foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na SlovenskuInformácia o organizácii bonitácie 07.11.2020 za prísnych bezpečnostných podmienok

Vážení členovia SKCHR, v zmysle platných nariadení ÚVZ SR od 15.10.2020, SRK skonštatovala, že pri dodržaní prísnych bezpečnostných opatrení je možné zorganizovať Bonitáciu SKCHR v plánovanom termíne 07.11.2020. Majitelia RR, ktoré spĺňajú podmienky ChaBP bod 11, môžu tak svojho psa/suku prihlásiť na bonitáciu prostredníctvom elektronického chovateľského systému ELBREED. Uzávierka prijímania prihlášok je 02.11.2020. Po uzávierke budú rozoslané návratky na bonitáciu.

Miesto konania: Hala RSDC Pezinok, Drevárska 1649/23 Pezinok Čas: 10:00 - 12:00hod.
Bonitácia je neverejná, prístupná len majiteľovi prihláseného psa /1 pes = 1 osoba / a bonitačnej komisii v zmysle platných podmienok ÚVZ SR (v jednom okamihu nemôže byť počet osôb prítomných na bonitácii vyšší ako 6). Majiteľ bonitovaného jedinca je povinný riadiť sa pokynmi bonitačnej komisie.

Pri vstupe do haly RSDC, je každý povinný použiť dezinfekciu a počas pobytu vo všetkých priestoroch haly RSDC je každý povinný mať zakryté ústa a nos rúškom alebo inou adekvátnou náhradou.
V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je osoba povinná zostať v domácej izolácii.

Pripravte si svojho psa na bonitáciu tak, aby bol schopný v kľude bonitačnej komisii ukázať chrup a nechať sa pokojne zmerať kovovým meradlom.
Ak má pes splniť povahové predpoklady k chovu, nesmie byť agresívny, ani príliš plachý.
Nezabudnite si so sebou priniesť originál preukazu o pôvode.

O nás

logoSlovenský klub chovateľov ridgebackov (ďalej SKCHR) zastrešuje plemeno Rhodesian Ridgeback (RR).
Vznikol za účelom riadeného chovu plemena v roku 1994. Klub zastrešujú organizácie:
fci logologo skj text smalspz logo

Poradenstvo v chove

IMG 0839

Poradenstvo v chove

Od zdravého šteniatka s rodokmeňom, cez krycieho psa a chovnú sučku, až po vitálneho veterána.

SOS Ridgeback

Sample image 2

SOS Ridgeback

Nie každý Ridgeback má v živote štastie. Niektorí hľadajú nový domov alebo sa stratili.