foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



14.5.2017 KV SKCHR Kamenný Mlyn, rozh.: L. Barnes

XXIII. Klubová výstava SKCHR, 14.5.2017
Rozhodca: Lindsey Barnes, UK
Počet prihlásených psov: 89
Za spracovanie výsledkov ďakujeme redakčnej rade SKCHR
Fotografie z výstavy nájdete na fanpage SKCHR


BOB BOS

BOB BONNY GOLDEN STAR ENERGY OF AFRICA
BOS MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN

PSY / MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 klub.CAC, BOV AWESOME ENZO BY LUANDA, SPKP 1277, 18.03.2008

O: ICH EMOYENI´S GRAND ZUBERI M: ICH HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA

CH: KRCHNAVÁ MILADA MAJ: KOZICOVÁ IVANA

SUKY / FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1        TUSANI FAMOUS SHEENA, SPKP 1260, 03.03.2008

O: IKIMBA WAITIMU M: TUSANI ANI WHITE LADY

CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: MARCOVÁ VERONIKA

V2        TUSANI HAPPY ZIPPY, CMKU/RR/5667/-09/08, 13.11.2008

O: MUSAFAH M: MACUMAZAHN TUSANI PEARL

CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: NOVOSÁDOVÁ KATERINA

PSY / MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 klub.CAC CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA, SPKP 1773, 19.01.2012

O: CHITONGA GOMBE M: HABEEBAH ASÍLIA LOWENSCHWANZ

CH: TÓTH ÁKOS MAJ: BENCICOVÁ ADRIANA

V2        BUKAVU-BAWU GAMBA, MET.RHOD.R.1691/12, 27.03.2012

O: ABUYA VON DELA-EDEN M: BUKAVU-BAWU PAMUZINDA

CH: ACSAY LAJOS MAJ: DEÁK ANDREA

SUKY / FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 klub.CAC AM ZAHRA OF GLAZE ROSE, SPKP 1640, 10.05.2012

O: MASHANGA ABAYOMI M: A CRYSTAL SPIRIT BY LUANDA

CH: SKOCÍKOVÁ ALENA MAJ: GLASOVÁ JANA

V2        BADAWI MANWË, CLP/RR/7071, 19.07.2011

O: CH CHIVAS AYABA M: CH TUSANI EXTRA SPICE

CH: NOVOSÁDOVÁ KATERINA MAJ: NOVOSÁDOVÁ KATERINA

V3        TUSANI RED ROSE, SPKP 1785, 05.12.2013

O: FAIRA ARIF KAMILIFU M: TUSANI EXTRA CHILLI

CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: TUŠAN RICHARD + MONIKA

V4        TUSANI LADY LEE, SPKP 1490, 14.06.2010

O: COPYRIGHT RESERVED NYATHI M: TUSANI ANI WHITE LADY

CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: VŠELKOVÁ JANKA

SUKY / FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY

VN1, BEST BABY NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2103, 22.12.2016

O: KANGELANI ´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA

CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

VN2     HAYATI MANWË, CLP/RR/9337, 09.12.2016

O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË

CH: NOVOSÁDOVÁ KATERINA MAJ: NOVOSÁDOVÁ KATERINA

VN3     O'HARA SCARLETT OD CYKASU, CLP/RR/9394, 05.02.2017

O: ECAILLE ANUNNAKI M: MINNIE OD CYKASU

CH: JANOUŠKOVCOVÁ RENÁTA MAJ: KOZICOVÁ IVANA + PAPALA IVAN

SUKY / FEMALE - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1, BEST PUPPY HERE COMES THE SUN QWANDOYA, CKMU/RR/9319/16, 14.11.2016

O: IKIMBA JAMBO MANDELA M: BAYO PINKY PEARL QWANDOYA

CH: PÁNKOVÁ HANA MAJ: VITULOVÁ SVATAVA

VN2     JIYA INDIANA SLUNCE ŽIVOTA, CLP/RR/9254, 17.10.2016

O: CIB FUMO KARAMA SLUNCE ŽIVOTA M: CIB KINYEMI AT INKIRU VALLEY´S INDIANA

            CH: KLÁPOVÁ IVETA MAJ: KLÁPOVÁ IVETA

VN3     BEAUTIFUL BUFFY PRIDE OF AFRICA, CLP/RR/9235, 17.08.2016

O: WYTRAWNY GUCCI SANGOMA M: DREAM PHOEBE MANWË

CH: CEPKOVÁ PETRA MAJ: CEPKOVÁ PETRA

PSY a SUKY/ MALE & FEMALE - TRIEDA PET / PET CLASS

1., BEST PET FLASH OF LIGHT BY LUANDA, SPKP 1885, 13.11.2014

O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA

CH: KRCHNAVÁ MILADA MAJ: HUDEC MICHAL

2.         BELLA CHIKWAWA, CMKU/RR/9160/16, 23.05.2016

O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: AKIMA Z CECHOVÝCH SADU  

CH: TOMŠEJ RADEK MAJ: KISOVÁ LINDA

PSY / MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CAJC, Klub.CAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH BLACK JOE ATRE CASSARI,

SPKP 2054, 19.06.2016

O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA + STRBOVA ZELMIRA

V2        DUMISANI CHEWE MUNYATI, CLP/RR/9114, 06.05.2016

O: COPYRIGHT RESERVED NYATHI M: A´ZARI ILANGA MUNYATI

CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: HOMOLOVÁ FORSTINGEROVÁ A.

V3        RIDGEBACK´S HIARI JOEY, SPKP 2000, 07.03.2016

O: SELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA

CH: MACHO JOZEF MAJ: SLANINOVÁ SIMONA

V4        IVI´S FAITH FOR LIFE SLUNCE ZAMBEZI, CMKU/RR/9146/16, 27.05.2016

O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: ETERNITY LEILA SLUNCE ZAMBEZI

CH: ŠESTÁKOVÁ LENKA MAJ: ŠMITALOVÁ IVETA

V          ALLEX FERLIGOV, SPKP 2014, 02.05.2016

O: ALPHA OF SHINGAMONGA CHIEN CURLY M: ANY-LYSIPPE SARANGA

CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: ALEXANDROVÁ LEA

V          ARTUŠ FERLIGOV, SPKP 2018, 02.05.2016

O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSSIPE SARANGA CHIEN CURLY

CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: POLERECKÁ MARCELA

V          FIRE FANYANA DANNY TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2005, 13.04.2016

O: RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA M: BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA

CH: HANDZUŠOVCI ESTER A JÁN MAJ: KVÍCALA DAVID

V          TUSANI YEAH SIMBA, SPKP 2029, 12.05.2016

O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: TUSANI O'LALA PARIS

CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: FÍGER JÚLIUS

VD       ALLIE FERLIGOV, SPKP 2015, 02.05.2016

O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY

CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE

VD       C'MARLEY CANIS MAJOR TARREON, CLP/RR/9204, 24.07.2016

O: BERNY OD REKY NOVOHRADKY M: A'TARA STAR FOX GRAPE

CH: PŠENICKOVÁ STANISLAVA MAJ: SVOBODOVÁ MICHAELA

VD       DON ORLANDO BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 1992, 27.02.2016

O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: CARAMEL ROXY BY LUANDA

CH: ALBERT ADELA MAJ: ALBERT ADELA + KANDER LUKAS

VD       GRAND MUFASA QWANDOYA, CMKU/RR/9117/16, 13.05.2016

O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: ASHARI PEARL FOR QWANDOYA

CH: PANKOVA HANA MAJ: GEORGIOU MARILENA

ABSENT COMMODUS AMON ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9095/16, 21.04.2016

O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA

CH: MASARÍK JAROSLAV MAJ: BÍROVÁ GABRIELA

PSY / MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC, Klub. CAC EROS NERO SOUTH MORAVIA, SPKP 1964, 25.06.2015

O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA

CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: HOLICKOVÁ ZUZANA

V2, Res. CAC NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL, CLP/RR/8822, 14.09.2015

O:CAPTAIN PASCHA QWANDOYA M:CHELSEA Z KORYCANSKÝCH SKAL

CH: JISTEBNICKÁ JITKA MAJ: DRÁBKOVÁ IVA

VD3     BAYO KENDI KAWERIA, SPKP 1952, 05.08.2015

O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN

CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: BITTALOVÁ MÁRIA

VD4     TUSANI X-CALIBUR RR, SPKP 1957, 27.08.2015

O: KADAMO IT´S NOW OR NEVER M: TUSANI LADY MELODY

CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: TUŠAN RICHARD

ABSENT AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS, SPKP 1979, 23.01.2016

O: HABI ALEX ASILIA LÖWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE

CH: BUZÁŠIOVÁ DENISA MAJ: SAMEK MARTIN

PSY / MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC KLUBOVÝ VÍŤAZ, BOS MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN,

CMKU/RR/8981/-15/15, 14.05.2015

O: ELANGENI BRAVEHEART RULES M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BAHATI DELLA NILA FIBI

CH: DIMITROVA ANN MAJ: GEBROVÁ ALENA

V2, Res. CAC, Res. Klub. CAC LASHAWN LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 1866, 21.06.2014

O:A´LUCAS STAR FOX GRAPE M:KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ

CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

V3        JAMES BOND AQUILA BOJNICE, SPKP 1670, 04.07.2012

O: MASAMA MAZI RUS DHURIYA DANDY M: GESSY AQUILA BOJNICE

CH: BAGAR M./BEZDEKOVÁ Z. MAJ: BODO JURAJ + BODOVA G.

V4        ADHIAMBO KAWERIA, SPKP 1740, 17.05.2013

O: MAIDEN´S KALAHARI KANDY M: TUSANI JOLLY JOELIN

CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: BITTALOVÁ MÁRIA + TVRDON IGOR

V          GATEWAY TO HEAVEN SLUNCE ZAMBEZI, CMKU/RR/8620/15, 17.02.2015

O:USAKOSE AIROFSUCCESS OFGONDWANA M:REX VENTORS TRINITY

CH: ŠESTÁKOVÁ LENKA MAJ: BELAJOVÁ MILENA

PSY / MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC, Klub. CAC MKANGAWI AKIIKI ALVIN, SPKP 1622, 16.11.2011

O: GLENAHOLM TAARIQ M: TUSANI FAMOUS SHEENA

CH: MARCOVÁ VERONIKA MAJ: HARŠÁNYIOVÁ MARTINA

V2 Res. CAC,Res. Klub. CAC KANGELANI´S PERFECT CHOICE, NKK NO47340/14, 26.06.2014

O: VILLAGEDOGS KAMAKANA M: KANGELANI´S KUWA KITA

CH: HJARTOY MARIT MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA

V3        ADDY JONAS NYAMBE, CMKU/RR/7250, 05.02.2012

O: TARUJEN UWAYO M: DARCY ANN ANUNNAKI

CH: DOLEŽAL ZDENEK MAJ: GEBROVÁ ALENA

V4        HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJSNKÝCH LIP, CLP/RR/8634, 03.03.2015

O: WILLAGEDOGS KAMAKANA M:ELIVIANN Z VALDŠTEJN. LIP

CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA MAJ: KLÍMOVÁ MARCELA

V          ARCHEE BALD KAWERIA, SPKP 1739, 17.05.2013

O: MAIDEN´S KALAHARI KANDY M: TUSANI JOLLY JOELIN

CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: IVAN RUDOLF

V          ARTABAN CIEPLY DOM, CMKU/RR/7999/13/13, 21.04.2013

O: THE BLACK PEARL OF COURSE M: MAENDELEO A-TEAM ANGEL DREAMGIRL

CH: GWARDA GRUSZCZYNSKA EDYTA MAJ: JÁROVÁ BRYCHTOVÁ K.

V          EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA, CMKU/RR/8647/15, 26.02.2015

O: KADAMO IT´S NOW OR NEVER M: ASHARI PEARL FOR QWANDOYA

CH: PÁNKOVÁ HANA MAJ: TOMÁŠKOVÁ LUCIE + PÁNKOVÁ H.

V          HAKER RUDY UROK, SPKP 1930, 19.04.2015

O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ESIS APAZO FOLWARK ZWIERZECY

CH: BORTNIK-MORAJDA BOGUSLAWA MAJ: BENCICOVÁ A.

V          INKOSI MUUGI SLUNCE ŽIVOTA, CLP/RR/7434, 08.05.2012

O: KINYEMI AT AWESOME VALLEY'S G'AHSAN M: C'HANIYA NAYLA SLUNCE ŽIVOTA

CH: KLÁPOVÁ IVETA MAJ: KUBÍNOVÁ MARIE

V          MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN, CMKU/RR/8359/-14/14, 15.01.2014

O: SHAKURU DO U C WHAT I C M: MACUMAZAHN FIRST EDITION

CH: EDGAR PAULA MAJ: FEDOROVÁ PETRA + PÁNKOVÁ HANA

SUKY / FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH BJÖRG GINGER ARTE CASSARI, SPKP 2057, 19.06.2016

O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: VOJTÁŠOVÁ SABINA

V2        CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9101/16, 21.04.2016

O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA

CH: MASARÍK JAROSLAV MAJ: MASARÍK JAROSLAV

V3        IVI'S BEAUTY IYELIZ SLUNCE ZAMBEZI, CMKU/RR/9152/16, 27.05.2016

O: KENNEBEC'S FINAL ANSWER M: ETERNITY LEILA SLUNCE ZAMBEZI

CH: ŠESTÁKOVÁ LENKA MAJ: NEJEDLÁ IVANA

V4        DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 1990, 27.02.2016

O: CHIBALE HABEEBAH OF SCHINGAMONGA M: CARAMEL ROXY BY LUANDA

CH: ALBERT ADELA MAJ: ALBERT ADELA + BENCICOVÁ A.

V          ADDISON OF PRESSBURGERS' PAWS, SPKP 1984, 23.01.2016

O: HABI ALEX ASILIA LÖWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE

CH: BUZÁŠIOVÁ DENISA MAJ: BUZÁŠIOVÁ DENISA

V          BELL´S-JOY ARTE CASSARI, SPKP 2062, 19.06.2016

O: KENGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ K.

V          CONNIE LIONESS ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9102/16, 21.04.2016

O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA

CH: MASARÍK JAROSLAV MAJ: HAVLÍKOVÁ NIKOL

V          RIDGEBACK´S HIARI JOSEPHINE, SPKP 2003, 07.03.2016

O: SHELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA

CH: MACHO JOZEF MAJ: MACHO JOZEF

V          URBI ZAHRA KALASANTI, PKR.VI-20260, 12.03.2016

O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: FARIDA AMANDI KALASANTI

CH: GRYGIERZEC HALINA MAJ: FEDOROVÁ PETRA + BODOVÁ Z.

ABSENT BEEBEE ARTE CASSARI, SPKP 2058, 19.06.2016

O: KANGELANL´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: PETRÁŠOVÁ IVANA

ABSENT BLUE LADY JOY OF AFRICA, SPKP 2039, 19.05.2016

O: SHAVANO'S NORDIC DREAM OF RACHRAL M: TUSANI LADY LEE

CH: VŠELKOVÁ JANA MAJ: VŠELKOVÁ JANKA

SUKY / FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE

V1 CAC, Klub. CAC MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 1972, 01.10.2015

O: MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ

CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: BLAŠKOVÁ ŽELMÍRA

V2,Res. CAC BROOKE SILESIAN HARTA, CMKU/RR/8893/15, 21.09.2015

O: FAIRA ARIF KAMILIFU M: ABAYA NYAMBE

CH: HOFFERKOVÁ IRENA MAJ: HOFFERKOVÁ IRENA

V3        ENNY JOY OF ASHANTI SOUTH MORAVIA, CLP/RR/8786, 25.06.2015

O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA

CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: PODEŠVOVÁ ALENA

V4        BAILEY MEGANN MUNGU, SPKP 1939, 01.06.2015

O: ADDY JONAS NYAMBE M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKINI

CH: TROJANOVÁ ŽANETA MAJ: KOLLÁROVÁ LENKA

V          BASMAH SAFIYA KAWERIA, SPKP 1956, 05.08.2015

O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN

CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA

V          BECCA BABS SWEET RIDGE, CLP/RR/8937, 29.10.2015

O: AZIZI NILLE KWANYONI M: ABEBA THEYA SWEET RIDGE

CH: KUBÍNOVÁ PETRA MAJ: KOUKOLOVÁ ELIŠKA

V          ELIZABETH ROSE SOUTH MORAVIA, CLP/RR/8781, 25.06.2015

O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA

CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: CAGALOVÁ GABRIELA

V          MASARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, CLP/RR/9341, 01.10.2015

O: CH MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: CH KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ

CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: KLÁPOVÁ IVETA

VD       A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY, SPKP 1934, 26.08.2015

O: B'LOWER LEO OF TAILOR MADE M: TUSANI MISS MALAWI

CH: KOCHAN MAREK MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA

VD       GHALI ZAWATI MANWË, CLP/RR/8928, 28.10.2015

O: AMINIAFU´S HISHIMA H-OIVA M: TUSANI HAPPY ZIPPY

CH: NOVOSÁDOVÁ KATERINA MAJ: NOVOSÁDOVÁ KATERINA

SUKY / FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC,KLUBOVÝ VÍŤAZ, BOB BONNY GOLDEN STAR ENERGY OF AFRICA,

CMKU/RR/8205/14, 30.03.2014

O: A´HIL MOZAMBIQUE STAR M: AISCHA ENERGY OF AFRICA

CH: MASARÍÍK JAROSLAV ING. MAJ: DRÁBKOVÁ PAVLA

V2 Res. CAC, Res. Klub. CAC ANGEL NALLA MUNGU, SPKP 1928, 18.01.2014

O: ÉCAILLE ANUNNAKI M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI

CH: TROJANOVÁ ŽANETA MAJ: KOLLÁROVÁ LENKA

V3        ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY, CLP/RR/7885, 21.05.2013

O: BOMANI IRSANIA M: JALABOU SARANGA

CH: HAMETOVÁ EVELÍNA MAJ: ZOLOTÁR STANISLAV + MARTINA

V4        MUHABURA PRINCELY SOPHIE OF HUNGARY, MET.RHOD.RID. 00179/15/A, 25.03.2015

O: HARMAKHIS WISDOM QUASAR M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK

CH: PAPP VIKTÓRIA MAJ: DEÁK ANDREA

V          AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ, SPKP 2072, 28.01.2015

O: RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA M: BONNIE LILA BORANA

CH: POLÁKOVÁ SVATAVA MAJ: ONDROVICOVÁ STANISLAVA

V          TUSANI SUNRISE MINARBI, SPKP 1837, 23.06.2014

O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: TUSANI HAPPY ZAIRA

CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: KOPCANOVÁ JANA

VD       APPLE BLOOM ARTE CASSARI, SPKP 1912, 17.02.2015

O: MAKAO LINE ATUIN ART M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: ZÁVODSKÝ IVAN

VD       B´SAFARI HOTSTAR TARREON, CLP/RR/8752, 22.04.2015

O: VILLAGEDOGS HOTTOPIC M: A´TARA STAR FOX GRAPE

CH: PŠENICKOVÁ STANISLAVA MAJ: KADNÁROVÁ JANA

VD       CANDLE OF LIFE MUNYATI, CLP/RR/8526, 16.09.2014

O: INKOSI MUUGI SLUNCE ŽIVOTA M: A'ZARI ILANGA MUNYATI

CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: KUBÍNOVÁ MARIE

VD       ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 1865, 19.06.2014

O: A'LUCAS STAR FOX GRAPE M: BLUE BERRY TATRANSKÁ A.

CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: HANDZUŠOVÁ ESTER

VD       PODAROK IZ AFRIKI ERNA BARUTI, SPKP 1927, 18.11.2014

O:KADAMO IT´S NOW OR NEVER M:PODAROK IZ AFRIKI LAKESHA IMAN

CH: VASILCIKOVA ELENA MAJ: BAGAROVÁ JANA

ABSENT BEE HOT STAR TARREON, CLP/RR/8754, 22.04.2015

O: VILLAGEDOGS HOTTOPIC M: A'TARA STAR FOX GRAPE

CH: PŠENICKOVÁ STANISLAVA MAJ: SVOBODOVÁ MICHAELA

ABSENT TUSANI WINNING WINNIE, SPKP 1904, 17.03.2015

O: VILLAGEDOGS KA MAKANA M: TUSANI O´LALA PARIS

CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: KRAJCÍROVÁ ZUZANA

SUKY / FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC, Klub. CAC ACHIRD JOY OF AFRICA, SPKP 1772, 12.08.2013

O: SHELRIDGE AUSSIE REBEL M: TUSANI LADY LEE

CH: VŠELKOVÁ JANKA MAJ: VŠELKOVÁ JANKA

V2 Res. CAC EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI, CMKU/RR/7487/12, 21.06.2012

O: AMBER GRAND STAR QWANDOYA M: REX VENTORS TRINITY

CH: ŠESTÁKOVÁ LENKA MAJ: ŠESTÁKOVÁ LENKA

V3        GRACE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, CLP/RR/7830, 23.04.2013

O: AFRICAN AKONO FARMERS GUARDIAN M: ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA MAJ: KLÍMOVÁ MARCELA

V4        FOLLOW MY HEART BY LUANDA, SPKP 1889, 13.11.2014

O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA
           CH: KRCHNAVÁ MILADA MAJ: GABRIELOVÁ MARIE

V         JEMMA AQUILA BOJNICE, SPKP 1673, 04.07.2012

O: MASHAMA MAZI RUS DHURIYA DANDY M: GESSY AQUILA BOJNICE

  CH: BAGÁR MARTIN MAJ: BUZÁŠIOVÁ DENISA

SÚŤAŽE

MLADÝ VYSTAVOVATEĽ
1. Škorupková Lenka
2. Gabrielová Leona
3. Fíger Hugo
4. Kubín Jakub

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES
1. Ridgeback´s Hiari Joey
2. Fire Fanyana Danny Tatranská Afrika

NAJKRAJŠIA HLAVA PES
1. Lashawn Lakota Lowenschwanz
2. Eros Nero South Moravia
3. Flash of Light by Luanda

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA
1. Jiya Indiana Slunce života
2. Urbi Zahra Kalasanti

NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA
1. Grace Eliviann z Valdštejnských lip
2. Envy Joy of Ashanti South Moravia
3. Mema Lakota Lowenschwanz

NAJKRAJŠÍ RIDGE
1. Chibale "Habeebah" of Shingamonga
2. A´One Alecia Beth Malawi Way
3. Bayo Kendi Kaweria

NAJKRAJŠÍ POHYB
1. Follow my Heart by Luanda
2. Am Zahra of Glaze Rose
3. Emma True Angel Slunce Zambezi

NAJKRAJŠÍ PÁR
1. Hook Kamakana z Valdštejnských lip & Grace Eliviann z Valdštejnských lip
    majiteľ: Klímová Marcela

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA
1. Slunce Zambezi - chovateľ: Šestáková Lenka
2. Kaweria - chovateľ: Filipejová Zita
3. Lowenschwanz - chovateľ: Lakotová Lívia

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Najbližšie akcie KLUBU

Pre rok 2018:
10.03. Členská schôdza

24.03. Seminár pre chovateľov
26.05. XXIV. Klubová výstava
02.06. Bonitácia
03-05.08. Víkend s RR
13.10. XXIII Špeciálna výstava
13.10. Bonitácia

Prihlásenie

Návštevnosť

Today1115
Yesterday943
This week6845
This month22914
Total387870

sobota, 21. október 2017, 17:41

Práve tu je 73 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Čítanosť článkov
789184