilona
       
V3 – KIFAHARI KUZAA  GAMBA
O: Wa Kishujaa Dakari M: Amali
chov: Graneris Patrizia maj: Winkler Markus
       
V4 – EROS KEY TO HEART SLUNCE ZAMBEZI
O: Amber Grand Star Qwandoya M: Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Plutko Ján
       
V – NYANGANI OPIYO
O: Ricvive Vignon Rouge M: Harmakhis Wisdom Osha
chov: Böhmer Silvio & Retzlaff Kim maj: Schmidl Corinna
       
V – SHAVANO'S ONE AND ONLY DREAMCATCHE
O: Thoroza Ngumo M: Shavano´s Look Out Fortia Tequila
chov: Peters Lianne & Neergaard Hanne maj: Blaumann Alexandra
       
VD – DEMBA XARIT D`AFRIQUE
O: Fana Zulu Hakimba-Spooner M: Ceebeer Xarit d´Afrique
chov: Dilk S. & H.  maj: Dilk Holger
       
abs. – TARO-CHIARO OF KA-UL-LI`S RIDGE
O: Zurimahali Dabiku M: Marashi Moskau
chov: Lichtenauer Ulrike maj: Klaffenböck Erika
       
Champion / šampiónov:
V1, CACA, CACIB, Best Male, BOS –B ́LOWER LEO OF TAILOR MADE 
O: Kennbec´s Finnal Answer   M:  Rex Ventors Oona
chov: Vlčková Kateřina   maj: Maroszczyková Irena
       
V2, res.CACA, res.CACIB – CHIBALE “HABEEBAH“ OF SHINGAMONGA
O: Chitonga Gombe  M:  Habeebah Asilia Löwenschwanz
chov: Ákos Tóth  maj: Benčičová Adriana
       
V3 – NDOKI FUMING HELLBO
O: Aresvuma Zulu Zuka M:  Ndoki Djangana Tarou
chov: Körner Claudia maj: Wienecke Volker
       
V4 – ARTABAN CIEPLY DOM
O: The Black Pearl of Course M:  Maendeleo A-team Angel Dream Girl
chov: Gruczszynska Edyta Gwarda maj: Jarová Brychtová Kateřina 
       
D - GLENAHOLM MOTOPO
O: Imkahena Duduma M:  Glenaholm Sucha Jewel
chov: Ormerod Norah maj: Kowalik Jakub
___________________________________________________________________________    
       
FEMALES / SUKY 
Puppy / dorast:
VN – BO PRIDE OF DUBA
O: Kushika Hole In One M:  Glenaholm Thandani
chov: Klingberg Stefan maj: Wehmezr Matthias
       
Junior / mladých:
V1, Junior Winner – GATEWAY TO SUCCESS SLUNCE ZAMBEZI
O: Usakose Air of Success of Gondwana M: Rex Ventors Trinity 
chov: Šestáková Lenka maj: Šestáková Lenka
       
V2 - ELLARIA NIGHTSHADE BY QWANDOY
O: Kadamo It´s Now Or Never  M:  Ashari Pearl For Qwandoya
chov: Pánková Hana maj: Heckelsmüller Susanne
       
D - ZURIMAHALI JAMILA
O: Chui-Spirit of Sansibar Island  M: Liwaza Of Ka-Ul-Li´s Ridges
chov: Federspiel Walter maj: Federspiel Walter
       
Intermediate / stredná: 
V1, CACA, CACIB, BEST FEMALE, BOB – MERANGA GRANDE GOYA
O: Shakawe Lisimba M:  Meranga Grande Chanty 
chov: Marek Irene S. maj: Marek Georg J.
       
D - FAIRY LORAINE SLUNCE ZAMBEZI
O: Amakhosi Springbok Siege M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Sýkora Jaroslav
       
abs. - ADILLA STAR MUNGU
O: Ecaille Anunnaki  M:  C´Chinara Bahati Jenys Zakimi 
chov: Trojanová Žaneta  maj: Pavličková Gabriela
       
Open / otvorená:
V1, CACA – SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY
O: Excalibur Anunnaki M:  Eza Apazo Folwark Zwierzecy
chov: Szweda Krzysztof  maj: Michalak Joanna
       
VD – ROHOGHANI'S ATONGA
O: Fana Zulu Hakimba Spooner  M:  Mashanga Chaitali
chov: Urban Rike maj: Keitel Barbara
       
VD - AM ASURI OF GLAZE ROSE
O: Mashanga Abayomi M:  A Crystal Spirt by Luanda 
chov: Skočíková Alena  maj: Buchgeher Nicole
       
Champion / šampiónov: 
V1, CACA, res.CACIB  – ETERNITY LEILA  SLUNCE ZAMBEZI
O: Amber Grand Star Qwandoya M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka  maj: Šestáková Lenka 
       
V2, res. CAC A– MAPAMBAZUKO BUUMI XARIT D`AFRIQUE
O: Nyumbani´s Aaron-Diego M:  Baina Xarit d`Afrique 
chov: Lamora A.  maj: Dilk Holger
       
V3 – AM ZAHRA OF GLAZE ROSE
O: Mashanga Abayomi  M:  A Crystal Spirt by Luanda 
chov: Skočiková Alena maj: Glasová Jana
       
V4 – AMBROSIA CIEPLY DOM
O: The Black Pearl of Cours  M:  Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl
chov: Gwarda-Gruszczynska Edyta  maj: Fritz Yvonne
       
VD – BRITA Z ČECHOVSKÝCH SADU
O: Aramis Africky Kvet M:  Adira z Maleho Dubickeho 
chov: Pokorný Milan maj: Bezpalcová Daniela

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

06.04.2024 (sobota)
ČLENSKÁ SCHODZA SKCHR
Miesto konania: o 15.00h v MsKS ŠAMORÍN

24.05.2024 (piatok)
PREDNÁŠKA - MVDr. IVAN PAŠEK
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

25.05.2024 (sobota)
XXIX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: Gary Denver (D) - NYANGOMA kennel
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

26.05.2024 (nedeľa)
BONITÁCIA SKCHR
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: v jednaní

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: v jednaní

10.2024 ev. 11. 2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2365707

Práve tu je 384 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

Hlavný sponzor

XXIX. ŠV SKCHR 2024

logo royalcanin 2016