foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

08.07.2022 SUMMER DOG CUP Nitra, rozh: Vondrouš (CZ)

SUMMER CUP - CACIB NITRA 08.07.2022
Počet prihlásených psov: 25 RR
Rozhodca /Judge: Otakar Vondrouš (CZ)
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová


PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - BRILLIANT HARRY OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Čavojský Ján

VN2 - BRILLIANT LEONARD OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Hřích Václav

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOJ - HESTON PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
CH: Štefuň Juraj  MAJ: Kahle Eva

V2 - HENRY PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
CH: Štefuň Juraj   MAJ: Juránek Kahle Tereza

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - GOBI’S LEKI MAGMABONA
O: Kangelani’s Shining Gobi   M: Epic Brianne Magmabona
CH: Dufková Eva   MAJ: Komrsková Daniela + Komrska Petr

V2, res.CAC - IDOL BILLY ANUNNAKI
O: Ulwazis Born To Run Bowie   M: Podarok Iz Afriki Erna Baruti
CH: Štusáková Šárka   MAJ: Marek Peter

V3 - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
CH: Szabová Henrieta   MAJ: Holičková Zuzana

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA
O: Easily Exellent Qwandoya   M: Abanilla Princessby Reggynka
CH: Groulík Pavel   MAJ: Dubová Marcela

V2, res.CAC - AMAZING TARGARYEN RHODESIAN SHINE
O: Buggi Sambazi   M: Bella Hoppe Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Troblová Dana

Absent - FAITH IN MAGIC ANIMA ANIMAL
O: Ndoki Highlander   M: Crystal Eyes For Anima Animal
CH: Vlčková Anna   MAJ: Marešová Lucie

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - AVE PERUN MONAMIDOG
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: O´Hara Scarlett Od Cykasu
CH: Kozicová Ivana   MAJ: Varga Peter

V2, res.CAC - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Krajný Daniel

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BOV - AFRICAN DRAGON OF SANGOMA
O: Roseridge Red Rastaban   M: Wesola Lapka Of Sangoma
CH: Osowská Edyta   MAJ: Martinková Klára

Absent - KANGELANI’ S PERFECT CHOISE
O: Villagedogs Kamakana   M: Kangelani’ S Kuwa Kita
CH: Hjartoy Marit   MAJ: Likierova Zuzana


SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST MINOR PUPPY - REDYLAND CHEEKY LEMON DROP
O: Villagedogs Some Like It Hot   M: Redyland Always Ready
CH: Iurtaeva Valeriia   MAJ: Iurtaeva Valeriia

VN2 -TUSANI IN LOVE PERLA
O: Socrates Lakota Löwenschwanz   M: Tusani Sunny Pearl
CH: Tušanová Monika   MAJ: Grimová Lenka

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, BEST PUPPY - AMBITIOUS APRILIA VIVA REEVA
O: Godsent Muse Delightful Delani   M: Indiana Reeva Giulia Z Valdštejnských Lip
CH: Aubrechtová Lucie   MAJ: Aubrechtová Lucie

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - AMIRA IJABA BLACK RHODY
O: Mafinga Hombarume   M: Emefa Zeena Munyati
CH: Habrovanská Michaela   MAJ: Habrovanská Michaela

V2 - CHANIYA AALIYAH NALA KENTANI
O: Max Z Tikovickeho VrŠKU   M: Ashley The Queen Of Kentani
CH: Gabrielová Marie   MAJ: Dobranska Olivia

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
CH: Szabová Henrieta   MAJ: Szabová Henrieta

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, res.CACIB - ALICE IN WONDERLAND ARDOMARO
O: African Dragon Of Sangoma   M: Ayleen Roxxy Crazy Cliff
CH: Kuciánová Věra   MAJ: Bohuňková Blanka

V2, res.CAC - REDYLAND ALWAYS READY
O: Rijstone What A Cheek   M: Rayridge Dayo Camariya
CH: Iurtaeva Valeriia   MAJ: Iurtaeva Valeriia + Dianiskova Erika

Absent - MY TARA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Equinox In My Soul Qwandoya   M: Kimi Z Tikovického Vršku
CH: Humlíčková Eva   MAJ: Humlíčková Eva

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburger´S Paws   M: Adilla Star Mungu
CH: Veselá Agnieszka   MAJ: Miletichová Ivona

V2, res.CAC - ADELE MORANA AKANAKA
O: Furaha Ashiq Manwe   M: Cathy Morana
CH: Bednářová Lucie   MAJ: Hanyšová Ludmila

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

17.09.2022
XXVII.ŠV SKCHR
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
rozhodca:
Vanessa Moyano Gonzalvez (ES) - Kennel Molema Mua Rôo

**************

18.09.2022
BONITÁCIA
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
Prihlasovanie cez Elbreed spustené od 01.08.2022 uzávierka 11.09.2022

Čítanosť článkov
2030556

Práve tu je 62 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR