foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

30.10.2022 DANUBE CACIB BRATISLAVA, rozh: Jursa (SK)

CACIB BRATISLAVA - CRUFT NOMINÁCIA 30.10.2022
Prihlásených: 37 RR
Rozhodca /Judge: Jozef Jursa (SK)
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová

PSY / MALE

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 - SHABANI'S PRIDE BAHATI
O: Degas Silesian Harta   M: Charisse Joy Of Africa
Ch: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

Absent - DANTE HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburgers´ Paws   M: Angelina Hvězdy Na Stráži
Ch: Veselá Agnieszka   Maj: Rejfková Žaneta

TRIEDA MLADÝCH /JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOJ, JBIG, CRUFT NOMINÁCIA 2023 - ONCE UPON A TIME SLUNCE ZAMBEZI
O: Villagedogs O´Red October   M: Keep´N My Heart Emma Slunce Zambezi
Ch: Šestáková Lenka   Maj: Bechová Lenka

V2 - BRILLIANT LEONARD OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
Ch: Moravcová Jana   Maj: Hřích Václav + Hříchová Barbora

V3 - Ragnar Leo Ayaba
O: Elangeni The Paces Youll Go   M: Tomek Ridges Aneesa Chipangali
Ch: Rogošič Blagojevič Ina   Maj: Goergei Michaela

VD4 - HENRY PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
Ch: Štefuň Juraj   Maj: Juránek Kahle Tereza

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - HABALU OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Especial Nelson Of Perla Afriky   M: Afya Dorotte Nyanza
Ch: Tichá Markéta   Maj: Pletichová Marta

V2, res.CAC - TUNAPENDANA EBONY MR. PERFECT SAMU
O: Ch Kangelanis Perfect Choise   M: Tunapendana Bhanu Lovely Sumba
Ch: Lisson Katja   Maj: Benser Markus And Tina

VD3 - HESTON PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
Ch: Štefuň Juraj   Maj: Kahle Eva

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, res.CACIB - KISS ME ROMEO SLUNCE ZAMBEZI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Emma True Angel Slunce Zambezi
Ch: Bechová Lenka   Maj: Bechová Lenka

V2, res.CAC - ADAR MARKY Z DUPALOVY TVRZE
O: Marky Mark Od Cykasu   M: Bonie Imani Afryea
Ch: Vera Miloš   Maj: Rejfková Žaneta + Rejfková Žaneta

V3 - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
Ch: Szabová Henrieta   Maj: Holičková Zuzana

VD4 - MAANHAAR PRIMO-CREATUS PLAYBOY
O: Deyonga Dakaray Ma-Dutu   M: Maanhaar Primo-Creatus Jata Made With Love From Noah
Ch: Dymytrova-Kaihila Hanna   Maj: Avramenko Iaroslava

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS, CRUFT NOMINÁCIA 2023 - SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Ch Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Ch Corca Habeebah Of Shingamonga
Ch: Lakotová Lívia   Maj: Hnátko Milan + Müllerová Dana

V2, res.CAC - AMAZING TARGARYEN RHODESIAN SHINE
O: Buggi Sambazi   M: Bella Hope Legend Of Africa
Ch: Moravcová Jana   Maj: Troblová Dana

V3 - SHONA OUT OF AFRICA MADIBA
O: Simba   M: Shona Out Of Africa Luma
Ch: Battaglia Carlotta   Maj: Di Stefano Angela

VD4 - ARLO EQUINOX RHODESIAN HEART
O: Ohgami Loves Breaking News   M: African´S Famous Chaka Bellette
Ch: Lazárková Zdenka   Maj: Hornáková Jessica + Wegrzyn Petr

SUKY / FEMALE

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1, res.BIS PUPPY - KILIMANJARO RAIN OF LUANDA
O: Gens Julia Must Have   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Ch: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

VN2 - KITIKAKA ARTE CASSARI
O: Jitu Ayaba   M: Bell S Joy Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Blahová Veronika

VN3 - HOPE SANGOMA
O: Ave Caesar Platinum Jewel Of Rubi   M: Calypso Rose Sangoma
Ch: Ossowska Edyta   Maj: Di Stefano Angela

VN4 - DIAMOND KYRA ZULULAND
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Šerki Vojtech

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, CRUFT NOMINÁCIA 2023 - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
Ch: Aubrechtová Lucie   Maj: Aubrechtová Lucie

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC, CACIB, BOB, CRUFT NOMINÁCIA 2023 - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Ch: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

V2, res.CAC, res.CACIB - SHABANI´S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
Ch: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

VD3 - WAENZI WAZURI BASHIDA BEBI BINT LAYLI
O: Tunapendana Adia Ayo   M: Tsavos Hunter Especially For You Layli
Ch: Von Delius Cosima   Maj: Von Delius Cosima

VD4 - BELIEVE IN DREAMS MYSTIC WILLOW
O: Dotty Paws Sangoma   M: Rapsodia Z Werwa
Ch: Wolny Maja   Maj: Di Stefano Angela

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1,CAC - CASSANDRA RHODESIAN HEART
O: Homer Pregowce Z Jasienia   M: Amaltheia Equinox Rhodesian Heart
Ch: Lazárková Zdenka   Maj: Lazárková Zdenka

V2, res.CAC - BEAUTIFUL BURUNDI ZULULAND
O: Tusani X-Calibur Rr   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Kurtišová Mária

V3 - BIZZETE CHARLIE RHODENNY
O: Bayo Kendi Kaweria   M: Enny Joy Of Ashanti South Moravia
Ch: Podešvová Alena   Maj: Podešvová Alena

V4 - HAZEL MUDIWA FEZA
O: Buggi Sambazi   M: Mi Amore Mudiwa Feza
Ch: Michalak Joanna A Martyna   Maj: Kullik Cindy

VD - BERICA SALLY RHODENNY
O: Bayo Kendi Kaweria   M: Enny Joy Of Ashanti South Moravia
Ch: Podešvová Alena   Maj: Chudíková Monika

VD - CHARMING TOP´S ZIWA LOOWYONS
O: Afrikan Makwangwala Abubakar Jelani To   M: Angel Nalla Mungu
Ch: Kollárová Lenka   Maj: Kollárová Lenka

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - HATSEPTSOUT ARTE CASSARI
O: Kangelani's Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Štangelová Eva

V2, res.CAC - MOM'S ANGEL JULIET SLUNCE ZAMBEZI
O: Kangelani´S Perfect Choise   M: Emma True Angel Slunce Zambezi
Ch: Šestáková Lenka   Maj: Filipová Jana

V3 - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
Ch: Szabová Henrieta   Maj: Szabová Henrieta

V4 - BEATRIS THE BRAVE KENTANI
O: Addy Jonas Nyambe   M: Follow My Heart By Luanda
Ch: Gabrielová Marie   Maj: Astalošová Lenka

V - ROCK THE RIDGEBACK NINA SIMONE
O: Ch Got The Soul By Luanda   M: Highway To Hell Prea Amali
Ch: Tomasi Laura   Maj: Kullik Cindy

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

REPREZENTAČNÝ STÁNOK SKCHR
25.-27.11.2022
Miesto konania: INCHEBA Bratislava
počas konania výstavy WINTER DANUBE 2022

MIMORIADNA BONITÁCIA
26.11.2022 (sobota)
Miesto konania: INCHEBA Bratislava, hala D, po posudení RR

****************************
PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2023

ČLENSKÁ SCHÔDZA SKCHR
05.03.2023

XXIX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
20.5.2023 - (sobota)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

BONITÁCIA SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

KLUBOVÝ DEŇ SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
30.9.2023 alebo 14.10.2023

BONITÁCIA SKCHR
01.10.2023 alebo 15.10.2023

 

 

 

 

 

Čítanosť článkov
2083092

Práve tu je 251 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR