foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na SlovenskuNovinky 2019

XXIV. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR - výsledky

logo KV 18

V sobotu 26.mája sa konala XXIV. Klubová výstava SKCHR v krásnom horskom prostedí v Krpáčove. Veľká vďaka patrí celému organizačnému tímu, partnerom, pani rozhodkyni Elisabeth Hammerschmid, pracovníkom kruhu i účastníkom, vďaka ktorým sa opäť podarilo usporiadať peknú výstavu s perfektnou organizáciou, množstvom cien a mohli sme si užiť veľmi príjemný deň v spoločnosti našich ridgebackov a priateľov.Veľmi nás teší, že chovatelia a majitelia šteniatok využili darčekový poukaz na výstavný poplatok, ktorý mal na tejto výstave premiéru, a výsledkom bola početná účasť šteniatok v triede dorast. Veríme, že sa uvidíme aj na ďalších akciách poriadaných SKCHR.
Po prvý krát sa tiež udeľoval titul Najkrajší pes a suka zo Slovenského chovu. Ocenenie si prevzali RIGEBACK´S HIARI JOEY  - chovateľ Jozef Macho a HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA- chovateľ Milada Krchňavá.

KV2018BOBBOSTitul Klubový víťaz a BOB patrí psovi RIDGEBACK´S HIARI JOEY, Klubový víťaz a BOS je CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA.

Kompletné výsledky XXIV. KV Krpáčovo

Srdečne gratulujeme všetkým víťazom a tešíme sa na vás na jesennej Špeciálnej výstave SKCHR, ktorú bude opäť posudzovať špecialista na plemeno.


Fotky, za ktoré ďakujeme p. Michalovi Volárikovi sú postupne pridávané na fanpage SKCHR na FB. Pokiaľ máte aj vy fotografie z týchto akcií radi ich zverejníme. Zašlite ich prosím na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Prihlásenie

Najbližšie akcie KLUBU

16.3.2019
Členská schôdza

27.4.2019
Chovateľský seminár

25.5.2019
XXIV. Špeciálna výstava
posudzovateľ: M.Krchňavá (SK), ChS Luanda

7.6.2019 Bonitácia

2-4.8.2019 Víkend s RR

18.10.2019
XXV. Výročná špeciálna výstava
19.10.2019
XXV. Jubilejná klubová výstava 

október 2019 Bonitácia

Čítanosť článkov
1156034

Práve tu je 117 návštevníkov a jeden člen on-line

  • 262