foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2023

09.12.2023 CACIB St. Nicolaus Cup, rozh: Pehar (CRO)

NITRADOG - CACIB St. Nicolaus Cup - 09.12.2023
Počet prihlásených psov: 48 RR
Rozhodca: Tino Pehar (CRO)
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová

PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - ALLESI GYASI TWO FANISTÉ LIONHEART
O: Gens Julia Must Have   M: Africaans Stefani Sabjörg
Chov: Švubová Petra   Maj: Přechová Simona

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - CAPPUCCINO GOLIAT’S CHARM SABJÖRG
O: Skallbjörnens Goliat Lejonhjärta   M: Björg Ginger Arte Cassari
Chov: Vojtášová Sabina   Maj: Vojtášová Sabina

VN2 - CHRIS STAR´S DREAM TARREON
O: Catch Me Dreaming Lebombo   M: Elizabeth Honeydream Tarreon
Chov: Pšeničková Stanislava   Maj: Rozehnal Tomáš + Pšeničková Stanislava

VN3 - ANGEL INKANYEZI LÖWENSCHWANZ
O: Cambridge Cooper To Kipanga   M: Star Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Laba Ivan + Lakotová Lívia

VN4 - C´EST L´AMOUR CLEVON LEARRINA
O: Zahabu Ewanisha Malik   M: Astrid The Joyfull Learrina
Chov: Kollárová Katarína   Maj: Kollárová Katarína

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB - DAVENDHI KING OF MOONSHINE
O: Njia Jamaa Grand Lewis   M: Livernose Rules Veuve Clicquot
Chov: Bergers-Ketterink L.M.   Maj: Varga Peter

V2 - KHAL DROGO ENERGY OF AFRICA
O: Zahabu Danuwa Jamaal   M: Ebby The Jewel Energy Of Africa
Chov: Masarik Jaroslav   Maj: Čeloudová Iva

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, res. CACIB - MUHABURA GAHINGA BALU "ZUMA"
O: Un Beso De Lion Mudiwa Feza   M: Muhabura Estrella Arel
Chov: Papp Viktória   Maj: Nagyová Katarina

V2, res. CAC - ARCHIBALD JASPER HAWAPORI
O: Catch Me Dreaming Lebombo   M: Hawa Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Matušková Stanislava   Maj: Krifta Petr

V3 - LION´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Ave Caesar Your Fame And Fortune   M: Coco Chanel Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Szalay Ingrid

V4 - TEXAN DAYTON MOIAGIOIA
O: Dreamcatcher Ciepły Dom   M: Zaleta Z Wervą
Chov: Olanin Božena   Maj: Holičková Zuzana

V - GORA MAWETE MUNYATI
O: Amani Zuri Kyonga   M: Esinam Laila Munyati
Chov: Kubínová Marie   Maj: Drábková Iva

V - GYASI MAWUKO MUNYATI
O: Amani Zuri Kyonga   M: Esinam Laila Munyati
Chov: Kubínová Marie   Maj: Kubínová Marie

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ZIKOMO LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Feszty Katarína + Lakotová Lívia

V2 - FLYING MAXIMUS BY BLACK RIVER KINGDOM
O: Hook Kamakana Z Valdštejnských Lip   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Chov: Albert Adela   Maj: Štefanková Michaela

V3 - NEALL SZAFRANOWA POLANA
O: Srdce Afriky Amigo Sunshine   M: Etosha Szafranowa Polana
Chov: Pisula Izabela   Maj: Laba Ivan

V4 - BABU MINKAH LOTUS POWER
O: Esami Zulu Munyati   M: Annie Ferligov
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Ünal Petra

VD - JONAS THE KING OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

VD - KIMANI’S A BIG STAR AT ZANARDI’S
O: Kimani’s Borne O’ The Best   M: Kimani’s Putting On Aires
Chov: Demopoulos Elaine, Hanna & Alicia   Maj: Zanardi Daniele

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - ASANTE OBI PATRON OF SUNSHINE
O: Kiss Me Romeo Slunce Zambezi   M: Moyo Savannah Darar Kamila
Chov: Koukolová Eliška   Maj: Timanová Martina

V2, res. CAC - BARNEY RHODESIAN HEART
O: Gathii Leo-Ginger   M: African’s Famous Chaka Bellette
Chov: Lazárková Zdenka   Maj: Urbášková Martina

V3 - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
Chov: Szabová Henrieta   Maj: Holičková Zuzana

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - ESAMI ZULU MUNYATI
O: Evergraces League Of Legendsjax   M: A’zari Ilanga Munyati
Chov: Kubínová Marie   Maj: Ünal Petra


SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - CANYA NALA IMANI TAPIWA
O: Njia Jamaa Grand Lewis   M: Imani Kate Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Krásová Olga   Maj: Krásová Olga

VN2 - AVUZAANI IMANI
O: Muhabura Fox River Bred   M: Avuzaani Farzaana
Chov: Szórádi Anita   Maj: Viktória Papp + Sárkány Péter

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - ANGEL INA JOLIE LÖWENSCHWANZ
O: Cambridge’s Cooper To Kipanga   M: Star Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Lakotová Lívia

VN2 - CINDERELLA’S CHARM SALOME SABJÖRG
O: Skallbjörnens Goliat Lejonhjärta   M: Björg Ginger Arte Cassari
Chov: Vojtášová Sabina   Maj: Vojtášová Sabina

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB, BOJ - HAANAH ARRIA KAWERIA
O: Ave Ceasar Fabulous Fortune   M: Basmah Safiya Kaweria
Chov: Filipejova Zita   Maj: Filipejová Zita

V2 - C’IKENNA ESHE LOTUS POWER
O: Adjatay Ramesses Ridgelove   M: Agibi Farisa Yejide Lotus Power
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Zámečníková Tereza

VD3 - SADIRA BRIONA
O: Barnabáš Of Nyakati Nzuri   M: Angie Z Osyčinského Údolí
Chov: Kanianska Kristína   Maj: Dujavová Alena

Absent - AZIRA MOYO SIMBA
O: Gens Julia Must Have   M: Safrane Lakota Löwenschwanz
Chov: Jašková Veronika   Maj: Jašková Veronika

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2 - REDYLAND CHEEKY LEMON DROP
O: Villagedogs Some Like It Hot   M: Redyland Always Ready
Chov: Iurtaeva Valeriia   Maj: Iurtaeva Valeriia

V2, res. CAC - BASHIRA OF ZUZU’S TRIBE
O: Max Z Tikovického Vrsku   M: Aleiah
Chov: Harascsák Bence Máté   Maj: Viktória Papp + Sárkány Péter

V3 - BEAUTY MIA OF KYONGA
O: Kiss Me Romeo Slunce Zambezi   M: Naira Lakota Löwenschwanz
Chov: Theisinger Michaela   Maj: Theisinger Michaela

V4 - KILIMANJARO RAIN OF LUANDA
O: Gens Julia Must Have   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

Neposúdená - GLAMIRA BLACK RIVER KINGDOM
O: Zaliwa Ndoto   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Chov: Albert Adela   Maj: Miťko Pavol

Neposúdená - LUISA PRINCESS HOPE Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Manzili Mallik Slunce Života Slunce Života   M: Hope Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Nováková Markéta   Maj: Jurásková Ivana

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - BOGOTA OF RUDO UYE SIMBA
O: Tsavos Hunter Diamond Edition Tayo   M: Valentina Of Mombasa
Chov: Jacek Olga   Maj: Jacek Olga

V2, res. CAC - BELETTE TUMAINI SLUNCE PODORLICKA
O: Tsavos Hunter Diamond Edition Tayo   M: Colette South Moravia
Chov: Vernerová Věra   Maj: Cagalová Gabriela

V3 - BEAUTIFUL BURUNDI ZULULAND
O: Tusani X-Calibur Rr   M: Tusani Winning Winnie
Chov: Krajčírová Zuzana   Maj: Kurtisova Maria

V4 - BOOM NOLA MONAMIDOG
O: Gunthwaite Jack Swagger   M: O’hara Scarlet Od Cykasu
Chov: Kozicová Ivana   Maj: Kellner Richard

V - ZAMZAM LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Lakotová Lívia

VD - FARIS BLACK RIVER KINGDOM
O: Hook Kamakana Z Valdstejnskych Lip   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Chov: Albert Adela   Maj: Astalošová Lenka

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res. CACIB - AMAZING ADELINE HANNAH-BOHEMIA
O: Indy Joe Sydney Z Valdštejnských Lip   M: Bushra Hannah Nyanza
Chov: Wiedermannová Dita   Maj: Wiedermannová Dita

V2, res. CAC - JOSEPHINE GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Catch Me Dreaming Lebombo   M: Giulia Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Nováková Markéta   Maj: Nováková Markéta

V3 - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1, BIS1 HONOUR CLASS - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburger´S Paws   M: Adilla Star Mungu
Chov: Veselá Agnieszka   Maj: Miletichová Ivona

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, VETERAN CACIB, BOV, VETERAN BIS1 - A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
O: B´Lower Leo Of Tailor Made   M: Tusani Miss Malawi
Chov: Kochan Marek   Maj: Kollárová Katarína

Záverečné súťaže
Best Breeders Group - 1.miesto CHS LUANDA

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Rozh. suky: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Rozh. suky: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2512427

Práve tu je 411 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 262
  • 602
  • 918

Naši sponzori

Hlavný sponzor
pre jubilejné výstavy
organizované pri príležitosti
30. výročia založenia
Slovenského klubu chovateľov ridgebackov (SKCHR)

XXX. KV SKCHR 2024
XXX. ŠV SKCHR 2024

Pro Plan Logo na web RGB 2023 kopie