foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na SlovenskuNovinky 2018

03-05.08.2018 RR víkend na Magurke

pozvanka na vikend s RR obrMilí priatelia, blíži sa naše spoločné víkendové stretnutie s našimi psíkmi na chate Magurka, chceme vám preto upresniť niektoré informácie týkajúce sa stravovania i programu.
V piatok večer počítame so spoločnou grilovačkou z vlastných zásob - to znamená, že každý, kto chce grilovať, si svoju klobásku, stejk, či prasiatko zabezpečí sám ;) (ohnisko a gril je k dispozícii na chate).
V sobotu odpoludnia chceme variť spoločný guláš zo zásob predsedu klubu

- to znamená, že všetky suroviny na guláš budú zabezpečené, na vás už zostane len starosť, čím ho zaliať, ale aj tu nám, verím, reštaurácia na chate vyjde dostatočne v ústrety.

Každý, kto sa grilovačky, či spoločného guláša nechce alebo nemôže z rôznych dôvodov zúčastniť, alebo sa chce “poistiť”, môže si zabezpečiť stravu priamo na chate formou raňajok alebo polpenzie - treba to však čím skôr dohodnúť a nahlásiť prevádzkárke chaty p. Melušovej (kontakt je na webe chaty: https://www.magurka-liptov.sk ).
 
Keďže z rôznych dôvodov sa víkendu nezúčastnia niektorí pôvodne ohlásení lektori, museli sme program trošku upraviť a zvoľniť, ale aj tak sa môžete tešiť na spoločnú vychádzku, hubárčenie, či iné aktivity a určite pre našich psíkov postavíme aj pár prekážok, nech nám ukážu, akí sú šikovní :)
 
Celý víkend chceme prežiť v pohode, bez stresov a umožniť každému, aby si oddýchol, zabavil sa a prípadne si našiel nových priateľov - či už dvoj alebo štvornohých.
 
Za SRK Ján Handzuš.

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Prihlásenie

Akcie klubu

16.3.2019
Členská schôdza

6.4.2019
Chovateľský seminár

25.5.2019
XXIV. Špeciálna výstava
posudzovateľ:
Milada Krchňavá (SK)
ChS Luanda

8.6.2019 Bonitácia

2.-4.8.2019 Víkend s RR

19.10.2019
XXV. Výročná špeciálna výstava
20.10.2019
XXV. Jubilejná klubová výstava 
posudzovatelia:
Dawn Redman (AUS)
ChS Shelridge
Susan Cameron-Codognotto
(AUS), ChS Ozrhode

26.10.2019 Bonitácia

Čítanosť článkov
1460785

Práve tu je 59 návštevníkov a jeden člen on-line

  • 937