foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

03.09.2022 DUODANUBE BRATISLAVA, rozh: Lehkonen (FIN)

DUODANUBE CACIB BRATISLAVA 03.09.2022
Počet prihlásených psov: 38 RR
rozhodca: Harri Lehkonen (FIN)
spracovali: Katarína Feszty, Dana MullerováAdriana Benčičová

PSY / MALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - LION S PRIDE ARTE CASSARI
O: Ave Caesar Your Fame And Fortune   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovovci Zuzana a Martin   Maj: Szalay Ingrid

VN2 - ZIKOMO LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Rhianna Lakota Löwenschwanz
Ch: Lakotová Lívia   Maj: Feszty Katarina


TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 - KITAKAZE KAGA ARTE CASSARI
O: Jitu Ayaba   M: Bell´S-Joy Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana a Martin   Maj: Vršanská Ohrablová Karin

VN2 - BRILLIANT LEONARD OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
Ch: Moravcová Jana   Maj: Hřích Václav + Hříchová Barbora


TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JBOB, BIG1, JUNIOR BIS 3 - NIDOS GALIUM AUKSINIS FENIKSAS
O: Gens Julia Must Have   M: Island Bora Bora Auksinis Feniksas
Ch: Kairyté Šaruné   Maj: Pádivá Alexandra

V2 - HESTON PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
Ch: Štefuň Juraj   Maj: Kahle Eva

V3 - OPTIMUS PRIME SLUNCE ZAMBEZI
O: Villagedogs O'red October   M: Keep'n My Heart Emma Slunce Zambezi
Ch: Šestáková Lenka   Maj: Šmitalová Lenka


TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - MILLINDIR AIM HIGH EMERALD
O: Mohaget`S Mister Masai   M: Ele Tori Jamali Nadira
Ch: Milotay Melinda   Maj: Naumenko Yuliia

V2, res. CAC - IDOL BILLY ANUNNAKI
O: Ulwazi´S Born To Run Bowie   M: Podarok Iz Afriki Erna Baruti
Ch: Štusáková Šárka   Maj: Marek Peter

VD3 - JONAS THE KING OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Ch: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada + Kruteková Katarína


TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1,CAC - AKIM MARKY Z DUPALOVY TVRZE
O: Marky Mark Od Cykasu   M: Bonie Imani Afryea
Ch: Vera Miloš   Maj: Růžičková Lada

V2, res. CAC - ENDLESS ENERGY ARTE CASSARI
O: Kangelani's Sadiki By Red   M: Bell´S-Joy Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana a Martin   Maj: Niščáková Veronika

V3 - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
Ch: Szabová Henrieta   Maj: Holičková Zuzana

V4 - PURIRIKNOLL HIGH HOPES
O: Ch Elangeni Pink Floyd   M: Ch Puririknoll Midnite Special
Ch: Johnston Debbie   Maj: Járová Brychtová Kateřina

V - CAMBRIDGE'S COOPER TO KIPANGA
O: Gch Dc Cambridge´S Rock Maniac   M: Ch Cambridge´S Racecourse Of Charleston
Ch: Bailiff Crystal   Maj: Fritz Nicole


TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana a Martin   Maj: Krajný Daniel

V2, res.CAC, res.CACIB - EREBOS ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Bell´S-Joy Arte Cassari
Ch: Likierovci Zuzana a Martin   Maj: Vršanská Ohrablová Karin

V3 - MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA
O: Irigo Fifth Element Qwandoya   M: Kinyemi At Inkiru Valley´S Indiana
Ch: Klápová Iveta   Maj: Lakotová Lívia


TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 - KANGELANI´S PERFECT CHOICE
O: Villagedogs Kamakana   M: Kangelani´S Kuwa Kita
Ch: Hjartoy Marit   Maj: Likierová Zuzana

SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - JULIANNE ANUNNAKI
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Helene Anunnaki
Ch: Štusáková Šárka   Maj: Bagarová Jana

VN2 - DIAMOND DALILA ZULULAND
O: Manzili Maliik Slunce Života   M: Tusani Winning Winnie
Ch: Krajčírová Zuzana   Maj: Lenhardtová Erika

VN3 - KILIMANJARO RAIN OF LUANDA
O: Gens Julia Must Have   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Ch: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

VN4 - LOULOU ARTE CASSARI
O: Ave Caesar Your Fame And Fortune   M: Coco Chanel Arte Cassari
Ch: Likierová Zuzana   Maj: Likierová Zuzana


TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASSň

V1,CAJC - LAETITIA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas   M: Jaroma Highridge Lets Get It On
Ch: Seržante Veronika   Maj: Kollárová Monika

V2 - J'ADORE LADY OF MANISI
O: Indy Joe Sydney Z Valdštejnských Lip   M: Ch Binti Manisa Of Manisi
Ch: Santer Marion   Maj: Aigner Christian + Apfolterer Robert Null

V3 - BUTTERFLY SASSENACH SABJÖRG
O: Redland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari
Ch: Vojtášová Sabina   Maj: Vojtášová Sabina

Neposúdená - HABIBI PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
Ch: Štefuň Juraj   Maj: Chovancoví Marika a Lukaš


TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - CHARMING TOP´S ZIWA LOOWYONS
O: Afrikan Makwangwala Abubakar Jelani To   M: Angel Nalla Mungu
Ch: Kollárová Lenka   Maj: Kollárová Lenka

V2, res.CAC - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
Ch: Krchňavá Milada   Maj: Krchňavá Milada

Absent - CELESTE QUEEN BESS MINOR BOHEMIA
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Becca Tanganika Kwanyoni
Ch: Žáčková Pavla   Maj: Žáčková Pavla


TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, res.CACIB - QUELLEBELLE GIA QWANDOYA
O: Karhiba N Tahari´S Kings Ransom For Aegis   M: Heart Beats For Vivi Qwandoya
Ch: Pánková Hana   Maj: Pánková Hana

V2, res.CAC - JIYA INDIANA SLUNCE ŽIVOTA
O: Ch Fumo Karama Slunce Života   M: Ch Kinyemi At Inkiru Valley´S Indiana
Ch: Klápová Iveta   Maj: Klápová Iveta

V3 - APPLE Z MALÉHO RAJA
O: Especial Nelson Of Perla Afriky   M: Aimy Z Dašického Zámostí
Ch: Ondrovičová Stanislava   Maj: Ondrovičová Stanislava

Absent - TUSANI JUNIOR FAMOUS VIVI
O: Tusani X-Calibur Rr    M: Tusani Awesome Vivien
Ch: Tusan Richard   Maj: Zacik Piovarciova Laura

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1,CAC, CACIB, BOS - AFRICAANS STEFANI SABJÖRG
O: Aggy Foggy Of Pressburger'spaws   M: Björg Ginger Arte Cassari
Ch: Vojtášová Sabina   Maj: Švubová Petra

V2, res.CAC - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
Ch: Szabová Henrieta   Maj: Szabová Henrieta

Absent - BELLA HOPE LEGEND OF AFRICA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Era Byzantina Helya Ridge
Ch: Ludvíková Jitka   Maj: Moravcová Jana


TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - MASARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Ch Mkangawi Akiiki Alvin   M: Ch Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
Ch: Lakotová Lívia   Maj: Klápová Iveta

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

REPREZENTAČNÝ STÁNOK SKCHR
25.-27.11.2022
Miesto konania: INCHEBA Bratislava
počas konania výstavy WINTER DANUBE 2022

MIMORIADNA BONITÁCIA
26.11.2022 (sobota)
Miesto konania: INCHEBA Bratislava, hala D, po posudení RR

****************************
PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2023

ČLENSKÁ SCHÔDZA SKCHR
05.03.2023

XXIX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
20.5.2023 - (sobota)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

BONITÁCIA SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

KLUBOVÝ DEŇ SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
30.9.2023 alebo 14.10.2023

BONITÁCIA SKCHR
01.10.2023 alebo 15.10.2023

 

 

 

 

 

Čítanosť článkov
2082965

Práve tu je 90 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR