foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

07.07.2022 SUMMER DOG CUP Nitra, rozh: Uroševič (RS)

SUMMER DOG CUP - CACIB NITRA 07.07.2022
Počet prihlásených psov: 30 RR
rozhodca / judge: Milivoje Uroševič (RS)
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová

PSY / MALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST MINOR PUPPY - KITAKAZE KAGA ARTE CASSARI
O: Jitu Ayaba   M: Bell ´S- Joy Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Karin Vršanská -Ohrablová

VN2 - BRILLIANT HARRY OF RHODESIAN SHINE
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Bella Hope Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Čavojský Ján


TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - HABALU OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Especial Nelson Of Perla Afriky   M: Afya Dorotte Nyanza
CH: Tichá Markéta   MAJ: Pletichová Marta


TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, res.CACIB - GOBI’S LEKI MAGMABONA
O: Kangelani’s Shining Gobi   M: Epic Brianne Magmabona
CH: Dufková Eva   MAJ: Komrsková Daniela + Komrska Petr

V2, res.CAC - IDOL BILLY ANUNNAKI
O: Ulwazis Born To Run Bowie   M: Podarok Iz Afriki Erna Baruti
CH: Štusáková Šárka   MAJ: Marek Peter

V3 - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika
CH: Szabová Henrieta   MAJ: Holičková Zuzana


TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ENDLESS ENERGY ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Bell’s - Joy Arte Cassari
CH: Likierová Zuzana   MAJ: Niscakova Veronika

V2, res. CAC - AMAZING TARGARYEN RHODESIAN SHINE
O: Buggi Sambazi   M: Bella Hoppe Legend Of Africa
CH: Moravcová Jana   MAJ: Troblová Dana

V3 - BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA
O: Easily Exellent Qwandoya   M: Abanilla Princessby Reggynka
CH: Groulík Pavel   MAJ: Dubová Marcela

V4 - FAITH IN MAGIC ANIMA ANIMAL
O: Ndoki Highlander   M: Crystal Eyes For Anima Animal
CH: Vlčková Anna   MAJ: Marešová Lucie


TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3 - SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip   M: Corca Habeebah Of Shingamonga
CH: Lakotová Lívia   MAJ: Hnátko Milan + Mülerová Dana

V2, res.CAC - EL ROY ARTE CASSARI
O: Kangelani S Sadiki By Red   M: Bell S-Joy Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Lukacin Milan

V3 - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
CH: Likierovci Zuzana a Martin   MAJ: Krajný Daniel

V4 - EREBOS ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Bell´S- Joy Arte Cassari
CH: Likierová Zuzana a Martin   MAJ: Karin Vršanská - Ohrablová

V - AVE PERUN MONAMIDOG
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: O´Hara Scarlett Od Cykasu
CH: Kozicová Ivana   MAJ: Varga Peter


TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1, res.BIS HONOUR CLASS - AFRICAN DRAGON OF SANGOMA
O: Roseridge Red Rastaban   M: Wesola Lapka Of Sangoma
CH: Osowská Edyta   MAJ: Martinková Klára


TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BOV - KANGELANI’ S PERFECT CHOISE
O: Villagedogs Kamakana   M: Kangelani’ S Kuwa Kita
CH: Hjartoy Marit   MAJ: Likierova Zuzana


SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - TUSANI IN LOVE PERLA
O: Socrates Lakota Löwenschwanz   M: Tusani Sunny Pearl
CH: Tušanová Monika   MAJ: Grimová Lenka

VN2 - REDYLAND CHEEKY LEMON DROP
O: Villagedogs Some Like It Hot   M: Redyland Always Ready
CH: Iurtaeva Valeriia   MAJ: Iurtaeva Valeriia


TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOJ - LAETITIA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas   M: Jaroma Highridge Lets Get It On
CH: Seržante Veronika   MAJ: Kollárová Monika

VD2 - BUTTERFLAY SASSENACH SABJÖRG
O: Redyland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari
CH: Vojtášová Sabina   MAJ: Vojtášová Sabina

VD3 - AMIRA IJABA BLACK RHODY
O: Mafinga Hombarume   M: Emefa Zeena Munyati
CH: Habrovanská Michaela   MAJ: Habrovanská Michaela


TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda
CH: Krchňavá Milada   MAJ: Krchňavá Milada

V2, res.CAC - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
CH: Szabová Henrieta   MAJ: Szabová Henrieta

V3 - SHABANI’S PRIDE AISHA SHANAYA
O: Giacobbe Akono z Valdštejnských Lip   M: Charisse Joy Of Africa
CH: Benčičová Adriana   MAJ: Benčičová Adriana

VD4 - BERICA SALLY RHODENNY
O: Bayo Kendi Kaweria M: Enny Joy Of Ashanti, South Moravia
CH: Podešvová Alena MAJ: Chudiková Monika


TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ALICE IN WONDERLAND ARDOMARO
O: African Dragon Of Sangoma   M: Ayleen Roxxy Crazy Cliff
CH: Kuciánová Věra   MAJ: Bohuňková Blanka

VD2 - REDYLAND ALWAYS READY
O: Rijstone What A Cheek   M: Rayridge Dayo Camariya
CH: Iurtaeva Valeriia   MAJ: Iurtaeva Valeriia + Dianiskova Erika


TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: Aggy Foggy Of Pressburger´S Paws   M: Adilla Star Mungu
CH: Veselá Agnieszka   MAJ: Miletichová Ivona

V2, res.CAC - ADELE MORANA AKANAKA
O: Furaha Ashiq Manwe   M: Cathy Morana
CH: Bednářová Lucie   MAJ: Hanyšová Ludmila

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

REPREZENTAČNÝ STÁNOK SKCHR
25.-27.11.2022
Miesto konania: INCHEBA Bratislava
počas konania výstavy WINTER DANUBE 2022

MIMORIADNA BONITÁCIA
26.11.2022 (sobota)
Miesto konania: INCHEBA Bratislava, hala D, po posudení RR

****************************
PLÁNOVANÉ AKCIE ROK 2023

ČLENSKÁ SCHÔDZA SKCHR
05.03.2023

XXIX. KLUBOVÁ VÝSTAVA SKCHR
20.5.2023 - (sobota)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

BONITÁCIA SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

KLUBOVÝ DEŇ SKCHR
21.5.2023 - (nedeľa)
Miesto konania: RANČ 13, Nemšová

XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
30.9.2023 alebo 14.10.2023

BONITÁCIA SKCHR
01.10.2023 alebo 15.10.2023

 

 

 

 

 

Čítanosť článkov
2083054

Práve tu je 271 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR