foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2019

26.1.2019 CACIB NITRA, rozh. M.Václavík (CZ)

CACIB Nitra, 26.1.2019  
rozhodca: Miroslav Václavík (CZ)  
počet prihlásených psov: 49  
výsledky spracovala: Alexandra Pádivá  
   
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS  
1528. REDYLAND AGAIN WHAT A CHEEK VN2
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
1529. REDYLAND ANYWAY ANYHOW ANYWHERE VN1
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
1530. REDYLAND AUSTRALIAN RULES VN3
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
   
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS  
1531. ABERFORTH AKANAKA VD
O: FURAHA ASHIQ MANWE M: CATHY MORANA  
1532. ESAMI ZULU MUNYATI VD
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1533. IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA V2
O: RR’SHUFFLING MOTION LUXOR M: ENDLESS PEARL JOLINE QWANDOYA  
1534. MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU V1, CAJC
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU  
1535. PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ V3
O: KANGELANI’S PERFECT CHOICE M: CORCO ¨HABEEBAH¨OF SHINGAMONGA
1536. ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN V4
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF  
   
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS  
1537. BEAUTY BRUNO LEGEND OF AFRICA VD4
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: ERA BYZANTINA HELYA RIDGE
1538. CATCH ME DREAMING LEBOMBO V1, CAC
O: ELANGENI BRAVEHEARTRULES M: DYKUMOS SUCHA BLONDE AMBITION
1539. HOT´N WILD BY LUANDA V3
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA  
1540. CHAKA KAN ARTE CASSARI VD
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA  
1541. KANGELANI´S SADIKI BY RED absent
O: HESHIMAYAKIMBA ENERGY OF RED M: KANGELANI´S JOYFUL JUMA  
1542. NYAWELA CHILLICHANI JENGO VD
O: LEEURIF ZUTU FATOO M: IMKAHENA HEAVEN'S JUMANA  
1543. ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ V2
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
   
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS  
1544. BUGGI SAMBAZI V1, CAC
O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: SAMBA RHODESIAN PARK DOLOMITY  
1545. GRAND MUFASA QWANDOYA V2
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: ASHARI PEARL OF QWANDOYA
   
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS  
1546. AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS VD
O: HABI ALEX ASILIA LOWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE  
1547. AKANI´S CLAN AKIA KIANO VD4
O: RED WHEATEN AKANI M: SABAYUMA BANDARI JALIA  
1548. B´LOWER LEO OF TAILOR MADE V1, CAC, CACIB, BOS
O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: REX VENTORS OONA  
1549. KANGELANI´S PERFECT CHOISE V2, res.CAC, res.CACIB
O: VILLAGEDOGS KA MAKANA M: KANGELANI´S KUVA KITA  
1550. MANNA ABI TERRA MBINGUNI TAPE V3
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: MANNA ABI TERRA VENGI UZURI  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS  
1551. ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI VN1
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
1552. GAIRAH WAKARANGA PERLA AFRIKY absent
O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY LOWENSCHWANZ  
1553. REDYLAND ALWAYS READY VN2
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS  
1554. ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ V2
O: ADDY JONAS NYAMBE M: BRIA Z RUŽOVÉHO PANSTVÍ  
1555. COCO CHANEL ARTE CASSARI V1, CAJC
O: KANGELANIŚ PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA  
1556. EMEFA ZEENA MUNYATI VD
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1557. ESINAM LAILA MUNYATI VD
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: A’ZARI ILANGA MUNYATI  
1558. ICE QUEEN QWANDOYA V3
O: RR´ SHUFFLING MOTION LUXOR M: QWANDOYA ENDLESS PEARL JOLINE
1559. INDIANA REEVA GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP V4
O: KISANGANI HIGH-FIVE SYDNEY M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS  
1560. AWESOME SKY OF LIUWA D
O: HOMER PRĘGOWCE Z JASIENIA M: EVENING STAR OF LUANDA  
1561. C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI absent
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: BASHIRA KWANIA KWANYONI
1562. CAMISHA RUBI KAWERIA V1, CAC, res.CACIB
O: DREAM COME TRUE BY QWANDOYA M: AKANKE NADIRA KAWERIA  
1563. ELE TORI JAMALI NADIRA V2
O: MAKAO LINE WILD WIND M: RED HOT LINE FANI TEGA FOR ELE TORI  
1564. GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA V3
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS  
1565. ETERNAL QUEEN EIWA QWANDOYA VD
O: KADAMO IT’S NOW OR NEVER M: ASHARI PEARL FOR QWANDOYA  
1566. HOOR NAZIRA MANWË V2, res.CAC
O: MOHAGET'S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË  
1567. JELANY RED OLIVIA GODSENT V1, CAC
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: JELANY RED ZHAKLIN CHANEL  
1568. NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ VD4
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
1569. WERA RHODESIAN PARK DOLOMITY V3
O: GLENAHOLM TAARIQ M: EZA APAZO FOLWARK ZWIERZĘCY  
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS  
1570. AKANI´S CLAN AKIA SHAIRA V3
O: RED WHEATEN AKANI M: SABAYUMA BANDARI JALIA  
1571. BECCA BABS SWEET RIDGE
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: ABEBA THEYA SWEET RIDGE  
1572. FOLLOW MY HEART BY LUANDA VD
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA  
1573. HEART BEATS FOR VIVI IQWANDOYA  V1, CAC, CACIB, BOB
O: IKIMBA JAMBO MANDELA M: QWANDOYA BAYO PINKY PEARL  
1574. INDIA AMBER PRĘGOWCE Z JASIENA V2, res.CAC
O: GLENAHOLM TAARIQ M: A BY B UNIQUE RESH ZONE  
1575. NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ V4
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
   
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS V1
1576. DREAMED YMAN BY LUANDA  
O: THORNBERRY AKALA M: HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA  

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Prihlásenie

Akcie klubu

16.3.2019
Členská schôdza

6.4.2019
Chovateľský seminár

25.5.2019
XXIV. Špeciálna výstava
posudzovateľ:
Milada Krchňavá (SK)
ChS Luanda

8.6.2019 Bonitácia

2.-4.8.2019 Víkend s RR

19.10.2019
XXV. Výročná špeciálna výstava
20.10.2019
XXV. Jubilejná klubová výstava 
posudzovatelia:
Dawn Redman (AUS)
ChS Shelridge
Susan Cameron-Codognotto
(AUS), ChS Ozrhode

október 2019 Bonitácia

Čítanosť článkov
1282921

Práve tu je 180 návštevníkov a jeden člen on-line

  • 937