foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2017

6.5.2017 CACIB Lučenec rozh.: J. Jursa

CACIB LUČENEC 6.5.2017                        
Rozhodca: Jozef Jursa - SK                       
Počet prihlásených psov: 38                       
Za spracovanie výsledkov ďakujeme M.Fajkusovej                                                          

PSY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST                          

VN 1 - BUGGI SAMBAZI                            
O: Kadamo It´s Now Or Never          M: Samba Rhodesian Park Dolomity
chov: Salawa Agata               maj: Salawa Agata    

PSY - TRIEDA MLADÝCH                          

V 1, CAJC - DON ORLANDO BY BLACK RIVER KINGDOM                              
O:        Chibale Habeebah of Shingamonga M: Caramel Roxy By Luanda
chov:   Albert Adela                maj: Albert Adela + Kander Lukáš

V 2 - RIDGEBACK´S HIARI JOEY                        
O:        Shelridge Aussie Rebel         M: Ridgeback´s Hiari Chanya
chov:   Macho Jozef               maj: Slaninová Simona

 V 3 - AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ S PAWS                            
O:        Habi Alex Asília Lowenschwanz       M: Jemma Aquila Bojnice
chov:   Buzašiová Denisa      maj: Martin Samek

V 4 - C´MARLEY CANIS MAJOR TARREON                               
O:        Berny od Řeky Novohradky  M: A´Tara Fox Grape
chov:   Pšeničková Stanislava           maj:Svobodová Michaela

V - IVI´S FAITH FOR LIFE SLUNCE ZAMBEZI                            
O:        Kennebec´s Final Answer      M: Eternity leila Slunce Zambezi
chov:   Šestáková Lenka        maj: Šmitalová Iveta

VD - ALLIE FERLIGOV                               
O:        Alpha of Shingamonga          M: Any-Lysippe Saranga Chien Curly
chov:   Zolotár Stanislav        maj:Juraj Laco a Miluše Lacová

PSY - TRIEDA STREDNÁ                           

V 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3 - NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL                              
O:        Captain Pasha Qwandoya     M: Chelsea z Korycanských Skal
chov:   Jistebnická Jitka         maj: Drábková Iva

V2, res. CAC - BAYO KENDI KAWERIA                           
O:        Bayo Bombay of Argos          M:Tusani Jolly Joelin
chov:   Filipejová Zita             maj: Mária Bittalová

absent - TOLERTON DARK HUNTER OF COURSE                               
O:        Mazel Tov´s special Agent by Chiastolite     M:Tolerton Sv That Girl Of Course
chov:   Turpin Barbara           maj: Kazojč Katarzyna

PSY - TRIEDA OTVORENÁ                        

V 1, CAC - GATEWAY TO HEAVEN SLUNCE ZAMBEZI                        
O:        Usakose Air Of Success Of Gondwana        M: Rex Ventors Trinity
chov:   Šestáková Lenka        maj: Belajová Milena

V 2, R. CAC - ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY                         
O:        Azizi Nille Kwanyoni   M: Keyah Perla Afriky Lowenschwanz
chov:   Štefuň Juraj                maj: Štefuňová Gabriela

absent - ASTON MARTIN CIELPLY DOM                        
O:        The Black Pearl of Course     M: Mandeleo A- Team Angel
chov:   Gwarda Gruszczynska Edyta maj:Kazojč Katazryna

PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV                                  

V 1, CAC, R. CACIB - CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA                               
O:        Chitonga Gombe        M: Habeebah Asília Lowenschwanz
chov:   Tóth Akós                   maj: Benčičová Adriána + Adela Albert

V 2, R.CAC - MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN                        
O:        Shakuru Do U C Waht I C     M: Macumazahn First Edition
chov:   Edgar Paula    maj: Fedorová Petra + Pánková Hana

V 3 - ADHIAMBO KAWERIA                      
O:        Maiden´s Kalahri Kandy        M: Tusani Joly Joelin
chov:   Filipejová Zita             maj: Laciková Mária + Tvrdoň Igor

absent - LASHAWN LAKOTA LOWENSCHWANZ                       
O:        A ´Lucas Star Fox Grape       M: Kabisa Perla Afriky Lowenschwanz
chov:   Lakotová Lívia            maj: Lakotová Lívia

SUKY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST                       

VN 1 - MI AMORE MUDIWA FEZA                       
O:        Captain Pasha Qwandoya     M: Djembe Meteors Samba Pa Ti Santanas
chov:   Joanna Michalak + Matyna Krpiňska maj: Joanna Michalak

VN 2 - NKOSAZANA LAKOTA LOWENSCHWANZ                      
O:        Kangelani´s Perfect Choise   M: Corca Habeebah Of Shingamonga
chov:   Lakotová Lívia            maj: Lakotová Lívia

absent - HEART BEATS FOR VIVI QWANDOYA                        
O:        Ikimba Jamba Mandela          M: Qwandoya Bayo Pinky Pearl
chov:   Pánková Hana            maj: Pánková Hana

SUKY - TRIEDA MLADÝCH                        

V 1, CAJC - IVI´S BEAUTY IYELIZ SLUNCE ZAMBEZI                          
O:        Kennebec´s Final Answer      M: Eternity Leila Slunce Zambezi
chov:   Šestáková Lenka        maj: Nejedlá Ivana

V 2 - DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM                              
O:        Chibale Habeebah of Shingamonga M: Caramel Roxy By Luanda
chov:   Albert Adela                maj: Benčičová Adriana, Albert Adela

V 3 - ADDISON OF PRESSBURGER´S PAWS                           
O:        Habi Alex Asília Lowenschwanz       M: Jemma Aquila Bojnice
chov:   Buzášiová Denisa      maj: Buzášiová Denisa

V 4 - MERISSE DARMA                             
O:        Musanga Muroora Imbaleki   M: Lili Marlen Darma
chov:   Dlouhá Dagmar          maj: Bachoríková Gabriela

VD - BLUE LADY JOY OF AFRICA                       
O:        Shavano´s Nordic Dream Of Rachral           M: Tusani Lady Lee
chov:   Všelková Janka          maj: Všelková Janka

SUKY - TRIEDA STREDNÁ                        

V 1, CAC - BASMAH SAFIYA KAWERIA                          
O:        Bayo Bombay Of Argos Qwandoya  M:Tusani Jolly Joelin
chov:   Filipejová Zita             maj: Filipejová Zita

absent - FAYLINN DIAMOND QWANDOYA                                 
O:        Aston Martin Cieply Dom       M: Bayo´s Diamond For Qwandoya
chov:   Pánková Hana            maj: Pánková Hana

SUKY - TRIEDA OTVORENÁ                                 

V 1, CAC - BAAKI HOTSTAR TARREON                         
O:        Villagedogs Hot Topic            M: A´Tara Star Fox Grape
chov:   Pšeničková Stanislava           maj: Fejfar Pavel

V 2, R. CAC - NUOVA FELICITA HELYA RIDGE                         
O:        Adam Abeo Magmabona       M: Hi-Q Gucci Helya Ridge
chov:   Helešicová Jana         maj: Paclíková Hana

absent - ENDLESS PEARL JOLINE QWANDOYA                       
O:        Kadamo It´s Now Or Never   M: Ashari Pearl For Qwandoya
chov:   Pánková Hana            maj: Pánková Hana

SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV                               

V1, CAC, CACIB, BOS - SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY                           
O:        Excalibur Anunnaki    M:        Eza Apazo Folwark Zwierzecy
chov:   Szweda Krzysztof      maj:     Michalak Joanna

V 2, R.CAC, R. CACIB - SAMBA RHODESIAN PARK DOLOMITY                                
O:        Excalibur Anunnaki    M:        Eza Apazo Folwark Zwierzecy
chov:   Szweda Krzysztof      maj:     Salawa Agata

V 3 - ADILLA STAR MUNGU                      
O:        Ecaille Anunnaki         M:        C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi
chov:   Trojanová Žaneta       maj:     Veselá Agnieszka

V 4 - CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA                          
O:        Chitonga Gombe        M:        Habeebah Asília Lowenschwanz
chov:   Tóth Akós                   maj:     Lakotová Lívia

 V - APRIL YMA SUMAC TARREON                      
O:        Berny od Rěky Novohradky  M:        A´Tara Star Fox Grape
chov:   Pšeničková Stanislava           maj:     Pšeničková Stanislava

V - EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI                              
O:        Amber Grant Star Qwandoya            M:Rex Ventors Trinity
chov:   Šestáková Lenka        maj:     Šestáková Lenka

V - FOLLOW MY HEART BY LUANDA                             
O:        Azizi Nille Kwanyoni   M:        Dreamed Yman By Luanda
chov:   Krchňavá Milada        maj:     Gabrielová Marie

V - JEMMA AQUILA BOJNICE                              
O:        Mashama Mazi Rus Dhuriya Dandy M:Gessy Aquila Bojnice
chov:   Bagár Martin               maj: Buzašiová Denisa

SUKY - TRIEDA ČESTNÁ                           

V 1, BIS trieda čestná - ACHIRD JOY OF AFRICA                      
O:        Shelridge Aussie Rebel         M:Tusani Lady Lee
chov:   Všelková Janka          maj: Všelková Janka

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Rozh. suky: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Rozh. suky: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2512351

Práve tu je 117 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 262
  • 602
  • 919

Naši sponzori

Hlavný sponzor
pre jubilejné výstavy
organizované pri príležitosti
30. výročia založenia
Slovenského klubu chovateľov ridgebackov (SKCHR)

XXX. KV SKCHR 2024
XXX. ŠV SKCHR 2024

Pro Plan Logo na web RGB 2023 kopie