foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Novinky 2024

18.02.2023 CACIB NITRADOG, rozh: Burunkai (HU)

CACIB NITRADOG - CARNIVAL CUP - 18.02.2023
Počet prihlásených psov: 69 RR
Rozhodca: Patrícia Burunkai (HU)
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová, Vierka Papánková

PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - DAVENDHI KING OF MOONSHINE
O: Njia Jamaa Grand Lewis   M: Livernose Rules Veuve Clicquot
Chov: Bergers-Ketterink L.M.   Maj: Varga Peter

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - KHAL DROGO ENERGY OF AFRICA
O: Zahabu Danuwa Jamaal   M: Ebby The Jewel Energy Of Africa
Chov: Masarik Jaroslav   Maj: Čeloudová Iva

VN2 - MAANHAAR PRIMO-CREATUS ONLY YOU
O: Maanhaar Primo-Creatus Mon Cheri Archy   M: Saimon´S Praide Hennessy
Chov: Dymytrova-Kaihla Hanna   maj: BEHRENS PETRA

VN3 - TEXAN DAYTON MOIAGIOIA
O: Dreamcatcher Ciepły Dom   M: Zaleta Z Wervą
Chov: Olanin Božena   Maj: Holičková Zuzana

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB - RIDGE’S STAR YADGAR YAIR
O: Ridge’s Star Citron   M: Ridge’s Star Radgimira
Chov: Spesivykh Anna   Maj: Malamud Anna

V2 - NIDOS GALIUM AUKSINIS FENIKSAS
O: Gens Julia Must Have   M: Island Bora Bora Auksinis Feniksas
Chov: Sarune Kairyte   Maj: Pádivá Alexandra

V3 - LION´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Ave Caesar Your Fame And Fortune   M: Coco Chanel Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Szalay Ingrid

V4 - OPTIMUS PRIME SLUNCE ZAMBEZI
O: Villagedogs O’ Red October   M: Keep’n My Heart Emma Slunce Zambezi
Chov: Šestáková Lenka   Maj: Šmitalová Lenka

V - DORIÁN TONY AKA-MOON
O: Hesperus Tony Pro Amicitia   M: Amelii Bentley Aka-Moon
Chov: Hambálková Miroslava   Maj: Buchartová Jana

V - GELUK BLACK RIVER KINGDOM
O: Zaliwa Ndoto Purple Rain   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Chov: Albert Adela   Maj: Papánková Viera

V - MARMATIA AUSSIE MATHYAS
O: Shakuru Beat It   M: Marmatia Nekira Radha
Chov: Fejer Leslie   Maj: Gebrová Alena

V - PINK PANTHER SLUNCE ZAMBEZI
O: Villagedogs Kamakana   M: Gateway To Success Slunce Zambezi
Chov: Šestáková Lenka   Maj: Janáčková Kamila

VD - ARYAN SADIKI ZUVA RANGU
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Kimani Zahra Wandellmere
Chov: Chmelová Ludmila   Maj: Chmelová Ludmila

VD - SHABANI’S PRIDE BAHATI
O: Degas Silesian Harta   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

Diskval. - KINGSTONE RAY OF LUANDA
O: Gens Julia Must Have   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Świtakowska Karolina

Absent - VIA CARPATIA GERLACH GERDIN LONGRIDGE
O: Tusani X-Calibur Rr   M: Vistula Fleur Gerdin Longridge
Chov: Czarniecka Grażyna   Maj: Strońska Aleksandra

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, res. CACIB - ONCE UPON A TIME SLUNCE ZAMBEZI
O: Villagedogs O´Red October   M: Keep´N My Heart Emma Slunce Zambezi
Chov: Šestáková Lenka   Maj: Šestáková Lenka

V2, res. CAC - CERBERUS RHODESIAN HEART
O: Homer Pregowce Z Jasienia   M: Amaltheia Equinox Rhodesian Heart
Chov: Lazárková Zdenka   Maj: Jelinkova Monika Charlotta

V3 - BABU MINKAH LOTUS POWER
O: Esami Zulu Munyati   M: Annie Ferligov
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Ünal Petra

D - PERFECT CHOICE BRUNO QWANDOYA
O: Wakati Mzuri Jazua Aike   M: Here Comes The Sun Qwandoya
Chov: Pánková Hana   Maj: Dobešová Lenka

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA
O: Easily Exellent Qwandoya   M: Abanilla Princessby Reggynka
Chov: Groulík Pavel   Maj: Dubová Marcela

V2, res. CAC - GOBI’S LEKI MAGMABONA
O: Kangelani’s Shining Gobi   M: Epic Brianne Magmabona
Chov: Dufková Eva   Maj: Komrsková Daniela + Komrska Petr

V3 - ALTAIT THE HOPEFUL STAR
O: Mawanda Moon Bross Zion   M: Camisha Arte Cassari
Chov: Fülöp Orsolya Kitti   Maj: Bakó Krisztina

V4 - AZIKIWE BAKARI LOTUS POWER
O: Bakari Shane Munyati   M: Annie Ferligov
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Kubínová Marie

V - GODSENT MUSE DELIGHTFUL DELANI
O: Harmakhis Wisdom Amarone Moki   M: Jelany Red Olivia Godsent
Chov: Musina Natalja   Maj: Musina Natalie + Bukss Edgars

V - ISAIA PELÉ ARTE CASSARI
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnskych Lip   M: Beautifly Lola Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Sturdzikova Zuzana

VD - BENTLEY TRUE-BLUE KENTANI
O: Addy Jonas Nyambe   M: Follow My Heart By Luanda
Chov: Gabrielová Marie   Maj: Pasulkáš Martin

Neposúdený - JONAS THE KING OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada 

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS 

V1, CAC, CACIB, BOS - RIDGE’S STAR HALVARD
O: Ridge’s Star Eshtan Eyshuli   M: Ridge’s Star Shine Shantal’
Chov: Spesivykh Anna   Maj: Malamud Anna

V2, res. CAC - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
Chov: Szabová Henrieta   Maj: Holičková Zuzana

V3 - CORVUS CORAX SANGOMA
O: Leopold Amnon Berezin Rich-Rach   M: Wesoła Łapka Sangoma
Chov: Ossowska Edyta   Maj: Świtakowska Karolina

V4 - ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN
O: Shayela Kimoni Ngwani Ravira   M: Ndoto Aila Adhama Off
Chov: Dirks Monique   Maj: Papánková Viera

Absent - CRACOVIA CARBONADO GERDIN LONGRIDGE
O: Dotty Paws Sangoma   M: Vistula Fleur Gerdin Longridge
Chov: Czarniecka Grażyna   Maj: Strońska Aleksandra

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN
O: Elangeni Braveheartrules   M: Maanhaar Primo-Creatus Bahati Nella Dila Fibi
Chov: Dimitrova Ann   Maj: Gebrová Alena

V2 - ESAMI ZULU MUNYATI
O: Evergraces League Of Legendsjax   M: A’zari Ilanga Munyati
Chov: Kubínová Marie   Maj: Ünal Petra

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, Veteran CACIB - ADDY JONAS NYAMBE
O: Tarujen Uwayo   M: Darcy Ann Anunnaki
Chov: Doležal Zdeněk   aj: Gebrová Alena

SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - A HOT CHILLI BONITTA’S LEGACY
O: Un Beso De Lion Mudiwa Feza   M: Best Bonitta Lisimba Sun
Chov: Kejíková Petra   Maj: Kejíková Petra

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
VN1 - LUISA PRINCESS HOPE Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Manzili Mallik Slunce Života Slunce Života   M: Hope Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Nováková Markéta   Maj: Jurásková Ivana

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB, BOJ - KILIMANJARO RAIN OF LUANDA
O: Gens Julia Must Have   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

V2 - AMAZING ADELINE HANNAH-BOHEMIA
O: Indy Joe Sydney Z Valdštejnských Lip   M: Bushra Hannah Nyanza
Chov: Wiedermannová Dita   Maj: Wiedermannová Dita

V3 - GLAMIRA BLACK RIVER KINGDOM
O: Zaliwa Ndoto Purple Rain   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Chov: Albert Adela   Maj: Miťko Pavol

V4 - ANA DARA AKAR AFRIKA
O: Hesperus Tony Pro Amicitia   M: Dacota Silesian Harta
Chov: Rejmanová Alena   Maj: Rejmanová Alena

V - BASILEIA IMAN GHANIYAH
O: Ndoki It´S One To Remember Imano   M: Iman Blake Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Bravencová Šárka   Maj: Landsman Miloslav

V - BINETA BENTLEYS GIRL ON FIRE AAYANA MALI
O: Glen Rhodes Benjafields Bentley Boy   M: African Jordana Vom Gomaringer Schloss
Chov: Behrens Petra   Maj: Behrens Petra

V - C’ABUTO ZHENGA KWAYERA
O: Kangelani’s Shining Gobi   M: Elon Armani Munyati
Chov: Fiantová Veronika   Maj: Fiantová Veronika + Fianta Michal

V - DIAMOND DOROTHEA ZULULAND
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Tusani Winning Winnie
Chov: Krajčírová Zuzana   Maj: Krajčírová Zuzana + Krajčír Ľudovít

V - DIAMOND KYRA ZULULAND
O: Manzili Malik Slunce Žvota   M: Tusani Winning Winnie
Chov: Krajčírová Zuzana   Maj: Šerki Vojtech

VD - A’MESI KAYLA ZUVA RANGU
O: Kangelanis Sadiki By Red   M: Kimani Zahra Wandellmere
Chov: Chmelová Ludmila   Maj: Chmelová Ludmila

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - RED HOT LINE D’ORO REGINA
O: Red Hot Line X-Factor Hummer   M: Red Hot Line Stefani
Chov: Volkova Tatiana + Mozhzhevelova Oleksandra   Maj: Gutor Evgeniia + Gajdov A.

V2, res. CAC - CASSANDRA RHODESIAN HEART
O: Homer Pregowce Z Jasienia   M: Amaltheia Equinox Rhodesian Heart
Chov: Lazárková Zdenka   Maj: Lazárková Zdenka

V3 - AURI NILAYA BLACK RHODY
O: Mafinga Hombarume   M: Emefa Zeena Munyati
Chov: Habrovanská Michaela   Maj: Holbíková Naďa

V4 - LAETITIA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas   M: Jaroma Highridge Lets Get It On
Chov: Seržante Veronika   Maj: Kollárová Monika

V - HABIBI PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Georgeous Ellie Of Perla Afriky
Chov: Štefuň Juraj   Maj: Chovancova Marika

VD - FANTASTIC SARAFINA HATI SINGA
O: Mazi The Afrikan Lion King   M: Cetera Hati Singa
Chov: Pipke Agata   Maj: Bláhová Lada

Absent - INDIANA IN LOVE TATRANSKÁ AFRIKA
O: Irigo Fifth Element Qwandoya   M: Es Elisha Tatranská Afrika
Chov: Handzušovci Ján A Ester   Maj: Handzušová Ester

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, res. CACIB - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

V2, res. CAC - ARWEN NILAJA GHANIYAH
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Iman Blake Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Bravencová Šárka   Maj: Bravencová Šárka

V3 - AMIRA IJABA BLACK RHODY
O: Mafinga Hombarume   M: Emefa Zeena Munyati
Chov: Habrovanská Michaela   Maj: Habrovanská Michaela

V4 - AVE EVITA MONAMIDOG
O: Maanhaar Primo Creatus Fateful Benjamin   M: O’hara Scarlett Od Cykasu
Chov: Kozicová Ivana   Maj: Kozicová Ivana

V - ALICE IN WONDERLAND ARDOMARO
O: African Dragon Of Sangoma   M: Ayleen Roxxy Crazy Cliff
Chov: Kuciánová Věra   Maj: Bohuňková Blanka

V - BELETTE TUMAINI SLUNCE PODORLICKA
O: Tsavos Hunter Diamond Edition Tayo   M: Colette South Moravia
Chov: Vernerová Věra   Maj: Cagalová Gabriela

V - TUSANI HAPPY DALILA
O: Cojochripa Erevu Rafiki   M: Tusani Red Rose
Chov: Tušanová Monika   Maj: Rašič Erik

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - RIDGE’S STAR CZEZARIYA
O: Kangelani’s Perfect Choice   M: Ridge’s Star Artemida
Chov: Spesivykh Anna   Maj: Gutor Evgeniia + Savitskaya Natalia

V2, res. CAC - GODSENT MUSE CLAP YOUR HANDS
O: Lobengula Mwai Imara   M: Jelany Red Olivia Godsent
Chov: Musina Natalja   Maj: Musina Natalie

V3 - AMINATA-MARIE AAYANA MALI
O: Akosambo´S Attraction Makhubo   M: African Jordana Vom Gomaringer Schloss
Chov: Behrens Petra   Maj: Behrens Petra

V4 - BUSHRA HANNAH NYANZA
O: Gunthwaite Jack Swagger   M: Akilah Ewe Mungu
Chov: Štika Hynek   Maj: Wiedermannová Dita

V - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
Chov: Szabová Henrieta   Maj: Szabová Henrieta

Absent - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburger´S Paws   M: Adilla Star Mungu
Chov: Veselá Agnieszka   Maj: Miletichová Ivona

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

Absent - ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: A'lucas Star Fox Grape   M: Blue Berry Tatranská Afrika
Chov: Handzušovci Ján A Ester   Maj: Handzušová Ester

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

24.05.2024 (piatok)
PREDNÁŠKA - MVDr. IVAN PAŠEK
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

25.05.2024 (sobota)
XXIX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: Gary Denver (D) - NYANGOMA kennel
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

26.05.2024 (nedeľa)
BONITÁCIA SKCHR
Miesto konania a čas: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra), 10:00 hod

09.06.2024 (nedeľa)
MIMORIADNA KONFERENCIA SKCHR
Miesto konania a čas: MsKS v Šamoríne 17:00 hod

 19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2465895

Práve tu je 270 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

Hlavný sponzor

XXIX. ŠV SKCHR 2024

logo royalcanin 2016