foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

29.10.2022 DANUBE CACIB BRATISLAVA, rozh: Staviarská (SK)

DANUBE CACIB BRATISLAVA - 29.10.2022
Prihlásených: 52 RR
Rozhodca /Judge: Viera Staviarska (SK)
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová


PSY / MALE

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 - SHABANI'S PRID  E BAHATI
O: Degas Silesian Harta M: Charisse Joy Of Africa
Ch: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adrianaň

VN2 - LION S PRIDE ARTE CASSARI
O: Ave Caesar Your Fame And Fortune   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovovci Zuzana A Martin   Maj: Szalay Ingrid

Absent - DANTE HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburgers´ Paws   M: Angelina Hvězdy Na Stráži
Ch: Veselá Agnieszka   Maj: Rejfková Žaneta

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ONCE UPON A TIME SLUNCE ZAMBEZI
O: Villagedogs O´Red October   M: Keep´N My Heart Emma Slunce Zambezi
Ch: Šestáková Lenka   Maj: Bechová Lenka

V2 - RAGNAR LEO AYABA
O: Elangeni The Paces Youll Go   M: Tomek Ridges Aneesa Chipangali
Ch: Rogošič Blagojevič Ina   Maj: Goergei Michaela

V3 - BRILLIANT SIMON OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
Ch: Moravcová Jana   Maj: Strenzlová Šárka

VD4 - BRILLIANT LEONARD OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
Ch: Moravcová Jana   Maj: Hřích Václav + Hříchová Barbora

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - TUNAPENDANA EBONY MR. PERFECT SAMU
O: Ch Kangelanis Perfect Choise   M: Tunapendana Bhanu Lovely Sumba
Ch: Lisson Katja   Maj: Benser Markus And Tina

V2, res.CAC - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
Ch: Szabová Henrieta   Maj: Holičková Zuzana

V3 - JONAS THE KING OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Ch: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada + Kruteková Katarína

V4 - IDOL BILLY ANUNNAKI
O: Ulwazi´S Born To Run Bowie   M: Podarok Iz Afriki Erna Baruti
Ch: Štusáková Šárka   Maj: Marek Peter

V - HABALU OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Especial Nelson Of Perla Afriky   M: Afya Dorotte Nyanza
Ch: Tichá Markéta   Maj: Pletichová Marta

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - NEVER SAY NEVER SLUNCE ZAMBEZI
O: B' Lower Leo Of Tailor Made   M: Hera The Goddess Of Slunce Zambezi
Ch: Šestáková Lenka   Maj: Riliak Dominik + Riliaková Žaneta

V2, res.CAC - PURIRIKNOLL HIGH HOPES
O: Ch Elangeni Pink Floyd   M: Ch Puririknoll Midnite Special
Ch: Johnston Debbie   Maj: Járová Brychtová Kateřina

V3 - ADAR MARKY Z DUPALOVY TVRZE
O: Marky Mark Od Cykasu   M: Bonie Imani Afryea
Ch: Vera Miloš   Maj: Rejfková Žaneta + Rejfková Žaneta

VD4 - MAANHAAR PRIMO-CREATUS PLAYBOY
O: Deyonga Dakaray Ma-Dutu   M: Maanhaar Primo-Creatus Jata Made With Love From Noah
Ch: Dymytrova-Kaihila Hanna   Maj: Avramenko Iaroslava

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Krajný Daniel

V2, res.CAC - EREBOS ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Bell´S-Joy Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Vršanská Ohrablová Karin

V3 - EL ROY ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Bell´S-Joy Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Lukačín Milan

V4 - BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA
O: Easilly Excellent Qwandoya   M: Abanilla Princess By Reggynka
Ch: Groulík Pavel   Maj: Dubová Marcela

V - AMAZING TARGARYEN RHODESIAN SHINE
O: Buggi Sambazi   M: Bella Hope Legend Of Africa
Ch: Moravcová Jana   Maj: Troblová Dana

V - KISS ME ROMEO SLUNCE ZAMBEZI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Emma True Angel Slunce Zambezi
Ch: Bechová Lenka   Maj: Bechová Lenka

V - RIDGEBACK´S HIARI JOEY
O: Selridge Aussie Rebel   M: Ridgeback´S Hiari Chanya
Ch: Macho Jozef   Maj: Slaninová Simona

V - SHONA OUT OF AFRICA MADIBA
O: Simba   M: Shona Out Of Africa Luma
Ch: Battaglia Carlotta   Maj: Di Stefano Angela

Absent - ARLO EQUINOX RHODESIAN HEART
O: Ohgami Loves Breaking News   M: African´S Famous Chaka Bellette
Ch: Lazárková Zdenka   Maj: Hornáková Jessica + Wegrzyn Petr

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - TUNAPENDANA ADIA AYO
O: Shayela Kimoni Ngwani Ravira   M: Ch Gasira-Gioia Of Sansibar Island
Ch: Lisson Katja   Maj: Benser Markus And Tina

SUKY / FEMALE

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 - DIAMOND KYRA ZULULAND
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Šerki Vojtech

VN2 - KILIMANJARO RAIN OF LUANDA
O: Gens Julia Must Have   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Ch: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

VN3 - HOPE SANGOMA
O: Ave Caesar Platinum Jewel Of Rubi   M: Calypso Rose Sangoma
Ch: Ossowska Edyta   Maj: Di Stefano Angela

VN4 - KITIKAKA ARTE CASSARI
O: Jitu Ayaba   M: Bell S Joy Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Blahová Veronika

VN - DIAMOND DALILA ZULULAND
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Lenhardtová Erika

VN - DIAMOND DOROTHEA ZULULAND
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Krajčírová Zuzana + Krajčír Ľudovít

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOJ -BUTTERFLY SASSENACH SABJÖRG
O: Redland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari
Ch: Vojtášová Sabina   Maj: Vojtášová Sabina

V2 - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
Ch: Aubrechtová Lucie   Maj: Aubrechtová Lucie

V3 - TUSANI HAPPY DALILA
O: Cojochripa Erevu Rafiki   M: Tusani Red Rose
Ch: Tušanová Monika   Maj: Rašič Erik

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Ch: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

V2, res.CAC - WAENZI WAZURI BASHIDA BEBI BINT LAYLI
O: Tunapendana Adia Ayo   M: Tsavos Hunter Especially For You Layli
Ch: Von Delius Cosima   Maj: Von Delius Cosima

V3 - LAETITIA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas   M: Jaroma Highridge Lets Get It On
Ch: Seržante Veronika   Maj: Kollárová Monika

V4 - BELIEVE IN DREAMS MYSTIC WILLOW
O: Dotty Paws Sangoma   M: Rapsodia Z Werwa
Ch: Wolny Maja   Maj: Di Stefano Angela

V - SHABANI´S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
Ch: Benčičová Adriana   Maj: Benčičová Adriana

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - BIZZETE CHARLIE RHODENNY
O: Bayo Kendi Kaweria   M: Enny Joy Of Ashanti South Moravia
Ch: Podešvová Alena   Maj: Podešvová Alena

V2, res.CAC - CASSANDRA RHODESIAN HEART
O: Homer Pregowce Z Jasienia   M: Amaltheia Equinox Rhodesian Heart
Ch: Lazárková Zdenka   Maj: Lazárková Zdenka

V3 - CHARMING TOP´S ZIWA LOOWYONS
O: Afrikan Makwangwala Abubakar Jelani To   M: Angel Nalla Mungu
Ch: Kollárová Lenka   Maj: Kollárová Lenka

V4 - CARMEN OF NYAKATI NZURI
O: Ridgeback´S Hiari Joey   M: Abigail Of Nyakati Nzuri
Ch: Škarková Šárka   Maj: Škarková Šárka

V - BERENICE OF NYAKATI NZURI
O: Ridgeback's Hiari Joey   M: Ashley Shakarri Afryea
Ch: Škarková Šárka   Maj: Hubík Petr

VD - HAZEL MUDIWA FEZA
O: Buggi Sambazi   M: Mi Amore Mudiwa Feza
Ch: Michalak Joanna A Martyna   Maj: Kullik Cindy

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - AFRICAANS STEFANI SABJÖRG
O: Aggy Foggy Of Pressburger'spaws   M: Björg Ginger Arte Cassari
Ch: Vojtášová Sabina  Maj: Švubová Petra

V2, res.CAC - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
Ch: Szabová Henrieta   Maj: Szabová Henrieta

V3 - BEATRIS THE BRAVE KENTANI
O: Addy Jonas Nyambe   M: Follow My Heart By Luanda
Ch: Gabrielová Marie   Maj: Astalošová Lenka

V4 - MOM'S ANGEL JULIET SLUNCE ZAMBEZI
O: Kangelani´S Perfect Choise   M: Emma True Angel Slunce Zambezi
Ch: Šestáková Lenka   Maj: Filipová Jana

V - HATSEPTSOUT ARTE CASSARI
O: Kangelani's Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana A Martin   Maj: Štangelová Eva

V - ROCK THE RIDGEBACK NINA SIMONE
O: Ch Got The Soul By Luanda   M: Highway To Hell Prea Amali
Ch: Tomasi Laura   Maj: Kullik Cindy

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

REPREZENTAČNÝ STÁNOK SKCHR
25.-27.11.2022
Miesto konania: INCHEBA Bratislava
počas konania výstavy WINTER DANUBE 2022

MIMORIADNA BONITÁCIA
26.11.2022 (sobota)
Miesto konania: INCHEBA Bratislava, hala D, po posudení RR

****************************
PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2023

ČLENSKÁ SCHÔDZA SKCHR
05.03.2023

XXIX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
20.5.2023 - (sobota)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

BONITÁCIA SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

KLUBOVÝ DEŇ SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
30.9.2023 alebo 14.10.2023

BONITÁCIA SKCHR
01.10.2023 alebo 15.10.2023

 

 

 

 

 

Čítanosť článkov
2083054

Práve tu je 261 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR