foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2023

01.07.2023 DOGFESTIVAL Veľká Ida, rozh: Staviarská (SK)

DOGFESTIVAL - CACIB VEĽKÁ IDA (SK) - 01.07.2023
Počet prihlásených psov: 27 RR
Rozhodca: Staviarska Viera (SK)
Spracovali: Dana Mullerová, Adriana Benčičová


PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - CASTEL THABO LOTUS POWER
O: Adjatay Ramesses Ridgelove   M: Agibi Farisa Yejide Lotus Power
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Komkova Julia

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB, JBOB - TEXAN DAYTON MOIAGIOIA
O: Dreamcatcher Ciepły Dom   M: Zaleta Z Wervą
Chov: Olanin Božena   Maj: Holičková Zuzana

V2 - SHABANI’S PRIDE BAHATI
O: Degas Silesian Harta   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, res.CACIB - KITAKAZE KAGA ARTE CASSARI
O: Jitu Ayaba   M: Bell ´S- Joy Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Karin Vršanská Ohrablová

VD2 - ZIKOMO LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Feszty Katarína + Lakotová Lívia

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - NEALL SZAFRANOWA POLANA
O: Srdce Afriky Amigo Sunshine   M: Etosha Szafranowa Polana
Chov: Pisula Izabela   Maj: Laba Ivan

V2, res. CAC - ALTAIT THE HOPEFUL STAR
O: Mawanda Moon Bross Zion   M: Camisha Arte Cassari
Chov: Fülöp Orsolya Kitti   Maj: Bakó Krisztina

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Krajný Daniel

V2, res. CAC - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
Chov: Szabová Henrieta   Maj: Holičková Zuzana

V3 - CATCH ME DREAMING LEBOMBO
O: Elangeni Braveheartrules   M: Dykumos Sucha Blonde Ambition
Chov: Pártlová Šárka   Maj: Konečná Drahomíra

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA
O: Irigo Fifth Element Qwandoya   M: Kinyemi At Inkiru Valley´S Indiana
Chov: Klápová Iveta   Maj: Lakotová Lívia


SUKY / FEMALE

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - SADIRA BRIONA
O: Barnabáš Of Nyakati Nzuri   M: Angie Z Osyčinského Údolí
Chov: Kanianska Kristína   Maj: Dujavová Alena

VN2 - MA´ISAH ARTE CASSARI
O: Ridgerules Keep On Wishing   M: E´Zena Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Chudiková Monika

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB - AMELIA LILI ROSE HAWAPORI
O: Catch Me Dreaming Lebombo   M: Hawa Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Matušková Stanislava   Maj: Matušková Stanislava

V2 - DIAMOND KYRA ZULULAND
O: Manzili Malik Slunce Žvota   M: Tusani Winning Winnie
Chov: Krajčírová Zuzana   Maj: Šerki Vojtech

V3 - LUISA PRINCESS HOPE Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Manzili Mallik Slunce Života Slunce Života   M: Hope Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Nováková Markéta   Maj: Jurásková Ivana

VD4 - VIA CARPATIA FATRA GERDIN LONGRIDGE
O: Tusani X-Calibur Rr   M: Vistula Fleur Gerdin Longridge
Chov: Czarniecka Grazyna   Maj: Kozma Tristan

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG1 - BUTTERFLAY SASSENACH SABJÖRG
O: Redyland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari
Chov: Vojtášová Sabina   Maj: Vojtášová Sabina

V2, res. CAC - TUSANI HAPPY DALILA
O: Cojochripa Erevu Rafiki   M: Tusani Red Rose
Chov: Tušanová Monika   Maj: Rašič Erik

V3 - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Aubrechtová Lucie   Maj: Aubrechtová Lucie

V4 - ZAMZAM LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Lakotová Lívia

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - BIZZETE CHARLIE RHODENNY
O: Bayo Kendi Kaweria   M: Enny Joy Of Ashanti South Moravia
Chov: Podešvová Alena   Maj: Podešvová Alena

V2, res. CAC - GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: Luksus Z Werwa   M: Es Elisha Tatranská Afrika
Chov: Handzušovci Ján A Ester   Maj: Szabová Henrieta

V3 - ARWEN NILAJA GHANIYAH
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Iman Blake Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Bravencová Šárka   Maj: Bravencová Šárka

V4 - HEAVEN KIRA JAYNE BY SILAMJA
O: B´Lover Leo Of Tailor Made   M: Elisa Kira Jayne By Silamja
Chov: Vácha Silvie   Maj: Matušková Stanislava

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - SHABANI’S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

V2, res. CAC - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
Chov: Szabová Henrieta   Maj: Szabová Henrieta

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2023

PLÁNOVANÉ AKCIE NA ROK 2023

14.10.2023
Miesto konania: Kyn. areál Donnautess, Vojka nad Dunajom
XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: HANA PÁNKOVÁ (CZ) - CHS Qwandoya

 

15.10.2023
Miesto konania: Kyn. areál Donnautess, Vojka nad Dunajom

- BONITÁCIA SKCHR

- II.ROČNÍK PREHLIADKY KRYCÍCH PSOV

- SEMINÁR
FYZIOTERAPIA s MVDr. Lucia Radošovská CertCAAPR

********************

ĎALŠIE PLÁNOVANÉ AKCIE

Na november pripravujeme opäť seminár pre začínajúceho chovateľa.

Čítanosť článkov
2199528

Práve tu je 43 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

Hlavný sponzor XXVIII. ŠV SKCHR 2023

weber20