foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2017

28.6.2015 XXI. KV SKCHR Krpáčovo (SK)

XXI. Klubová výstava SKCHR, Krpáčovo (SK) - 28.06.2015
rozhodca: Clair van den Bergh, (JAR)      
počet prihlásených psov: 55    
       
spracovanie výsledkov: Janka Všelková    

 

BOB

 

BOB, Víťaz SKCHR, Klubový víťaz - Ch. Am Zahra of Glaze Rose, majiteľ: Glasová Jana

BOS - Ch. Kennebec's Final Answer, majiteľ: Vlček Marek

(foto: Gabriela Štefúňová)

PSY / MALES    
Junior / mladých:    
V1, CAJC,klub CAC, Klub.víťaz mladých  - ESPECIAL NELSON OF PERLA  AFRIKY
O: Azizi Nille Kwanyoni M:  Keyah Perla Afriky Löwensvanz
chov: Štefuň Juraj maj: Štefuň Juraj, Holbička Jakub
       
V2, klub r. CAC TUSANI SUNNY MINARBI
O: Kennebec's Final Answer M:  Tusani Happy Zaira
chov: Monika Tušanová maj: Minárová Nikoleta
       
V3 - LASHAWN LAKOTA LŐWENSCHWANZ
O: A´Lucas Star fox Grape M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Lakotová Lívia maj: Fajkusová Michaela, Lakotová Lívia
       
V4 - GUNTHWAITE JACK SWAGGER    
O: Tarujen Penzi M: Gunthwaite Diamond Lil
chov: Bates Julie & David maj: Nosková Zdislava 
       
VD - ES EBEN TATRANSKÁ AFRIKA    
O: A´Lucas Star fox Grape M: Blue Berry Tatranská Afrika
chov: Handzušovci Ján a Ester maj: Gutowska Renata
       
absent - ATTU LION MUNGU    
O: Ecaille Anunnaki M: C'Chinara Bahati Jeny's Zakimi
chov: Trojanová Žaneta maj: Rehák Ivana
       
Intermediate / stredná:     
V1, CAC, klub. CAC - ARRAKIS JOY OF AFRICA
O: Shelridge Aussie Rebel M:  Tusani Lady Lee
chov: Všelková Janka     maj: Štucko Stanislav
       
V2, r.CAC - AFRICAN PANTHERA LEO D'ROCHESTER
O: Shelridge Aussie Rebel M:  Endasha Vom Kariba - See
chov: Cútová Oľga maj: Romančík Viktor
       
V3 - HOMER PREGOWCE Z JASENIA    
O: Gepard Pregowce z Jasenia M:  A By B Unique Resh Zone
chov: Sienkiewicz Renata maj: Sienkiewicz Renata
       
Working / Pracovná:    
V1, CAC, Klub.CAC - TUSANI LORD COPYRIGHT
O: Copyright Reserved Nyathi M:  Tusani Ani White Lady
chov: Monika Tušanová maj: Vančo Valdemar, Iveta Kostolániová
       
Open / otvorená:    
VD1 - AWESOME ENZO BY LUANDA    
O: Emoyeni's Grand Zuberi M:  Hillvalley's Angel for Luanda
chov: Krchňavá Milada maj: Kozicová Ivana
       
Champion / šampiónov:    
V1, CAC, BOS - Ch. KENNEBEC'S FINAL ANSWER
O:   Nashiras Zinfully Good Juba Lee M: Kennebecs Asomdwee
chov: Monique Mc Ilhenney maj: Marek Vlček
       
V2, r.CAC, Klub r. CAC, Klubový víťaz - Ch. HABI ALEX  ASILIA LŐWENSCHWANZ
O: Ikimba Zesiro M:  Asilia Löwenschwanz
chov: Lívia Lakotová    maj: Fajkusová Michaela + Pomsár Zoltán 
       
V3 - BISS, Ich, MultiCH. AARON'S UNIVERSEOF RESH ZONE 
O: BEYO-Bel Beau Skywalker Indy M:  Ashaggy Re E'ilama
chov: Hana Vitulová maj: Zámečník Miloš
       
V4 - ICh. AMIGO SUNSHINR SRDCE AFRIKY
O: Mashama Mazi Rus Dhuriya Dandy M:  Cala Livingston Rhodesian
chov: Miriam Fečkeová maj: Sotaková Ivana
       
V - Ch. ARCHEE BALD KAWERIA    
O: Maiden´s  Kalahari Kandy M:  Tusani Jolly Joelin
chov: Filipejová Zita maj: Filipejová Zita
       
V - Ch. ÉCAILLE ANUNNAKI     
O: Abayomi Mashanga  M: Cachette Anunnaki
chov: Štusáková Šárka  maj: Nosková Zdislava
       
absent - Ch. ABSOLUTE DEXTER MASASI  
O: Chimalsi Balda Lӧwenschwanz M:  Ameli Limpopo
chov: Ivona Miletichová maj: Kanásová Denisa
       
Honour / čestná:    
V1  - CH., ICh. CHIBALE ″HABEEBAH″ OF SHINGAMONGA 
O: Chitonga Gombe   M:    Habeebah Asilia Löwenschwanz
chov: Tóth Ákos maj: Benčičová Adriana
       
V2, Klub r. CAC - Ch. ALPHA OF SHINGAMONGA
O: Chimalsi Balda Löwenschwanz M:  Chobe Orumba Bara
chov: Tóth Ákos maj: Fajkusová Michaela
       
V3 - Ch. ANAEL LENNOX KE-FA-RI'S    
O: Ihlobo of Ka Ul Li's Ridges M:  bria Krásny Ridge
chov: Ildiko a Štefan Fabo  maj: Pádivá Alexandra
       
Veteránov/ Veteran:    
V1, klub CAC - MultiCh. CHIMALSI BALDA LÖWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Balda Turkana
chov: Lívia Lakotová maj: Zámečník Miloš
       
V2, klub r. CAC - MultiCh. MASHAMA MAZI RUS DHURIYA DANDY
O: Heshima Ya Kimba Fuku Shabalala M: Mashama Mazi Rus Bahati
chov: Alexander Lebedev maj: Müllerová Dana 
       
V3 - MultiCh. CHEBALE PERLA AFRIKY  
O: Jupiter of Parnassus M: Fleur Simanga
chov: Juraj Štefúň maj: Kozicová Ivana
       
FEMALES / SUKY     
Dorast / Puppy:    
VN1, Best Puppy - FATAL BEAUTY BY LUANDA
O: Azizi Nille Kwanyoni M: Dreamed Yman By Luanda
chov: Krchňavá Milada maj: Krchňavá Milada
       
VN2 - FOLLOW MY HEART BY LUANDA  
O: Azizi Nille Kwanyoni M: Dreamed Yman By Luanda
chov: Krchňavá Milda maj: Gabrielová Marie
       
Junior / mladých:    
V1, CAJC, klub. CAC, Klub. Víťaz mladých, Junior BOB - TUSANI SUNRISE MINARBI
O: Kennebec's Final Answer M:  Tusani Happy Zaira
chov: Monika Tušanová maj: Kopčanová Jana
       
V2, klub r. CAC - ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: A´Lucas Star fox Grape M: Blue Berry Tatranská Afrika
chov: Handzušovci Ján a Ester maj: Handzušová Ester
       
V3 - TUSANI SUNNY PEARL    
O: Kennebec's Final Answer M:  Tusani Happy Zaira
chov: Monika Tušanová maj: Tušan Richard a Monika
       
V4 - BAAHI PRO AMICITIA    
O: Habi Alex Asilia Lowenschwanz M:  Abbi Pro Fortuna
chov: Kubíčková Ivana maj: Kubíčková Ivana + Fajkusová Michaela
       
V - ADELE BY VALDÍNA RIDGEBACK    
O: Diego El Primo By Luanda M: Anael Kiera KE-FA-RI S
chov: Novotná Zuzana maj: Novotná Zuzana
       
V - BEAUTY BRISA BAMONI´S    
O: Awesome Enzo by Luanda M:  Blue Babette Tatranská Afrika
chov: Kollárová Monika maj: Kollárová Monika
       
V - PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE  
O: Fan of Manchester Helya Ridge M:  Tabika Neo Aresvuma 
chov: Jana Helešicová maj: Bombarová Naďa
       
Intermediate / stredná:     
V1, CAC, klub CAC - ACHIRD JOY OF AFRICA
O: Shelridge Aussie Rebel    M:  Tusani Lady Lee
chov: Všelková Janka maj: Všelková Janka
       
V2, r.CAC - DAYOOLA ZOYA BORANA  
O: Red Hot Line Arno Antuan Bagration M: Bliss Deira Borana
chov: Ehrenberger Vít maj: Ehrenbergerová Aneta
       
Open / otvorená:    
V1, CAC, klub CAC  - NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA
O: Aresvuma Zulu Zuka M:  Ndoki Njangana Tarou
chov: Kőrner Claudia maj: Alexandra Pádivá
       
V2, r.CAC, klub r. CAC - BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA
O: Ntchwaidumela East Luis M: Cathy z Údolí Kocáby
chov: Ján Handzuš maj: Ján Handzuš, Ester Handzušová
       
V3 - AUSSIE TABITHA BY RIHANNA    
O: Shelridge Aussie Rebel M: Assima z Újezda nad lesy
chov: Martina Švejdová maj: Gabrielová Marie
       
V4 - CINNY CARA - MIA TATRANSKÁ AFRIKA
O: Tusani Ani Jim Beam M:  Cathy z Údolí Kocáby
chov: Handzuš Ján maj: Jamrich Peter
       
V - ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY 
O: Bomani Irsania M:  Jalabou Saranga
chov: Hametová Evelína maj: Zolotár Stanislav a Martina
       
V - LA BAMBA Z WERWĄ    
O: Mkai M:  Dancing Revue z Werwą
chov: Katarzyna Ozimek  maj: Beata Bieniek, Agata Świergalska
       
Champion / šampiónov:     
V1, CAC, klub. CAC, Klub. Víťaz, BOB - Ch. AM ZAHRA OF GLASE ROSE
O: Mashanga Abayomi M: Cristal Spirit by Luanda
chov: Alena Skočiková maj: Glasová Jana
       
V2, r.CAC, klub r. CAC - DREAMED YMAN BY LUANDA
O: Thornberry Akala M: Hillvalley's Angel for Luanda
chov: Krchňavá Milada maj: Krchňavá Milada
       
V3 - Ch. A BY  B UNIQUE RESH ZONE    
O: Beyo-Bel Beau Skywalker Indy M:  Ashaggy Re Eʽllama
chov: Svatava Vitulova maj: Renata Sienkiewicz
       
V4 - Ch. ARIA HATI SINGA    
O: Habi Alex Asilia Lӧwenschwanz M:  La Bamba z Werwą
chov: Agata Świergalska maj: Agata Świergalska
       
V - AKANKE NADIRA KAWERIA    
O: Maiden´s  Kalahari Kandy M:  Tusani Jolly Joelin
chov: Filipejová Zita maj: Filipejová Zita
       
V - Ch. BLUE BABETTE TATRANSKÁ AFRIKA
O: Thornberry Akala M:  Hillvalley's Angel for Luanda
chov: Handzuš Ján maj: Kollárová Monika
       
V - Ch. JEMMA AQUILA BOJNICE    
O: Mashama Mazi Rus Dhuriya Dandy M:  Gessy Aquila Bojnice
chov: Bagár Martin maj: Buzášiová Denisa
       
V - Ch. KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
O: Chayton Perla Afriky M:  Asília Lӧwenschwanz
chov: Lívia Lakotová maj: Štefúň Juraj, Jakub Holbička
       
Honour / čestná:    
V1, klub CAC - Ch. HAKIKA ASÍLIA LÖWENSCHWANZ
O: Chayton Perla Afriky M:  Asília Lӧwenschwanz
chov: Lívia Lakotová maj: Kováčová Mária
       
V2, klub r.CAC - Ch. KABISA PERLA AFRIKY LӦWENSCHWANZ
O: Chayton Perla Afriky M:  Asília Lӧwenschwanz
chov: Lívia Lakotová maj: Fajkusová Michaela, Lívia Lakotová
       
V3 - MultiCh., GrandCh., ICh. TUSANI LADY MELODY
O: Copyright Reserved Nyathi M:  Tusani Ani White Lady
chov: Monika Tušanová maj: Tušan Richard a Monika
       
Veteránov/ Veteran:    
V1, klub CAC, Best veteran - AYRA GRACE SARACIA
O: Cartouche Chinua Rey M:  Bazyrah Ranua
chov: Lucia Zabová maj: Meluš Marius
       
V2, klub r.CAC - CHELSEY PERLA AFRIKY   
O: Jupiter of Parnassus M:  Fleur Simanga
chov: Juraj Štefúň maj: Fobelová Beáta, Kučera Jiří
       
Pet:      
1, BEST PET - ALMEISAN JOY OF AFRICA
O: Shelridge Aussie Rebel    M:  Tusani Lady Lee
chov: Všelková Janka maj: Forgáč Zdeno, Martina Čelárová
       
SÚŤAŽE:     
Najkrajší pár psov:    
1. HABI ALEX  ASILIA LŐWENSCHWANZ + BAAHI PRO AMICITIA
2. AKANKE NADIRA KAWERIA +  ARCHEE BALD KAWERIA
       
Najkrajší pohyb:    
1. TUSANI SUNNY MINARBI    
2. DREAMED YMAN BY LUANDA    
3. NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA    
AFRICAN PANTHERA LEO D'ROCHESTER
AUSSIE TABITHA BY RIHANNA    
BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA    
FOLLOW MY HEART BY LUANDA    
TUSANI SUNRISE MINARBI    
       
Najkrajší ridge:    
1. AUSSIE TABITHA BY RIHANNA    
2. ALPHA OF SHINGAMONGA    
3. TUSANI SUNRISE MINARBI    
AFRICAN PANTHERA LEO D'ROCHESTER  
ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA    
FOLLOW MY HEART BY LUANDA    
TUSANI LORD COPYRIGHT    
       
Najkrajšia mladá hlava - pes:    
1. AFRICAN PANTHERA LEO D'ROCHESTER  
2. LASHAWN LAKOTA LŐWENSCHWANZ    
3. GUNTHWAITE JACK SWAGGER    
TUSANI SUNNY MINARBY    
       
Najkrajšia dospelá hlava - pes:    
1. ARRAKIS JOY OF AFRICA    
2. TUSANI LORD COPYRIGHT    
absent - ABSOLUTE DEXTER MASASI    
       
Najkrajšia mladá hlava - suka:    
1. TUSANI SUNRISE MINARBI    
2. BAAHI PRO AMICITIA    
3. PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE    
ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA    
FOLLOW MY HEART BY LUANDA    
       
Najkrajšia dospelá hlava - suka:    
1. KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ  
2. Ch. JEMMA AQUILA BOJNICE    
3. AKANKE NADIRA KAWERIA    
ALMEISAN JOY OF AFRICA    
AUSSIE TABITHA BY RIHANNA    
AYRA GRACE SARACIA    
KABISA PERLA AFRIKY LӦWENSCHWANZ    
       
Chovateľská skupina:    
1. TATRANSKÁ AFRIKA    
       
       
    

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2023

XXIX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
20.5.2023 - (sobota)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

BONITÁCIA SKCHR

21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

KLUBOVÝ DEŇ SKCHR

21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

********************

XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
30.9.2023 alebo 14.10.2023

BONITÁCIA SKCHR

01.10.2023 alebo 15.10.2023

********************

ČLENSKÁ SCHÔDZA SKCHR

Čítanosť článkov
2087392

Práve tu je 51 návštevníkov a jeden člen on-line

  • 969

Naši sponzori

 

Hlavný sponzor