foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2022

27.11.2022 WINTER DANUBE BRATISLAVA, rozh: Jílková (CZ)

WINTER DANUBE BRATISLAVA - CACIB 27.11.2022
Počet prihlásených psov: 49 RR
Rozhodca: Zdeňka Jílková (CZ) 
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová, Milan Lukačín

 

PSY / MALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - MAANHAAR PRIMO-CREATUS ONLY YOU
O: Maanhaar Primo-Creatus Mon Cheri Archy   M: Saimon´S Praide Hennessy Xo
Ch: Dymytrova-Kaihila Hanna   Maj: Behrens Petra + Gressler Simone

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 - LION´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Ave Caesar Your Fame And Fortune   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovovci Zuzana A Martin   Maj: Szalay Ingrid

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DORIAN TONY AKA-MOON
O: Hesperus Tony Pro Amicitia   M: Amelii Bentley Aka-Moon
Ch: Hambálková Miroslava   Maj: Buchartová Jana

V2 - BRILLIANT HARRY OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
Ch: Moravcová Jana   Maj: Čavojský Ján

V3 - BRILLIANT LEONARD OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
Ch: Moravcová Jana   Maj: Hřích Václav + Hříchová Barbora

V4 - HARMAKHIS WISDOM BROCAAT JOY
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Harmakhis Wisdom Atea Noe Eva
Ch: Venturelli Sara   Maj: Luka Elzbieta

V - GELUK BLACK RIVER KINGDOM
O: Zaliwa Ndoto Purple Rain   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Ch: Albert Adela   Maj: Papánková Viera + Modrovský Branislav

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - BUFFELJAGSRIVIER FATOU HENRY
O: Esami Zulu Munyati   M: Ekhaya Aisha Kavango River
Ch: Wimmer Eva-Maria   Maj: Wimmer Eva-Maria + Hofbauer Nina

V2, res.CAC - IDOL BILLY ANUNNAKI
O: Ulwazi´S Born To Run Bowie   M: Podarok Iz Afriki Erna Baruti
Ch: Štusáková Šárka   Maj: Marek Peter

V3 - HESTON PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
Ch: Štefuň Juraj   Maj: Kahle Eva

V4 - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
Ch: Szabová Henrieta   Maj: Holičková Zuzana

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, res. CACIB - ISAIA PELÉ ARTE CASSARI
O: Giacobbe Akono Z Valdstejnskych Lip   M: Beautifly Lola Arte Cassari
Ch: Likierová Zuzana   Maj: Sturdzikova Zuzana

V2, res.CAC - IKAROS WANDELLMERE
O: Dakarai Django Manwe   M: Egeria Happy Angel Wandellmere
Ch: Čechová Dagmar   Maj: Stratil Pavel

V3 - A' CHILLI BLACK RHODY
O: Mafinga Hombarume   M: Emefa Zeena Munyati
Ch: Habrovanská Michaela   Maj: Veličková Kateřina

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Krajný Daniel

V2, res.CAC - KING WINSTRIKE ZAINABU KANZINI
O: Red Hot Line Strike   M: Red Hot Line Win The World
Ch: Witold Dziubalski Zainabu Kanzini   Maj: Luka Elzbieta

V3 - MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Equinox In My Soul Qwandoya   M: Kimi Z Tikovického Vršku
Ch: Humlíčková Eva   Maj: Budzel Marán + Sněhotová Zuzana

V4 - ARLO EQUINOX RHODESIAN HEART
O: Ohgami Loves Breaking News   M: African´S Famous Chaka Bellette
Ch: Lazárková Zdenka   Maj: Hornáková Jessica + Wegrzyn Petr

 

SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - LUISA PRINCESS HOPE Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Manzili Mallik Slunce Života Slunce Života   M: Hope Eliviann Z Valdštejnských Lip
Ch: Nováková Markéta   Maj: Jurásková Ivana

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 - DIAMOND KYRA ZULULAND
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Šerki Vojtech

VN2 - AMELIA LILI ROSE HAWAPORI
O: Catch Me Dreming Lebombo   M: Hawa Elivian Z Valdštenských Lip
Ch: Matušková Stanislava   Maj: Matušková Stanislava

VN3 - DIAMOND DOROTHEA ZULULAND
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Krajčírová Zuzana + Krajčír Ľudovít

VN4 - BINETA BENTLEYS GIRL ON FIRE AAYANA MALI
O: Glen Rhodes Benjafields Bentley Boy   M: African Jordana Vom Gomaringer Schloss
Ch: Behrens Petra   Maj: Behrens Petra

VN - BASILEIA IMAN GHANIYAH
O: Ndoki It´S One To Remember Imano   M: Iman Blake Giulia Z Valdštejnských Lip
Ch: Bravencová Šárka   Maj: Landsman Miloslav

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOJ - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
Ch: Aubrechtová Lucie   Maj: Aubrechtová Lucie

V2 - TUSANI HAPPY DALILA
O: Cojochripa Erevu Rafiki   M: Tusani Red Rose
Ch: Tušanová Monika   Maj: Rašič Erik

V3 - TUSANI IN LOVE PERLA
O: Sokrates Lakota Löwenschwanz   M: Tusani Sunny Pearl
Ch: Tušanová Monika   Maj: Grimová Lenka

V4 - GLAMIRA BLACK RIVER KINGDOM
O: Zaliwa Ndoto Purple Rain   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Ch: Albert Adela   Maj: Miťko Pavol

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - HEAVEN KIRA JAYNE BY SILAMJA
O: B'lower Leo Of Tailor Made   M: Elisa Kira Jayne By Silamja
Ch: Vácha Silvie   Maj: Matušková Stanislava

V2, res.CAC - BUTTERFLY SASSENACH SABJÖRG
O: Redland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari
Ch: Vojtášová Sabina   Maj: Vojtášová Sabina

V3 - HAYLIE PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
Ch: Štefuň Juraj   Maj: Zahradníková Eva

V4 - AMINATA-MARIE AAYANA MALI
O: Akosambo`S Attraction Makhubo   M: African Jordana Vom Gomaringer Schloss
Ch: Behrens Petra   Maj: Behrens Petra

VD - CHARMING TOP´S ZIWA LOOWYONS
O: Afrikan Makwangwala Abubakar Jelani To   M: Angel Nalla Mungu
Ch: Kollárová Lenka   Maj: Kollárová Lenka

VD - VIVIEN LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Kandelani's Sadiki By Red   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Ch: Lakotová Lívia   Maj: Mordovina Liubov

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, res. CACIB - CASSANDRA RHODESIAN HEART
O: Homer Pregowce Z Jasienia   M: Amaltheia Equinox Rhodesian Heart
Ch: Lazárková Zdenka   Maj: Lazárková Zdenka

V2, res.CAC - SHABANI´S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
Ch: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

V3 - ARWEN NILAJA GHANIYAH
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Iman Blake Giulia Z Valdštejnských Lip
Ch: Bravencová Šárka   Maj: Bravencová Šárka

V4 - BADAWI GHALIA GAUDIWA MUSANA
O: Kani Akilah Encane Hasani For Jengachenga   M: Fumi Skye Manwë
Ch: Rajdlová Tereza   Maj: Bažantová Kamila

V - BIZZETE CHARLIE RHODENNY
O: Bayo Kendi Kaweria   M: Enny Joy Of Ashanti South Moravia
Ch: Podešvová Alena   Maj: Podešvová Alena

V - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bell´S-Joy Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Lukačín Milan

VD - BEAUTIFUL BURUNDI ZULULAND
O: Tusani X-Calibur Rr   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Kurtišová Mária

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG1 - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburger´S Paws   M: Adilla Star Mungu
Ch: Veselá Agnieszka   Maj: Miletichová Ivona

V2, res.CAC - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
Ch: Szabová Henrieta   Maj: Szabová Henrieta

V3 - HATSEPTSOUT ARTE CASSARI
O: Kangelani's Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Štangelová Eva

V4 - HARMAKHIS WISDOM AMBER WILD FOR DARMA
O: Harmakhis Wisdom Aurora Floyd   M: Harmakhis Wisdom Ariel Brika Bea
Ch: Venturelli Sara   Maj: Dlouhá Dagmar

V - BELLA HOPE LEGEND OF AFRICA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Era Byzantina Helya Ridge
Ch: Ludvíková Jitka   Maj: Moravcová Jana

V - MILLINDIR AIM HIGH TANZANITE
O: Mohaget's Mister Masai   M: Ele Tori Jamali Nadira
Ch: Milotay Melinda   Maj: Milotay Melinda

Absent - JOSEPHINE GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Catch Me Dreaming Lebombo   M: Giulia Eiiviann Z Valdštejnských Lip
Ch: Nováková Nováková   Maj: Nováková Markéta

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

Absent - ZURIMAHALI FIONA
O: Amazing Little Shane Of Ekongo Kaross   M: Makena
Ch: Federspiel Walter   Maj: Lichtenauer Karin

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

24.05.2024 (piatok)
PREDNÁŠKA - MVDr. IVAN PAŠEK
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

25.05.2024 (sobota)
XXIX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: Gary Denver (D) - NYANGOMA kennel
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

26.05.2024 (nedeľa)
BONITÁCIA SKCHR
Miesto konania a čas: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra), 10:00 hod

09.06.2024 (nedeľa)
MIMORIADNA KONFERENCIA SKCHR
Miesto konania a čas: MsKS v Šamoríne 17:00 hod

 19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2465831

Práve tu je 186 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

Hlavný sponzor

XXIX. ŠV SKCHR 2024

logo royalcanin 2016