foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2015

27.09.2015 - CACIB Tulln, BUNDESSIEGER (AT)

27.09.2015 - CACIB Tulln, BUNDESSIEGER      
Judge: Monika Tušanová (SK)    
počet prihlásených psov: 45    

 

Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Adriana Benčičová
       
PSY / MALES    
Junior / mladých:    
V1, Junior Winner – KANGELANI ́S PERFECT CHOIC
O: Villagedogs Kamakana   M:  Kangelani´s Kuwa Kita 
chov: Hjartoy Marit  maj: Likierová Zuzana
       
V2 – AFRICAN DRAGO OF SAMGOMAPERFECT CHOISE   
O: Oseridge Red Rastaban M:  Wesola Lapka of Sangoma 
chov: Martinková Klára maj: Martinková Klára
       
V3 – NDOKI GENTLE GEORGE
O: Faira Arif Kamilifu  M:  Ndoki Etara Kiruna
chov: Körner Claudia  maj: Bossard Petra & Michael
       
V4  - HARMAKHIS WISDOM AURORA FALKO KAI
O: Makao Line Atuin Art  M:  Harmakhis Wisdom Quasha
chov: Venturelli Sara  maj: Trompka Daniela
       
VD – JAKIRO PAKIRI DE KIUNGWANA
O: Chiwambo Baha de Kiungwana  M:  Lionhill Lupe
chov: Reddy Marion  maj: Erlebach Claudia
       
Intermediate / stredná:     
V1, CACA, CACIB, BEST MALE, BUNDSSIEGER Winner , BOB – MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN 
O: Sharuku Do I C What I C  M: Macumazahn First Edition
chov: Edgar Paula  maj: Pánková Hana
       
V2 – C-HINEDU-HEKIMA Z UDOLI DYJE
O: Myöllnir Kyala  M: Awaomi z Udoli Dyje
chov: Hanková Miluše  maj: Lehner Johann
       
V3 – LASHAWN LAKOTA LÖWENSCHWANZ  
O: A´Lucas Star For Grape  M:  Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Lakotová Lívia  maj: Lakotová Lívia 
       
VD4 - NEMOYO WANGU AMORE ZUMAK
O: Villagedogs Ka Makana  M: Manayakaya Bayona
chov: Blaumann Alexandra  maj: Potter-Lange Barbara
       
VD – G`NALI TAARIF ZUR LIESBERGMÜHL
O: Indra Van Aemburen  M: Dodo Naima Zur Liesbergmühle
chov: Wehmeyer G. & M.  maj: Wehmeyer Matthias
       
VD – ADEYEMO ADIA LUDO
O: Abutambu Aziz De Kiungwana  M: Baganda Wacari
chov: Himmlreich Armin & Luisa  maj: Hofbauer Christina
       
Open / otvorená:    
V1, CACA, res.CACIB - KIFAHARI KUZAA  GAMBA
O: Wa Kishujaa Dakari  M: Amali
chov: Graneris Patrizia  maj: Winkler Markus
       
V2, res.CACA – EL ZIPPO MARRON Z MASNEROVA
O: Akizuri Ika Asani  M:  Ivy Berenica Rose z Masnerova
chov: Masnerová Zdenka  maj: Mozolová Ilona 
       
V3 – TAONGA DHAIGHAM DAKO
O: Bomani Irsania  M: Nahimana Aliya
chov: Jung Zuzana  maj: Ryšavá Marta
       
V4 – BENJI  
O: Kumi  M: Ivy League´s Honey Fire of Leoridge
chov: Leoridge maj: Ragaini Leon
       
disqual. – KHAMISI
O: Makwangala of Sotho Banthu  M: Muze
chov: Donkers A.  maj: Midavaine W.P. 
       
Champion / šampiónov:    
V1, CACA – AZIZI Z IVANOVICKE BRANY
O: Ntchwaidumela Eastluis  M:  Namibe-JC-Ze Sulicke Tvrze
chov: Horák Jaromir maj: Horák Jaromir
       
V2, res.CACA – WA KISHUJAA DAKARI
O: Jumanne V.H.Massajesfles  M:  Wa Kishujaa Ayana
chov: Pohlmann Olaf  maj: Winkler Markus
       
V3 – CHIBALE “HABEEBAH“ OF SHINGAMONGA  
O: Chitonga Gombe  M:  Habeebah Asilia Löwenschwanz
chov: Ákos Tóth  maj: Benčičová Adriana
       
V4 – B ́LOWER LEO OF TAILOR MAD    
O: Kennbec´s Finnal Answer  M:  Rex Ventors Oona
chov: Vlčková Katerina maj: Maroszczyková Irena 
       
V - UMLANI BHEKABANTU BADRANI BAHA
O: Kangelani´s Impressive Ino By Ascot  M:  Bayoola´s Anga Sharifa
chov: Westphal Vonesch Stefani  maj: Bossard Petra & Michael 
       
V – GITANO VUMA SLUNCE ŽIVOTA    
O: Murumbis Arrow With Aim by Biscuit  M:  C´Haniya Nayla Slunce Života
chov: Klápová Iveta  maj: Kratochvílová Kateřina 
       
V - SABAYUMA BANDARI MAKINI
O: Pronkberg Makari  M:  Sadikifu Amira Surayya
chov: Michels Tanja maj: Potter-Lange Barbara
       
V - ZURIMAHALI RED DABIKU
O: Makatso Jr. Of Ka-Ul-Li´s Ridges M:  Liwaza Of Ka-Ul-Li´s Ridges
chov: Federspiel Walter  maj: Federspiel Walter 
       
VD – GITONGA TOM ETTHEWID
O: Tusani Cool Bakari  M:  Dafina Tom Etthewide
chov: Hohl Peter  maj: Finnern Uwe 
       
FEMALES / SUKY     
Junior / mladých:    
V1, Junior Winner, BEST FEMALE, BOS – BASHA ROSIE CANIS REGALI
O: Quamar Of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Cairo African Queen Wandellmere 
chov: Vitoul Vlastimil  maj: Lichtenauer Ulrike 
       
V2 - TUSANI TOP TRIXI
O: Addy Jonas Nyambe  M:  Tusani Lady Melody
chov: Tušanová Monika maj: Ragaini Leonora
       
V3 - FAJOKO ELINA OF THE RED LION HUNTER    
O: Isanusi Barmani-Balou M: Elina Queen of the Red Lion Hunter
chov: Fischer Rosemarie & Helmut maj: Hofstatter Jürgen
       
VD4 - ZURIMAHALI JAMILA    
O: Chui-Spirit of Sansibar Island  M: Liwaza Of Ka-Ul-Li´s Ridges
chov: Federspiel Walter maj: Federspiel Walter
       
Intermediate / stredná:     
V1, CACA, CACIB, BUNDSSIEGER Winner – MERANGA GRANDE GOYA
O: Shakawe Lisimba M:  Meranga Grande Chanty 
chov: Marek Irene S. maj: Marek Georg J.
       
V2, res.CACA - SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY
O: Ecaille Anunnaki  M:  Eza Apazo Folwark Zwierzecy
chov: Szweda Krzysztof  maj: Michalak Joanna
       
V3 - MAGICALLINE BORN TO DANCE IN FAIRY DUS
O: Elangeni Lion Out of Africa  M:  Tusani Day For Magic 
chov: Nowak Melanie  maj: Nowak Melanie 
       
VD4 - ADILLA STAR MUNGU
O: Ecaille Anunnaki  M:  C´Chinara Bahati Jenys Zakimi 
chov: Trojanová Žaneta  maj: Pavličková Gabriela
       
Open / otvorená:    
V1, CACA – ETERNITY LEILA SLUNCE ZAMBEZI
O: Amber Grand Star Qwandoya  M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestaková Lenka  maj: Šestaková Lenka 
       
V2, res.CACA – ASHANTI OF JAMALI KIANGA
O: Amani of Clemen´s K&K Lionscourt  M:  Ibtisam of Bumi Hills
chov: Scholz Friedrich maj: Lugger Rosemarie
       
V3 – KINYEMI AT INKIRU VALLEY'S INDIANA
O: Kangelani´s Gentle Thanzi by Clay  M:  Springvalley´s Athena Olympia 
chov: Nikolic Nada & Kjaersgaard Anders  maj: Klápová Iveta
       
V4 - CHILLI PRINCESS OF BLACK RIVER KINGDO    
O: Tusani Ani Jim Beam  M:  Caira Nakaranga 
chov: Albert Adela  maj: Albert Adela 
       
V - QUENYA OF KA-UL-LI`S RIDGES  
O: Kato Of Ka-Ul-Li´s Ridges  M: Marashi Moskau
chov: Lichtenauer Ulrike  maj: Lichtenauer Ulrike 
       
V - MAGICALLINE ALIAS PRINCESS LEIA  
O: African Hunter´s Amazing Baskervill  M: Tusani Day For Magic 
chov: Nowak Melanie  maj: Nowak Melanie 
       
VD - ZURIMAHALI RED FAYOLA
O: Amazing Little Shane of Ekongo Kaross  M:  Makena
chov: Federspiel Walter  maj: Federspiel Walter 
       
Champion / šampiónov:     
V1, CACA, res.CACIB – ZURIMAHALI FIONA
O: Amazing Little Shane of Ekongo Kaross M:  Makena
chov: Federspiel Walter maj: Lichtenauer Ulrike
       
V2, res.CACA – EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
O: Amber Grand Star Qwadoya  M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Šestáková Lenka
       
V3– BTISAM OF BUMI HILLS
O: Adidas Mery Rouse  M:  A-Nandi of Bumi Hills
chov: Einsiedler Josef  maj: Lugger Rosemarie
       
abs. – RED HOT LINE KERRI-BELLA  
O: Kennebec´s Final Answer  M:  Saimon´s Praide Naila Oni Red Hot Line
chov: Volkova T.  maj: Likierová Zuzana
       
Veteránov/ Veteran:    
V1, Veteran Winner – MARASHI MOSKAU
O: Makao Ngumo  M:  Nikol
chov: Myakotkina Yulia maj: Lichtenauer Ulrike

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

24.05.2024 (piatok)
PREDNÁŠKA - MVDr. IVAN PAŠEK
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

25.05.2024 (sobota)
XXIX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: Gary Denver (D) - NYANGOMA kennel
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

26.05.2024 (nedeľa)
BONITÁCIA SKCHR
Miesto konania a čas: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra), 10:00 hod

09.06.2024 (nedeľa)
MIMORIADNA KONFERENCIA SKCHR
Miesto konania a čas: MsKS v Šamoríne 17:00 hod

 19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2465844

Práve tu je 205 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

Hlavný sponzor

XXIX. ŠV SKCHR 2024

logo royalcanin 2016