foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2020

21.8.2020 XXVI. KV SKCHR Bratislava, rozh.: Klápová

XXVI. KV SKCHR 21.8.2020
rozhodca: Iveta Klápová (CZ)
počet prihlásených psov: 78
výsledky spracovala: Jana Bagarová
BobBOSBOB – Coco Chanel Arte Cassari,  BOS – Socrates Lakota Löwenschwanz

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN1          HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI, SPKP 2499, 29.02.2020

                O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: KRAJNÝ DANIEL                                                                       

VN2          HAWK OF THE WIND ARTE CASSARI, SPKP 2504, 29.02.2020

                  O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: ANTOSOVA N. + ANTOS             

VN3          ISAIA PELÉ ARTE CASSARI, SPKP 2510, 19.03.2020

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDSTEJNSKYCH LIP M: BEAUTIFLY LOLA

                  ARTE CASSARI

                  CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: STURDZIKOVA ZUZANA    

VN4          INATHI ARTE CASSARI, SPKP 2512, 19.03.2020

                O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: BEAUTIFLY LOLA ARTE    CASSARI

                CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: SEMANČÍK MICHAL                                                                 

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1          AVE PERUN MONAMIDOG, SPKP 2464, 07.01.2020

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O´HARA

                  SCARLETT OD CYKASU

                  CH: KOZICOVÁ IVANA MAJ: VARGA PETER                                                                                                    

VN2          BENTLEY TRU-BLUE KENTANI, SPKP 2475, 19.01.2020

                  O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA

                  CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: PASULKÁŠ MARTIN                                                                                     

VN3          DIAMONDRIDGE DREAM RUN, CLP/RR/10586, 15.12.2019

                 O: CH DIAMNONDRIDGE DA VINCI M: DIAMONDRIDGE DREAM CATCH

                  ME

                 CH: BARNES MR. K. & MRS. L. MAJ: HÁJKOVÁ RENATA                                                                             

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CC, CAJC, KVM, BOJ, BOS    

                  SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2400, 16.05.2019

                  O: CH GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CH CORCA

                  HABEEBAH OF SHINGAMONGA

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA         

V2, RCC  FLYING MAXIMUS BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2438, 27.09.2019

                  O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY

                  BLACK RIVER KINGDOM

                  CH: ALBERT ADELA MAJ: ŠTEFANKOVÁ MICHAELA                                                                                    

V3             RIDGEBACK`S HIARI LAIKYN, SPKP 2360, 15.03.2019

                  O: ARTABAN CIEPLY DOM M: RIDGEBACK`S HIARI JOSEPHINE

                  CH: MACHO JOZEF MAJ: PALKOVÁ JANA                                                                                                       

V4             GORO OD ŘEKY NOVOHRADKY, CMKU/RR/10483/19, 22.10.2019

                  O: CARO OD ŘEKY NOVOHRADKY M: AFYA DOROTTE NYANZA

                  CH: TICHÁ MARKÉTA MAJ: TICHÁ MARKÉTA                                                                                                 

V               HESPERUS TONY PRO AMICITIA, CMKU/RR/10462/19, 10.10.2019

                  O: AFRIKAN MANKWANGWALA ABUBAKAR JELANY TO M: BAAHI PRO

                  AMICITIA

                  CH: KUBÍČKOVÁ IVANA MAJ: NOSKOVÁ ZDISLAVA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CC      

                  EREBOS ARTE CASSARI, SPKP 2332, 27.01.2019

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

                  CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ K.                                                 

V2, R. CAC, RCC              

                  EL ROY ARTE CASSARI, SPKP 2331, 27.01.2019

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

                  CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: LUKAČÍN MILAN                                                                       

VD3          RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2311, 13.12.2018

                  O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY

                  LÖWENSCHWANZ

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: FESZTY KATARINA                                                                                             

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1 CAC KV  CAMBRIDGE'S COOPER TO KIPANGA, AKC HP56204501, 25.06.2018

                  O: GCH DC CAMBRIDGE´S ROCK MANIAC M: CH CAMBRIDGE´S

                  RACECOURSE OF CHARLESTON

                  CH: BAILIFF CRYSTAL MAJ: FRITZ NICOLE                                                                                                    

V2 R.CAC   ESAMI ZULU MUNYATI, CLP/RR/9836, 06.02.2018

                  O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A´ZARI ILANGA

                  MUNYATI

                  CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: ÜNAL PETRA                                                                                                      

V3             ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2173, 18.08.2017

                  O: KANGELANI ‘S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY

                  LÖWENSCHWANZ

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: ŠTEMPELOVÁ LUCIA                                                                                         

V4             IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA, CMKU/RR/9855/18, 03.02.2018

                  O: RR´SHUFFLING MOTION LUXOR M: ENDLESS PEARL JOLINE

                  QWANDOYA

                  CH: PÁNKOVÁ HANA MAJ: PÁNKOVÁ HANA                                                                                                   

V               ARLO EQUINOX RHODESIAN HEART, CMKU/RR/9887/18, 20.03.2018

                  O: OHGAMI LOVES BREAKING NEWS M: AFRICAN´S FAMOUS CHAKA

                  BELLETTE

                  CH: LAZÁRKOVÁ ZDENKA MAJ: HORNÁKOVÁ JESSICA + WEGRZYN  P.

V               BAYO KENDI KAWERIA, SPKP 1952, 05.08.2015

                  O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN

                  CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: TVRDOŇOVÁ-BITTALOVÁ MÁRIA                                                                   

V               POLO LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2236, 05.03.2018

                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF

                  SHINGAMONGA

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: MALÍKOVÁ MARGITA                                                                                          

V               PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2240, 05.03.2018

                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF

                  SHINGAMONGA

                  CH: LAKOTOVÁ LIVIA MAJ: STRHÁK PETER                                                                                                   

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

 V1 CAC CC NAJ PES ZO SLOVENSKÉHO CHOVU

                  ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY, SPKP 1818, 14.05.2014

                  O: CH AZIZI NILLE KWANYONI M: C.I.B. KEYAH PERLA AFRIKY

                  LÖWENSCHWANZ

                  CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: ŠTEFUŇOVÁ GABRIELA                                                                                       

V2 RCAC RCC   

                  KANGELANI´S PERFECT CHOICE, NKK NO47340/14, 26.06.2014

                  O: VILLAGEDOGS KAMAKANA M: KANGELANI´S KUWA KITA

                  CH: HJARTOY MARIT MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA                                                                                           

V3             MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN,

                  CMKU/RR/8981/15/15, 14.05.2015

                  O: ELANGENI BRAVEHEART RULES M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS

                  BAHATI DELLA NILA FIBI

                  CH: DIMITROVA ANN MAJ: GEBROVÁ ALENA                                                                                                

V4             DODGE DELIVERED TARREON, CLP/RR/9501, 08.04.2017

                  O: ASTON MARTIN CIEPLY DOM M: A´TARA STAR FOX GRAPE

                  CH: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA MAJ: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA                                                          

V               AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO,

                  MET.RHOD.R.32/H/16, 06.04.2015

                  O: KANGELANI’S OZZY BY THANZI M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS

                  BIMKUBWA-DEVANEY KYLA

                  CH: KROKHMAL SVETLANA MAJ: JEDLICSKA JEVGENIJA                                                                         

V               HIRU MASAWI G'MUSANA MANWË, CLP/RR/9331, 09.12.2016

                  O: MOHAGET'S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË

                  CH: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA MAJ: RAJDLOVÁ TEREZA                                                                          

V               MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, CLP/RR/9827, 10.02.2018

                  O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

                  CH: HUMLÍČKOVÁ EVA MAJ: BUDZEL MARÁN + SNĚHOTOVÁ ZUZANA

ABSENT RIDGEBACK´S HIARI JOEY, SPKP 2000, 07.03.2016

                  O: SELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA

                  CH: MACHO JOZEF MAJ: SLANINOVÁ SIMONA                                                                                             

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1             CHAKA KAN ARTE CASSARI, SPKP 2188, 17.09.2017

                  O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

                  CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE                       

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V1             ADDY JONAS NYAMBE, CMKU/RR/7250/12, 05.02.2012

                  O: TARUJEN UWAYO M: DARCY ANN ANUNNAKI

                  CH: DOLEŽAL ZDENĚK MAJ: GEBROVÁ ALENA                                                                                            

V2 RCC   CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA, SPKP 1773, 19.01.2012

                  O: CHITONGA GOMBE M: HABEEBAH ASÍLIA LOWENSCHWANZ

                  CH: TÓTH ÁKOS MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA

          

PSY a SUKY / MALE and FEMALE - TRIEDA PET/PET CLASS

1               BELLA CHIKWAVA, CMKU/RR/9160/16, 23.05.2016

                  O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: AKIMA Z ČECHOVÝCH SADŮ

                  CH: TOMŠEJ RADEK MAJ: DOŠEK LINDA

2               ARIS Z MALÉHO RAJA, SPKP 2458, 18.01.2020

                  O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY M: AIMY Z DAŠICKÉHO

                  ZÁMOSTÍ

                  CH: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA MAJ: ŽELTVAYOVÁ BEÁTA A.

                 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN1 BIS BABY  HABIBI HAILEY ARTE CASSARI, SPKP 2506, 29.02.2020

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: PROCHÁZKOVÁ I. + LIKIER M.

VN2          ASANTHE MAWI´S SHAGY TARISIRO, CMKU/RR/10663/20, 28.04.2020

                  O: HIRU MASAWI G´MUSANA MANWË M: LYONNESE TARISIRO

                  EVELYN IN GOLD

                  CH: NAVRÁTILOVÁ MARKÉTA MAJ: NAVRÁTILOVÁ MARKÉTA                                                                 

VN3          HAWANYA HIARI ARTE CASSARI, SPKP 2508, 29.02.2020

                  O: SADIKI BY RED NO41805/17 M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  CH: LIKIÉROVÁ ZUZANA MAJ: ZIMÁNYI PAVOL                                                                                             

VN4          BEAUTIFUL BIBIEN ZULULAND, SPKP 2498, 10.04.2020

                  O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE

                  CH: KRAJČÍROVÁ ZUZANA MAJ: MACHÁČKOVÁ JANA                                                                               

VN            AGIBI FARISA YEJIDE LOTUS POWER, CLP/RR/10636, 17.03.2020

                  O: BAKARI SHANE MUNYATI M: ANNIE FERLIGOV

                  CH: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA MAJ: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA                                                                      

VN            FELLAH TIARET KAWERIA, SPKP 2524, 23.04.2020

                  O: HAIBA KAISOON EOS M: AKANKE NADIRA KAWERIA

                  CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA                                                                                                 

VN            HATSEPTSOUT ARTE CASSARI, SPKP 2505, 29.02.2020

                  O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: ŠTANGELOVÁ EVA                                                                  

VN            ISAURA II ARTE CASSARI, SPKP 2516, 19.03.2020

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: BEAUTIFLY LOLA

                  ARTE CASSARI

                  CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: DRÁBIKOVÁ T. + DRÁBIK K.

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1 BIS PUPPY BEATRIS THE BRAVE KENTANI, SPKP 2481, 19.01.2020

                  O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA

                  CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA                                                                                 

VN2          AVE EVITA MONAMIDOG, SPKP 2470, 07.01.2020

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O'HARA

                  SCARLETT OD CYKASU

                  CH: KOZICOVÁ IVANA MAJ: KOZICOVÁ IVANA                                                                                              

VN3          APPLE Z MALÉHO RAJA, SPKP 2459, 18.01.2020

                  O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY M: AIMY Z DAŠICKÉHO

                  ZÁMOSTÍ

                  CH: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA                                                  

VN4          AVE ABIGAIL MONAMIDOG, SPKP 2471, 07.01.2020

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O'HARA

                  SCARLETT OD CYKASU

                  CH: KOZICOVÁ IVA MAJ: KOPÁČKOVÁ PETRA                                                                                              

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1 CC CAJC KVM     

                  STAR LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2404, 16.05.2019

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA HABEEBAH

                  OF SHINGAMONGA

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA                                                                                                 

V2 RCC   ASTRID THE JOYFULL LEARRINA, SPKP 2412, 05.06.2019

                  O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A´ONE ALECIA BETH MALAWI

                  WAY

                  CH: KOLLÁROVÁ KATARÍNA MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA                                                                       

V3             FARIS BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2443, 27.09.2019

                  O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY

                  BLACK RIVER KINGDOM

                  CH: ALBERT ADELA MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

V4             AURORA GODDESS OF LEARRINA, SPKP 2413, 05.06.2019

                  O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A'ONE ALECIA BETH MALAWI

                  WAY

                  CH: KOLLÁROVÁ KATARÍNA MAJ: KRAMARIČ KRISTÍNA                                                                            

V               SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2405, 16.05.2019

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA

                  "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA                                                                                         

V               SAMANI LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2406, 16.05.2019

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA

                  "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: DOROŠOVÁ SOŇA                                                                                              

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC CC         

                  E´ZENA ARTE CASSARI, SPKP 2338, 27.01.2019

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

                  CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA                                                                                     

V2 RCAC RCC   

                  RHIANNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2316, 13.12.2018

                  O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY

                  LÖWENSCHWANZ

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA                                                                                                 

V3             BADAWI GHALIA GAUDIWA MUSANA, ČLP/RR/10173, 17.01.2019

                  O: KANI AKILAH ENCANE HASANI FOR JENGACHENGA M: FUMI SKYE

                  MANWË

                  CH: RAJDLOVÁ TEREZA MAJ: BAŽANTOVÁ KAMILA                                                                                    

ABSENT LOVE ME ANYWAY QWANDOYA, CLP/RR/10217, 14.02.2019

                  O: AMAZULU M´PELE IN SUNSHINE M: FLAVIA ROSE QWANDOYA

                  CH: PÁNKOVÁ HANA MAJ: PÁNKOVÁ HANA                                                                                                   

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1 CAC CC  GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY, SPKP 2278, 20.06.2018

                  O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY

                  LÖWENSCHWANZ

                  CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: ŠTEFUŇOVÁ GABRIELA                                                                                       

V2 RCAC LYONNESE TARISIRO EVELYN IN GOLD,

                  CMKU/RR/9539/-17/17, 23.02.2017

                  O: LYONNESE IGNITE THE LIGHT M: KIMANI´S SET IN GOLD

                  CH: HOLLY DEBORAH & TAUBER MAUREEN MAJ: NAVRÁTILOVÁ M.                                                    

V3             CHARISSE JOY OF AFRICA, SPKP 2225, 11.11.2017

                  O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF

                  AFRICA

                  CH: VŠELKOVÁ JANKA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA                                                                                    

V4             ELIZABETH HONEY DREAM BY TARREON, CLP/RR/10009, 24.07.2018

                  O: ASTON MARTIN CIEPLY DOM M: APRIL YMA SUMAC TARREON

                  CH: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA MAJ: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA

V               HAYATI MANWË, CLP/RR/9337, 09.12.2016

                  O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË

                  CH: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA MAJ: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA                                                               

V               NUBIRA DARMA, SPKP 2288, 21.03.2018

                  O: COJOCHRIPA EREVU RAFIKI M: LILI MARLEN DARMA

                  CH: DLOUHÁ DAGMAR MAJ: KONTÁROVÁ KATARÍNA                                                                                

V               OAISARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2181, 18.08.2017

                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY

                  LÖWENSCHWANZ

                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA                                                                                                 

ABSENT DHAKIYA NAIRA KAWERIA, SPKP 2263, 14.04.2018

                  O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: AKANKE NADIRA

                  KAWERIA

              CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: LUŽA JAROSLAV + NĚMCOVÁ KATEŘINA               

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1 CAC CC KV BOB NAJ SUKA ZO SLOVENSKÉHO CHOVU           

                  COCO CHANEL ARTE CASSARI, SPKP 2199, 17.09.2017

                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

                  CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA                                                                                     

V2 RCAC RCC  HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA, SPKP 2123, 10.04.2017

                  O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA

                  CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA                                                                                     

V3             BELL´S-JOY ARTE CASSARI, SPKP 2062, 19.06.2016

                  O: KENGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

                  CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ K.

V4             ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI, SPKP 2274, 02.06.2018

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: FOLLOW MY

                  HEART BY LUANDA

                  CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: GABRIELOVÁ MARIE                                                                                   

V               AMALTHEIA EQUINOX RHODESIAN HEART,

                  CMKU/RR/9890/18, 20.03.2018

                  O: OHGAMI LOVES BREAKING NEWS M: AFRICAN´S FAMOUS CHAKA

                  BELLETTE

                  CH: LAZÁRKOVÁ ZDENKA MAJ: LAZÁRKOVÁ ZDENKA                                                                               

V               REDYLAND ALWAYS READY, RKF 5296571, 15.05.2018

                  O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA

                  CH: YURTAEVA VALERIA MAJ: DIANIŠKOVÁ ERIKA + IURTAEVA V.              

ABSENT FLAVIA ROSE QWANDOYA, CMKU/RR/8946/15, 03.11.2015

                  O: ASTON MARTIN CIEPLY DOM M: BAYO´S DIAMOND FOR

                  QWANDOYA

                  CH: PÁNKOVÁ HANA MAJ: PÁNKOVÁ HANA                                                                                                   

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1 CC      FOLLOW MY HEART BY LUANDA, SPKP 1889, 13.11.2014

                  O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA

                  CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: GABRIELOVÁ MARIE                                                                                   

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V1 CC BOV     RAYRIDGE DAYO CAMARIYA, RKF 3344614, 09.04.2012

                  O: PATRICK DIE GROOT WENNER M: RIDGE'S STAR ZIDANA ROUS

                  CH: LAKOZA ALLA MAJ: IURTAEVA VALERIIA

V2             BADAWI MANWË, CLP/RR/7071, 19.07.2011

                  O: CH CHIVAS AYABA M: CH TUSANI EXTRA SPICE

                  CH: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA MAJ: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA                                                               

V3             DREAMED YMAN BY LUANDA, SPKP 1543, 01.01.2011

                  O: THORNBERRY AKALA M: HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA

                  CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA

ABSENT AM ZAHRA OF GLAZE ROSE, SPKP 1640, 10.05.2012

                  O: MASHANGA ABAYOMI M: A CRYSTAL SPIRIT BY LUANDA

                CH: SKOČÍKOVÁ ALENA MAJ: GLASOVÁ JANA

 

SÚŤAŽE

MLADÝ VYSTAVOVATEĽ

  1. miesto Krchňavá Sofia
  2. miesto Minksová Kristýna
  3. miesto Ručková Nela
  4. miesto Lakotová Sharronka
  5. miesto Pálková Ema

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES

  1. BENTLEY TRU-BLUE KENTANI
  2. HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
  3. HAWK OF THE WIND ARTE CASSARI

NAJKRAJŠIA HLAVA PES

  1. CAMBRIDGE´S COOPER TO KIPANGA
  2. MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
  3. ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA

  1. ASTRID THE JOYFULL LEARRINA
  2. AGIBI FARISA YEJIDE LOTUS POWER
  3. BEATRIS THE BRAVE KENTANI

NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA

  1. GEORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY
  2. RAYRIDGE DAYO CAMARIYA
  3. HENESSEY SUNRISE BY LUANDA

NAJKRAJŠÍ RIDGE

  1. CAMBRIDGE´S COOPER TO KIPANGA
  2. HAWANYA HIARI ARTE CASSARI
  3. ASANTHE MAWI´S SHAGY TARISIRO

NAJKRAJŠÍ POHYB

  1. BELL´S JOY ARTE CASSARI
  2. HAWANYA HIARI ARTE CASSARI
  3. EREBOS ARTE CASSARI

NAJKRAJŠÍ PÁR

  1. CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA + CHARISSE JOY OF AFRICA

  2. KANGELANI´S PERFECT CHOICE + COCO CHANEL ARTE CASSARI

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA

  1. ARTE CASSARI
  2. LÖWENSCHWANZ
  3. KENTANI

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

02.2022
Stretnutie chovateľskej rady SKCHR

14.05.2022
Klubový deň SKCHR + Členská schôdza SKCHR
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

14.05.2022
Bonitácia
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

15.05.2022
XXVIII.KV SKCHR
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

rozhodca:
Tomislav Trninić - Ayaba kennel (CRO)

17.09.2022 ev. 24.9.2022
XXVII.ŠV SKCHR

17.09.2022 ev. 24.9.2022
Bonitácia

Čítanosť článkov
1869576

Práve tu je 114 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

logo weber