foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

09.07.2022 SUMMER DOG CUP Nitra, rozh: Piskay (SK)

SUMMER CUP - CACIB NITRA 09.07.2022
Počet prihlásených psov: 22 RR
Rozhodca /Judge: Vladimír Piskay (SK) prihlásených: 22 RR
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová


PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - BRILLIANT HARRY OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Čavojský Ján

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - HESTON PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
CH: Štefuň Juraj   MAJ: Kahle Eva

V2 - HENRY PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
CH: Štefuň Juraj   MAJ: Juránek Kahle Tereza

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - GOBI’S LEKI MAGMABONA
O: Kangelani’s Shining Gobi   M: Epic Brianne Magmabona
CH: Dufková Eva   MAJ: Komrsková Daniela + Komrska Petr

V2, res.CAC - JASPER´S HEART ARTE CASSARI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bell´S - Joy Arte Cassari
CH: Likierová Zuzana   MAJ: Škubla Anton

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ISAIA PELÉ ARTE CASSARI
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnskych Lip   M: Beautifly Lola Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Sturdzikova Zuzana

V2 - BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA
O: Easily Exellent Qwandoya   M: Abanilla Princessby Reggynka
CH: Groulík Pavel   MAJ: Dubová Marcela

VD3 - AMAZING TARGARYEN RHODESIAN SHINE
O: Buggi Sambazi   M: Bella Hoppe Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Troblová Dana

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB - AVE PERUN MONAMIDOG
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: O´Hara Scarlett Od Cykasu
CH: Kozicová Ivana   MAJ: Varga Peter

V2, res.CAC, res.CACIB - SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Corca Habeebah Of Shingamonga
CH: Lakotová Lívia   MAJ: Hnátko Milan + Mülerová Dana

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BOV, BOS - AFRICAN DRAGON OF SANGOMA
O: Roseridge Red Rastaban   M: Wesola Lapka Of Sangoma
CH: Osowská Edyta   MAJ: Martinková Klára


SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST MINOR PUPPY - TUSANI IN LOVE PERLA
O: Socrates Lakota Löwenschwanz   M: Tusani Sunny Pearl
CH: Tušanová Monika   MAJ: Grimová Lenka

VN2 - REDYLAND CHEEKY LEMON DROP
O: Villagedogs Some Like It Hot   M: Redyland Always Ready
CH: Iurtaeva Valeriia   MAJ: Iurtaeva Valeriia

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
VN1, BEST PUPPY - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
CH: Aubrechtová Lucie   MAJ: Aubrechtová Lucie

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOJ - AMIRA IJABA BLACK RHODY
O: Mafinga Hombarume   M: Emefa Zeena Munyati
CH: Habrovanská Michaela   MAJ: Habrovanská Michaela

V2 - BUTTERFLAY SASSENACH SABJÖRG
O: Redyland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari
CH: Vojtášová Sabina   MAJ: Vojtášová Sabina

VD3 - CHANIYA AALIYAH NALA KENTANI
O: Max Z Tikovickeho Vršku   M: Ashley The Queen Of Kentani
CH: Gabrielová Marie   MAJ: Dobranska Olivia

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, res. CACIB - SHABANI’S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
CH: Benčičová Adriana   MAJ: Benčičová Adriana

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 - ALICE IN WONDERLAND ARDOMARO
O: African Dragon Of Sangoma   M: Ayleen Roxxy Crazy Cliff
CH: Kuciánová Věra   MAJ: Bohuňková Blanka

V2 - REDYLAND ALWAYS READY
O: Rijstone What A Cheek   M: Rayridge Dayo Camariya
CH: Iurtaeva Valeriia   MAJ: Iurtaeva Valeriia + Dianiskova Erika

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3 - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburger´S Paws   M: Adilla Star Mungu
CH: VESELÁ AGNIESZKA   MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

V2 - ADELE MORANA AKANAKA
O: Furaha Ashiq Manwe  M: Cathy Morana
CH: Bednářová Lucie   MAJ: Hanyšová Ludmila

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

REPREZENTAČNÝ STÁNOK SKCHR
25.-27.11.2022
Miesto konania: INCHEBA Bratislava
počas konania výstavy WINTER DANUBE 2022

MIMORIADNA BONITÁCIA
26.11.2022 (sobota)
Miesto konania: INCHEBA Bratislava, hala D, po posudení RR

****************************
PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2023

ČLENSKÁ SCHÔDZA SKCHR
05.03.2023

XXIX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
20.5.2023 - (sobota)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

BONITÁCIA SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

KLUBOVÝ DEŇ SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
30.9.2023 alebo 14.10.2023

BONITÁCIA SKCHR
01.10.2023 alebo 15.10.2023

 

 

 

 

 

Čítanosť článkov
2082980

Práve tu je 113 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR