foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2019

27.1.2019 CACIB Nitra, rozh.: Korózs (HU)

CACIB Nitra, 27.1.2019  
rozhodca: Korózs András (HU)  
počet prihlásených psov: 57  
výsledky spracovala: Jana Bagarová  
   
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS  
1365. MUHABURA ESTRELLA THARR VN2
O: AFRIKAN MAKWANNGWALA ABUBAKAR JELANI TO M: MUHABURA PRINCELY TIAA OF H.
1366. REDYLAND AGAIN WHAT A CHEEK VN3
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
1367. REDYLAND ANYWAY ANYHOW ANYWHERE VN1
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
   
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS  
1368. ABERFORTH AKANAKA VD
O: FURAHA ASHIQ MANWE M: CATHY MORANA  
1369. ESAMI ZULU MUNYATI V
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1370. IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA V2
O: RR’SHUFFLING MOTION LUXOR M: ENDLESS PEARL JOLINE QWANDOYA  
1371. MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU V3
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU  
1372. PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ V1 CAJC
O: KANGELANI’S PERFECT CHOICE M: CORCO ¨HABEEBAH¨OF SHINGAMONGA
1373. ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN V4
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF  
   
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS  
1374. BEAUTY BRUNO LEGEND OF AFRICA V2 r.CAC
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: ERA BYZANTINA HELYA RIDGE
1375. HOT´N WILD BY LUANDA V3
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA  
1376. CHAKA KAN ARTE CASSARI V1 CAC
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA  
1377. KANGELANI´S SADIKI BY RED absent
O: HESHIMAYAKIMBA ENERGY OF RED M: KANGELANI´S JOYFUL JUMA  
1378. NYAWELA CHILLICHANI JENGO VD
O: LEEURIF ZUTU FATOO M: IMKAHENA HEAVEN'S JUMANA  
1379. ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ V4
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
   
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS  
1380. BUGGI SAMBAZI V4
O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: SAMBA RHODESIAN PARK DOLOMITY  
1381. GRAND MUFASA QWANDOYA V1 CAC CACIB BOB
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: ASHARI PEARL OF QWANDOYA
1382. MANNA ABI TERRA MBINGUNI TAPE V2 r. CAC r. CACIB
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: MANNA ABI TERRA VENGI UZURI  
1383. MUHABURA FOX RIVER BRED V3
O: HARMAKHIS WISDOM ARIEL BIKILA M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK  
   
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS  
1384. AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO V1 CAC
O: KANGELANI´S OZZY BY THANZI M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BIMKUBWA DEVANEY KYLA
1385. AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS V3
O: HABI ALEX ASILIA LOWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE  
1386. AKANI´S CLAN AKIA KIANO V2 r.CAC
O: RED WHEATEN AKANI M: SABAYUMA BANDARI JALIA  
1387. KANGELANI´S PERFECT CHOISE absent
O: VILLAGE DOGS KA MAKANA M: KANGELANI´S KUVA KITA  
1388. MUHABURA PRINCELY ERIQ OF HUNGARY "KUSCO" V4
O: HARMAKHIS WISDOM QUASAR M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS  
1389. ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI VN2
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
1390. EBBY THE JEWEL ENERGY OF AFRICA VN4
O: MKANGAWI AKINWUNMI CHAKA M: AISCHA ENERGY OF AFRICA  
1391. GAIRAH WAKARANGA PERLA AFRIKY absent
O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY LOWENSCHWANZ  
1392. MUHABURA ESTRELLA AREL VN1
O: AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO M: MUHABURA PRINCELY TIAA OF H.
1393. REDYLAND ALWAYS READY VN3
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS  
1394. ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ VD
O: ADDY JONAS NYAMBE M: BRIA Z RUŽOVÉHO PANSTVÍ  
1395. CATHY AFRICKÝ LOVEC V4
O: BURBERRY BROWN ATLETICO ANN M: VIKTORIE Z LUKOVSKÉHO DVORA
1396. COCO CHANEL ARTE CASSARI absent
O: KANGELANIŚ PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA  
1397. EMEFA ZEENA MUNYATI V
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1398. ESINAM LAILA MUNYATI V2
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1399. ICE QUEEN QWANDOYA V1 CAJC
O: RR´ SHUFFLING MOTION LUXOR M: QWANDOYA ENDLESS PEARL JOLINE
1400. INDIANA REEVA GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP V
O: KISANGANI HIGH-FIVE SYDNEY M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
1401. NUBIRA DARMA V3
O: COJOCHRIPA EREVU RAFIKI M: LILI MARLEN DARMA  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS  
1402. AWESOME SKY OF LIUWA VD
O: HOMER PRĘGOWCE Z JASIENIA M: EVENING STAR OF LUANDA  
1403. C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI absent
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: BASHIRA KWANIA KWANYONI
1404. CAMISHA RUBI KAWERIA V1 CAC
O: DREAM COME TRUEBY QWANDOYA M: AKANKE NADIRA KAWERIA  
1405. ELE TORI JAMALI NADIRA V2 r.CAC
O: MAKAO LINE WILD WIND M: RED HOT LINE FANI TEGA FOR ELE TORI  
1406. GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA V4
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA  
1407. HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA V3
O: JELANY RED DJIMBO RAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS  
1408. VONNIE LIONESS ENERGY OF AFRICA V4
O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISHA ENERGY OF AFRICA  
1409. ETERNAL QUEEN EIWA QWANDOYA V2 r.CAC
O: KADAMO IT’S NOW OR NEVER M: ASHARI PEARL FOR QWANDOYA  
1410. INDIA AMBER PRĘGOWCE Z JASIENA V3
O: GLENAHOLM TAARIQ M: A BY B UNIQUE RESH ZONE  
1411. JELANY RED OLIVIA GODSENT V1 CAC CACIB BOS
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: JELANY RED ZHAKLIN CHANEL  
1412. NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ absent
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
1413. WERA RHODESIAN PARK DOLOMITY V
O: GLENAHOLM TAARIQ M: EZA APAZO FOLWARK ZWIERZĘCY  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS  
1414. AKANI´S CLAN AKIA SHAIRA V4
O: RED WHEATEN AKANI M: SABAYUMA BANDARI JALIA  
1415. BAILEY MEGANN MUNGU absent
O: ADDY JONAS NYAMBE M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI  
1416. BECCA BABS SWEET RIDGE V
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: ABEBA THEYA SWEET RIDGE  
1417. FOLLOW MY HEART BY LUANDA V
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA  
1418. HEART BEATS FOR VIVI IQWANDOYA V1 CAC r. CACIB
O: IKIMBA JAMBO MANDELA M: QWANDOYA BAYO PINKY PEARL  
1419. MUHABURA PRINCELY THIAA OF HUNGARY V2 r.CAC
O: HARMAKHIS WISDOM QUASAR M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK  
1420. NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ V3
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS  
1421. DREAMED YMAN BY LUANDA V1
O: THORNBERRY AKALA M: HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA  

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Rozh. suky: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Rozh. suky: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2512373

Práve tu je 151 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 262
  • 602
  • 919

Naši sponzori

Hlavný sponzor
pre jubilejné výstavy
organizované pri príležitosti
30. výročia založenia
Slovenského klubu chovateľov ridgebackov (SKCHR)

XXX. KV SKCHR 2024
XXX. ŠV SKCHR 2024

Pro Plan Logo na web RGB 2023 kopie