foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2024

25.5.2024 XXIX. ŠV SKCHR, rozh.: Denver (D)

VÝSLEDKY XXIX. ŠV SKCHR – 25.5.2024
prihlásených: 92 RR
rozhodca: Gary Denver (D)
spracovala: Katarína Feszty

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

EX 1 MAWANDA MOON BROSS ZION, MET.RHOD.R.7/16, 23.05.2016
O: MKANQAWI AKIIKI ALVIN M: BULAWAYO BAOBAB FANA
CH: KOBZOS GÁBOR MAJ: ORCZI VIRÁG

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

EX 1 Club CAC, BOV  MASARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, CLP/RR/9341, 01.10.2015
O: CH MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: CH KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: KLÁPOVÁ IVETA

EX 2 Club resCAC ZURIMAHALI FIONA, ÖHZB/RHR 1313, 03.03.2012
O: AMAZING LITTLE SHANE OF EKONGO KAROSS M: MAKENA
CH: FEDERSPIEL WALTER MAJ: LICHTENAUER KARIN

EX 3 ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 1865, 19.06.2014
O: A'LUCAS STAR FOX GRAPE M: BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: HANDZUŠOVÁ ESTER

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VP 1 Best baby DEON MUFARO LOTUS POWER, CLP/RR/12531, 19.01.2024
O: EL ROY ARTE CASSARI M: ANNIE FERLIGOV
CH: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA MAJ: ÜNAL PETRA

VP 2 BLACK ENZO BY STRÁŽCE PODBEZDĚZÍ, CMKU/RR/12519/24, 16.01.2024
O: HESPERUS TONY PRO AMICITIA M: BEIRA BÍLÁ OBORA
CH: SAMKOVÁ NIKOLA MAJ: MIKÉCI TOMÁŠ

PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

P CROWN OF KING NAWY RIDGELOVE, SPKP 2977, 07.11.2023
O: HALVARD RIDGE´S STAR M: AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

P NYASHA OF ROMAE ARTE CASSARI, SPKP 2962, 26.09.2023
O: ELANGENI THE PLACES YOULL GO M: HATSEPSOUT ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: ŠTANGELOVÁ EVA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VP 1 Best Puppy QUEEN LIONESS SLUNCE ŽIVOTA, CLP/RR/12395, 01.09.2023
O: CH SOFALA JOE THE LION M: CH JIYA INDIANA SLUNCE ŽIVOTA
CH: KLÁPOVÁ IVETA MAJ: KLÁPOVÁ IVETA

VP 2 URSSIE OD CYKASU, CMKU/RR/12465/23, 30.10.2023
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: SOFFIEN OD CYKASU
CH: JANOUŠKOVCOVÁ RENATA MAJ: JANOUŠKOVCOVÁ RENATA

VP 3 BARBARA ROSE HANNAH - BOHEMIA, CMKU/RR/12480/23, 28.10.2023
O: SAIMON´S PRAIDE FABULOUS HERO M: BUSHRA HANNAH NYANZA
CH: WIEDERMANNOVÁ DITA MAJ: WIEDERMANNOVÁ DITA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PET/PET CLASS

1 HOT RUMBA BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2942, 15.08.2023
O: ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
CH: ALBERT ADELA MAJ: PETRISKOVÁ MIROSLAVA

2 HOT GINGER BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2946, 15.08.2023
O: ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
CH: ALBERT ADELA MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

EX 1 ESAMI ZULU MUNYATI, CLP/RR/9836, 06.02.2018
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M: A´ZARI ILANGA MUNYATI
CH: KUBÍNOVÁ MARIE MAJ: ÜNAL PETRA + ÜNAL PETRA

EX 2 ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN, SPKP 2414, 05.03.2018
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF
CH: DIRKS H. A. MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV      

Absent PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2240, 05.03.2018
O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LIVIA MAJ: STRHÁK PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

EX 1 Club CAC SHABANI´S PRIDE AISHA SHANAYA, SPKP 2611, 11.02.2021
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CHARISSE JOY OF AFRICA
CH: BENČIČOVÁ ADRIANA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA

EX 2 BEATRIS THE BRAVE KENTANI, SPKP 2481, 19.01.2020
O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

EX 3 GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2210, 05.10.2017
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

EX 4 OAISARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2181, 18.08.2017
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

EX 1 CAJC, Víťaz mladých ŠV, BOB, BOJ CAPPUCINO GOLIAT’S CHARM SABJÖRG, CLP/RR/12259, 21.05.2023
O: SKALLBJÖRNENS GOLIAT LEJONHJÄRTAT M: BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
CH: VOJTÁŠOVÁ SABINA MAJ: VOJTÁŠOVÁ SABINA

EX 2 EMPYREAN ALODIAL GEORGE NZURI, MET.RHOD.R.519/23, 14.04.2023
O: NDOKI GENTLE GEORGE M: INCREDIBLE ART ELDER FLOWER
CH: ORCZI VIRÁG MAJ: ORCZI VIRÁG

EX 3 ISSAY PERLA AFRIKY, SPKP 2867, 05.04.2023
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY
CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: ŠTEFUŇOVÁ GABRIELA

EX 4 NURI WANDELLMERE, CLP/RR/12051, 27.11.2022
O: RIDGEBACK´S HIARI JOEY M: ISABELLA WANDELLMERE
H: PAJEROVÁ DAGMAR MAJ: KOVÁŘ KAREL

EX FÍHA PSI ASLAN, SPKP 2916, 04.08.2023
O: EL ROY ARTE CASSARI M: SAMANI LAKOTA LÖWENSCHWANZ
CH: DOROŠOVÁ SOŇA MAJ: DOROŠOVÁ SOŇA

VG ATU ARTHUR BACK TO THE ORIGINS, SPKP 2892, 20.05.2023
O: MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA M: BEAUTIFUL BURUNDI ZULULAND
CH: KURTIŠOVÁ MÁRIA MAJ: BOJČEV MARTIN

VG CALVIN DARMA BELLANGHARI, SPKP 2913, 31.05.2023
O: RIDGE´S STAR HALVARD M: HARMAKHIS WISDOM AMBER WILD FOR DARMA
CH: BENDOVÁ BARBORA MAJ: RAŠIČ ERIK

Absent  C´EST L´AMOUR CLEVON LEARRINA, SPKP 2875, 03.04.2023
O: ZAHABU EWANISHA MALIK M: ASTRID THE JOYFULL LEARRINA
CH: KOLLÁROVÁ KATARÍNA MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

EX 1 CAC, Club CAC, Víťaz ŠV  DAVENDHI KING OF MOONSHINE, SPKP 2862, 23.09.2022
O: NJIA JAMAA GRAND LEWIS M: LIVERNOSE RULES VEUVE CLICQUOT
CH: BERGERS-KETTERINK L.M. MAJ: VARGA PETER + DANIELOVÁ ALEXANDRA

EX 2 resCac, Club resCAC LEO TINO'S KUNG LOUIE, OHZB/RHR 2088, 24.10.2022
O: AVE CAESAR FABULOUS FORTUNE M: LEO TINO`S HOPE OF PLEASANCE
CH: USELIUS ROSEMARIE MAJ: LICHTENAUER KARIN + WIMMER EVA-MARIA

EX 3 MIRAGE ARTE CASSARI, SPKP 2850, 13.11.2022
O: RIDGERULES KEEP ON WISHING M: E ZENA ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVA ZUZANA A MARTIN MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA

EX 4 TEXAN DAYTON MOIAGIOIA, PKR.VI-27943, 17.07.2022
O: DREAMCATCHER CIEPŁY DOM M: ZALETA Z WERWA
CH: OLANIN BOŽENA MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA

EX ARCHIBALD MOYO SIMBA, SPKP 2859, 07.11.2022
O: GENS JULIA MUST HAVE M: SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ
CH: JAŠKOVÁ VERONIKA MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA + HORVÁTHOVÁ DENISA

EX TEXAN LUBBOCK MOIAGIOIA, PKR.VI-27497, 17.07.2022
O: DREAMCATCHER CIEPŁY DOM M: ZALETA Z WERWĄ
CH: OLANIN BOŻENA MAJ: OLANIN BOŻENA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

EX 1 CAC ROBERT REDFORD II OF MALABO APD, RG/SPX/20/09045, 16.11.2020
O: HANIBAL OF MALABO APD M: INA BALIN OF MALABO APD
CH: DINIZ ANA-PAULA MAJ: DINIZ ANA-PAULA

EX 2 resCAC DIAMOND ARES ZULULAND, SPKP 2758, 05.04.2022
O: MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA M: TUSANI WINNING WINNIE
CH: KRAJČÍROVÁ ZUZANA MAJ: NAGY RICHÁRD

EX 3 SHABANI'S PRIDE BAHATI, SPKP 2813, 27.04.2022
O: DEGAS SILESIAN HARTA M: CHARISSE JOY OF AFRICA
CH: BENČIČOVÁ ADRIANA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA

EX 4 ZIKOMO LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2766, 30.03.2022
O: MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA M: RHIANNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: FESZTY KATARINA + LAKOTOVÁ LÍVIA                                         

EX BABU MINKAH LOTUS POWER, CLP/RR/11290, 23.05.2021
O: ESAMI ZULU MUNYATI M: ANNIE FERLIGOV
CH: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA MAJ: ÜNAL PETRA

EX BRILLIANT HARRY OF RHODESIAN SHINE, CLP/RR/11581, 25.01.2022
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELLA HOPE LEGEND OF   AFRICA
CH: MORAVCOVÁ JANA MAJ: ČAVOJSKÝ JÁN

EX DANTE HVĚZDY NA STRÁŽI, CMKU/RR/11697/22, 07.03.2022
O: AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS M: ANGELINA HVĚZDY NA STRÁŽI
CH: VESELÁ AGNIESZKA MAJ: REJFKOVÁ ŽANETA

EX FLYING MAXIMUS BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2438, 27.09.2019
O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER    KINGDOM
CH: ALBERT ADELA MAJ: ŠTEFANKOVÁ MICHAELA + ALBERT ADELA

EX INDIGO ANUNNAKI, CMKU/RR/10953/20, 01.12.2020
O: ULWAZI'S BORN TO RUN BOWIE M: PODAROK IZ AFRIKI ERNA BARUTI
CH: ŠTUSÁKOVÁ ŠÁRKA MAJ: ZAJPT TOMÁŠ

EX JONAS THE KING OF LUANDA, SPKP 2573, 13.01.2021
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA + KRUTEKOVÁ KATARÍNA

VG DUSTY ARTHUR TA´ZIAH, CMKU/RR/11031/21, 29.01.2021
O: GUNTHWAITE JACK SWAGGER M: AZA CHIAKA TA´ZIAH
CH: BLAŽKOVÁ LUCIE MAJ: KOVÁŘ KAREL

VG HARRIS PERLA AFRIKY, SPKP 2637, 26.05.2021
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BRENJAMIN M: GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY
CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: HOLBIČKOVÁ JANKA

VG JASPER´S HEART ARTE CASSARI, SPKP 2567, 13.11.2020
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVOVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: ŠKUBLOVÁ MÁRIA

Absent MUHABURA GAHINGA BALU "ZUMA", SPKP 2835, 01.04.2022
O: UN BESO DE LION MUDIWA FEZA M: MUHABURA ESTRELLA AREL
CH: PAPP VIKTÓRIA MAJ: NAGYOVÁ KATARÍNA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

EX 1 CAC, Club resCAC NIDOS GALIUM AUKSINIS FENIKSAS, SPKP 2738, 23.11.2021
O: GENS JULIA MUST HAVE M: ISLAND BORA BORA AUKSINIS FENIKSAS
CH: KAIRYTÉ ŠARUNÉ MAJ: PÁDIVÁ ALEXANDRA

EX 2 resCAC, Club resCAC HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI, SPKP 2499, 29.02.2020
O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: KRAJNÝ DANIEL

EX 3 EREBOS ARTE CASSARI, SPKP 2332, 27.01.2019
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ KARIN

EX 4 RAGNAR LEO AYABA, OHZB/RHR 2052, 22.12.2021
O: ELANGENI THE PACES YOULL GO M: TOMEK RIDGES ANEESA CHIPANGALI
CH: ROGOŠIČ BLAGOJEVIČ INA MAJ: GOERGEI MICHAELA

EX ADAR MARKY Z DUPALOVY TVRZE, CMKU/RR/10296/19, 08.04.2019
O: MARKY MARK OD CYKASU M: BONIE IMANI AFRYEA
CH: VERA MILOŠ MAJ: REJFKOVÁ ŽANETA

EX ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE, SPKP 2590, 18.03.2021
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G.GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA

EX GELUK BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2743, 22.02.2022
O: ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
CH: ALBERT ADELA MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA

EX KITAKAZE KAGA ARTE CASSARI, SPKP 2750, 03.02.2022
O: JITU AYABA M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ KARIN

EX MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA, SPKP 2538, 27.01.2020
O: IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA M: KINYEMI AT INKIRU VALLEY´S INDIANA
CH: KLÁPOVÁ IVETA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

EX PURIRIKNOLL HIGH HOPES, CMKU/RR/11030/-21/20, 23.05.2020
O: CH ELANGENI PINK FLOYD M: CH PURIRIKNOLL MIDNITE SPECIAL
CH: JOHNSTON DEBBIE MAJ: JÁROVÁ BRYCHTOVÁ KATEŘINA

EX SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2400, 16.05.2019
O: CH GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CH CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA                                    
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA

VG DORIÁN TONY AKA-MOON, CMKU/RR/11481/21, 21.10.2021
O: HESPERUS TONY PRO AMICITIA M: AMELII BENTLEY AKA-MOON
CH: HAMBÁLKOVÁ MIROSLAVA MAJ: BUCHARTOVÁ JANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

EX 1 CAJC, Víťaz mladých ŠV  CINDERELLA’S CHARM SALOME SABJÖRG, CLP/RR/12261, 21.05.2023
O: SKALLBJÖRNENS GOLIAT LEJONHJÄRTA M: BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
CH: VOJTÁŠOVÁ SABINA MAJ: VOJTÁŠOVÁ SABINA

EX 2 C'IKENNA ESHE LOTUS POWER, CLP/RR/12066, 22.01.2023
O: ADJATY RAMESSES RIDGELOVE M: AGIBI FARISA YEJIDE LOTUS POWER
CH: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA MAJ: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA

EX 3 ATU ARTA BACK TO THE ORIGINS, SPKP 2898, 20.05.2023
O: MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA M: BEAUTIFUL BURUNDI ZULULAND
CH: KURTIŠOVÁ MÁRIA MAJ: KURTIŠOVÁ MÁRIA

VG 4 FÍHA PSI ADELLE, SPKP 2917, 04.08.2023
O: EL ROY ARTE CASSARI M: SAMANI LAKOTA LÖWENSCHWANZ
CH: DOROŠOVÁ SOŇA MAJ: DOROŠOVÁ SOŇA                                                                       

odstúpila ANGEL INA JOLIE LÖWENSCHWANZ, SPKP 2885, 07.04.2023
O: CAMBRIDGE COOPER TO KIPANGA M: STAR LAKOTA LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

EX 1 CAC, Club CAC MA´ISAH ARTE CASSARI, SPKP 2853, 13.11.2022
O: RIDGERULES KEEP ON WISHING M: E´ZENA ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: CHUDÍKOVÁ MONIKA

EX 2 resCAC, Club resCAC SADIRA BRIONA, SPKP 2845, 02.11.2022
O: BARNABÁŠ OF NYAKATI NZURI M: ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ
CH: KANIANSKA KRISTÍNA MAJ: DUJAVOVÁ ALENA

Absent A'ZIRA MOYO SIMBA, SPKP 2861, 07.11.2022
O: GENS JULIA MUST HAVE M: SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ
CH: JAŠKOVÁ VERONIKA MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA     

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

EX 1 CAC, Club CAC FARIS BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2443, 27.09.2019
O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
CH: ALBERT ADELA MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

EX 2 resCAC,Club resCAC KILIMANJARO RAIN OF LUANDA, SPKP 2806, 15.04.2022
O: GENS JULIA MUST HAVE M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA

EX 3 BEAUTY MIA OF KYONGA, CLP/RR/11790, 22.04.2022
O: KISS ME ROMEO SLUNCE ZAMBEZI M: NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
CH: THEISINGER MICHAELA MAJ: THEISINGER MICHAELA

EX 4 FANTASTIC DIVA BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2441, 27.09.2019
O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
CH: ALBERT ADELA MAJ: ALBERT ADELA

EX BEAUTIFUL BURUNDI ZULULAND, SPKP 2496, 10.04.2020
O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE
CH: KRAJČÍROVÁ ZUZANA MAJ: KURTIŠOVÁ MÁRIA

EX BELETTE TUMAINI SLUNCE PODORLICKA, CMKU/RR/10539/20, 07.03.2020
O: TSAVOS HUNTER DIAMOND EDITION TAYO M: COLETTE SOUTH MORAVIA
CH: VERNEROVÁ VĚRA MAJ: CAGALOVÁ GABRIELA

 EX DIAMOND KYRA ZULULAND, SPKP 2762, 05.04.2022
O: MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA M: TUSANI WINNING WINNIE
CH: KRAJČÍROVÁ ZUZANA MAJ: ŠERKI VOJTECH

EX  GLAMIRA BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2748, 22.02.2022
O: ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
CH: ALBERT ADELA MAJ: MIŤKO PAVOL

EX INARA IN LOVE TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2602, 01.04.2021
O: IRIGO FIFTH ELEMENT QVANDOYA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: KORFANTOVÁ JANA + KORFANTOVÁ BIANKA      

EX REDYLAND CHEEKY LEMON DROP, SPKP 2787, 07.04.2022
O: VILLAGEDOGS SOME LIKE IT HOT M: REDYLAND ALWAYS READY
CH: IURTAEVA VALERIIA MAJ: IURTAEVA VALERIIA

EX STAR LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2404, 16.05.2019
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

VG  CHANIYA AALIYAH NALA KENTANI, SPKP 2699, 11.07.2021
O: MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU M: ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI
CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: DOBRANSKÁ OLÍVIA

Absent KITIKAKA ARTE CASSARI, SPKP 2754, 03.02.2022
O: JITU AYABA M: BELL S JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: BLAHOVÁ VERONIKA

Absent BOOM NOLA MONAMIDOG, SPKP 2625, 14.04.2021
O: GUNTHWAITE JACK SWAGGER M: O’HARA SCARLETT OF CYKASU
CH: KOZICOVÁ IVANA MAJ: KELLNER RICHARD

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

EX 1 CAC, Club CAC, Víťaz ŠV, BOS LAETITIA DESERT MARVEL, SPKP 2719, 08.06.2021
O: KITOKO AUKSINIS FENIKSAS M: JAROMA HIGHRIDGE LETS GET IT ON
CH: SERŽANTE VERONIKA MAJ: KOLLÁROVÁ MONIKA

EX 2 resCAC, Club resCAC ZAITUNI LAKOTA LÖWENSCHWANZ, OHZB/RHR 2062, 30.03.2022
O: MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA M: RHIANNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LICHTENAUER KARIN + WIMMER EVA-MARIA

EX 3 AVE EVITA MONAMIDOG, SPKP 2470, 07.01.2020
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O'HARA SCARLETT OD CYKASU
CH: KOZICOVÁ IVANA MAJ: KOZICOVÁ IVANA

EX 4 INCREDIBLE ART ELDER FLOWER, MET.RHOD.R.359/H/21, 09.09.2020
O: RR'SHUFFLING MOTION SHALYAPIN M: SAN VERA ANASTEISHA
CH: TARASOVA ARINA MAJ: ORCZI VIRÁG

EX AMAZING ADELINE HANNAH-BOHEMIA, CMKU/RR/11758/22, 15.04.2022
O: INDY JOE SYDNEY Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: BUSHRA HANNAH NYANZA
CH: WIEDERMANNOVÁ DITA MAJ: WIEDERMANNOVÁ DITA

EX AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE, SPKP 2596, 18.03.2021
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

EX  HALLEY JAYNE ROSE BY SILAMJA, CMKU/RR/11167/21, 28.03.2021
O: B´LOWER LEO OF TAILOR MADE M: ELISA KIRA JAYNE BY SILAMJA
CH: VÁCHA SILVIE MAJ: MOZOLOVÁ ILONA

EX HATSEPTSOUT ARTE CASSARI, SPKP 2505, 29.02.2020
O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: ŠTANGELOVÁ EVA

EX MILLINDIR AIM HIGH TANZANITE, MET.RHOD.R.356/20, 15.09.2020
O: MOHAGET'S MISTER MASAI M: ELE TORI JAMALI NADIRA
CH: MILOTAY MELINDA MAJ: MILOTAY MELINDA

EX NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2103, 22.12.2016
O: KANGELANI ´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

 

SÚŤAŽE

NAJKRAJŠIA SUKA ZO SLOVENSKÉHO CHOVU

FARIS BLACK RIVER KINGDOM

 

MLADÝ VYSTAVOVATEĽ

Do 9 rokov

  1. miesto Sharron Lakotová
  2. miesto Krištof Kurtiš
  3. miesto Šimon Švec

Nad 9 rokov

  1. miesto Kristína Minksová
  2. miesto Natália Astalošová
  3. miesto Bianka Korfantová

 

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES / BEST YOUNG HEAD MALE

1.miesto                CAPPUCINO GOLIAT’S CHARM SABJÖRG

2.miesto                CROWN OF KING NAWY RIDGELOVE

3.miesto                EMPYREAN ALODIAL GEORGE NZURI     

               

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA/BEST YOUNG HEAD FEMALE

1.miesto                C'IKENNA ESHE LOTUS POWER

2.miesto                QUEEN LIONESS SLUNCE ŽIVOTA

3.miesto                ANGEL INA JOLIE LÖWENSCHWANZ

 

NAJKRAJŠIA HLAVA PES / BEST ADULT HEAD MALE

1.miesto                DAVENDHI KING OF MOONSHINE

2.miesto                SHABANI'S PRIDE BAHATI

3.miesto                RAGNAR LEO AYABA      

 

NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA / BEST ADULT HEAD FEMALE

1.miesto                KILIMANJARO RAIN OF LUANDA

2.miesto                AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE

3.miesto                FARIS BLACK RIVER KINGDOM   

                              

NAJKRAJŠÍ RIDGE / BEST RIDGE

1.miesto                GELUK BLACK RIVER KINGDOM

2.miesto                BABU MINKAH LOTUS POWER                    

3.miesto                EMPYREAN ALODIAL GEORGE NZURI     

                              

NAJKRAJŠÍ POHYB / BEST MOVEMENT

1.miesto                CAPPUCINO GOLIAT’S CHARM SABJÖRG

2.miesto                LAETITIA DESERT MARVEL

3.miesto                DAVENDHI KING OF MOONSHINE

                              

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV

1.miesto                CAPPUCINO GOLIAT’S CHARM SABJÖRG + CINDERELLA’S CHARM SALOME SABJÖRG

2.miesto                EMPYREAN ALODIAL GEORGE NZURI + INCREDIBLE ART ELDER FLOWER

3.miesto                MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA + NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ

 

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDERS GROUP

1.miesto                ARTE CASSARI

2.miesto                RIDGELOVE

3.miesto                LÖWENSCHWANZ

 

NAJLEPŠÍ PLEMENNÍK

1.miesto MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

24.05.2024 (piatok)
PREDNÁŠKA - MVDr. IVAN PAŠEK
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

25.05.2024 (sobota)
XXIX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: Gary Denver (D) - NYANGOMA kennel
Miesto konania: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra)

26.05.2024 (nedeľa)
BONITÁCIA SKCHR
Miesto konania a čas: Kaštiel MOJMÍROVCE (okr. Nitra), 10:00 hod

09.06.2024 (nedeľa)
MIMORIADNA KONFERENCIA SKCHR
Miesto konania a čas: MsKS v Šamoríne 17:00 hod

 19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh: Liz Storey (GB) - kennel Kiromol a Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2465870

Práve tu je 237 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

Hlavný sponzor

XXIX. ŠV SKCHR 2024

logo royalcanin 2016