foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2015

07.06.2015 CACIB Nitra (SK)

 

CAC Nitra (SK) - 07.06.2015    
Judge: Wauben John, (NL)      
počet prihlásených psov: 49    
       
spracovanie výsledkov: Ester Handzušová, Glasová Jana, Janka Všelková
       
PSY / MALES    
Minor puppy/ mladší dorast:    
VN1 - BALDRICK ALLEGROSSI    
O:  Kimani od Cykasu  M: Lekeenan Galaxy Girl
chov: Vopičková Magdaléna maj: Svojtková Monika
       
Puppy / dorast :     
VN1 - AZIM THEMBI KWAYERA    
O: Joyful Grumpy Helya Ridge  M: Asabi Ilanga Munyati
chov: Fiantová Veronika maj: Nemčovičová Zuzana 
       
VN2 - COOL BLOKE MUNYATI     
O: Inkosi Muungi Slunce Života M: A' Zari Ilanga Munyati
chov: A' Zari Ilanga Munyati maj: Polanská Jana
       
Junior / mladých:    
V1, CAJC, JBOB, Derby Winner - JELANY RED ITONGO   
O: Kangelani's Gentle Thanzi By Clay M:  Aresvuma Olana Red
chov: Kamle Elena maj: Kamle Elena + Sosnickaya Ludmila
       
V2 - GUNTHWAITE JACK SWAGGER    
O: Tarujen Penzi M: Gunthwaite Diamond Lil
chov: Bates Julie & David maj: Nosková Zdislava 
       
V3 - POLONEZ Z WERWA    
O: Diego El Primo By Luanda M: Nasza Laila z Werwa
chov: Rusinek Katarzyna maj: Urbańska Mariola
       
VD4 - ATTU LION MUNGU    
O: Ecaille Anunnaki M: C'Chinara Bahati Jeny's Zakimi
chov: Trojanová Žaneta maj: Rehák Ivana
       
absent - BOLD BALDUR BAMONI'S    
O: Awesome Enzo by Luanda M:  Blue Babette Tatranská Afrika
chov: Kollárová Monika maj: Lenický Matúš + Kollárová Monika
       
absent - FLAVOUR OF WIN SLUNCE ZAMBEZI
O: Amakhosi Springbok Siege M: Rex Ventor Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Moravcová Jana
       
absent - LIMBER LAKOTA LŐWENSCHWANZ
O: A´Lucas Star fox Grape M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Lakotová Lívia maj: Hemmel David + Konečná Drahomíra
       
Intermediate / stredná:     
V1, CAC - MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GAN
O: Shakuru Do U C What I C M:  Macumazahn First Edition
chov: Edgar Paula maj: Fedorová Petra + Pánková Hana
       
V2, r. CAC - HOMER PREGOWCE Z JASENIA
O: Gepard Pregowce z Jasenia M:  A By B Unique Resh Zone
chov: Sienkiewicz Renata maj: Sienkiewicz Renata
       
VD3 - ARRAKIS JOY OF AFRICA    
O: Shelridge Aussie Rebel M:  Tusani Lady Lee
chov: Všelková Janka     maj: Štucko Stanislav
       
D - ABÚ GESSY ALLEGROROSSI    
O: Fahari Ranua M: Lekeenan Galaxy Girl
chov: Vopičková Magdaléna maj: Ottová Markéta + Vopičková Magdaléna
       
Open / otvorená:    
V1, CAC, CACIB, BOB - JELANY RED DGASTIN DAIMOND FRANSOIS JENE
O: Villagedogs Hottopic M:  Aresvuma Olana Red
chov: Kamle Elena maj: Kamle Elena + Moscalik Maxim
       
V2, r.CAC - ARCHEE BALD KAWERIA  
O: Maiden´s  Kalahari Kandy M:  Tusani Jolly Joelin
chov: Filipejová Zita maj: Filipejová Zita
       
V3 - ARTABAN CIEPLY DOM    
O: The Black Pearl of Course M:  Maendeleo A- Team Angel Dreamgirl
chov: Gwarda Gruszzynska Edyta maj: Járová Brychtová Kateřina
       
VD4 - CARLO BOMANI MOZAMBIQUE STAR
O: Shangani Eshe Yachter M: Bahati Slunce Zambezi 
chov: Tomášková Lucie maj: Rehák Dušan
       
VD - PODAROK IZ AFRIKI DZHAKOMO CASANOVA
O: Myollnir Kyala M:    Podarok iz Afriki Dazzle Queen
chov: Vasilchikova E.B. maj: Roth Zdeněk
       
absent - CAPTAIN PASHA QWANDOYA  
O: Dayo Adimo Natawi M: Ashari Pearl For Qwandoya
chov: Pánková Hana maj: Slavíková Marie
       
Champion / šampiónov:    
V1, CAC  - JELANY RED DJIMBO FAREY  
O: Villagedogs Hottopic M:  Aresvuma Olana Red
chov: Kamle Elena maj: Verenkova Alla + Verenkova Alla 
       
V2, r.CAC - RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Cynamon Cieply Dom M: Lilly z Lukovského Dvora
chov: Kotěra Petr maj: Poslušná Jarmila
       
V3 - ADDY JONAS NYAMBE    
O: Tarujen Uwayo M: Darcy Ann Anunnaki
chov: Doležal Zdeněk maj: Gebrová Alena
       
V4 - B'LOWER LEO OF TAILOR MADE  
O:   Kennebec's Final Answer M: Rex Ventors Oona 
chov: Vlčková Kateřina maj: Maroszczyková Irena 
       
V - ADHIAMBO KAWERIA    
O: Maiden´s  Kalahari Kandy   M:  Tusani Jolly Joelin
chov: Filipejová Zita   maj: Laciková Mária & Tvrdoň Igor
       
V - ECAILLE ANUNNAKI     
O: Abayomi Mashanga  M: Cachette Anunnaki
chov: Štusáková Šárka  maj: Nosková Zdislava
       
absent - A´LUCAS STAR FOX GRAPE   
O: Abayomi Mashanga M:  Tarujen Stacey
chov: Zoubek Petr maj: Konečná Drahomíra
       
absent - JOYFUL DOPEY HELYA RIDGE  
O: Ch Sonstraal Chocolate Storm M: Ch Art Loren Helya ridge
chov: Helešicová Jana maj: Suchánek Bohumil
       
Čestná / honour:    
V1 - HABI ALEX  ASILIA LŐWENSCHWANZ
O: Ikimba Zesiro M:  Asilia Löwenschwanz
chov: Lívia Lakotová    maj: Fajkusová Michaela + Pomsár Zoltán 
       
Veteránov/ Veteran:    
V1 Veteran BIS2 - SENANGA BASHIRI  
O: Jupiterof Parnassus M: Boswelli Bea Solipse
chov: Svorcz Janos maj: Jana Kadnárová
       
FEMALES / SUKY     
Dorast / Puppy:    
VN1 - CANDLE OF LIFE MUNYATI    
O: Inkosi Muugi Slunce Života M: A'Zari Ilanga Munyati
chov: Kubínová Marie maj: Kubínová Marie
       
VN2 - FATAL BEAUTY BY LUANDA    
O: Azizi Nille Kwanyoni M: Dreamed Yman By Luanda
chov: Krchňavá Milda maj: Krchňavá Milada
       
VN3 - PURE ELLEN RIPLEY    
O: Fan of Manchester Helya Ridge M: Tambika Neo Aresvuma
chov: Helešicová Jana maj: Bombarová Naďa
       
VN4 - A'MUMBI THEMBI KWAYERA    
O: Joyful Grumpy Helya Ridge M: Asabi Ilanga Munyati
chov: Fiantová Veronika maj: Fiantová Veronika + Fianta Michal
       
Junior / mladých:    
V1, CAJC - BAAHI PRO AMICITIA    
O: Habi Alex Asilia Lowenschwanz M:  Abbi Pro Fortuna
chov: Kubíčková Ivana maj: Kubíčková Ivana + Fajkusová Michaela
       
V2 - JELANY RED IFA TIFFANI    
O: Kangelani's Gentle Thanzi By Clay M:  Aresvuma Olana Red
chov: Kamle Elena maj: Kamle Elena
       
V3 - ADELE BY VALDÍNA RIDGEBACK  
O: Diego El Primo By Luanda M: Anael Kiera KE-FA-RI S
chov: Novotná Zuzana maj: Novotná Zuzana
       
D - ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA    
O: A´Lucas Star fox Grape M: Blue Berry Tatranská Afrika
chov: Handzušovci Ján a Ester maj: Handzušová Ester
       
Intermediate / stredná:     
V1, CAC - FAIRY LORAINE SLUNCE ZAMBEZI
O: Amakhosi Springbok Siege M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Sýkora Jaroslav
       
V2, r.CAC - NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA
O: Aresvuma Zulu Zuka M:  Ndoki Njangana Tarou
chov: Kőrner Claudia maj: Alexandra Pádivá
       
VD3- DAYOOLA ZOYA BORANA    
O: Red Hot Line Arno Antuan Bagration M: Bliss Deira Borana
chov: Ehrenberger Vít maj: Ehrenberger Vít
       
absent - ACHIRD JOY OF AFRICA    
O: Shelridge Aussie Rebel    M:  Tusani Lady Lee
chov: Všelková Janka maj: Všelková Janka
       
Open / otvorená:    
V1, CAC, R.CACIB - MAHALIN MAKTAJA AUKSINIS FENIKSAS
O: Aiden Jim Bawean's Hope M: Vurtuosity Auksinis Feniksas
chov: Kairyté Śarüné maj: Keiras Aleksandras
       
V2, r. CAC - GRACE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: African Akono Farmers Guardian M: Eliviann z Valdštejnských Lip
chov: Nováková Markéta  maj: Klímová Marcela
       
VD3 - JEMMA AQUILA BOJNICE    
O: Mashama Mazi Rus Dhuria Dandy M:  Gessy Aquila Bojnice
chov: Bagár Martin maj: Buzášiová Denisa
       
VD4 - CINNY CARA - MIA TATRANSKÁ AFRIKA
O: Tusani Ani Jim Beam M:  Cathy z Údolí Kocáby
chov: Handzušovci Ester & Ján maj: Jamrich Peter
       
Champion / šampiónov:     
V1, CAC, CACIB, BOS - AM ZAHRA OF GLASE ROSE
O: Mashanga Abayomi M: Cristal Spirit by Luanda
chov: Skočíková Alena maj: Glasová Jana
       
V2 r. CAC - A BY B UNIQUE RESH ZONE  
O: Beyo-Bel Beau Skywalker Indy M: Ashaggy Re E'llama
chov: Vitulová Svatava maj: Sienkiewicz Renata
       
V3 - AKANKE NADIRA KAWERIA    
O: Maiden´s  Kalahari Kandy M:  Tusani Jolly Joelin
chov: Filipejová Zita maj: Filipejová Zita

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

24.05.2024 (piatok)
PREDNÁŠKA - MVDr. IVAN PAŠEK
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

25.05.2024 (sobota)
XXIX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: Gary Denver (D) - NYANGOMA kennel
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

26.05.2024 (nedeľa)
BONITÁCIA SKCHR
Miesto konania a čas: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra), 10:00 hod

09.06.2024 (nedeľa)
MIMORIADNA KONFERENCIA SKCHR
Miesto konania a čas: MsKS v Šamoríne 17:00 hod

 19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2437178

Práve tu je 68 návštevníkov a jeden člen on-line

  • 947

Naši sponzori

Hlavný sponzor

XXIX. ŠV SKCHR 2024

logo royalcanin 2016