foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku

Výsledky výstav 2024

19.01.2024 VICTORY SHOW, rozh. Frnčová (CZ)

VICTORY SHOW - BRATISLAVA - 19.01.2024
Rozhodca: Frnčová Lenka (CZ) prihlásených: 23 RR
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová

PSY / MALE

TRIEDA ŠAMPIÓNOV ŠTENIAT / PUPPY CHAMPION CLASS

VN1, VICTORY PUPPY WINNER, PUPPY BIG1 - CAPPUCINO GOLIAT’S CHARM SABJÖRG
O: Skallbjörnens Goliat Lejonhjärtat   M: Björg Ginger Arte Cassari
Chov: Vojtášová Sabina   Maj: Vojtášová Sabina

VN2 - ALLESI GYASI TWO FANISTÉ LIONHEART
O: Gens Julia Must Have   M: Africaans Stefani Sabjörg
Chov: Švubová Petra   Maj: Přechová Simona

Absent - CALVIN DARMA BELLANGHARI
O: Ridge´S Star Halvard   M: Harmakhis Wisdom Amber Wild For Darma
Chov: Bendová Barbora   Maj: Rašič Erik

TRIEDA JUNIOR ŠAMPIÓNOV / JUNIOR CHAMPION CLASS

V1, CAJC - ARCHIBALD MOYO SIMBA
O: Gens Julia Must Have   M: Safrane Lakota Löwenschwanz
Chov: Jašková Veronika   Maj: Jašková Veronika + Horváthová Denisa

V2 - KHAL DROGO ENERGY OF AFRICA
O: Zahabu Danuwa Jamaal   M: Abby The Jewel Energy Of Africa
Chov: Masařík Jaroslav   Maj: Čeloudová Iva

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, VICTORY JUNIOR WINNER - KEY TO SUCCESS CHAVI ENERGY OF AFRICA
O: Zahabu Danuwa Jamaal   M: Ebby The Jewel Energy Of Africa
Chov: Masařík Jaroslav   Maj: Masařík Jaroslav

V2, res. CAC - SHABANI'S PRIDE BAHATI
O: Degas Silesian Harta   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

TRIEDA ŠAMPIÓNOV DOSPELÝCH / ADULT CHAMPION CLASS

V1, CAC, VICTORY WINNER - HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani's Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Chov: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Krajný Daniel

V2, res. CAC - HARMAKHIS WISDOM BROCAAT JOY
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Harmakhis Wisdom Atea Noe Eva
Chov: Venturelli Sara   Maj: Luka Elzbieta

V3 - BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA
O: Easilly Excellent Qwandoya   M: Abanilla Princess By Reggynka
Chov: Groulík Pavel   Maj: Dubová Marcela

VETERÁN ŠAMPIÓNOV / VETERAN CHAMPION CLASS

V1, VICTORY VETERAN WINNER , VETERAN BIG 1 - KANGELANI´S PERFECT CHOICE
O: Villagedogs Kamakana   M: Kangelani´S Kuwa Kita
Chov: Hjartoy Marit   Maj: Likierová Zuzana

SUKY / FEMALE

TRIEDA ŠAMPIÓNOV ŠTENIAT / PUPPY CHAMPION CLASS

V1, VICTORY PUPPY WINNER - AMOUR MA PETITE FANISTÉ LIONHEART
O: Gens Julia Must Have   M: Aficaans Stefani Sabjög
Chov: Švubová Petra   Maj: Švubová Petra

TRIEDA JUNIOR ŠAMPIÓNOV / JUNIOR CHAMPION CLASS

V1, CAJC - A'ZIRA MOYO SIMBA
O: Gens Julia Must Have   M: Safrane Lakota Löwenschwanz
Chov: Jašková Veronika   Maj: Jašková Veronika

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, VICTORY JUNIOR WINNER, JUNIOR BIG 2 - SKYLLAR GM BY QWANDOYA
O: Juba Lee Solstice Lunar Eclipse   M: Love Me Anyway Qwandoya
Chov: Pánková Hana   Maj: Dušková Tereza

V2, res.CAC - KILIMANJARO RAIN OF LUANDA
O: Gens Julia Must Have   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

V3 - LUISA PRINCESS HOPE Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Manzili Mallik Slunce Života Slunce Života   M: Hope Eliviann Z Valdštejnských Lip
Chov: Nováková Markéta   Maj: Jurásková Ivana

TRIEDA ŠAMPIÓNOV DOSPELÝCH / ADULT CHAMPION CLASS

V1, CAC, VICTORY WINNER , BIG 3 - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Chov: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

V2, res.CAC - SHABANI´S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
Chov: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

V3 - AFRICAANS STEFANI SABJÖRG
O: Aggy Foggy Of Pressburger'spaws   M: Björg Ginger Arte Cassari
Chov: Vojtášová Sabina   Maj: Švubová Petra

V4 - CARA RAVENNA GAUDIWA MUSANA
O: Dream Come True By Qwandoya   M: Fumi Skye Manwë
Chov: Rajdlová Tereza   Maj: Dušková Tereza

V - CARMEN OF NYAKATI NZURI
O: Ridgeback´S Hiari Joey   M: Abigail Of Nyakati Nzuri
Chov: Škarková Šárka   Maj: Škarková Šárka

TRIEDA VETERÁN ŠAMPIÓNOV / VETERAN CHAMPION CLASS

V1, VICTORY VETERAN WINNER - A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
O: B'lower Leo Of Tailor Made   M: Tusani Miss Malawi
Chov: Kochan Marek   Maj: Kollárová Katarína

V2 - FUMI SKYE MANWË
O: Artaban Cieply Dom   M: Badawi Manwë
Chov: Novosádová Kateřina   Maj: Dušková Tereza

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2024

PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2024

19.10.2024 (sobota)
JUBILEJNÁ XXX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Rozh. suky: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

20.10.2024 (nedeľa)
VÝROČNÁ XXX. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozh. psy+BOB: Sara Venturelli (IT) - kennel HARMAKHIS WISDOM
Rozh. suky: Heidi Parsons (GB) - kennel Priorpark
Miesto konania: Chorvátsky Grob - Hotel Agatka

10.2024 ev. 11.2024
BONITÁCIA SKCHR

Čítanosť článkov
2512390

Práve tu je 156 návštevníkov a 2 členovia on-line

  • 262
  • 602

Naši sponzori

Hlavný sponzor
pre jubilejné výstavy
organizované pri príležitosti
30. výročia založenia
Slovenského klubu chovateľov ridgebackov (SKCHR)

XXX. KV SKCHR 2024
XXX. ŠV SKCHR 2024

Pro Plan Logo na web RGB 2023 kopie