foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Novinky 2022

26.05.2018 XXIV. KV Krpáčovo rozh. E.Hammerschmid

26.05.2018 XXIV. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR Krpáčovo
Rozhodca: Elisabeth Hammerschmid (AT)
Počet prihlásených psov: 48
Za spracovanie výsledkov ďakujeme Alexandre Pádivej
Fotografie z výstavy, za ktoré ďakujeme p. Michalovi Volárikovi nájdete na fanpage SKCHR

KV2018BOBBOS

BOB: RIDGEBACK´S HIARI JOEY
BOS: CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V1, klubCAC, BOV ANAEL LENNOX KE-FA-RI´S, SPKP 1312, 11.09.2008
O: IHLOBO OF KA-UL-LI´S RIDGES M: BRIA KRÁSNY RIDGE
CH: FABO ŠTEFAN MAJ: PÁDIVÁ ALEXANDRA      

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V1, klubCAC BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 1451, 31.10.2009
O: NTCHWAIDUMELA EASTLUIS M: CATHY Z ÚDOLÍ KOCÁBY
CH: HANDZUŠOVCI ESTER A JÁN MAJ: HANDZUŠOVÁ ESTER        

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1, klubCAC ADHIAMBO KAWERIA, SPKP 1740, 17.05.2013
O: MAIDEN´S KALAHARI KANDY M: TUSANI JOLLY JOELIN
CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: BITTALOVÁ MÁRIA + TVRDON IGOR

VD2 HAKER RUDY UROK, SPKP 1930, 19.04.2015
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ESIS APAZO FOLWARK ZWIERZĘCY
CH: BORTNIK-MORAJDA BOGUSLAWA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA     

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1, klubCAC NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA, SPKP 1775, 20.06.2013
O: ARESVUMA ZULU ZUKA M: NDOKI DJANGANA TAROU
CH: KÖRNER CLAUDIA MAJ: PÁDIVÁ ALEXANDRA              

V2 BONNY GOLDEN STAR ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/8205/14, 30.03.2014
O: A´HIL MOZAMBIQUE STAR M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
CH: MASAŘÍÍK JAROSLAV MAJ: DRÁBKOVÁ PAVLA           

V3  KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ, SPKP 1550, 02.02.2011
O: CHAYTON PERLA AFRIKY M: ASÍLIA LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA     

VD4  JEMMA AQUILA BOJNICE, SPKP 1673, 04.07.2012 
O: MASHAMA MAZI RUS DHURIYA DANDY M: GESSY AQUILA BOJNICE
CH: BAGÁR MARTIN MAJ: BUZÁŠIOVÁ DENISA                  ......

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1  CHEROKEE ARTE CASSARI, SPKP 2191, 17.09.2017
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: HLADKÁ JANKA       

VN2 DARREN PRINCE ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9730/17, 02.11.2017
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: BONNY GOLDEN STAR ENERGY OF AFRICA
CH: MASAŘÍK JAROSLAV MAJ: DRÁBKOVÁ PAVLA  

VN3 CHINASKI CARIM ARTE CASSARI, SPKP 2195, 17.09.2017
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: ŠÁTKOVÁ BARBORA    

N   CHAKA KAN ARTE CASSARI, SPKP 2188, 17.09.2017
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUSE

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1 BEST PUPPY ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ, CMKU/RR/9779/17, 22.11.2017
O: ADDY JONAS NYMBE M: BRIA Z RUŽOVÉHO PANSTVÍ
CH: VANNAYOVÁ LUCIE MAJ: KANIANSKÁ KRISTÍNA             

VN2  GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2210, 05.10.2017
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

VN3  CHARISSE JOY OF AFRICA, SPKP 2225, 11.11.2017
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
CH: VŠELKOVÁ JANKA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA + VŠELKOVÁ JANKA  

VN4 CEANA JOY OF AFRICA, SPKP 2221, 11.11.2017
O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
CH: VŠELKOVÁ JANA MAJ: KOVÁČIKOVÁ MARTINA           

VN GRETA GARBO GIFT TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2212, 05.10.2017
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: ZACHAR IVAN                

PSY/MALE SUKY/FEMALE- TRIEDA PET/PET CLASS

1 FLASH OF LIGHT BY LUANDA, SPKP 1885, 13.11.2014
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: HUDEC MICHAL            

2  BELLA CHIKWAVA, CMKU/RR/9160/16, 23.05.2016
O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: AKIMA Z ČECHOVÝCH SADŮ
CH: TOMŠEJ RADEK MAJ: KISOVÁ LINDA                

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

VD1  HOT´N WILD BY LUANDA, SPKP 2122, 10.04.2017
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA + HUDEC MICHAL 

VD2 ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2173, 18.08.2017
O: KANGELANI ‘S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: ŠTEMPELOVÁ LUCIA             

VD3 ATLAS ROCK OF LIUWA, SPKP 2166, 28.06.2017
O: HOMER PREGOWCE Z JASIENIA M: EVENING STAR OF LUANDA
CH: VODZINSKÝ VLADIMÍR MAJ: NOVOTA PETER          

VD4 ANGELS SUN OF LIUWA, SPKP 2169, 28.06.2017
O: HOMER PREGOWCE Z JASIENIA M: EVENING STAR OF LUAND
CH: VODZINSKÝ VLADIMÍR MAJ: FEHÉROVÁ ZUZANA     

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, klubCAC  BLACK JOE ATRE CASSARI, SPKP 2054, 19.06.2016
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA + ŠTRBOVÁ ŽELMIRA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC HIGHWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI, CMKU/RR/9051/16, 26.02.2016
O: A´HIL MOZAMBIQUE STAR M: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
CH: ŠESTÁKOVÁ LENKA MAJ: JÍLKOVÁ ALENA   

V2, resCAC DON DIEGO BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 1994, 27.02.2016
O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: CARAMEL ROXY BY LUANDA
CH: ALBERT ADELA MAJ: ZELINA SAMUEL

V3 BAYO KENDI KAWERIA, SPKP 1952, 05.08.2015
O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN
CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: BITTALOVÁ MÁRIA     

V4 ALLIE FERLIGOV, SPKP 2015, 02.05.2016
O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, klubCAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ, BOB RIDGEBACK´S HIARI JOEY, SPKP 2000, 07.03.2016
O: SELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
CH: MACHO JOZEF MAJ: SLANINOVÁ SIMONA

V2, resCAC, klubresCAC ARRAKIS JOY OF AFRICA, SPKP 1763, 12.08.2013
O: SHELRIDGE AUSSIE REBEL M: TUSAMI LADY LEE
CH: VŠELKOVÁ JANKA MAJ: ŠTUCKO STANISLAV                 

V3   ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY, SPKP 1818, 14.05.2014
O: CH AZIZI NILLE KWANYONI M: C.I.B. KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: ŠTEFUŇ JURAJ A GABRIELA           

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, klubCAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA, SPKP 2123, 10.04.2017
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA       

V2, klubresCAC  OAISARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2181, 18.08.2017
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA   

VD3  DEYNA DELIVERED TARREON, CLP/RR/9507, 08.04.2017
O: ASTON MARTIN CIEPLY DOM M: A'TARA STAR FOX GRAPE
CH: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA MAJ: KISOVÁ LINDA        

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, klubCAC NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2103, 22.12.2016
O: KANGELANI ´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

V2, resCAC, klubresCAC BEAUTIFLY LOLA ARTE CASSARI, SPKP 2063, 19.06.2016
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA          

V3 C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI, SPKP 2111, 17.02.2017
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: BASHIRA KWANIA KWANYONI
CH: NETUŠILOVÁ DANUŠE MAJ: KOVÁČOVÁ MÁRIA + MELUŠ MÁRIUS  

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ, BOS CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9101/16, 21.04.2016
O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
CH: MASAŘÍK JAROSLAV MAJ: MASAŘÍK JAROSLAV   

V2, resCAC, klubresCAC A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY, SPKP 1934, 26.08.2015
O: B'LOWER LEO OF TAILOR MADE M: TUSANI MISS MALAWI
CH: KOCHAN MAREK MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA             

V3 A'ONE ARETHA LOUISE MALAWI WAY, SPKP 1937, 28.06.2015
O: B'LOWER LEO OF TAILOR MADE M: TUSANI MISS MALAWI
CH: KOCHAN MAREK MAJ: GAJDOŠOVÁ KATARÍNA                                                

V4   BLUE LADY JOY OF AFRICA, SPKP 2039, 19.05.2016
O: SHAVANO'S NORDIC DREAM OF RACHRAL M: TUSANI LADY LEE
CH: VŠELKOVÁ JANA MAJ: VŠELKOVÁ JANKA             

VD   ADDISON OF PRESSBURGERS' PAWS, SPKP 1984, 23.01.2016
CH: BUZÁŠIOVÁ DENISA MAJ: BUZÁŠIOVÁ DENISA              

VD AGIE II FERLINGOV, SPKP 2019, 02.05.2016
O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: ZOLOTÁR STANISLAV     

VD CARAMEL ROXY BY LUANDA, SPKP 1533, 24.12.2010
O: THORNBERRY AKALA M: ALEXIS FEMME FATALE LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: ALBERT ADELA           

VD  ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 1865, 19.06.2014
O: A'LUCAS STAR FOX GRAPE M: BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: HANDZUŠOVÁ ESTER              

absent MINARBI BB BRILIANT KIARA, SPKP 1943, 23.07.2015
O: KENNEBEC'SFINAL ANSWER M: MINARBI ABI NORWAY NARIN
CH: MINÁROVÁ NIKOLETA MAJ: MINÁROVÁ NIKOLETA                 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, klubCAC  MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 1972, 01.10.2015
O: MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: BLAŠKOVÁ ŽELMÍRA   

V2, resCAC, klubresCAC DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 1990, 27.02.2016
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: CARAMEL ROXY BY LUANDA
CH: ALBERT ADELA MAJ: ALBERT ADELA + BENČIČOVÁ ADRIANA

 

NAJKRAJŠÍ PES ZO SLOVENSKÉHO CHOVU -  RIDGEBACK´S HIARI JOEY

NAJKRAJŠIA SUKA ZO SLOVENSKÉHO CHOVU -  HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES / BEST YOUNG HEAD MALE
1. HOT´N WILD BY LUANDA
2. ATLAS ROCK OF LIUWA
3. CHINASKI CARIM ARTE CASSARI

NAJKRAJŠIA HLAVA PES / BEST ADULT HEAD MALE
1. ALLIE FERLIGOV
2. DON DIEGO BY BLACK RIVER KINGDOM
3. ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA/BEST YOUNG HEAD FEMALE
1. C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI
2. HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
3. OAISARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ

NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA / BEST ADULT HEAD FEMALE
1. A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
2. MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
3. JEMMA AQUILA BOJNICE

NAJKRAJŠÍ RIDGE / BEST RIDGE
1. DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
2. ATLAS ROCK OF LIUWA
3. CHEROKEE ARTE CASSARI

NAJKRAJŠÍ POHYB / BEST MOVEMENT
1. HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
2. HOT´N WILD BY LUANDA
3. NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDERS GROUP
1. TATRANSKÁ AFRIKA - CHOVATEĽ: HANDZUŠOVÁ ESTER
2. LÖWENSCHWANZ - CHOVATEĽ: LAKOTOVÁ LÍVIA

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

17.09.2022
XXVII.ŠV SKCHR
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
rozhodca:
Vanessa Moyano Gonzalvez (ES) - Kennel Molema Mua Rôo

**************

18.09.2022
BONITÁCIA
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
Prihlasovanie cez Elbreed spustené od 01.08.2022 uzávierka 11.09.2022

Čítanosť článkov
2030542

Práve tu je 118 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR