foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Novinky 2022

7.4.2018 CACIB Nitra, rozh.: Vidal Montero

CACIB NR april BOB rBISCACIB NR april BOB
V1 CAC CACIB BOB BIG res.BIS - ARTABAN CIEPLY DOM

CACIB NITRA 7.4.2018
Rozhodca: Vidal Montero José (ES)
počet prihlásených psov: 39
výsledky spracovala: J. Bagarová
za zaslanie výsledkov ďakujeme L. Lakotovej, J. Všelkovej, E. Handzušovej, H. Szabovej a za
fotky ďakujeme K. Járovej Brychtovej, E. Handzušovej
PSY - TRIEDA DORAST
VN1 res.BISS Puppy - ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Kangelani´s Perfect Choise M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
Ch: Lakotová Lívia Maj.: Štempelová Lucia
       
VN2 CHEROKEE ARTE CASSARI    
O: Kangelani´s Perfect Choise M: Red Hot Line Kerri-Bella
Ch: Likierovci Zuzana a Martin Maj.: Hladká Janka
       
ABSENT ODIN ZEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ  
O: Kangelani´s Perfect Choise M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
Ch: Lakotová lívia Maj.: Zielinski Marcin Lukasz
       
PSY - TRIEDA MLADÝCH
V1 CAJC - KANGELANI´S SADIKI BY RED
O: Heshimayakimba Energy of Red M: Kangelani´s Joyful Juma
Ch: Marit Hjartoy Maj.: Zuzana Likierová, Marit Hjartoy
       
PSY - TRIEDA STREDNÁ
V1 CAC C´MARLEY CANIS MAJOR TARREON
O: Berny od Řeky Novohradky M:  A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Svobodová Michaela
       
ABSENT BALU AFRIKANAS SUNNY HAUS
O: Ecaille Anunnaki M:  Aida Anapaiston
chov: Dryja Beata maj: Krystecka Jolanta+Szydlowska A.
       
PSY - TRIEDA OTVORENÁ
V1 CAC res.CACIB - NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Captain Pasha Qwandoya M: Chelsea z Korycanských skal
Ch: Jistebnická Jitka Maj.: Drábková Iva
       
V2 res.CAC - GATEWAY TO HEAVEN SLUNCE ZAMBEZI
O: Usakose Air of Success of Gondwana M: Rex Ventors Trinity
Ch: Šestáková Lenka Maj.: Belajová Milena
   
V3 TOLERTON DARK HUNTER OF COURSE
O: Mazel Tov´s Special Agent by Chiastolite M: Tlerton SV That Girl of Course
Ch: Turpon Barbara Maj.: Kazojč Katarzyna
       
V4            EROS NERO SOUTH MORAVIA
O: Kifahari Kuzaa Eros Dahabu M: Ashanti South Moravia
Ch: Cagalová Gabriela Maj.: Holičková Zuzana
       
V HIGHWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI
O: A´Hill Mozambique Star M: Emma True Angel Slunce Zambezi
Ch: Šestáková Lenka Maj.: Jílková Alena
       
PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1 CAC CACIB BOB BIG res.BIS - ARTABAN CIEPLY DOM
O: The Black Pearl of Course M: Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl
Ch: Gwarda Gruszynska Edyta Maj.: Járová Brychtová Kateřina
       
V2 res.CAC - ASTON MARTIN CIEPLY DOM
O: The Black Pearl of Course M: Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl
Ch: Gwarda Gruszynska Edyta Maj.: Kazojč Katarzyna
       
V3 AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS
O: Habi Alex Asilia Löwenschwanz M: Jemma Aquila Bojnice
Ch: Buzášiová Denisa Maj.: Samek Martin
       
PSY - TRIEDA ČESTNÁ
V1 CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
O: Chitonga Gombe M: Habeebah Asília Löwenschwanz
Ch: Tóth Ákos Maj.: Benčičová Adriana
       
SUKY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST
VN1 CHARISSE JOY OF AFRICA    
O: Chibale Habeebah of Shingamonga M: Achird Joy of Africa
Ch: Všelková Janka Maj.: Benčičová Adriana+Všelková Janka
       
SUKY - TRIEDA DORAST
VN1 GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: Luksus z Werwa M: Es Elisha Tatranská Afrika
Ch: Handzušovci Ján a Ester Maj.: Szabová Henrieta
       
VN2 COCO CHANEL ARTE CASSARI    
O: Kangelani´s Perfect Choise M: Red Hot Line Kerri-Bella
Ch: Likierová Zuzana Maj.: Likierová Zuzana
       
VN3 AMELI BENTLEY AKA-MOON    
O: Kani Akilah Dahabu Bentley M: Aka-Lamy Saranga Chien Curly
Ch: Hambálková Miroslava Maj.: Hambálková Miroslava
       
SUKY - TRIEDA MLADÝCH
V1 CAJC Best Junior, Junior BIG, res. Junior BIS - ELE TORI JAMALI NADIRA
O: Makao Line Wild Wind M: Red Hot Line Fani Tega for Ele Tori
Ch: Babiy E.A. Maj.: Milotay Melinda
       
V2 C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI    
O: Macumazahn Qwandoyas Top Gun M: Bashira Kwania Kwanyoni
Ch: Netušilová Danuše Maj.: Kováčová Mária+Márius Meluš
       
V3 NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: Kangelani´s Perfekt Choise M: Corca "Habeebah" of Shingamonga
Ch: Lakotová Lívia Maj.: Petrová Michaela
       
V4 BACCARA TAURUSROSE    
O: Bakari Shane Munyati M: Colette South Moravia
Ch: Vernerová Věra Maj.: Vernerová Věra
       
V ACYRA SLUNCE PODORLICKA    
O: Bakari Shane Munyati M: Colette South Moravia
Ch: Vernerová Věra Maj.: Vernerová Věra
       
SUKY - TRIEDA STREDNÁ
V1 CAC CACIB BOS - NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Kangelani´s Perfekt Choise M: Corca "Habeebah" of Shingamonga
Ch: Lakotová Lívia Maj.: Lakotová Lívia
       
V2 res.CAC CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA
O: Zamboo of Malabo APD M: Aischa Energy of Africa
Ch: Masařík Jaroslav Maj.: Masařík Jaroslav
       
V3 HOOR NAZIRA MANWЁ    
O: Mohaget´s Mister Masai M: Badawi Manwё
Ch: Novosádová Kateřina Maj.: Linhartová Lucie
       
V4 ANNIE FERLIGOV
O: Alpha of Shingamonga M:  Any-Lysippe Saranga Chien Curly
chov: Zolotár Stanislav maj: Zámečníková Tereza
       
V AGIE II FERLIGOV
O: Alpha of Shingamonga M:  Any-Lysippe Saranga Chien Curly
chov: Zolotár Stanislav maj: Zolotár Stanislav
       
SUKY - TRIEDA OTVORENÁ
V1 CAC CANDLE OF LIFE MUNYATI
O: Inkosi Muugi Slunce Života M: A´Zari Ilanga Munyati
Ch: Kubínová Marie Maj.: Kubínová Marie
       
V2 res.CAC - ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: A´Lucas Star Fox Grape M: Blue Berry Tatranská Afrika
Ch: Handzušovci Ján a Ester Maj.: Handzušová Ester
       
V3 BEE HOT STAR TARREON
O: Villagedogs Hottopic M: A´Tara Star Fox Grape
Ch: Pšeničková Stanislava Maj.: Svobodová Michaela
       
V4 ADDISON OF PRESSBURGERS´S PAWS
O: Habi Alex Asilia Löwenschwanz M: Jemma Aquila Bojnice
Ch: Buzášiová Denisa Maj.: Buzášiová Denisa
       
ABSENT ELIZABETH ROSE SOUTH MORAVIA
O: Kifahari Kuzaa Eros Dahabu M: Ashanti South Moravia
Ch: Cagalová Gabriela Maj.: Cagalová Gabriela
       
SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1 CAC res.CACIB - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
O: Kangelani´s Perfekt Choise M: Red Hot Line Kerri-Bella
Ch: Likierovci Zuzana & Martin Maj.: Vojtášová Sabina
       
V2 res.CAC - COLETTE SOUTH MORAVIA
O: Fana Zulu Hakimba Spooner M: Ashanti South Moravia
Ch: Cagalová Gabriela Maj.: Vernerová Věra
       
V3 BAILEY MEGANN MUNGU
O: Addy Jonas Nyambe M: C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi
Ch: Trojanová Žaneta Maj.: Kollárová Lenka
       
V4 MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: Mkangawi Akiiki Alvin M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
Ch: Lakotová Lívia Maj.: Blašková Želmíra
       
SUKY - TRIEDA VETERÁNOV
V1 - BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA
O: Ntchwaidumela East Luis M: Cathy z Údolí Kocáby
Ch: Handzušová Ester Maj.: Handzušová Ester

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

17.09.2022
XXVII.ŠV SKCHR
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
rozhodca:
Vanessa Moyano Gonzalvez (ES) - Kennel Molema Mua Rôo

**************

18.09.2022
BONITÁCIA
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
Prihlasovanie cez Elbreed spustené od 01.08.2022 uzávierka 11.09.2022

Čítanosť článkov
2030592

Práve tu je 87 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR