foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

10.07.2022 SUMMER DOG CUP Nitra, rozh: Konečný (SK)

SUMMER CUP - CACIB NITRA 10.07.2022
Počet prihlásených psov: 25 RR
rozhodca / judge: Marián Konečný (SK)
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová


PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST MINOR PUPPY - KITAKAZE KAGA ARTE CASSARI
O: Jitu Ayaba   M: Bell ´S- Joy Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Vršanská - Ohrablová Karin

VN2 - BRILLIANT HARRY OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Čavojský Ján

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JBOB - HABALU OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Especial Nelson Of Perla Afriky   M: Afya Dorotte Nyanza
CH: Tichá Markéta   MAJ: Pletichová Marta

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - GOBI’S LEKI MAGMABONA
O: Kangelani’s Shining Gobi   M: Epic Brianne Magmabona
CH: Dufková Eva   MAJ: Komrsková Daniela + Komrska Petr

V2, res.CAC - JASPER´S HEART ARTE CASSARI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bell´S - Joy Arte Cassari
CH: Likierová Zuzana   MAJ: Škubla Anton

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - AMAZING TARGARYEN RHODESIAN SHINE
O: Buggi Sambazi   M: Bella Hoppe Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Troblová Dana

V2, res.CAC - ISAIA PELÉ ARTE CASSARI
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnskych Lip   M: Beautifly Lola Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Sturdzikova Zuzana

V3 - BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA
O: Easily Exellent Qwandoya   M: Abanilla Princessby Reggynka
CH: Groulík Pavel   MAJ: Dubová Marcela

V4 - RUBIN NIEBIESKOOKA DUSIA
O: Corado Manve   M: Ambrozja By Aibo Szafranowa Polana
CH: Tomczak Jaroslaw   MAJ: Kozma Tristan

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB - EL ROY ARTE CASSARI
O: Kangelani S Sadiki By Red   M: Bell S-Joy Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Lukacin Milan

V2, res.CAC, res.CACIB - EREBOS ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Bell´S- Joy Arte Cassari
CH: Likierová Zuzana a Martin   MAJ: Vršanská – Ohrablová Karin

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BOV, BOS - AFRICAN DRAGON OF SANGOMA
O: Roseridge Red Rastaban   M: Wesola Lapka Of Sangoma
CH: Osowská Edyta   MAJ: Martinková Klára


SUKY/FEMALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - REDYLAND CHEEKY LEMON DROP
O: Villagedogs Some Like It Hot   M: Redyland Always Ready
CH: Iurtaeva Valeriia   MAJ: Iurtaeva Valeriia

VN2 - TUSANI IN LOVE PERLA
O: Socrates Lakota Löwenschwanz   M: Tusani Sunny Pearl
CH: Tušanová Monika   MAJ: Grimová Lenka

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, BEST PUPPY - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
CH: Aubrechtová Lucie   MAJ: Aubrechtová Lucie

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - AMIRA IJABA BLACK RHODY
O: Mafinga Hombarume   M: Emefa Zeena Munyati
CH: Habrovanská Michaela   MAJ: Habrovanská Michaela

V2 - BUTTERFLAY SASSENACH SABJÖRG
O: Redyland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari
CH: Vojtášová Sabina   MAJ: Vojtášová Sabina

Absent - CHANIYA AALIYAH NALA KENTANI
O: Max Z Tikovickeho Vršku   M: Ashley The Queen Of Kentani
CH: Gabrielová Marie   MAJ: Dobranska Olivia

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2 - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
CH: Krchňavá Milada   MAJ: Krchňavá Milada

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - REDYLAND ALWAYS READY
O: Rijstone What A Cheek   M: Rayridge Dayo Camariya
CH: Iurtaeva Valeriia   MAJ: Iurtaeva Valeriia + Dianiskova Erika

V2, res.CAC - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bell´S-Joy Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Lukacin Milan

V3 - ALICE IN WONDERLAND ARDOMARO
O: African Dragon Of Sangoma   M: Ayleen Roxxy Crazy Cliff
CH: Kuciánová Věra   MAJ: Bohuňková Blanka

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - ADELE MORANA AKANAKA
O: Furaha Ashiq Manwe   M: Cathy Morana
CH: Bednářová Lucie   MAJ: Hanyšová Ludmila

V2, res.CAC - INDIANA REEVA GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Kisangani High-Five Sydney   M: Giulia Eliviann Z Valdštejnských Lip
CH: Nováková Markéta   MAJ: Aubrechtová Lucie

V3 - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburger´S Paws   M: Adilla Star Mungu
CH: Veselá Agnieszka   MAJ: Miletichová Ivona

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

REPREZENTAČNÝ STÁNOK SKCHR
25.-27.11.2022
Miesto konania: INCHEBA Bratislava
počas konania výstavy WINTER DANUBE 2022

MIMORIADNA BONITÁCIA
26.11.2022 (sobota)
Miesto konania: INCHEBA Bratislava, hala D, po posudení RR

****************************
PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2023

ČLENSKÁ SCHÔDZA SKCHR
05.03.2023

XXIX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
20.5.2023 - (sobota)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

BONITÁCIA SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

KLUBOVÝ DEŇ SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
30.9.2023 alebo 14.10.2023

BONITÁCIA SKCHR
01.10.2023 alebo 15.10.2023

 

 

 

 

 

Čítanosť článkov
2083092

Práve tu je 361 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR