foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2015

05.06.2015 CAC Nitra (SK)

CAC Nitra (SK) - 05.06.2015    
Judge: Attila Czeglédi (HU)      
počet prihlásených psov: 41    
       
spracovanie výsledkov: Dana Mullerová, Janka Všelková
       
PSY / MALES    
Minor puppy/ mladší dorast:    
VN1 - DREAM COME TRUE BY QWANDOYA
O:  Hamnuddens Heskey M: Bayo Pinky Pearl Qwandoya
chov: Pánková Hana maj: Pánková Hana + Groma Lina
       
VN2 - BALDRICK ALLEGROSSI    
O:  Kimani od Cykasu  M: Lekeenan Galaxy Girl
chov: Vopičková Magdaléna maj: Svojtková Monika
       
Puppy / dorast :     
N - COOL BLOKE MUNYATI     
O: Inkosi Muungi Slunce Života M: A' Zari Ilanga Munyati
chov: A' Zari Ilanga Munyati maj: Polanská Jana
       
Junior / mladých:    
V1, CAJC, BOJ - JELANY RED ITONGO   
O: Kangelani's Gentle Thanzi By Clay M:  Aresvuma Olana Red
chov: Kamle Elena maj: Kamle Elena + Sosnickaya Ludmila
       
V2 - LIMBER LAKOTA LŐWENSCHWANZ  
O: A´Lucas Star fox Grape M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Lakotová Lívia maj: Hemmel David + Konečná Drahomíra
       
VD3 -POLONEZ Z WERWA    
O: Diego El Primo By Luanda M: Nasza Laila z Werwa
chov: Rusinek Katarzyna maj: Urbańska Mariola
       
VD4 - LASHAWN LAKOTA LŐWENSCHWANZ
O: A´Lucas Star fox Grape M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Lívia Lakotová maj: Lívia Lakotová
       
absent - FLAVOUR OF WIN SLUNCE ZAMBEZI
O: Amakhosi Springbok Siege M: Rex Ventor Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Moravcová Jana
       
Intermediate / stredná:     
V1, CAC - MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GAN
O: Shakuru Do U C What I C M:  Macumazahn First Edition
chov: Edgar Paula maj: Fedorová Petra + Pánková Hana
       
V2, res.CAC - HOMER PREGOWCE Z JASENIA
O: Gepard Pregowce z Jasenia M:  A By B Unique Resh Zone
chov: Sienkiewicz Renata maj: Sienkiewicz Renata
       
Open / otvorená:    
V1, CAC, BOB - JELANY RED DGASTIN DAIMOND FRANSOIS JENE
O: Villagedogs Hottopic M:  Aresvuma Olana Red
chov: Kamle Elena maj: Kamle Elena + Moscalik Maxim
       
V2, r. CAC - ARTABAN CIEPLY DOM  
O: The Black Pearl of Course M:  Maendeleo A- Team Angel Dreamgirl
chov: Gwarda Gruszzynska Edyta maj: Járová Brychtová Kateřina
       
V3 - ARCHEE BALD KAWERIA    
O: Maiden´s  Kalahari Kandy M:  Tusani Jolly Joelin
chov: Filipejová Zita maj: Filipejová Zita
       
V4 - CAPTAIN PASHA QWANDOYA    
O: Dayo Adimo Natawi M: Ashari Pearl For Qwandoya
chov: Pánková Hana maj: Slavíková Marie
       
V - PODAROK IZ AFRIKI DZHAKOMO CASANOVA
O: Myollnir Kyala M:    Podarok iz Afriki Dazzle Queen
chov: Vasilchikova E.B. maj: Roth Zdeněk
       
Champion / šampiónov:    
V1, CAC  - JELANY RED DJIMBO FAREY  
O: Villagedogs Hottopic M:  Aresvuma Olana Red
chov: Kamle Elena maj: Verenkova Alla + Verenkova Alla 
       
V2, r. CAC - ADDY JONAS NYAMBE    
O: Tarujen Uwayo M: Darcy Ann Anunnaki
chov: Doležal Zdeněk maj: Gebrová Alena
       
V3 - RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA    
O: Cynamon Cieply Dom M: Lilly z Lukovského Dvora
chov: Kotěra Petr maj: Poslušná Jarmila
       
V4 - A´Lucas Star fox Grape   
O: Abayomi Mashanga M:  Tarujen Stacey
chov: Zoubek Petr maj: Konečná Drahomíra
       
V - ADHIAMBO KAWERIA    
O: Maiden´s  Kalahari Kandy   M:  Tusani Jolly Joelin
chov: Filipejová Zita   maj: Laciková Mária & Tvrdoň Igor
       
V - AMBER GRAND STAR QWANDOYA  
O: Heshimayakimba Grand Aquarius M: Bayo Kabo Slunce Zambezi 
chov: Pánková Hana maj: Pánková Hana + Vanaga Irina
       
V - JOYFUL DOPEY HELYA RIDGE    
O: Ch Sonstraal Chocolate Storm M: Ch Art Loren Helya ridge
chov: Helešicová Jana maj: Suchánek Bohumil
       
Veteránov/ Veteran:    
V1, Veteran BIS3 - SENANGA BASHIRI    
O: Jupiterof Parnassus M: Boswelli Bea Solipse
chov: Svorcz Janos maj: Jana Kadnárová
       
FEMALES / SUKY     
Dorast / Puppy:    
VN1 - FATAL BEAUTY BY LUANDA    
O: Azizi Nille Kwanyoni M: Dreamed Yman By Luanda
chov: Krchňavá Milda maj: Krchňavá Milada
       
VN2 - CANDLE OF LIFE MUNYATI    
O: Inkosi Muugi Slunce Života M: A'Zari Ilanga Munyati
chov: Kubínová Marie maj: Kubínová Marie
       
VN3 - PODAROK IZ AFRIKI ERNA BARUTI  
O: Kadamo It's Now or Never M: Podarok iz Afriki Lakesha Imani
chov: Vasiličkova Elena maj: Bagarová Jana
       
N4 - PURE ELLEN RIPLEY    
O: Fan of Manchester Helya ridge M: Tambika Neo Aresvuma
chov: Helešicová Jana maj: Bombarová Naďa
       
Junior / mladých:    
V1, CAJC - JELANY RED IFA TIFFANI  
O: Kangelani's Gentle Thanzi By Clay M:  Aresvuma Olana Red
chov: Kamle Elena maj: Kamle Elena
       
V2 - BAAHI PRO AMICITIA    
O: Habi Alex Asilia Lowenschwanz M:  Abbi Pro Fortuna
chov: Kubíčková Ivana maj: Kubíčková Ivana + Fajkusová Michaela
       
VD3 - DIXI DIAMOND SOUTH MORAVIA  
O: Kltahari Kuzaa Dahabu M: African Beauty South Moravia
chov: Cagalová Gabriela maj: Cabanová Katarína + Cagalová Gabriela
       
VD4 - BEAUTY BRISA BOMANI´S    
O: Awesome Enzo by Luanda M:  Blue Babette Tatranská Afrika
chov: Kollárová Monika maj: Kollárová Monika
       
D - ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA    
O: A´Lucas Star fox Grape M: Blue Berry Tatranská Afrika
chov: Handzušovci Ján a Ester maj: Handzušová Ester
       
Intermediate / stredná:     
V1, CAC - NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA
O: Aresvuma Zulu Zuka M:  Ndoki Njangana Tarou
chov: Kőrner Claudia maj: Alexandra Pádivá
       
V2,res. CAC - FAIRY LORAINE SLUNCE ZAMBEZI
O: Amakhosi Springbok Siege M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Sýkora Jaroslav
       
VD3 - ACHIRD JOY OF AFRICA    
O: Shelridge Aussie Rebel    M:  Tusani Lady Lee
chov: Všelková Janka maj: Všelková Janka
       
Open / otvorená:    
VD - JEMMA AQUILA BOJNICE    
O: Mashama Mazi Rus Dhuria Dandy M:  Gessy Aquila Bojnice
chov: Bagár Martin maj: Buzášiová Denisa
       
VD - GRACE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: African Akono Farmers Guardian M: Eliviann z Valdštejnských Lip
chov: Nováková Markéta  maj: Klímová Marcela
       
Champion / šampiónov:     
V1, CAC, BOS - AM ZAHRA OF GLASE ROSE
O: Mashanga Abayomi M: Cristal Spirit by Luanda
chov: Skočíková Alena maj: Glasová Jana
       
V2, r.CAC - A BY B UNIQUE RESH ZONE  
O: Beyo-Bel Beau Skywalker Indy M: Ashaggy Re E'llama
chov: Vitulová Svatava maj: Sienkiewicz Renata
       
V3 - BAYO PINKY PEARL QWANDOYA   
O: Hpk Tropaco Troyan Argos of Coso M: Bayo Kabo Slunce Zambezi
chov: Pánková Hana maj: Pánková Hana
       
V4 - AKANKE NADIRA KAWERIA    
O: Maiden´s  Kalahari Kandy M:  Tusani Jolly Joelin
chov: Filipejová Zita maj: Filipejová Zita

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

24.05.2024 (piatok)
PREDNÁŠKA - MVDr. IVAN PAŠEK
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

25.05.2024 (sobota)
XXIX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: Gary Denver (D) - NYANGOMA kennel
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

26.05.2024 (nedeľa)
BONITÁCIA SKCHR
Miesto konania a čas: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra), 10:00 hod

09.06.2024 (nedeľa)
MIMORIADNA KONFERENCIA SKCHR
Miesto konania a čas: MsKS v Šamoríne 17:00 hod

 19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2437162

Práve tu je 45 návštevníkov a jeden člen on-line

  • 947

Naši sponzori

Hlavný sponzor

XXIX. ŠV SKCHR 2024

logo royalcanin 2016