foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2019

27.1.2019 CACIB Nitra, rozh.: Korózs (HU)

CACIB Nitra, 27.1.2019  
rozhodca: Korózs András (HU)  
počet prihlásených psov: 57  
výsledky spracovala: Jana Bagarová  
   
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS  
1365. MUHABURA ESTRELLA THARR VN2
O: AFRIKAN MAKWANNGWALA ABUBAKAR JELANI TO M: MUHABURA PRINCELY TIAA OF H.
1366. REDYLAND AGAIN WHAT A CHEEK VN3
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
1367. REDYLAND ANYWAY ANYHOW ANYWHERE VN1
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
   
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS  
1368. ABERFORTH AKANAKA VD
O: FURAHA ASHIQ MANWE M: CATHY MORANA  
1369. ESAMI ZULU MUNYATI V
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1370. IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA V2
O: RR’SHUFFLING MOTION LUXOR M: ENDLESS PEARL JOLINE QWANDOYA  
1371. MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU V3
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU  
1372. PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ V1 CAJC
O: KANGELANI’S PERFECT CHOICE M: CORCO ¨HABEEBAH¨OF SHINGAMONGA
1373. ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN V4
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF  
   
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS  
1374. BEAUTY BRUNO LEGEND OF AFRICA V2 r.CAC
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: ERA BYZANTINA HELYA RIDGE
1375. HOT´N WILD BY LUANDA V3
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA  
1376. CHAKA KAN ARTE CASSARI V1 CAC
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA  
1377. KANGELANI´S SADIKI BY RED absent
O: HESHIMAYAKIMBA ENERGY OF RED M: KANGELANI´S JOYFUL JUMA  
1378. NYAWELA CHILLICHANI JENGO VD
O: LEEURIF ZUTU FATOO M: IMKAHENA HEAVEN'S JUMANA  
1379. ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ V4
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
   
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS  
1380. BUGGI SAMBAZI V4
O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: SAMBA RHODESIAN PARK DOLOMITY  
1381. GRAND MUFASA QWANDOYA V1 CAC CACIB BOB
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: ASHARI PEARL OF QWANDOYA
1382. MANNA ABI TERRA MBINGUNI TAPE V2 r. CAC r. CACIB
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: MANNA ABI TERRA VENGI UZURI  
1383. MUHABURA FOX RIVER BRED V3
O: HARMAKHIS WISDOM ARIEL BIKILA M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK  
   
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS  
1384. AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO V1 CAC
O: KANGELANI´S OZZY BY THANZI M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BIMKUBWA DEVANEY KYLA
1385. AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS V3
O: HABI ALEX ASILIA LOWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE  
1386. AKANI´S CLAN AKIA KIANO V2 r.CAC
O: RED WHEATEN AKANI M: SABAYUMA BANDARI JALIA  
1387. KANGELANI´S PERFECT CHOISE absent
O: VILLAGE DOGS KA MAKANA M: KANGELANI´S KUVA KITA  
1388. MUHABURA PRINCELY ERIQ OF HUNGARY "KUSCO" V4
O: HARMAKHIS WISDOM QUASAR M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS  
1389. ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI VN2
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
1390. EBBY THE JEWEL ENERGY OF AFRICA VN4
O: MKANGAWI AKINWUNMI CHAKA M: AISCHA ENERGY OF AFRICA  
1391. GAIRAH WAKARANGA PERLA AFRIKY absent
O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY LOWENSCHWANZ  
1392. MUHABURA ESTRELLA AREL VN1
O: AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO M: MUHABURA PRINCELY TIAA OF H.
1393. REDYLAND ALWAYS READY VN3
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS  
1394. ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ VD
O: ADDY JONAS NYAMBE M: BRIA Z RUŽOVÉHO PANSTVÍ  
1395. CATHY AFRICKÝ LOVEC V4
O: BURBERRY BROWN ATLETICO ANN M: VIKTORIE Z LUKOVSKÉHO DVORA
1396. COCO CHANEL ARTE CASSARI absent
O: KANGELANIŚ PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA  
1397. EMEFA ZEENA MUNYATI V
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1398. ESINAM LAILA MUNYATI V2
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1399. ICE QUEEN QWANDOYA V1 CAJC
O: RR´ SHUFFLING MOTION LUXOR M: QWANDOYA ENDLESS PEARL JOLINE
1400. INDIANA REEVA GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP V
O: KISANGANI HIGH-FIVE SYDNEY M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
1401. NUBIRA DARMA V3
O: COJOCHRIPA EREVU RAFIKI M: LILI MARLEN DARMA  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS  
1402. AWESOME SKY OF LIUWA VD
O: HOMER PRĘGOWCE Z JASIENIA M: EVENING STAR OF LUANDA  
1403. C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI absent
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: BASHIRA KWANIA KWANYONI
1404. CAMISHA RUBI KAWERIA V1 CAC
O: DREAM COME TRUEBY QWANDOYA M: AKANKE NADIRA KAWERIA  
1405. ELE TORI JAMALI NADIRA V2 r.CAC
O: MAKAO LINE WILD WIND M: RED HOT LINE FANI TEGA FOR ELE TORI  
1406. GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA V4
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA  
1407. HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA V3
O: JELANY RED DJIMBO RAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS  
1408. VONNIE LIONESS ENERGY OF AFRICA V4
O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISHA ENERGY OF AFRICA  
1409. ETERNAL QUEEN EIWA QWANDOYA V2 r.CAC
O: KADAMO IT’S NOW OR NEVER M: ASHARI PEARL FOR QWANDOYA  
1410. INDIA AMBER PRĘGOWCE Z JASIENA V3
O: GLENAHOLM TAARIQ M: A BY B UNIQUE RESH ZONE  
1411. JELANY RED OLIVIA GODSENT V1 CAC CACIB BOS
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: JELANY RED ZHAKLIN CHANEL  
1412. NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ absent
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
1413. WERA RHODESIAN PARK DOLOMITY V
O: GLENAHOLM TAARIQ M: EZA APAZO FOLWARK ZWIERZĘCY  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS  
1414. AKANI´S CLAN AKIA SHAIRA V4
O: RED WHEATEN AKANI M: SABAYUMA BANDARI JALIA  
1415. BAILEY MEGANN MUNGU absent
O: ADDY JONAS NYAMBE M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI  
1416. BECCA BABS SWEET RIDGE V
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: ABEBA THEYA SWEET RIDGE  
1417. FOLLOW MY HEART BY LUANDA V
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA  
1418. HEART BEATS FOR VIVI IQWANDOYA V1 CAC r. CACIB
O: IKIMBA JAMBO MANDELA M: QWANDOYA BAYO PINKY PEARL  
1419. MUHABURA PRINCELY THIAA OF HUNGARY V2 r.CAC
O: HARMAKHIS WISDOM QUASAR M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK  
1420. NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ V3
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS  
1421. DREAMED YMAN BY LUANDA V1
O: THORNBERRY AKALA M: HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA  

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Prihlásenie

Akcie klubu

16.3.2019
Členská schôdza

6.4.2019
Chovateľský seminár

25.5.2019
XXIV. Špeciálna výstava
posudzovateľ:
Milada Krchňavá (SK)
ChS Luanda

8.6.2019 Bonitácia

2.-4.8.2019 Víkend s RR

19.10.2019
XXV. Výročná špeciálna výstava
20.10.2019
XXV. Jubilejná klubová výstava 
posudzovatelia:
Dawn Redman (AUS)
ChS Shelridge
Susan Cameron-Codognotto
(AUS), ChS Ozrhode

október 2019 Bonitácia

Čítanosť článkov
1242817

Práve tu je 148 návštevníkov a jeden člen on-line

  • 937