foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2018

04.02.2018 CACIB BRNO rozh.: V. Dvořáková

04.02.2018 CACIB BRNO
rozhodca: Věra Dvořáková
zdroj: ČMKU
Třída Jméno Chov. stanice Výsledek
PSI      
třída štěňat CHAKA KAN Arte Cassari Velmi nadějný1
třída dorostu Be Unique Aramis Maria Ridge Velmi nadějný2
třída dorostu Catch Me Dreaming Lebombo Velmi nadějný1
třída dorostu Deep Love In Nox Mozambique Star Absence
třída dorostu Essien Czech Paradise Ridges Velmi nadějný3
třída mladých Anaru Taranaki Výborný1, CAJC
třída mladých Beauty Bruno Legend of Africa Výborný
třída mladých Hiru Masawi G'Musana Manwë Výborný3
třída mladých Hot´N Wild by LUANDA Absence
třída mladých Johny Depp Slunce Zambezi Výborný4
třída mladých Lobengula Mwai Imara Výborný2
třída mladých Orfeus od Cykasu Výborný
třída mladých Tusani Zimba Bantu Výborný
třída mladých Uni-Q James Cool Helya Ridge Výborný
mezitřída Allie Ferligov Velmi dobrý
mezitřída ATTILLA Crazy Cliff Výborný
mezitřída Grand Mufasa Qwandoya Výborný3
mezitřída Highway To Hell Slunce Zambezi Výborný2, RCAC
mezitřída Ivi´s Dreamed Amber Slunce Zambezi Výborný1, CAC, RCACIB
mezitřída STEFAN RED HOT LINE Výborný4
třída otevřená AGGY FOGGY OF Pressburgers´Paws Výborný4
třída otevřená Eros Nero South Moravia Výborný1, CAC, CACIB, BOS
třída otevřená Furaha Ashiq Manwe Výborný3
třída otevřená George Clooney Slunce Zambezi Výborný
třída otevřená JAMALI PENDO DE KIUNGWANA Velmi dobrý
třída otevřená Leonardo Abayomi z Tikovického vršku Výborný
třída otevřená NOBY z Korycanských skal Výborný2, RCAC
třída šampionů Angel Diamond Red Wheat Výborný2, RCAC
třída šampionů EASY TO LOVE ENZO Qwandoya Výborný3
třída šampionů Equinox in my soul Qwandoya Výborný1, CAC
třída šampionů Erevu Rafiki Cojochripa Výborný
třída šampionů Got The Soul by Luanda Výborný4
třída šampionů HOMER Pregowce z Jasienia Absence
třída šampionů Hook KaMakana z Valdštejnských lip Výborný
třída veteránů Odakota DeCairo Dykumos Deives Výborný1, BOV
FENY      
třída dorostu Acyra Slunce Podorlicka Velmi nadějný3
třída dorostu Catch A Falling Star Lebombo Velmi nadějný1
třída dorostu Daenerys Targaryen Mozambique Star Velmi nadějný2
třída mladých Afya Dorotte Nyanza Absence
třída mladých Aza Chiaka Ta'Ziah Výborný
třída mladých Bella Hope Legend of Africa Výborný
třída mladých Cachette Silesian Harta Výborný
třída mladých CAMISHA Rubi Kaweria Výborný2
třída mladých GAMMA RAY ATUINA Anunnaki Výborný
třída mladých Hayati Manwë Výborný1, CAJC, BOJ
třída mladých Hennessey Sunrise by LUANDA Výborný3
třída mladých Hoor Nazira Manwë Výborný4
třída mladých Naira Lakota Löwenschwanz Absence
třída mladých O'Hara Scarlett od Cykasu Absence
třída mladých Tarisiro Evelyn In Gold Lyonnese Absence
mezitřída Annie Ferligov Velmi dobrý
mezitřída Ashanti Lomami Minor Bohemia Velmi dobrý
mezitřída BJÖRG GINGER Arte Cassari Výborný1, CAC, CACIB, BOB
mezitřída GRAND LOVE LUXXILLA LIONESS KINYEMI Výborný2, RCAC
mezitřída Hera The Goddess of Slunce Zambezi Výborný3
mezitřída URBI ZAHRA KALASANTI Výborný4
třída otevřená Angel Leya Legend of Africa Výborný
třída otevřená BROOKE Silesian Harta Výborný1
třída otevřená ELIZABETH ROSE South Moravia Výborný3
třída otevřená Enny Joy of Ashanti South Moravia Výborný
třída otevřená Es Ebony Tatranská Afrika Absence
třída otevřená ETERNAL QUEEN EIWA Qwandoya Výborný
třída otevřená Ghali Zawati Manwë Výborný2, RCAC
třída otevřená Goddess of Love Slunce Zambezi Výborný
třída otevřená IDA Pregowce z Jasienia Výborný1, CAC
třída šampionů ADILLA STAR Mungu Výborný
třída šampionů Allison Diamond Red Wheat Výborný
třída šampionů Colette South Moravia Výborný1, CAC, RCACIB
třída šampionů Dayoola Zoya Borana Výborný4
třída šampionů Fairy Loreine Slunce Zambezi Absence
třída šampionů FOLLOW MY HEART BY Luanda Výborný2, RCAC
třída šampionů Fumi Skye Manwë Výborný
třída šampionů Grace Eliviann z Valdštejnských lip Absence
třída šampionů Hope Eliviann z Valdštejnských lip Výborný
třída šampionů MEMA LAKOTA Löwenschwanz Výborný
třída šampionů STEFANI RED HOT LINE Výborný3
třída veteránů Era Byzantina Helya Ridge Výborný

 

 

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Najbližšie akcie KLUBU

Pre rok 2018:
10.03. Členská schôdza

21.04. Seminár pre chovateľov
26.05. XXIV. Klubová výstava
02.06. Bonitácia
03-05.08. Víkend s RR
13.10. XXIII Špeciálna výstava
13.10. Bonitácia

Prihlásenie

Návštevnosť

Today1082
Yesterday1512
This week1082
This month21494
Total509685

pondelok, 19. február 2018, 16:55

Práve tu je 1809 návštevníkov a 4 členov on-line

  • 214
  • 798
  • 918
  • 937
Čítanosť článkov
930557