foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

12.06.2022 DERBY WINNER Nitra, rozh: Jursa (SK)

DOG EXPO - CACIB NITRA - DERBY WINNER & CRUFT QUALIFICATION - 12.06.2022
Počet prihlásených psov: RR
rozhodca: Jozef Jursa (SK)
Spracovali: Adriana Benčičová, Dana Mullerová, Katarína Feszty


PSY / MALE

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CASPER BRAVE HEART KENTANI
O: Max Z Tikovického Vršku M: Ashley The Queen Of Kentani
ch: Gabrielová Marie maj: Jakabovičová Ivana + Gabrielová Marie

V2 - HABALU OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Especial Nelson Of Perla Afriky, M: Afya Dorotte Nyanza
ch: Tichá Markéta, maj: Pletichová Marta

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - JASPER´S HEART ARTE CASSARI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin, M: Bell´S Joy Arte Cassari
ch: Likierovovci Zuzana A Martin, maj: Škublová Mária

VD2 - JONAS THE KING OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red, M: Hennessey Sunrise By Luanda
ch: Krchňavá Milada, maj: Krchňavá Milada + Kruteková Katarína

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA
O: Easilly Excellent Qwandoya, M: Abanilla Princess By Reggynka
ch: Groulík Pavel, maj: Dubová Marcela

V2, res.CAC - FAITH IN MAGIC ANIMA ANIMAL
O: Ndoki Highlander, M: Crystal Eyes For Anima Animal
ch: Vlčková Anna, maj: Marešová Lucie

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, CRUFT QUALIFICATION , BOB, BIG1 - MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA
O: Irigo Fifth Element Qwandoya, M: Kinyemi At Inkiru Valley´S Indiana
ch: Klápová Iveta, maj: Lakotová Lívia

V2, res.CAC, res. CACIB - EREBOS ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red, M: Bell´S-Joy Arte Cassari
ch: Likierovci Zuzana A Martin, maj: Vršanská Ohrablová Karin

V3 - INDY JOE SYDNEY Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Kisangani High-Five Sydney, M: Giulia Eliviann Valdštejnských Lip
ch: Nováková Markéta, maj: Cankářová Martina

V4 - CORVUS CORAX SANGOMA
O: Leopold Amnon Berezin Rich-Rach, M: Wesoła Łapka Sangoma
ch: Ossowska Edyta, maj: Karolina Świtakowska


SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JBOB, DERBY WINNER, JUNIOR BIG1 - CHARMING TOP´S ZIWA LOOWYONS
O: Afrikan Makwangwala Abubakar Jelani To, M: Angel Nalla Mungu
ch: Kollárová Lenka, maj: Kollárová Lenka

V2 - SHABANI´S PRIDE ASALI
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip, M: Charisse Joy Of Africa
ch: Benčičová Adriana, maj: Švecová Silvia

V3 - LAETITIA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas, M: Jaroma Highridge Lets Get It On
ch: Seržante Veronika, maj: Kollárová Monika

V4 - LYJA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas, M: Jaroma Highridge Lets Get It On
ch: Seržante Veronika, maj: Smolova Anastasija + Serzante Veronika

VD - AVE CAESAR NEVER ENDING STORY
O: Ave Caesar Fabulous Fortune, M: Ave Caesar Generous Gaia
ch: Johansson Elena, maj: Šerglová Hana

Absent - CHANIYA AALIYAH NALA KENTANI
O: Max Z Tikovického Vršku, M: Ashley The Queen Of Kentani
ch: Gabrielová Marie, maj: Dobranská Olívia

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, CRUFT QUALIFICATION, BOS - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red, M: Hennessey Sunrise By Luanda
ch: Krchňavá Milada, maj: Krchňavá Milada

V2, res.CAC - BERICA SALLY RHODENNY
O: Bayo Kendi Kaweria, M: Enny Joy Of Ashanti South Moravia
ch: Podešvová Alena, maj: Chudíková Monika

V3 - HESSY OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Especial Nelson Of Perla Afriky, M: Afya Dorotte Nyanza
ch: Tichá Markéta, maj: Tichá Markéta

VD4 - HAJDY OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Especial Nelson Of Perla Afriky, M: Afya Dorotte Nyanza
ch: Kubej Vladimír, maj: Kubej Vladimir + Kubejová Anežka

Absent - UNATHI LUNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Imari Sydney Z Valdštejnských Lip, M: Oisara Lakota Löwenschwanz
ch: Lakotová Lívia, maj: Daňo Vladimír

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - STAR LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip, M: Corca Habeebah Of Shingamonga
ch: Lakotová Lívia, maj: Lakotová Lívia

V2, res.CAC - ASTRID THE JOYFULL LEARRINA
O: Akin Stříbrný Vrch Křemešník, M: A´One Alecia Beth Malawi Way
ch: Kollárová Katarína, maj: Kollárová Katarína

V3 - BEAUTIFUL BURUNDI ZULULAND
O: Tusani X-Calibur Rr, M: Tusani Winning Winnie
ch: Krajčírová Zuzana, maj: Kurtišová Mária

V4 - BEATRIS THE BRAVE KENTANI
O: Addy Jonas Nyambe, M: Follow My Heart By Luanda
ch: Gabrielová Marie, maj: Astalošová Lenka

VD - B´ANA ATAAHUA TARANAKI
O: Sarula Thaba Nchu Ya Umlani, M: Grace Eliviann Z Valdštejnských Lip
ch: Klímová Marcela, maj: Klímová Marcela

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - AFRICAANS STEFANI SABJÖRG
O: AGGY FOGGY OF PRESSBURGER’SPAWS, M: BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
ch: VOJTÁŠOVÁ SABINA, maj: ŠVUBOVÁ PETRA

V2, res.CAC - JAROMA HIGHRIDGE LETS GET IT ON
O: Evergraces League Of Legends Jax, M: Ohinya Legendary Kissing Art
ch: Sonmez Nevra, maj: Smolova Anastasija + Serzante Veronika

Absent - JIYA INDIANA SLUNCE ŽIVOTA
O: Ch Fumo Karama Slunce Života, M: Ch Kinyemi At Inkiru Valley´S Indiana
ch: Klápová Iveta, maj: Klápová Iveta

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

Absent - KINYEMI AT INKIRU VALLEY´S INDIANA
O: Kangelani´S Gentle Thanzi By Clay, M: Springvalley´S Athena Olympia
ch: Nikolič Nada, maj: Klápová Iveta

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

24.09.2022
XXVII.ŠV SKCHR
miesto konania:
EKOPARK RELAX - Veľké Úľany
rozhodca:
Vanessa Moyano Gonzalvez (ES) - Kennel Molema Mua Rôo

25.09.2022
Bonitácia 
miesto konania:
EKOPARK RELAX - Veľké Úľany

Prihlasovanie cez Elbreed bude spustené od 01.08.2022

Čítanosť článkov
2009865

Práve tu je 62 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR

Facebook Fanpage