foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2024

17.02.2024 CACIB NITRA, rozh: Lepassar (EE)

PRIBINA CUP - CACIB NITRA - 17.02.2024
Rozhodca: Lepassar Marco (EE) prihlásených: 56 RR
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová


PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - BRAVE ADJATAY KALENJIN
O: Cavalon Of Nyakati Nzuri   M: Angel Chummy Kalenjin
Chov: Bláhová Lada   Maj: Bláhová Bára

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

N - ALLESI GYASI TWO FANISTÉ LIONHEART
O: Gens Julia Must Have   M: Africaans Stefani Sabjörg
Chov: Švubová Petra   Maj: Přechová Simona

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB, BOJ - SHERLOCK HOLMES SLUNCE ZAMBEZI
O: Jitu Ayaba   M: Hera The Goddess Of Slunce Zambezi
Chov: Bechová Lenka   Maj: Belajová Milena

V2 - BEINAMER YOUR TARISIRO
O: Hazinas 8th Heri   M: Lyonnese Tarisiro Evelyn In Gold
Chov: Navrátilová Markéta   Maj: Navrátilová Markéta

V3 - BADAY VIVA REEVA
O: Ridge´S Star Halward   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Aubrechtová Lucie   Maj: Marešová Lucie

V4 - CHRIS STAR´S DREAM TARREON
O: Catch Me Dreaming Lebombo   M: Elizabeth Honeydream Tarreon
Chov: Pšeničková Stanislava   Maj: Rozehnal Tomáš + Pšeničková Stanislava

V - ANGEL INKANYEZI LÖWENSCHWANZ
O: Cambridge Cooper To Kipanga   M: Star Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Laba Ivan + Lakotová Lívia

V - ARCHIBALD MOYO SIMBA
O: Gens Julia Must Have   M: Safrane Lakota Löwenschwanz
Chov: Jašková Veronika   Maj: Jašková Veronika + Horváthová Denisa

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - ZIKOMO LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Feszty Katarína + Lakotová Lívia

V2, res. CAC - TEXAN DAYTON MOIAGIOIA
O: Dreamcatcher Ciepły Dom   M: Zaleta Z Wervą
Chov: Olanin Božena   Maj: Holičková Zuzana

V3 - SHABANI’S PRIDE BAHATI
O: Degas Silesian Harta   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

V4 - DANTE HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburgers´Paws   M: Angelina Hvězdy Na Straži
Chov: Veselá Agnieszka   Maj: Rejfková Žaneta

VD - GYASI MAWUKO MUNYATI
O: Amani Zuri Kyonga   M: Esinam Laila Munyati
Chov: Kubínová Marie   Maj: Kubínová Marie

VD - MUHABURA GAHINGA BALU "ZUMA"
O: Un Beso De Lion Mudiwa Feza   M: Muhabura Estrella Arel
Chov: Papp Viktória   Maj: Nagyová Katarina

Absent - LION´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Ave Caesar Your Fame And Fortune   M: Coco Chanel Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Szalay Ingrid

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - NEALL SZAFRANOWA POLANA
O: Srdce Afriky Amigo Sunshine   M: Etosha Szafranowa Polana
Chov: Pisula Izabela   Maj: Laba Ivan

V2, res. CAC - JASPER´S HEART ARTE CASSARI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bell´S - Joy Arte Cassari
Chov: Likierová Zuzana   Maj: Škubla Anton

V3 - AZIKIWE BAKARI LOTUS POWER
O: Bakari Shane Munyati   M: Annie Ferligov
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Kubínová Marie

V4 - BABU MINKAH LOTUS POWER
O: Esami Zulu Munyati   M: Annie Ferligov
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Ünal Petra

VD - DORIÁN TONY AKA-MOON
O: Hesperus Tony Pro Amicitia   M: Amelii Bentley Aka-Moon
Chov: Hambálková Miroslava   Maj: Buchartová Jana

VD - IDOL BILLY ANUNNAKI
O: Ulwazis Born To Run Bowie   M: Podarok Iz Afriki Erna Baruti
Chov: Štusáková Šárka   Maj: Marek Peter

Absent - GELUK BLACK RIVER KINGDOM
O: Zaliwa Ndoto Purple Rain   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Chov: Albert Adela   Maj: Papánková Viera

Absent - ONCE UPON A TIME SLUNCE ZAMBEZI
O: Villagedogs O´Red October   M: Keep´N My Heart Emma Slunce Zambezi
Chov: Šestáková Lenka   Maj: Šestáková Lenka

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - LOBENGULA MWAI IMARA
O: Kadamo It’s Now Or Never M: Lobengula Chimwala Kanzi
Chov: Kulazko Irina Maj: Godjajeva Zanna

V2, res. CAC, res. CACIB - NIDOS GALIUM AUKSINIS FENIKSAS
O: Gens Julia Must Have   M: Island Bora Bora Auksinis Feniksas
Chov: Sarune Kairyte   Maj: Pádivá Alexandra

V3 - EL ROY ARTE CASSARI
O: Kangelani S Sadiki By Red   M: Bell S-Joy Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Lukacin Milan

V4 - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Krajný Daniel

V - ADAR MARKY Z DUPALOVY TVRZE
O: Marky Mark Od Cykasu   M: Bonie Imani Afryea
Chov: Vera Miloš   Maj: Rejfková Žaneta

V - SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Corca Habeebah Of Shingamonga
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Hnátko Milan + Mülerová Dana


SUKY / FEMALE

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - ATU ARTA BACK TO THE ORIGINS
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Beautiful Burundi Zululand
Chov: Kurtišová Mária   Maj: Kurtisova Maria

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JUNIOR CACIB - ANGEL INA JOLIE LÖWENSCHWANZ
O: Cambridge’s Cooper To Kipanga   M: Star Lakota Löwenschwanz
Chov: Lakotová Lívia   Maj: Lakotová Lívia

V2 - C’IKENNA ESHE LOTUS POWER
O: Adjatay Ramesses Ridgelove   M: Agibi Farisa Yejide Lotus Power
Chov: Zámečníková Tereza   Maj: Zámečníková Tereza

V3 - BEATRIS STRENCH TARISIRO
O: Hazinas 8th Heri   M: Lyonnese Tarisiro Evelyn In Gold
Chov: Navrátilová Markéta   Maj: Navrátilová Markéta

V4 - EVELIN TONY AKA-MOON
O: Hesperus Tony Pro Amicitia   M: Binti Ecaille Aka-Moon
Chov: Hambálková Miroslava   Maj: Hambálková Miroslava

V - MA´ISAH ARTE CASSARI
O: Ridgerules Keep On Wishing   M: E´Zena Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Chudiková Monika

Absent - AZIRA MOYO SIMBA
O: Gens Julia Must Have   M: Safrane Lakota Löwenschwanz
Chov: Jašková Veronika   Maj: Jašková Veronika

Absent - SPIRIT OF AMBI SLUNCE ZAMBEZI
O: Jitu Ayaba   M: Hera The Goddess Of Slunce Zambezi
Chov: Bechová Lenka   Maj: Šestáková Lenka

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, res. CACIB - REDYLAND CHEEKY LEMON DROP
O: Villagedogs Some Like It Hot   M: Redyland Always Ready
Chov: Iurtaeva Valeriia   Maj: Iurtaeva Valeriia

V2, res. CAC - LUISA PRINCESS HOPE Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Manzili Mallik Slunce Života Slunce Života   M: Hope Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Nováková Markéta   Maj: Jurásková Ivana

V3 - GLAMIRA BLACK RIVER KINGDOM
O: Zaliwa Ndoto   M: Diva Caramel By Black River Kingdom
Chov: Albert Adela   Maj: Miťko Pavol

V4 - SADIRA BRIONA
O: Barnabáš Of Nyakati Nzuri   M: Angie Z Osyčinského Údolí
Chov: Kanianska Kristína   Maj: Dujavová Alena

VD - DIAMOND KYRA ZULULAND
O: Manzili Malik Slunce Žvota   M: Tusani Winning Winnie
Chov: Krajčírová Zuzana   Maj: Šerki Vojtech

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Aubrechtová Lucie   Maj: Aubrechtová Lucie

V2, res. CAC - BELETTE TUMAINI SLUNCE PODORLICKA
O: Tsavos Hunter Diamond Edition Tayo   M: Colette South Moravia
Chov: Vernerová Věra   Maj: Cagalová Gabriela

V3 - BEAUTIFUL BURUNDI ZULULAND
O: Tusani X-Calibur Rr   M: Tusani Winning Winnie
Chov: Krajčírová Zuzana   Maj: Kurtisova Maria

V4 - BOGOTA OF RUDO UYE SIMBA
O: Tsavos Hunter Diamond Edition Tayo   M: Valentina Of Mombasa
Chov: Jacek Olga   Maj: Jacek Olga

V - FANTASTIC SARAFINA HATI SINGA
O: Mazi The Afrikan Lion King   M: Cetera Hati Singa
Chov: Pipke Agata   Maj: Bláhová Lada

V - LYJA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas   M: Jaroma Highridge Let’s Get It On
Chov: Serzante Veronika   Maj: Serzante Veronika

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2 - AMAZING ADELINE HANNAH-BOHEMIA
O: Indy Joe Sydney Z Valdštejnských Lip   M: Bushra Hannah Nyanza
Chov: Wiedermannová Dita   Maj: Wiedermannová Dita

V2, res. CAC - LAETITIA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas   M: Jaroma Highridge Lets Get It On
Chov: Seržante Veronika   Maj: Kollárová Monika

V3 - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bell´S-Joy Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Lukacin Milan

V4 - JAROMA HIGHRIDGE LET’S GET IT ON
O: Evergraces League Of Legends Jax   M: Ohiniya Legendary Kissing Art
Chov: Sonmez Nevra   Maj: Serzante Veronika

V - ARWEN NILAJA GHANIYAH
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Iman Blake Giulia Z Valdštejnských Lip
Chov: Bravencová Šárka   Maj: Bravencová Šárka

V - REDYLAND ALWAYS READY
O: Rijstone What A Cheek   M: Rayridge Dayo Camariya
Chov: Yurtaeva Valeria   Maj: Dianišková Erika + Valeria Yurtaeva

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - SHABANI’S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, VETERAN CACIB, BOV - A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
O: B´Lower Leo Of Tailor Made   M: Tusani Miss Malawi
Chov: Kochan Marek   Maj: Kollárová Katarína

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Rozh. suky: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Rozh. suky: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2512403

Práve tu je 316 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 262
  • 602
  • 918

Naši sponzori

Hlavný sponzor
pre jubilejné výstavy
organizované pri príležitosti
30. výročia založenia
Slovenského klubu chovateľov ridgebackov (SKCHR)

XXX. KV SKCHR 2024
XXX. ŠV SKCHR 2024

Pro Plan Logo na web RGB 2023 kopie