foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2021

24.10.2021 CACIB KOMÁROM (HU), rozh: Jakkel

CACIB KOMÁROM & DERBY WINNER (HU) -  24.10.2021

Rozhodca: DR. Jakkel Tamás (HU)
Prihlásených: 25 RR
Spracovali: Iva Kozicová, Viera Papánková, Dana Mullerová, Adriana Benčičová

Psy / Male

Trieda mladší dorast / Minor puppy:

VN1 - DANTE THE HOPEFUL STAR
O: Mawanda Moon Bross Zion  M: Camisha Arte Cassari 
chov:  Fülöp Orsolya Kitti   maj:  Fülöp Orsolya Kitti

Trieda mladých / Junior class:

C1, CAJC - MILLINDIR AIM HIGH MUSGRAVITE
O: Mohaget's Mister Masai   M:Ele Tori Jamali Nadira
chov: Milotay Melinda   maj: Milotay Melinda

V2 -TUNAPENDANA EBONY MR. PERFECT
O:  Kangelanis Perfect Choise  M: Tunapendana Bhanu Lovely Sumba
chov: Katja Lisson   maj:  Markus Benser U. Dr. Tina Weitschat-benser

Trieda stredná /  Intermediate class:

V1, CAC, res. CACIB, DERBY WINNER - AVE PERUN MONAMIDOG
O: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin  M: O´hara Scarlett Od Cykasu
chov:  Kozicová Ivana   maj: Peter Varga

V2, res. CAC - HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI
O: Kangelani´s Sadiki By Red   M: Coco Chanel Arte Cassari
chov: Likierovci Zuzana a Martin   maj: Mgr. Daniel Krajný

Trieda otvorená / Open class:

V1, CAC - TUSANI JUNIOR DAREN
O: Giacobbe Akono z Valdštejnskych lip  M:Tusani Zimba Boo
chov: Tušan Richard   maj: Lőke Andrea

V2, res. CAC - AMRAH OKAKA OF ZUZU’S TRIBE
O:Easy To Love Enzo Qwandoya   M:Aleiah
chov: Harascsák Bence Máté   maj: Nyerges Bognár Tamás

V3 - ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN
O: Shayela Kimoni Hgwani Ravira   M: Ndoto Aila Adhama Off
chov: Monique Dirks  maj: Papánkova Viera, Branislav Modrovský

V4 - TUSANI EPIC EGAN
O:  Giacobbe Akono z Valdštejnskych lip   M: Tusani Sunny Pearl
chov: Tušanová  Monika maj: Bekes Csaba

V  - COMMODUS AMON ENERGY OF AFRICA
O: Zamboo Of Malabo Apd   M: Aischa Energy Of Africa
chov: Jaroslav Masařík   maj: Jaroslav Masařík

V - SAIMON S PRAIDE TAKATA
O: Deyonga Dakaray Ma-Dutu  M: Saimon S Praide Unique Queen
chov: Obukova O.N.   maj: Pék Balázs

Trieda šampiónov / Champion class:

V1, CAC, CACIB, BOS - TUNAPENDANA ADIA AYO
O:  Shayela Kimoni Ngwani Ravira   M: Gasira-gioia of Sansibar Island
chov: Katja Lisson   maj:  Markus Benser U. Dr. Tina Weitschat-Bense

V2, res.CAC - AZIZI ZEUS ZULULAND
O: Tusani X-Calibur  M: Tusani Winning Winnie
chov: Zuzana Krajčírová    maj: Márton Miklós

V3 - EL ROY ARTE CASSARI
O: Kangelani´s Sadiki By Red M:  Bell´s-Joy Arte Cassari
chov: Likierovci Zuzana a Martin  maj: Milan Lukačín

V4 - AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI
O: Kangelani’s Ozzy By Thanzi  M: Maanhaar Primo-creatus Bimkubwa- Kyla
chov: Krokhmal S.G. maj: Jedlicska Jevgenija

V - ALTAIT THE HOPEFUL STAR
O: Mawanda Moon Bross Zion M: Camisha Arte Cassari
chov: Fülöp Orsolya Kitti   maj: Dr. Bakó Krisztina

Absent - ARLO EQUINOX RHODESIAN HEART
O: Ohgami Loves Breaking News M: African´s Famous Chaka Bellette
chov: Zdenka Lazárková   maj: Jessica Hornáková, Petr Wegrzyn

Feny / Female

Trieda mladší dorast / Minor puppy:

VN1, BEST MINOR PUPPY - BEATRICE THE HOPEFUL STAR
O: Mawanda Moon Bross Zion M: Camisha Arte Cassari
chov: Fülöp Orsolya Kitti   maj: Orczi Virág

Trieda mladých / Junior class:

V1, CAJC - MILLINDIR AIM HIGH TANZANITE
O: Mohaget's Mister Masai M: Ele Tori Jamali Nadira
chov: Milotay Melinda   maj: Milotay Melinda

V2 - INCREDIBLE ART ELDER FLOWER
O: Rr'shuffling Motion Shalyapin  M: San Vera Anasteisha
chov: Arina Tarasova maj: Orczi Virág

Trieda stredná /  Intermediate class:

V1, CAC, CACIB, BOB, DERBY WINNER - AVE EVITA MONAMIDOG
O:  Maanhaar Primo-Creatus Fteful Benjamin M: O´hara Scarlet Od Cykasu
chov: Ivana Kozicová   maj: Ivana Kozicová

V2, res. CAC - FELLAH TIARET KAWERIA
O: Haiba Kaisoon Eos M:  Akanke Nadira Kaweria
chov: Filipejova Zita maj: Zita Filipejová

V3 - HOLD ME TIGHT MEGGIE ENERGY OF AFRIKA
O: Johny Depp Slunce Zambezi M: Catherine Angel Energy Of Afrika
chov: Tomáš Stavinoha   maj: Tomáš Stavinoha

Trieda otvorená / Open class:

V1, CAC, res. CACIB  - MIMOSA THE HOPEFUL STAR
O: Mawanda Moon Cross Zion   M: Camisha Arte Cassari
chov:  Fülöp Orsolya Kitti   maj: Molnár Ibolya

Trieda šampiónov / Champion class:

V1, CAC - EBBY THE JEWEL ENERGY OF AFRICA
O: Mkangawi Akinwunmi Chaka   M: Aischa Energy Of Africa
chov: Jaroslav Masařík    maj: Jaroslav Masařík,

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

02.2022
Stretnutie chovateľskej rady SKCHR

14.05.2022
Klubový deň SKCHR + Členská schôdza SKCHR
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

14.05.2022
Bonitácia
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

15.05.2022
XXVIII.KV SKCHR
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

rozhodca:
Tomislav Trninić - Ayaba kennel (CRO)

17.09.2022 ev. 24.9.2022
XXVII.ŠV SKCHR

17.09.2022 ev. 24.9.2022
Bonitácia

Čítanosť článkov
1869614

Práve tu je 175 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

logo weber