foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2015

29.11.2015 - SLOVAKIA CUP CACIB Nitra

WINNER SHOW CACIB Nitra - 29.11.2015
Rozhodca: Vladimír Piskay, SK    
Počet prihlásených psov: 52    
Za výsledky ďakujeme J.Handzušovi a A.Benčičovej, za foto L.Šestákovej a A.Benčičovej
NR 29 11 15    Agar BISH
CAJC suka Gateway to Success Slunce Zambezi + BOB Eternity Leila SlunceZambezi, BIS Honour - Chibale "Habeebah" of Shingamonga      
 
PSY - MLADŠÍ DORAST  
VN1 - EROS NERO SOUTH MORAVIA
O: Kifahari Kuzaa Eros Dahabu M:  Ashanti South Moravia
chov: Cagalová Gabriela maj: Holičková Zuzana
       
PSY - DORAST  
VN1 - HAKER RUDY UROK
O: Chibale Habeebah of Shingamonga M: Esis Apazo Folwark Zwierzecy
chov: Bortnik-Morajda Boguslava maj: Benčičová Adriana
       
VN2 - B´XAVI HOT STAR TARREON
O: Villagedogs Hottopic M: A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Konečná Drahomíra
       
N3 - FOGY OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Habi Alex Asilia Lowenschwanz M: Cilla od Řeky Novohradky
chov: Tichá Markéta maj: Samek Martin
       
       
PSY - TRIEDA MLADÝCH    
V1, CAJC, BOS - PURE JAMES BOND HELYA RIDGE
O: Fan of Manchester Helya Ridge M:  Areswuma Tabika Neo
chov: Helešicová Jana maj: Königová Petra
       
V2 - KANGELANI ́S PERFECT CHOISE
O: Villagedogs Kamakana   M:  Kangelani´s Kuwa Kita 
chov: Hjartoy Marit  maj: Likierová Zuzana
       
V3 - GATEWAY TO HEAVEN SLUNCE ŽIVOTA
O: Usakose Air of Success of Gondwana M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Belajová Milena
       
VD4 - AZIM THEMBI KWAYERA
O: Joyful Grumpy Helya Ridge M:  Asabi Ilanga Munyati
chov: Fiantová Veronika maj: Nemčovičová Zuzana
       
VD - COOL BLOKE MUNYATI  
O: Inkosi Muugi Slunce Života M: A´Zari Ilanga Munyati
chov: Kubínová Marie maj: Polanská Jana
       
abs. - BALDRICK ALLEGROROSSI
O: Kimani od Cykasu M: Lekeenan Galaxy Girl
chov: Vopičková Magdaléna maj: Svojtková Monika
       
       
PSY - TRIEDA STREDNÁ  
V1, CAC - LIMBER LAKOTA LOWENSCHWANZ
O: A´Lucas Star Fox Grape M: Kabisa Perla Afriky Lowenschwanz
chov: Lakotová Lívia maj: Hemmel Davida + Konečná Drahomíra
       
V2, res.CAC - AKANI´S CLAN AKIA KIANO
O: Red Wheaten Akani M:  Sabayuma Bandari Jalia
chov: Schönstein Simone+Andreas maj: Schönstein Andreas
       
V3 - LASHAWN LAKOTA LÖWENSCHWANZ  
O: A´Lucas Star For Grape  M:  Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Lakotová Lívia  maj: Lakotová Lívia 
       
VD4 - AFRICAN PANTHERA LEO D'ROCHESTER
O: Shelridge Aussie Rebel M:  Endasha Vom Kariba - See
chov: Cútová Oľga maj: Romančík Viktor
       
       
PSY - TRIEDA OTVORENÁ
V1, CAC - YAW ADYUBA GOT A DRIVE TO DIE FOR
O: Aresvuma Zulu Zuka M:  Yaw Adyuba Amaziah Montsho Phenyo
chov: Baasaron B.E.R. maj: Dumbrava Anna+Bukhove
       
V2, res.CAC - SPEED RHODESIAN PARK DOLOMITY
O: Excalibur Anunnaki M:  Eza Apazo Folwark Zwierzecy
chov: Szweda Krzysztof maj: Lityńska Magdalena
       
VD3 - ANGEL DIAMOND RED WHEAT
O: Ecaille Anunnaki M: Image Darma
chov: Střelecká Barbara Marie maj: Střelecká Barbara Marie
       
VD4 - ALEXANDER DIAMOND RED WHEAT
O: Ecaille Anunnaki M:  Image Darma
chov: Střelecká Barbara Marie maj: Lošáková Kristýna
       
       
PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV    
V1, CAC, CACIB - JOYRIDE TO ORLANDO LIBAMI
O: Kennebec´s Final Answer M: Etana Sasha Senanga From Hungary
chov: Kynclová Dagmar maj: Matušková Stanislava
       
V2, res.CAC, res.CACIB - NDOKI FUMING HELLBOY
O: Aresvuma Zulu Zuka M:  Ndoki Djangana Tarou
chov: Körner Claudia  maj: Wienecke Volker
       
V3 - MKANGAWI AKIIKI ALVIN
O: Glenaholm Taariq M:  Tusani Famous Sheena
chov: Marcová Veronika maj: Haršányiová Martina
       
V4 - B ́LOWER LEO OF TAILOR MAD    
O: Kennbec´s Finnal Answer  M:  Rex Ventors Oona
chov: Vlčková Katerina maj: Maroszczyková Irena 
       
       
PSY - TRIEDA ČESTNÁ    
V1, BIS tr.čestná - CHIBALE “HABEEBAH“ OF SHINGAMONGA
O: Chitonga Gombe  M:  Habeebah Asilia Löwenschwanz
chov: Ákos Tóth  maj: Benčičová Adriana
       
_______________________________________________________________________  
       
SUKY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST    
VN1 - BAILEY MEGANN MUNGU
O: Addy Jonas Nyambe M: C'Chinara Bahati Jeny's Zakini
chov: Trojanová Žaneta maj: Kollárová Lenka
       
SUKY - TRIEDA DORAST    
VN1 - HOPE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Vilagedogs Ka Makana M: Eliviann z Valdštejnských Lip
chov: Nováková Markéta maj: Nováková Markéta
       
VN2 - BAAKI HOTSTAR TARREON
O: Hot Topic Villagedogs M: Eliviann z Valdštejnských Lip
chov: Pšeničková Stanislava maj: Fejfar Pavel
       
VN3 - HAWA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Vilagedogs Ka Makana M: Eliviann z Valdštejnských Lip
chov: Nováková Markéta maj: Matušková Stanislava
       
abs. - TUSANI WINNING WIWIIEN
O: Villagedogs Ka Makana M: Tusani O'Lala Paris
chov: Tušanová Monika maj: Kajánková Denisa
       
       
SUKY - TRIEDA MLADÝCH    
V1, CAJC - GATEWAY TO SUCCESS SLUNCE ZAMBEZI
O: Usakose Air of Success of Gondwana M: Rex ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Šestáková Lenka
       
V2 - FATAL BEAUTY BY LUANDA
O: Azizi Nille Kwanyoni M: Dreamed Yman by Luanda
chov: Krchňavá Milada maj: Krchňavá Milada
       
V3 - SOMORA´S AMBER MOON
O: Madzinza Chanzi Chaniya M:  Saimon´s Praide DaintyBlossom Of Somora
chov: Glasner Melissa maj: Hambálková Miroslava
       
VD4 - AYANA TITILAYO SHANGANI RIDGE
O: Gitano Vuma Slunce Života Aziza Ilanga Munyati
chov: Roth Zdeněk maj: Roth Zdeněk
       
       
SUKY - TRIEDA STREDNÁ    
V1, CAC, res. CACIB - AKANI´S CLAN AKIA SHAIRA
O: Red Wheaten Akani M: Sabayuma Bandari Jalia
chov: Schönstein Simone maj: Schönstein Andreas
       
V2, res.CAC - TUSANI SUNNY PEARL
O: Kennebec's Final Answer M:  Tusani Happy Zaira
chov: Tušanová Monika maj: Tušanová Monika + Richard
       
V3 - APRIL YMA SUMAC TARREON
O: Berny od Řeky Novohradky M: A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Pšeničková Stanislava
       
VD4 - ADILLA STAR MUNGU
O: Eccaile Annunaki M: C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi
chov: Trojanová Žaneta maj: Veselá Agnieszka
       
VD - CONNY MORANA
O: Caro od Řeky Novohradky M: Aliss Angee Magmabona
chov: Hanyšová Ludmila maj: Procházková Marie
       
VD - ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: A´Lucas Star fox Grape M: Blue Berry Tatranská Afrika
chov: Handzušovci Ján a Ester maj: Handzušová Ester
       
       
SUKY - TRIEDA OTVORENÁ    
V1, CAC - TUSANI RED ROSE
O: Faira Arif Kamilifu M:  Tusani Extra Chilli
chov: Tušanová Monika maj: Tušanová Monika
       
V2, res.CAC - MINNIE OD CYKASU
O: Inanda Mellberg Edelrood M: Izzy Iff od Cykasú
chov: Janouškovcová Renata maj: Janouškovcová Renata
       
V3 - AKA-LAMY SARANGA CHIEN CURLY
O: Bomani Irsania M: Jalabou Saranga
chov: Hametová Evelína maj: Hambálková Miroslava
       
V4 - EVENING STAR OF LUANDA
O: Mocca De Chasse Gando M: Alexis Femme Fatale Luanda
chov: Krchňavá Milada maj: Vodzinský Vladimír
       
V - A´ZARI ILANGA MUNYATI
O: Aramis Africký Květ M: Amira Ilanga Jeny´s Zakimi
chov: Kubínová Marie maj: Kubínová Maria
       
VD - CLOU CASSIE MAGMABONA
O: Faahac Faxe M: Anne Mellory Magmabona
chov: Dufková Eva maj: Škoda Stanislav
       
abs. - LILI MARLEN DARMA
O: Quentin Harmakhis Wisdom M: Heder Darma
chov: Dlouhá Dagmar maj: Dlouhá Dagmar
       
       
SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV    
V1, CAC, CACIB, BOB - ETERNITY LEILA SLUNCE ZAMBEZI
O: Amber Grand Star Qwandoya  M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestaková Lenka  maj: Nejedlá Ivana + Černý Ivo
       
V2, res.CAC - SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY
O: Excalibur Annunaki M: Eza Apazo Folwark Zwierzecy
chov: Szweda Krzysztof maj: Michalak Joanna
       
V3 - ASHANTI SOUTH MORAVIA
O: Glenaholm Makatso M: Eržika Bílé Karpaty
chov: Cagalová Gabriela maj: Cagalová Gabriela
       
V4 - GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: African Farmers Guardian Akono M: Eliviann z Vladštejnských Lip
chov: Nováková Markéta maj: Nováková Markéta
       
V - A´TARA STAR FOX GRAPE
O: Mashanga Abayomi M: Tarujen Stacey
chov: Zoubek Petr maj: Pšeničková Stanislava
       
V - ALLISON DIAMOND RED WHEAT
O: Écaille Anunnaki M: Image Darma
chov: Střelecká Barbara Marie maj: Střelecká Barbara Marie
       
abs. - AM ZAHRA GLAZE ROSE
O: Mashanga Abayomi M: A Crystal Spirit by Luanda
chov: Skočíková Alena maj: Glasová Jana

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

06.04.2024 (sobota)
ČLENSKÁ SCHODZA SKCHR
Miesto konania: o 15.00h v MsKS ŠAMORÍN

24.05.2024 (piatok)
PREDNÁŠKA - MVDr. IVAN PAŠEK
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

25.05.2024 (sobota)
XXIX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: Gary Denver (D) - NYANGOMA kennel
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

26.05.2024 (nedeľa)
BONITÁCIA SKCHR
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: v jednaní

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: v jednaní

10.2024 ev. 11. 2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2365796

Práve tu je 82 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

Hlavný sponzor

XXIX. ŠV SKCHR 2024

logo royalcanin 2016