foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2022

03.04.2022 SPRING DUO CACIB Nitra (SK), rozh: Staviarská (SK)

SPRING DUO CACIB NITRA (SK) – 03.04.2022 - Víťaz Slovenska
Počet prihlásených psov: 30 RR
Judge: Mgr. Staviarská Viera (SK)
spracovali: Dana Müllerová, Adriana Benčičová

PSY / MALE

Trieda dorast / Puppy class

VN1, BIS PUPPY 3 - CASPER BRAVE HEART KENTANI  
O: Max Z Tikovického Vršku   M: Ashley The Queen Of Kentani   
chov: Gabrielová Marie   maj: jakabovičová ivana

Trieda mladých / Junior class

V1, CAJC - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE  
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G.Geisha Tatranská Afrika  
chov: Szabová Henrieta   maj: Holičková Zuzana

V2 - JONAS THE KING OF LUANDA  
O: Kangelani´S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda   
chov: Krchňavá Milada    maj: Krchňavá Milada + Kruteková Katarína

V3 - CASSIDY JABALY OF NYAKATI NZURI  
O: Ridgeback´S Hiari Joey   M: Abigail Of Nyakati Nzuri
chov: Škarková Šárka    maj: Räbiger Nina

V4 - HAYTON PERLA AFRIKY   
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
chov: Štefuň Juraj   maj: Rabatin Radoslav

Trieda otvorená / Open class

V1, CAC,CACIB, VÍŤAZ SLOVENSKA, BOB - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´S Sadiki By Red M: Coco Chanel Arte Cassari
chov: Likierovci Zuzana a Martin maj: Krajný Daniel

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res. CACIB - MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA
O: Irigo Fifth Element Qwandoya M: Kinyemi At Inkiru Valley´S Indiana
chov: Klápová Iveta maj: Lakotová Lívia

V2, res.CAC - RIDGEBACK´S HIARI JOEY
O: Selridge Aussie Rebel M: Ridgeback´S Hiari Chanya
chov: Macho Jozef maj: Slaninová Simona

V3 - AVE PERUN MONAMIDOG
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin M: O´Hara Scarlett Od Cykasu
choV: Kozicová Ivana maj: Varga Peter + Danielová Alexandra

Absent - MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Equinox In My Soul Qwandoya M: Kimi Z Tikovického Vršku
chov: Humlíčková Eva maj: Budzel Marán + Sněhotová Zuzana

Trieda čestná / Honour class

V1, res.BIS - RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Chilolo Imk Mirror Image M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Lakotová Lívia maj: Feszty Katarina

SUKY / FEMALE

Trieda dorast / Puppy class

VN1 - CHANIYA AALIYAH NALA KENTANI
O: Max Z Tikovického Vršku M: Ashley The Queen Of Kentani
chov: Gabrielová Marie maj: Dobranská Olívia

Trieda mladých / Junior class
V1, CAJC, VÍŤAZ SLOVENSKA MLADÝCH, BOJ - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: Kangelani´S Sadiki By Red M: Hennessey Sunrise By Luanda
chov: Krchňavá Milada maj: Krchňavá Milada

V2 - LAETITIA DESERT MARVEL
O: Kitoko Auksinis Feniksas M: Jaroma Highridge Lets Get It On
chov: Seržante Veronika maj: Kollárová Monika

V3 - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
chov: Szabová Henrieta maj: Szabová Henrieta

V4 - AYLEEN ASALLY OF RIDGELOVE
O: Ave Caesar Great Galaxy M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika
chov : Szabová Henrieta maj: Fajlerová Ivana

V - CARMEN OF NYAKATI NZURI
O: Ridgeback´S Hiari Joey M: Abigail Of Nyakati Nzuri
chov: Škarková Šárka maj: Škarková Šárka

V - HABIBI PERLA AFRIKY
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin M: Gorgeous Ellie Of Perla Afriky
chov: Štefuň Juraj maj: Chovancoví Marika a Lukaš

Trieda stredná / Intermediate class

V1, CAC - INDY IMANY ANUNNAKI
O: Ulwazi´S Born To Run Bowie M: Podarok Iz Afriki Erna Baruti
chov: Štusáková Šárka maj: Vojtková Martina + Bagarová Jana

V2, res.CAC - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin M: Bell´S-Joy Arte Cassari
chov: Likierovci Zuzana a Martin maj: Lukačín Milan

V3 - ASANTHE MAWI´S SHAGY TARISIRO
O: Hiru Masawi G´Musana Manwë M: Lyonnese Tarisiro Evelyn In Gold
chov: Navrátilová Markéta maj: Navrátilová Markéta

Trieda otvorená / Open class

V1, CAC, CACIB, VÍŤAZ SLOVENSKA, BOS - FANTASTIC DIVA BY BLACK RIVER KINGDOM
O: Hook Kamakana Z Valdštejnských Lip M: Diva Caramel By Black River Kingdom
chov: Albert Adela maj: Albert Adela

V2, res.CAC - LYONNESE TARISIRO EVELYN IN GOLD
O: Lyonnese Ignite The Light M: Kimani´S Set In Gold
chov: Holly Deborah & Tauber Maureen maj: Navrátilová Markéta

V3 - AURORA GODDESS OF LEARRINA
O: Akin Stříbrný Vrch Křemešník M: A'one Alecia Beth Malawi Way
chov: Kollárová Katarína maj: Kramarič Kristína

V4 - BERENICE OF NYAKATI NZURI
O: Ridgeback's Hiari Joey M: Ashley Shakarri Afryea
chov: Škarková Šárka maj: Hubík Petr

Absent - SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Giacobbe Akono Z Valdštejnských Lip M: Corca "Habeebah" Of Shingamonga
chov: Lakotová Lívia maj: Jašková Veronika

Trieda šampiónov / Champion class

V1, CAC, res.CACIB - AFRICAANS STEFANI SABJÖRG
O: Aggy Foggy Of Pressburger'spaws M: Björg Ginger Arte Cassari
chov: Vojtášová Sabina maj: Švubová Petra

V2, res.CAC - BEATRIS THE BRAVE KENTANI
O: Addy Jonas Nyambe M: Follow My Heart By Luanda
chov: Gabrielová Marie maj: Astalošová Lenka

V3 - AVE EVITA MONAMIDOG
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin M: O'hara Scarlett Od Cykasu
choV: Kozicová Ivana maj: Kozicová Ivana

V4 - GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY
O: Fauzi Kijani Uzuri Ridge M: Keyah Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Štefuň Juraj maj: Štefuňová Gabriela

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

17.09.2022
XXVII.ŠV SKCHR
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
rozhodca:
Vanessa Moyano Gonzalvez (ES) - Kennel Molema Mua Rôo

**************

18.09.2022
BONITÁCIA
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
Prihlasovanie cez Elbreed spustené od 01.08.2022 uzávierka 11.09.2022

Čítanosť článkov
2030498

Práve tu je 71 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR