foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2018

13.10.2018 XXIII. ŠV Pezinok, rozh.: M. Trésoor

Rozhodca: Marielle Trésoor
počet prihlásených psov: 82
výsledky spracovala: J. Bagarová
Fotografie z výstavy, za ktoré ďakujeme p. Michalovi Volárikovi nájdete na fanpage SKCHR

ŠV 2018 BOB BOS BOB - CAMISHA RUBI KAWERIA
BOS - KANGELANI´S PERFECT CHOICE

 

PSY / MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

VD1        BAKARI RIVENI, NHSB 2870858, 07.02.2010
              O: LIHUNTRA AMABHELE M: BRITA ZE SEDMPANSKÉ FARMY
              CH: BUKOVANSKÁ VERONIKA MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV

SUKY / FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 kl.CAC BOV TUSANI JOLLY JOELIN, SPKP 1468, 07.03.2010
              O: HILLVALLEY´S AFRICAN BHANU ZULU M: MACUMAZAHN TUSANI PEARL
              CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA

PSY / MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 kl.CAC Najkrajší pes zo slovenského chovu ADHIAMBO KAWERIA, SPKP 1740, 17.05.2013
              O: MAIDEN´S KALAHARI KANDY M: TUSANI JOLLY JOELIN
              CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: BITTALOVÁ MÁRIA + TVRDON IGOR

VD2        HAKER RUDY UROK, SPKP 1930, 19.04.2015
              O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ESIS APAZO FOLWARK ZWIERZĘCY
              CH: BORTNIK-MORAJDA BOGUSLAWA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA

SUKY / FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1           ADILLA STAR MUNGU, CMKU/RR/8098/14, 18.01.2014
               O: ECAILLE ANUNNAKI M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI
               CH: TROJANOVÁ ŽANETA MAJ: VESELÁ AGNIESZKA

V2 res. kl. CAC AKANKE NADIRA KAWERIA, SPKP 1745, 17.05.2013
                O: MAIDEN´S KALAHARI KANDY M: TUSANI JOLLY JOELIN
                CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA

V3           FOLLOW MY HEART BY LUANDA, SPKP 1889, 13.11.2014
                O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA
                CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: GABRIELOVÁ MARIE           

V4           RED HOT LINE KERRI-BELLA, UKU.0142635, 28.08.2012
               O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: SAINON´S PRAIDE NAILA ONI OF RED HOT LINE
               CH: VOLKOVA TATIANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA + PIAČEK DUŠAN

VD          CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA, SPKP 1978, 19.01.2012
               O: CHITONGA GOMBE M: HABEEBAH ASÍLIA LÖWENSCHWANZ
               CH: TÓTH ÁKOS MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA   

VD          TUSANI RED ROSE, SPKP 1785, 05.12.2013
               O: FAIRA ARIF KAMILIFU M: TUSANI EXTRA CHILLI
               CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: TUŠAN RICHARD + TUŠANOVÁ MONIKA

PSY / MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY

VN1        DARREN IGGY KAWERIA, SPKP 2256, 14.04.2018
               O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: AKANKE NADIRA KAWERIA
               CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: KIKA PETR     

VN2        MUHABURA ESTRELLA GILRON, MET.RHOD.R.172/18, 28.06.2018
              O: AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO M: MUHABURA PRINCELY TIAA OF HUNGARY
              CH: PAPP VIKTÓRIA MAJ: PAPP VIKTÓRIA             

VN3        REDYLAND ANYWAY ANYHOW ANYWHERE, RKF KOJ334, 15.05.2018
              O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA
              CH: YURTAEVA VALERIA MAJ: EHRENBERGEROVÁ ANETA

VN4        DINARI ROMEO KAWERIA, SPKP 2257, 14.04.2018
              O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: AKANKE NADIRA KAWERIA
              CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: KADĚRKOVÁ VERONIKA

SUKY / FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY

VN1 BEST BABY DHAKIYA NAIRA KAWERIA, SPKP 2263, 14.04.2018
               O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: AKANKE NADIRA KAWERIA
               CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: LUŽA JAROSLAV + NĚMCOVÁ KATEŘINA

VN2        ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI, SPKP 2274, 02.06.2018
               O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
               CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: GABRIELOVÁ MARIE           

VN3        DAISHA LADONNA KAWERIA, SPKP 2265, 14.04.2018
              O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: AKANKE NADIRA KAWERIA
              CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: BITTALOVÁ MÁRIA      

VN4        EBBY THE JEWEL ENERGY OF AFRICA, CLP/RR/10000, 04.07.2018
              O: MKANGAWI AKINWUNMI CHAKA M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
              CH: MASAŘÍK JAROSLAV MAJ: MASAŘÍK JAROSLAV

VN          GAIRAH WAKARANGA PERLA AFRIKY, SPKP 2280, 20.06.2018
              O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
              CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: KOVÁČOVÁ MÁRIA + MELUŠ MÁRIUS

VN          GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY, SPKP 2278, 20.06.2018
               O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
               CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: ŠTEFUŇ JURAJ A GABRIELA

PSY / MALE - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1        PERFECT HUGO LAKOTA LÖWENSCHWANZ, CMKU/9955/-18/18,05.03.2018
               O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SINGAMONGA
               CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: VERNERSSON MICHAELA + THOMAS

VN2        WALDEMAR KATAMA KING, CMKU/RR/9864/18, 13.02.2018
               O: EROS NERO SOUTH MORAVIA M: RANEŽKA KATAMA KING
               CH: KRAJČOVIČOVÁ RADKA MAJ: FOLLNEROVÁ ILONA + PETR

VN3        PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2240, 05.03.2018
               O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
               CH: LAKOTOVÁ LIVIA MAJ: STRHÁK PETER

VN4        ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN, NHSB 3113049, 05.03.2018
               O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF
               CH: DIRKS H. A. MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKY BRANISLAV

VN          POLO LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2236, 05.03.2018
               O: KANGELANI´S PERVECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SINGAMONGA
               CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: MALÍKOVÁ MARGITA

N             ESAMI ZULU MUNYATI, CLP/RR/9836, 06.02.2018
               O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A´ZARI ILANGA MUNYATI
               CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: ÜNAL PETRA              

SUKY / FEMALE - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 BEST PUPPY AZIZI ASU ZULULAND, SPKP 2253, 29.03.2018
                O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE
                CH: KRAJČÍROVÁ ZUZANA MAJ: KRAJČÍROVÁ ZUZANA     

VN2        NUBIRA DARMA, SPKP 2288, 21.03.2018
                O: COJOCHRIPA EREVU RAFIKI M: LILI MARLEN DARMA
                CH: DLOUHÁ DAGMAR MAJ: KONTÁROVÁ KATARÍNA

VN3        EMEFA ZEENA MUNYATI, CLP/RR/9842, 06.02.2018
                O: CH EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A'ZARI ILANGA MUNYATI
                CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: HABROVANSKÁ MICHAELA   

VN4        AZIZI ALMOND HONEY ZULULAND, SPKP 2254, 29.03.2018
                O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE
                CH: KRAJČÍROVÁ ZUZANA MAJ: HOCKOVÁ PETRA             

absent   PANDORA LAKOTA LOWENSCHWANZ, SPKP 2244, 05.03.2018
                O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
                CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: RICHTEROVÁ MICHAELA          

PSY a SUKY/ MALE & FEMALE - TRIEDA PET / PET CLASS

1               BELLA CHIKWAVA, CMKU/RR/9160/16, 23.05.2016
                  O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: AKIMA Z ČECHOVÝCH SADŮ
                  CH: TOMŠEJ RADEK MAJ: DOŠEK KISOVÁ LINDA

PSY / MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CAJC Víťaz mladých ŠV DARREN PRINCE ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9730/17, 02.11.2017
                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: BONNY GOLDEN STAR ENERGY OF AFRICA
                  CH: MASAŘÍK JAROSLAV MAJ: DRÁBKOVÁ PAVLA            

V2             JARED WANDELLMERE, CLP/RR/9796, 14.12.2017
                  O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: GRACE SAFIRA WANDELLMERE
                  CH: ČECHOVÁ DAGMAR MAJ: HOLBÍKOVÁ MARTINA

V3             CHAKA KAN ARTE CASSARI, SPKP 2188, 17.09.2017
                  O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
                  CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE    

V4             ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2173, 18.08.2017
                  O: KANGELANI ‘S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: ŠTEMPELOVÁ LUCIA

VD            ARAMIS SLUNCE PODORLICKA, CMKU/RR/9561/17, 06.05.2017
                  O: BAKARI SHANE MUNYATI M: COLETTE SOUTH MORAVIA
                  CH: VERNEROVÁ VĚRA MAJ: JURÁŇOVÁ MAGDA             

VD            B´ONE BOWEN MALAWI WAY, SPKP 2152, 07.07.2017
                  O: GUNTHWAITE JACK SWAGGER M: TUSANI MISS MALAWI
                  CH: KOCHAN MAREK MAJ: ZÁMEČNÍK MILOŠ + KMOTRIKOVA MIRKA

VD            CHEROKEE ARTE CASSARI, SPKP 2191, 17.09.2017
                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
                  CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: HLADKÁ JANKA              

absent     CAVARADOSSI ARTE CASSARI, CLP/RR/9766, 17.09.2017
                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
                  CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: RICHTEROVÁ MICHAELA  

 

PSY / MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC   BEAUTY BRUNO LEGEND OF AFRICA, CLP/RR/9479, 28.03.2017
                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: ERA BYZANTINA HELYA RIDGE
                  CH: LUDVÍKOVÁ JITKA MAJ: HRUBANOVÁ KRISTÝNA

V2 res.CAC res. kl. CAC HOT´N WILD BY LUANDA, SPKP 2122, 10.04.2017
                  O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
                  CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA + HUDEC MICHAL

V3             KANGELANI´S SADIKI BY RED, NO41805/17, 30.03.2017
                  O: HESHIMAYAKIMBA ENERGY OF RED M: KANGELANI´S JOYFULJUMA
                  CH: HJARTOY MARIT MAJ: HJARTOY MARIT

PSY / MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC kl. CAC BAYO KENDI KAWERIA, SPKP 1952, 05.08.2015
                O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN
                CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: BITTALOVÁ MÁRIA      

V2 res. CAC CHILOLO IMK MIRROR IMAGE, CMKU/RR/9246/-16/14, 20.04.2014
                O: AMAKHOSI WINDS OF CHANGE M: CHILOLO CBA BURNING IMAGE
                CH: GREEN R. MAJ: VERNERSSON MICHAELA + THOMAS

VD3        BLIZZARD KIRKÉ ZE STUDÁNEK, CLP/RR/9259, 01.11.2016
                O: BOMANI IRSANIA M: AMALIE KIRKÉ ZE STUDÁNEK
                CH: LIŠKOVÁ NARCISA MAJ: JURÍČEK MILAN       

VD4        ALLIE FERLIGOV, SPKP 2015, 02.05.2016
                O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
                CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE  

 

PSY / MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1 CAC kl.CAC Víťaz ŠV BOS KANGELANI´S PERFECT CHOICE, NKK NO47340/14, 26.06.2014
                O: VILLAGEDOGS KAMAKANA M: KANGELANI´S KUWA KITA
                CH: HJARTOY MARIT MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA   

V2 res.CAC res.kl. CAC ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY, SPKP 1818, 14.05.2014
                O: CH AZIZI NILLE KWANYONI M: C.I.B. KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
                CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: ŠTEFUŇ JURAJ A GABRIELA      

V3           RIDGEBACK´S HIARI JOEY, SPKP 2000, 07.03.2016
                O: SELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
                CH: MACHO JOZEF MAJ: SLANINOVÁ SIMONA

V4           ARTABAN CIEPLY DOM, CMKU/RR/7999/13/13, 21.04.2013
                O: THE BLACK PEARL OF COURSE M: MAENDELEO A-TEAM ANGEL DREAMGIRL
                CH: GWARDA GRUSZCZYNSKA EDYTA MAJ: JÁROVÁ BRYCHTOVÁ K.

V             AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO, MET.RHOD.R.32/H/16., 06.04.2015
                O: KANGELANI’S OZZY BY THANZI M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BIMKUBWA-DEVANEY KYLA
                CH: KROKHMAL SVETLANA MAJ: JEDLICSKA JEVGENIJA

V             AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS, CMKU/RR/9464/-17/16,23.01.2016
                O: HABI ALEX ASILIA LÖWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE
                CH: BUZÁŠIOVÁ DENISA MAJ: SAMEK MARTIN     

V             EROS NERO SOUTH MORAVIA, SPKP 1964, 25.06.2015
                O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA
                CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA      

SUKY / FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CAJC kl.CAC Víťaz mladých ŠV BOJ OAISARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2181, 18.08.2017
                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M:KABISA PERLA AFRIKYLÖWENSCHWANZ
                  CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

V2 res.kl.CAC COCO CHANEL ARTE CASSARI, SPKP 2199, 17.09.2017
                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
                  CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA           

V3             INDIANA REEVA GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, CLP/RR/9764, 17.11.2017
                  O: KISANGANI HIGH-FIVE SYDNEY M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
                  CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA MAJ: AUBRECHTOVA LUCIE  

V4             ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ, CMKU/RR/9779/17, 22.11.2017
                  O: ADDY JONAS NYMBE M: BRIA Z RUŽOVÉHO PANSTVÍ
                  CH: VANNAYOVÁ LUCIE MAJ: KANIANSKA KRISTÍNA

VD            CEANA JOY OF AFRICA, SPKP 2221, 11.11.2017
                  O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
                  CH: VŠELKOVÁ JANA MAJ: KOVÁČIKOVÁ MARTINA          

VD            CHARISSE JOY OF AFRICA, SPKP 2225, 11.11.2017
                  O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
                  CH: VŠELKOVÁ JANKA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA          

VD            GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2210, 05.10.2017
                  O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
                  CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: SZABOVÁ HENRIETA       

SUKY / FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE

V1 CAC kl.CAC Víťaz ŠV BOB CAMISHA RUBI KAWERIA, SPKP 2108, 20.02.2017
                O: DREAM COME TRUE BY QWANDOYA M: AKANKE NADIRA KAWERIA
                CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA+ŠVEJDOVÁ MARTINA

V2 res.CAC res.kl.CAC C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI, SPKP 2111, 17.02.2017
                O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: BASHIRA KWANIA KWANYONI
                CH: NETUŠILOVÁ DANUŠE MAJ: KOVÁČOVÁ MÁRIA + MELUŠ MÁRIUS

V3           SAIMON´S PRAIDE WORLDWIDE CELEBRITY, CMKU/RR/9714/-17/17, 10.06.2017
                O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: SAIMON´S PRIDE SHADOW OF A SHADE
                CH: OBUKHOVA O.N. MAJ: VÁCLAVÍK LIBOR

V4           HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA, SPKP 2123, 10.04.2017
                O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
                CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA             

VD          DEYNA DELIVERED TARREON, CLP/RR/9507, 08.04.2017
                O: ASTON MARTIN CIEPLY DOM M: A'TARA STAR FOX GRAPE
                CH: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA MAJ: DOŠEK KISOVÁ LINDA           

VD          TUSANI AWESOME VIVIEN, SPKP 2133, 02.05.2017
                O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: TUSANI SUNNY PEARL
                CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: TUŠAN RICHARD + TUŠANOVÁ MONIKA

absent   TUSANI JUNIOR AFRA, SPKP 2082, 01.01.2017
                O: ECAILLE ANUNNAKI M: TUSANI LADY MELODY
                CH: TUŠAN RICHARD MAJ: MARKOVÁ GABRIELA

SUKY / FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 CAC   CONNIE LIONESS ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9102/16, 21.04.2016
                  O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
                  CH: MASAŘÍK JAROSLAV MAJ: HAVLÍKOVÁ NIKOL

V2 res.CAC res.kl.CAC ADDISON OF PRESSBURGERS' PAWS, SPKP 1984, 23.01.2016
                  O: HABI ALEX ASILIA LÖWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE
                  CH: BUZÁŠIOVÁ DENISA MAJ: BUZÁŠIOVÁ DENISA          

V3             MERISSE DARMA, CMKU/RR/9219/16, 04.08.2016
                  O: MUSANGA MUROORA IMBALEKI M: LILI MARLEN DARMA
                  CH: DLOUHÁ DAGMAR MAJ: BACHORÍKOVÁ GABRIELA  

V4             AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ, SPKP 2072, 28.01.2015
                  O: RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA M: BONNIE LILA BORANA
                  CH: POLÁKOVÁ SVATAVA MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA

V               TUSANI ZIMBA BOO, SPKP 2091, 24.12.2016
                  O: GUNTHWAITE JACK SWAGGER M: TUSANI RED ROSE
                  CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: TUŠAN RICHARD + TUŠANOVÁ MONIKA

VD            AGIE II FERLINGOV, SPKP 2019, 02.05.2016
                  O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
                  CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: ZOLOTÁR STANISLAV    

SUKY / FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1CAC  BELL´S-JOY ARTE CASSARI, SPKP 2062, 19.06.2016
                O: KENGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
                CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ KARIN

V2 res.CAC res.kl.CAC AM ZAHRA OF GLAZE ROSE, SPKP 1640, 10.05.2012
                O: MASHANGA ABAYOMI M: A CRYSTAL SPIRIT BY LUANDA
                CH: SKOČÍKOVÁ ALENA MAJ: GLASOVÁ JANA      

V3           CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9101/16, 21.04.2016
                O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
                CH: MASAŘÍK JAROSLAV MAJ: MASAŘÍK JAROSLAV          

V4           A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY, SPKP 1934, 26.08.2015
                O: B'LOWER LEO OF TAILOR MADE M: TUSANI MISS MALAWI
                CH: KOCHAN MAREK MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA            

V             BASMAH SAFIYA KAWERIA, SPKP 1956, 05.08.2015
                O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN
                CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA         

V             MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 1972, 01.10.2015
                O: MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
                CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: BLAŠKOVÁ ŽELMÍRA  

V             NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2103, 22.12.2016
                O: KANGELANI ´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
                CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA         

V             TUSANI SUNNY PEARL, SPKP 1835, 23.06.2014
                O: KENNEBECS FINAL ANSWER M: TUSANI HAPPY ZAIRA
                CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: TUŠAN RICHARD + TUŠANOVÁ MONIKA

NAJKRAJŠÍ PES ZO SLOVENSKÉHO CHOVU -  ADHIAMBO KAWERIA

NAJKRAJŠIA SUKA ZO SLOVENSKÉHO CHOVU -  CAMISHA RUBI KAWERIA

SÚŤAŽE:

MLADÝ VYSTAVOVATEĽ / JUNIOR HANDLING

1 Kristýna Minksová

2.Vanesa Globanová

3.Sharron Lakotová

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES / BEST YOUNG HEAD MALE
1. JARED WANDELLMERE
2. WALDEMAR KATAMA KING
3. DINARI ROMEO KAWERIA

NAJKRAJŠIA HLAVA PES / BEST ADULT HEAD MALE
1. BEAUTY BRUNO LEGEND OF AFRICA
2. ADHIAMBO KAWERIA
3. RIDGEBACK´S HIARI JOEY

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA/BEST YOUNG HEAD FEMALE
1. ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ
2. NUBIRA DARMA
3. EMEFA ZEENA MUNYATI

NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA / BEST ADULT HEAD FEMALE
1. C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI
2. A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
3. CAMISHA RUBI KAWERIA

NAJKRAJŠÍ RIDGE / BEST RIDGE
1. BLIZZARD KIRKÉ ZE STUDÁNEK
2. CHARISSE JOY OF AFRICA
3. DEYNA DELIVERED TARREON

NAJKRAJŠÍ POHYB / BEST MOVEMENT
1. AM ZAHRA OF GLAZE ROSE
2. BEAUTY BRUNO LEGEND OF AFRICA
3. BASMAH SAFIYA KAWERIA

NAJKRAJŠÍ PÁR / BEST COUPLE

HAKER RUDY UROK – CHARISSE JOY OF AFRICA

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDERS GROUP
1. LUANDA - CHOVATEĽ: KRCHŇAVÁ MILADA
2. KAWERIA - CHOVATEĽ: FILIPEJOVÁ ZITA

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

REPREZENTAČNÝ STÁNOK SKCHR
25.-27.11.2022
Miesto konania: INCHEBA Bratislava
počas konania výstavy WINTER DANUBE 2022

MIMORIADNA BONITÁCIA
26.11.2022 (sobota)
Miesto konania: INCHEBA Bratislava, hala D, po posudení RR

****************************
PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2023

ČLENSKÁ SCHÔDZA SKCHR
05.03.2023

XXIX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
20.5.2023 - (sobota)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

BONITÁCIA SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

KLUBOVÝ DEŇ SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
30.9.2023 alebo 14.10.2023

BONITÁCIA SKCHR
01.10.2023 alebo 15.10.2023

 

 

 

 

 

Čítanosť článkov
2083035

Práve tu je 244 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR