foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2021

29.12.2021 - EUROPEAN DOG SHOW 2021 - BUDAPEST (HU)

EUROPEAN DOG SHOW 2021 BUDAPEST (HU) - 29.12.2021
Počet prihlásených psov: 128 RR
Judge: Stefan Sinko (SLO) - psy trieda stredná, otvorená, šampiónov; Burunkai Patrícia (HU) - suky, trieda mladších šteniat psy - trieda mladých psy, trieda  veteránov psy
spracovali: Viera Papánková, Katarína Feszty, Dana Mullerová, Adriana Benčičová
269897982 604321374012886 3347176448936050820 n
                                          RIDGE`S STAR HALVARD - BOB & AFRICAANS STEFANI SABJÖRG - BOS

Psy / Male

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS:

Absent - CASSIAN MAX THE KING KENTANI
O: Max Z Tikovického Vršku M: Ashley The Queen Of Kentani
chov: Marie Gabrielová   maj: Marian Budzel

Absent - DANTE THE HOPEFUL STAR   
O: Mawanda Moon Bross Zion M: Camisha Arte Cassari 
chov: Fülöp Orsolya Kitti   maj: Fülöp Orsolya Kitti

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS:

VN1 - COSMO APOLLO AUKSINIS   
O: Leo Tino`s Hope Of Rockets   M: Island Fiji Auksinis Feniksas  
chov: Sarune Kairyte    maj: Sarune Kairyte, Aleksandras Jevsejevas

Absent - A CHILLI BLACK RHODY 
O: Mafinga Hombarume  M: Emefa Zeena Munyati  
chov:  Michaela Habrovanská   maj: Michaela Habrovanská

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS:

V1, CAJC, EUROPEAN JUNIOR WINNER - RANGI YA MAISHA RACKHAM OF LIL` TOFFEE   
O: Oluwa-Seyi Aslan Du Domaine D'adeane   M: Ele Tori Elfu Fora  
chov: Bouyges Chloé   maj: Bouyges Chloé

V2 - GAMBIT SANGOMA   
O: Haiba Kaisoon Eos M: Calypso Rose Sangoma  
chov: Ossowska Edyta   maj: Michal  Raczynski

V3 - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE  
O: Ave Caesar Great Galaxy  M:  Graceful G. Geisha Tatranska Afrika
chov : Henrieta Szabová   maj: Zuzana Holičková

V4 - MILLINDIR AIM HIGH BENITOITE   
O: Mohaget's Mister Masai M:  Ele Tori Jamali Nadira  
chov: Milotay Melinda   maj: Milotay Melinda

V - CASPER OF NYAKATI NZURI   
O: Joey Ridgebacks Hiari    M: Abigail Of Nyakati Nzuri
chov: Šárka Škarková    maj: Jaroslav Sadílek

V - CRACOVIA CARBONADO GERDIN LONGRIDGE   
O: Dotty Paws Sangoma   M: Vistula Fleur Gerdin Longridge  
chov: Grażyna Czarniecka   maj: Aleksandra Stronska

V - OLIVER Z TIKOVICKÉHO VRŠKU   
O: Incredible Saphire Qwandoya    M: Leia Arta Abayomi z Tikovického Vršku  
chov: Eva Humlíčková   maj: Fiala Jiři, Fialová Tamara

VD - CHOBE ORUMBA FUAD    
O: Avuzaani Ghalib   M: Saimon's Praide Honey Bee  
chov: Tábori József   maj: Tábori József

VD - MAANHAAR PRIMO-CREATUS PLAYBOY   
O: Deyonga Dakaray Ma-Dutu   M: Maanhaar Primo-Creatus Jata Made With Love From No  
chov: Dimitrova   maj: Zaburdaieva Olena, Avramenko

Absent - CAVALON OF NYAKATI NZURI   
O: Ridgebacks Hiari Joey   M: Abigail Of Nyakati Nzuri
chov:   Šárka Škarková, Ivan Hutník   maj: Šárka Škarková

Absent - DOLCEBAY UPENDO YA BAHATI   
O: Ave Caesar Fabulous Fortune M: Primrose Lakota Löwenschwanz  
chov: Nea Boman   maj:  Nea Boman

Absent - HEKANAFOORE MUDIWA FEZA    
O: Buggi Sambasi  M:  Mi Amore Mudiwa Feza  
chov: Joanna Michalak, Martyna Michalak-Szmacińska   maj: Daniela Kurczabinska-Lubon

Absent LEONIDA   
O: Hangani Nawe Wahenga Weltevreden   M:  Storm  
chov: Arianna Braghieri   maj: Arianna Braghieri

Absent - TAU TRUE LOVE FROM LOOKSGOOD   
O: Ubuntu Mudiwa Feza   M: Fendi Mudiwa Feza  
chov: Beata Rataj   maj: Agata Siuda-Zazulak/p>

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS:

V1, CAC, CACIB, BOB, res. BIG, EUROPEAN WINNER 2021 - RIDGE`S STAR HALVARD   
O: Ridge`s Star Eshtan Eyshuli   M: Ridge`s Star Shine Shantal  
chov: Spesivykh  Anna   maj: Gutor Evgeniia, Malamud Anna

V2, res. CAC - AVE PERUN MONAMIDOG    
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin   M: O Hara Scarlett Od Cykasu  
chov: Kozicová Ivana   maj: Peter Varga

V3 - KING WINSTRIKE ZAINABU KANZINI   
O: Red Hot Line Strike   M: Win The World Red Hot Line  
chov: Elżbieta Łuka   maj: Elżbieta Łuka

V4 - MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA   
O: Irigo Fifth Element Qwandoya   M: Kinyemi At Inkiru Valley´s Indiana  
chov: Iveta Klápová    maj: Lakotová  Lívia

V - HIT THE GROUND HAKIM ENERGY OF AFRICA   
O: Johny Depp Slunce Zambezi  M: Catherine Angel Energy Of Africa  
chov: Ing. Jaroslav Masarik   maj: Iva Celoudova

V - HUNTER`S PRIDE ARTE CASSARI   
O: Kangelani`s Sadiki By Red M: Coco Chanel Arte Cassari
chov: Likierovci Zuzana a Martin    maj: Mgr. Daniel Krajný

Absent - CALVIN JACK AKA-MOON    
O: Gunthwaite Jack Swagger   M: Amelii Bentley Aka-Moon  
maj: Miroslava Hambálková    maj: Miroslava Hambálková, Zdenka Jakoubková

Absent - MAKALODUBLIN   
O: Mwamba Lion Strenght-Intch   M: Lobengula Maisha Ifama  
chov: Milos Hranisavljevic    maj: Ana Dimitrijevic  

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS:

V1, CAC - REDYLAND ANYWAY ANYHOW ANYWHERE   
O: Rijstone What A Cheek   M: Rayridge Dayo Camariya  
chov: V S Yurtaeva   maj: Aneta Ehrenbergerová

V2, res. CAC - SOCRATES LAKOTA LOWENSCHWANZ    
O: Giacobbe Akono z Valdštejnskych Lip   M: Corca Habeebah Of Shingamonga  
chov: Lakotová Lívia   maj: Milan Hnátko, Mullerová Dana

V3 - CHARLY DE LA MUELA DE CORTES    
O: Aresvuma Tsartier Bokari    M: Una Historia De La Muela De Cortes  
chov: Jose Antonio Ballesteros   maj: Jose Antonio Ballesteros

V4 - RED HOT LINE STEFAN   
O: Macumazahn Qwandoyas Top Gun  M: Red Hot Line Borte-Fudjiin  
chov: Tatiana Volkova   maj: Tatiana Volkova, Motyga Olena

V - ALTAIT THE HOPEFUL STAR   
O: Mawanda Moon Bross Zion   M: Camisha Arte Cassari
chov: Fülöp Orsolya Kitti   maj: Dr. Bakó Krisztina

V - AMRAH OKAKA OF ZUZU’S TRIBE   
O: Easy To Love Enzo Qwandoya   M: Aleiah
chov : Harascsák Bence Máté   maj: Nyerges Bognár Tamás

V - CHAR-LEE DE LA MUELA DE CORTES   
O: Aresvuma Tsartier Bokari   M: Rubia Platino De La Muela De Cortes  
chov: José Antonio Ballesteros Carrión   maj: José Antonio Ballesteros Carrión

V - COMMODUS AMON ENERGY OF AFRICA  
O: Zamboo Of Malabo Apd   M: Aischa Energy Of Africa  
chov: Jaroslav Masařík t: Jaroslav Masařík

V - TUSANI JUNIOR DAREN   
O: Giacobbe Akono z Valdeštejnskych Lip   M: Tusani Zimba Boo  
chov: Tušan Richard   maj: Lőke Andrea

V - ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN   
O: Shayela Kimoni Hgwani Ravira   M: Ndoto Aila Adhama Off  
chov: Monique Dirks   maj: Papánková Viera, Branislav Modrovský

Absent - MAX Z TIKOVICKEHO VRSKU   
O: Equinox In My Soul Qwandoya   M:  Kimi z Tikovického Vršku  
chov: Eva Humličková   maj: Marian Budzel, Zuzana Snehotova

Absent - OLUWA-SEYI ASLAN DU DOMAINE D`ADEANE   
O: Got The Soul By Luanda   M: Ikwindla Swan Du Domaine D`adeane  
chov: Daphnee Torres   maj: Bouyges Chloé

Absent -  SAIMON S PRAIDE TAKATA   
O: Deyonga Dakaray Ma-Dutu   M: Saimon S Praide Unique Queen  
chov: Obukova O.N.    maj: Pék Balázs

Absent - UBUNTU MUDIWA FEZA   
O: Gens Julia Truly Yours Mr.martell   M: Djembre Meteors Fci Samba Pa Ti -Santanas  
chov: Joanna MichalakI, Martyna Karpinska  maj: Agata Siuda-Zazulak

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS:

V1, CAC, res. CACIB - LOBENGULA MWAI IMARA   
O: Kadamo It`s Now Or Never   M: Lobengula Chimwala Kanzi  
chov: Kulazhko I. maj: Zanna Godjajeva

V2, res.CAC - NDOKI HIGHLANDER   
O: Evergraces League Of Legends Jax   M: Ndoki Etara Kiruna  
chov: Claudia Koerner   maj: Stefanie Radke

V3 - AMBER INCHERITANS BELAR NEIL   
O: Makao Line Atuin Art   M: Saimons Praide Heartbreaker Lady Marion  
chov: Nalferova   maj: Gayane  Dadalyan

V4 - MAANHAAR PRIMO CREATUS KODI PTOLEMAEUS   
O: Kangelanis Ozzy By Thanzi M: Maanhaar Primo-Creatus Glorious Prada  
chov: Dimitrova   maj: Zaburdaieva Olena, Avramenko

V - AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO   
O: Kangelani’s Ozzy By Thanzi O: Maanhaar Primo-creatus Bimkubwa  M: Devaney Kyla 
chov: Krokhmal S.G.  maj: Jedlicska Jevgenija

V - AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS PAWS  
O: Habi Alex Asilia Lowenschwanz   M: Jemma Aquila Bojnice 
chov: Denisa Buzášiová    ma: Martin Samek

V - ATHOS GREAT STAR OF AFRICA   
O: Bazar Abangy Zari Mbari   M: Kiswahili Ridgeback Bokari  
chov: Bratko Bohdan   maj:  Antohi Carmen, Antohi Adrian

V - AVUZAANI GHALIB  
O: Macumazahn Qwandoyas Top Gun   M: Chobe Orumba Dalila`gentle  
chov: Szórádi Anita   maj: Szórádi Anita

 V - AZIZI ZEUS ZULULAND   
O: Tusani X-Calibur Rr   M: Tusani Winning Winnie  
chov: Zuzana Krajčírová     maj: Márton Miklós Csongor

V - BAZAR ABANGY ZARI MBARI   
O: Yugi Jordan Clever Brave   M: Tseseya Clever Brave  
chov: Gribovskij Yu   maj: Paečkina Anna Vladimirovna

V - CODA AFRIKANAS SUNNY HAUS FCI   
O: Gunthwaite Jack Swagger   M: Aida Anapaiston Fci  
chov: Beata Dryja    maj: Marek Kania

V - CORVUS CORAX SANGOMA   
O: Leopold Amnon Berezin Rich-Rach   M: Wesoła Łapka Sangoma  
chov: Ossowska Edyta    maj: Karolina Świtakowska

V - DOTTY PAWS SANGOMA   
O: Kennebec`s Final Answer   M: Bimbelela By Thanzi Of Sangoma
chov:  Edyta Ossowska    maj: Jolanta Krystecka

V - DREAM COME TRUE BY QWANDOYA
O: Hamnuddn Heskey   M: Bayo Pinky Pearl Qwandoya  
chov: Hanka Panková   maj: Lina Groma

V - DREAMER`S WAY ARAGORN THE KING OF RING   
O: Ridge`s Star Yason Hero Of Hellas   M: Asbi Savana Red Viva  
chov: Ershova V   maj: Luidmila

V - IMARI SYDNEY Z VALDSTEJNSKYCH LIP   
O: Kisangani High-Five Sydney   M: Giulia Eliviann z Valdštejnskych Lip  
chov: Nováková  Markéta    maj: Šerglova Hana

V - MAKAO LINE MIT MAGNUM   
O: Rr` Shuffling Motion Cheer Up For Makao Line   M: Makao Line Bluzz Barselona  
chov: Balashova Julia   maj: Balashova Julia

V - MUHABURA ESTRELLA THARR   
O: Afrikan Makwangwala Abubakar Jelani To   M: Muhabura Princely Tiaa Of Hungary  
chov: Papp Viktória   maj: Nagy Kovács Lilla

V - RED HOT LINE STRIKE   
O: Macumazahn Qwandoyas Top Gun   M:  Red Hot Line Borte-Fudjiin  
chov:Tatiana Volkova   maj: Tatiana Volkova, Egorova Maria

V - RED HOT LINE X-FACTOR HUMMER    
O: Red Hot Line O*douglas   M: Dikaya Staya Theoris   
chov: Tatiana Volkova    maj: Kateryna Kolomiec, Garkusha  Igor

V - RIDGEBACK`S HIARI JOEY   
O: Shelridge Aussie Rebel  M: Ridgeback`s Hiari Chanya
chov: Jozef Macho    maj: Simona Slaninová

Absent - MAWANDA MOON BROSS ZION    
O: Mkanqawi Akiiki Alvin   M: Bulawayo Boabab Fana  
chov: Kobzos Gábor   maj: Orczi Virág

Absent - MOHAGET`S MAJOR MADDOX   
O: Ridgebow`s Utah of Wasco   M: Mohaget`s Miss Mandy   
chov: Johanna Segerlund   maj: Maja Kljaic

Absent - MUHABURA PRINCELY ERIQ OF HUNGARY `KUSCO`   
O: Harmakis Wisdom Quasar M: Bulawayo Baobab E- Saavik  
chov: Papp Viktória    maj: Milotay Melinda

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS:

V1, CAC, EUROPEAN VETERAN WINNER - MUHABURA PRISON BREAK BENNETT   
O: Harmakhis Wisdom Jock   M: Bulawayo Baobab E-Saavik   
chov: Papp Viktória   maj: Kobzos Gábor

V2, res. CAC - CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA   
O: Chitonga Gombe   M: Habeebah Asilia Löwenschwanz  
chov: Ákos Tóth   maj: Adriana Benčičová

SUKY / FEMALE  

TRIEDA MLADŠÍ  DORAST / MINOR PUPPY CLASS:

VN1, BEST MINOR PUPPY - BEATRICE THE HOPEFUL STAR   
O: Mawanda Moon Bross Zion   M: Camisha Arte Cassari 
chov: Fülöp Orsolya Kitti   ma: Orczi Virág

VN2 -BUTTERFLY SASSENACH SÄBJORG   
O: Redyland Anyway Anyhow Anywhere   M: Björg Ginger Arte Cassari  
chov: Sabina Vojtašová   ma: Aneta Ehrenbergerova

VN3 - CHANIYA AALIYAH NALA KENTANI  
O: Max Z Tikovickeho Vrsku   M: Ashley The Queen Of Kentani 
chov:  Marie Gabrielova maj:  Olivia Dobranska

N4 - AVE CAESAR NEVER ENDING STORY   
O: Ave Caesar Fabulous Fortune   M: Ave Caesar Generous Gaia  
chov: Elena Johansson, Willy Johansson   maj: Serglova Hana

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS:

VN1, BEST PUPPY - AMIRA IJABA BLACK RHODY   
O: Mafinga Hombarume    M: Emefa Zeena Munyati  
maj: Michaela Habrovanská    maj: Michaela Habrovanská

VN2 - BORN TO BE WILD MYSTIC WILLOW  
O: Dotty Paws Sangoma    M: Rapsodia z Werwą  
chov: Maja Wolny    ma: Maja Wolny

VN3 - LYJA DESERT MARVEL   
O: Kitoko Auksinis Feniksas   M:Jaroma Highridge Lets Get It On  
chov: Veronika Serzante   maj: Veronika Serzante

VN4 - LAETITIA DESERT MARVEL  
O: Kitoko Auksinis Feniksas  M: Jaroma Highridge Lets Get It On  
chov: Veronika Seržante    maj: Monika Kollárová

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS:

V1, CAJC, EUROPEAN JUNIOR WINNER, JBOB  - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA   
O: Kangelani S Sadiki By Red   M: Hennessey Sunrise By Luanda   
chov: Milada Krchňnavá    maj: Milada Krchňavá

V2 - SAIMONS PRAIDE LOVE IS LOVE   
O: Saimons Praide Make A Good Choice   M: Saimons Praide Unique Queen 
chov: Obukhova O.   maj: Oksana Serova, Obukhova O.

V3 - MILLINDIR AIM HIGH TANZANITE   
O: Mohaget's Mister Masai M:  Ele Tori Jamali Nadira  
chov: Milotay Melinda   maj: Milotay Melinda

V4 - INCREDIBLE ART ELDER FLOWER   
O: Rr'shuffling Motion Shalyapin   M: San Vera Anasteisha  
chov: Arina Tarasova   maj: Orczi Virág

V - AFRICAN RING STAR ADAEZ   
O: Dreamer`s Way Aragorn The King Of Ring  M: Shujaa Rafiki Golden Candice White  
chov: Machneva L.   maj: Luidmila

V - ARESVUMA ILORI ILANGA   
O: Red Hunter Munash Ngozi   M: Aresvuma Fuata Fumba  
chov: Svetlana Malinnikova   maj: Liudmila Lisanskaya

V - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE   
O: Ave Caesar Great Galaxy   M: Graceful G. Geisha Tatranská Afrika 
chov: Henrieta Szabová   maj: Henrieta Szabová

V - CARMEN OF NYAKATI NZURI   
O: Ridgebacks Hiari Joey   M: Abigail Of Nyakati Nzuri
chov: Šárka Škarková   maj: Šárka Škarková

V - CHOBE ORUMBA FADZAI   
O: Avuzaani Ghalib   M: Saimon's Praide Honey Bee  
chov: Tábori József   maj: Tábori József

V - MILLINDIR AIM HIGH PINK DIAMOND   
O: Mohaget's Mister Masai   M: Ele Tori Jamali Nadira  
chov: Melinda Milotay   ma: Willem Erdtsieck

V - SOLTARS BACK OFF BITCH   
O: Axel Rose Arte Cassari   M: Lumottu Hildadotter Märtha Av Utah  
chov: Jukka Lillstrang - von Wendt    maj: Janneke von Wendt, Jukka Lillstrang - von Wendt

Absent - FAIRA NAMIRI LUNA    
O: Faira Luxueux Labua   M: Faira Gera Garagara  
chov:  Olga Syalmova    maj: Marina Shemiakina

Absent - GIRL IN TROUBLE SANGOMA 
O: Haiba Kaisoon Eos   M: Calypso Rose Sangoma
chov: Edyta Ossowska     ma: Edyta Ossowska

Absent - RED HOT LINE CAESARINA 
O: Red Hot Line O`douglas  M:  Red Hot Line Seid Salma
chov: Tatiana Volkova    maj: Tatiana Volkova

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS:

V1, CAC - RIDGE`S STAR CZEZARIYA   
O: Kangelani`s Perfect Choise   M: Ridge`s Star Artemida  
chov: Spesivykh Anna   maj: Gutor Evgeniia, Savitskay Natalia

V2, res. CAC - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI    
O: Aggy Foggy Pressburgers Paws  M: Adilla Star Mungu  
chov: Agnieszka Veselá   maj: Ivona Miletichová

V3 - AVE EVITA MONAMIDOG    
O: Maanhaar Primo-Creatus Fteful Benjamin   M: O´hara Scarlet Od Cykasu 
chov: Ivana Kozicová    maj: Ivana Kozicová

V4 - AVE CAESAR CARNELIAN JEWEL BY ROYCE   
O: Ave Caesar Drive I Am Your To Keep   M: Elangeni Friends In Hi Places  
chov: Johansson E.&W.   maj: Moroz Svetlana, Johansson E.&W.

V - AMAZING KIARA RHODESIAN SHINE   
O: Buggi Sambazi   M:Bella Hope Legend Of Africa  
chov: Jana Moravcova   maj: Agata Salawa

V - BEATRIS THE BRAVE KENTANI   
O: Addy Jonas Nyambe   M:  Follow My Heart By Luandabr
chov: Gabierová Marie    maj: Lenka Astalošová

V - HOLD ME TIGHT MEGGIE ENERGY OF   
O: Johny Depp Slunce Zambezi   M: Catherine Angel Energy Of Afrika  
chov: Tomáš Stavinoha    maj: Tomáš Stavinoha

V - JUANI CARMENI MARULA    
O: Gens Julia Truly Yours Mr.martell    M: Shangalia Avani Kamili  
chov: Dorthe Højer Kristensen   maj: Sven Knudsen

VD - DAZZLING KO AUKSINIS FENIKSAS   
O: Bearstar Doulen Ko E.t.  M: Keira Auksinis Feniksas 
chov: Sarune Kairyte   maj: Aleksandras Keiras

Absent - DOHA    
O: Deyonga Dakaray Ma-Dutu   M:  Shona Out Of Africa Danuwa Duna 
chov: Arianna Braghieri   maj: Arianna Braghieri  

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS:

V1, CAC, CACIB, EUROREAN WINNER, BOS - AFRICAANS STEFANI SABJÖRG    
O: Aggy Foggy Of Pressburgers`paws    M:Björg Ginger Arte Cassari  
chov: Sabina Vojtášová   maj: Petra Švubová

V2, res. CAC - RAWRIDGE MARUSYA OF FAREY   
O: Jelany Red Djimbo Farey   M: Huntingridge Heart Of Gold  
chov: H. Boonstra    maj: G.H. Mol-Boonstra

V3 - MIMOSA THE HOPEFUL STAR    
O: Mawanda Moon Cross Zion  M: Camisha Arte Cassari  
chov: Fülöp Orsolya Kitti    maj: Molnár Ibolya

V4 - BINTI ÉCAILLE AKA-MOON   
O: Écaille Anunnaki   M: Aka-Lamy Saranga Chien Curly
chov: Miroslava Hambálková   maj: Miroslava Hambálková, Zdislava Nosková

V - ABIGAIL OF NYAKATI NZURI    
O: Afsi Khof Star Fox Grape  M: Ashley Shakarri Afryea
chov: Šárka Škarková    maj: Šárka Škarková

V - ANGIE Z OSYCINSKEHO UDOLI   
O: Addy Jonas Nyambe   M: Bria Z Ruzoveho Panstvi  
chov: Kristína Kanianská   ma: Kristína Kanianská, Lucie Vannayová

V - RED HOT LINE YOLKA   
O: Red Hot Line Strike   M:  Podarok Iz Afriki Tyra Pakacha 
chov: Tatiana Volkova    maj: Tatiana Volkova

V - TUSANI EPIC ELSA   
O: Giacobbe Akono z Valdštejnskych Lip   M: Tusani Sunny Pearl
chov: Tušanova Monika     maj: Hanna Szczepaniak

V - TUSANI JUNIOR DAZZLE   
O: Giaccobe Akono z Vladštejnskych Lip   M: Tusani Zimba Boo  
chov: Tušan Richard     maj: Przemyslaw Tomanek

VD - RAWRIDGE KALUGA OF FAREY   
O: Jelany Red Djimbo Farey   M: Huntingridge Heart Of Gold  
chov: H. Boonstra   maj: G.H. Mol-Boonstra

Absent - AFRICAN FATA MORGANA RAZINA   
O: Glenaholm Taariq   M: African Fata Morgana My Isoke’s Angel  
chov: Pérecz Mónika    maj: Pérecz Mónika

Absentr - EKHAYA AISHA KAVANGO RIVER   
O: Ye Japha Isipho Gathii  M: Amatonga Shani Kavango River   
chov: Anja Fiand   maj: Eva- Maria Wimmer, Franz Zimmermann

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS:

V1, CAC, res. CACIB -  SAIMONS PRAIDE SURPRISING STORY   
O: Deyonga Dakaray Ma Dutu M:  Saimons Praide Victorious Song Of Joy  
chov: Obukhova O.N   maj:  Yorleine Madrid

V2, res. CAC - ELE TORI JAMALI NADIRA   
O: Makao Line Wild Wind    M: Red Hot Line Fani Tega for Ele Tori  
chov: Babiy E. A.   maj: Milotay Melinda

V3 - JAROMA HIGHRIDGE LETS GET IT ON 
O:  Evergraces League Of Legends Jax   M: Ohiniya Legendary Kissing Art  
chov:  Nevra Sonmez   maj: Veronika Serzante

V4 -KEIRA AUKSINIS FENIKSAS   
O: Leopold Amnon Berezin Rich-Rach   M: Mahalin Maktaja Auksinis Feniksas  
chov: Sarune Kairyte    maj: Aleksandras Keiras

V - ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI 
O:  Maanhaar Primo - Creatus Fateful Benjamin  M: Follow My Heart By Luanda 
chov: Marie Gabrielova   maj: Marie Gabrielova

V - CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA   
O: Zamboo Of Malabo Apd  M: Aischa Energy Of Africa  
chov: Jaroslav Masařík t: Jaroslav Masařík

V - E` ZENA ARTE CASSARI   
O: Kangelani S Sadiki By Ref   M: Bell S Joy Arte Cassari  
chov: Zuzana Likierová    maj: Zuzana Likierová

V - LUMOTTU HILDADOTTER MÄRTHA AV   
O: Exgate`s Unique Utah By Nelvis   M: Aries Khan Margaret Thatcher  
chov: Nina Lindqvist   maj: Janneke von Wendt, Jukka Lillstrang- von Wendt

V - MUHABURA PRINCELY TIAA OF HUNGARY   
O: Harmakhis Wisdom Quasar   M: Bulawayo Baobab E-saavik  
chov:  Papp Viktória   maj: Papp Viktória, Sárkány Péter

V - RED HOT LINE STEFANI   
O: Macumazahn Qwandoyas Top Gun   M: Red Hot Line Borte-Fudjiin  
chov: Tatiana Volkova   maj: Tatiana Volkova, Mozhevielova

V - REDYLAND ALWAYS READY   
O: Rijstone What A Cheek   M: Rayridge Dayo Camariya  
chov: Valeriia Yurtaeva   maj: Valeriia Yurtaeva, Erika  DianiskováI

V - SAIMON’S PRAIDE HONEY BEE   
O: Ohgami Loves Breaking News   M:  Saimon’s Praide Victorious Song of Joy   
chov: Obukhova O.N.   maj: Tábori József

Absent - CAMISHA ARTE CASSARI   
O: Kangelanis Perfect Choise   M: Red Hot Line Kerri-Bella
chov: Likierovci Zuzana a Martin   maj:  Fülöp Orsolya Kitti

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS:

V1, CAC, EUROPEAN VETERAN  WINNER, Veteran BOB - TSARINA CLEVER BRAVE   
O: Rizhaya Mafia Maikl   M: Margo Clever Brave   
chov: Pavlovskaya  E. maj: Ivan

V2, res,CAC - RAYRIDGE DAYO CAMARIYA   
O:Patrick Die Groot Wenner   M:  Ridge`s Star Zidana Rous  
chov: Lakoza Alla    maj: Valeriia Yurtaeva

V3 - HUNTINGRIDGE HEART OF GOLD    
O: Kipsigis Tangaa    M: Sixemm Scouts Nordic Star  
chov: D. Brennan   maj: G.H. Mol-Boonstra

Absent - MAHALIN MAKTAJA AUKSINIS FENIKSAS   
O: Aiden Jim Baweans Hope   M: Virtuosity Auksinis Feniksas  
chov: Sarune Kairyte   maj: Aleksandras Keiras

Absent - ZURIMAHALI FIONA   
O: Amazing Little Shane Of Ekongo Kaross    M: Makena  
chov: Walter Federspiel    maj: Karin Lichtenauer

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

26.02.2022 o 14:00h
Stretnutie chovateľskej rady SKCHR
miesto konania: Šamorín

14.05.2022
Klubový deň SKCHR + Členská schôdza SKCHR
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

14.05.2022
Bonitácia od 10:00
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

15.05.2022
XXVIII.KV SKCHR
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

rozhodca:
Tomislav Trninić - Ayaba kennel (CRO)

17.09.2022 ev. 24.9.2022
XXVII.ŠV SKCHR

17.09.2022 ev. 24.9.2022
Bonitácia

Čítanosť článkov
1984797

Práve tu je 297 návštevníkov a 2 členovia on-line

  • 262
  • 616

Naši sponzori

logo royalcanin 2016

Hlavný sponzor

Facebook Fanpage