foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2023

01.07.2023 DOGFESTIVAL Veľká Ida, rozh: Staviarská (SK)

DOGFESTIVAL - CACIB VEĽKÁ IDA (SK) - 01.07.2023
Počet prihlásených psov: 27 RR
Rozhodca: Staviarska Viera (SK)
Spracovali: Dana Mullerová, Adriana Benčičová


PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - CASTEL THABO LOTUS POWER
O: Adjatay Ramesses Ridgelove   M: Agibi Farisa Yejide Lotus Power
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Komkova Julia

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB, JBOB - TEXAN DAYTON MOIAGIOIA
O: Dreamcatcher Ciepły Dom   M: Zaleta Z Wervą
Chov: Olanin Božena   Maj: Holičková Zuzana

V2 - SHABANI’S PRIDE BAHATI
O: Degas Silesian Harta   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, res.CACIB - KITAKAZE KAGA ARTE CASSARI
O: Jitu Ayaba   M: Bell ´S- Joy Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Karin Vršanská Ohrablová

VD2 - ZIKOMO LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Feszty Katarína + Lakotová Lívia

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - NEALL SZAFRANOWA POLANA
O: Srdce Afriky Amigo Sunshine   M: Etosha Szafranowa Polana
Chov: Pisula Izabela   Maj: Laba Ivan

V2, res. CAC - ALTAIT THE HOPEFUL STAR
O: Mawanda Moon Bross Zion   M: Camisha Arte Cassari
Chov: Fülöp Orsolya Kitti   Maj: Bakó Krisztina

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Krajný Daniel

V2, res. CAC - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
Chov: Szabová Henrieta   Maj: Holičková Zuzana

V3 - CATCH ME DREAMING LEBOMBO
O: Elangeni Braveheartrules   M: Dykumos Sucha Blonde Ambition
Chov: Pártlová Šárka   Maj: Konečná Drahomíra

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA
O: Irigo Fifth Element Qwandoya   M: Kinyemi At Inkiru Valley´S Indiana
Chov: Klápová Iveta   Maj: Lakotová Lívia


SUKY / FEMALE

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - SADIRA BRIONA
O: Barnabáš Of Nyakati Nzuri   M: Angie Z Osyčinského Údolí
Chov: Kanianska Kristína   Maj: Dujavová Alena

VN2 - MA´ISAH ARTE CASSARI
O: Ridgerules Keep On Wishing   M: E´Zena Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Chudiková Monika

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB - AMELIA LILI ROSE HAWAPORI
O: Catch Me Dreaming Lebombo   M: Hawa Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Matušková Stanislava   Maj: Matušková Stanislava

V2 - DIAMOND KYRA ZULULAND
O: Manzili Malik Slunce Žvota   M: Tusani Winning Winnie
Chov: Krajčírová Zuzana   Maj: Šerki Vojtech

V3 - LUISA PRINCESS HOPE Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Manzili Mallik Slunce Života Slunce Života   M: Hope Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Nováková Markéta   Maj: Jurásková Ivana

VD4 - VIA CARPATIA FATRA GERDIN LONGRIDGE
O: Tusani X-Calibur Rr   M: Vistula Fleur Gerdin Longridge
Chov: Czarniecka Grazyna   Maj: Kozma Tristan

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG1 - BUTTERFLAY SASSENACH SABJÖRG
O: Redyland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari
Chov: Vojtášová Sabina   Maj: Vojtášová Sabina

V2, res. CAC - TUSANI HAPPY DALILA
O: Cojochripa Erevu Rafiki   M: Tusani Red Rose
Chov: Tušanová Monika   Maj: Rašič Erik

V3 - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Aubrechtová Lucie   Maj: Aubrechtová Lucie

V4 - ZAMZAM LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Lakotová Lívia

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - BIZZETE CHARLIE RHODENNY
O: Bayo Kendi Kaweria   M: Enny Joy Of Ashanti South Moravia
Chov: Podešvová Alena   Maj: Podešvová Alena

V2, res. CAC - GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: Luksus Z Werwa   M: Es Elisha Tatranská Afrika
Chov: Handzušovci Ján A Ester   Maj: Szabová Henrieta

V3 - ARWEN NILAJA GHANIYAH
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Iman Blake Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Bravencová Šárka   Maj: Bravencová Šárka

V4 - HEAVEN KIRA JAYNE BY SILAMJA
O: B´Lover Leo Of Tailor Made   M: Elisa Kira Jayne By Silamja
Chov: Vácha Silvie   Maj: Matušková Stanislava

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - SHABANI’S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

V2, res. CAC - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
Chov: Szabová Henrieta   Maj: Szabová Henrieta

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Rozh. suky: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Rozh. suky: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2512374

Práve tu je 153 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 262
  • 602
  • 919

Naši sponzori

Hlavný sponzor
pre jubilejné výstavy
organizované pri príležitosti
30. výročia založenia
Slovenského klubu chovateľov ridgebackov (SKCHR)

XXX. KV SKCHR 2024
XXX. ŠV SKCHR 2024

Pro Plan Logo na web RGB 2023 kopie