foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2021

9.10.2021 XXVI.ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR rozh: Staviarska

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V1, klub.CAC ABSOLUT LENNISTER MASASI

                  O: CHIMALSI BALDA LÖWENSCHWANZ M: AMELI LIMPOPO

                  MAJ: ČIŽMÁRIK BORIS

V2            SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE

                  O: MASHAMA MAZI RUS DHURIYA DANDY M: CALA LIVINGSTON RHODESIAN

                  MAJ: LABA IVAN + SOTÁKOVÁ IVANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V1, klub.CAC, BOV TUSANI O'LALA TIARET

                  O: ELANGENI LION OUT OF AFRICA M: TUSANI EXTRA CHILLI

                  MAJ: RADOŠOVSKÁ LUCIA

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1         EROS NERO SOUTH MORAVIA

                  O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA

                  MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1, klub.CAC HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA

                  O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA

                  MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA

V2, klub.res CAC BAILEY MEGANN MUNGU

                  O: ADDY JONAS NYAMBE M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKINI

                  MAJ: KOLLÁROVÁ LENKA

VD3        TUSANI WINNING WINNIE

                  O: VILLAGEDOGS KA MAKANA M: TUSANI O´LALA PARIS

                  MAJ: KRAJČÍROVÁ ZUZANA

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN1      HARLEY PERLA AFRIKY

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY

                  MAJ: HABÁNIK IGOR

VN2        HARRIS PERLA AFRIKY

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BRENJAMIN M: GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY

                  MAJ: HOLBIČKOVÁ JANKA

VN3        BRAVE CHARLES BANIAS WATERFALL

                  O: MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU M: MEMA LAKOTA LOWENSCHWANZ

                  MAJ: BLAŠKOVÁ ŽELMÍRA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST BABY HABIBI PERLA AFRIKY

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY

                 MAJ: CHOVANCOVÁ MARIKA

VN2      CHARMING TOP´S ZIWA LOOWYONS

                  O: AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO M: ANGEL NALLA MUNGU

                  MAJ: KOLLÁROVÁ LENKA

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1      ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE

                  O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G.GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA

                  MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA

VN2        JONAS THE KING OF LUANDA

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA

                  MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA + KRUTEKOVÁ KATARÍNA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1, BEST PUPPY JUST LIKE A DREAM OF LUANDA

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA

                  MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA

VN2        AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE

                  O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA

                  MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

VN3        SHABANI´S PRIDE ASALI

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CHARISSE JOY OF AFRICA

                  MAJ: ŠVECOVÁ SILVIA

VN4        AYLEEN ASALLY OF RIDGELOVE

                  O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA

                  MAJ: FAJLEROVÁ IVANA

VN           TUSANI JUNIOR IN LOVE MIA

                  O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI AWESOME VIVIEN

                  MAJ: ŠTEFANKOVÁ MICHAELA + TUŠAN RICHARD

PSY/MALE - TRIEDA PET/PET CLASS

1           ELOM DAKARAI KAWERIA

                  O: RINGERIKE MIA MIKENO M: BASMAH SAFIYA KAWERIA

                  MAJ: KNAIFLOVÁ DOMINIKA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, klub.CAC, ŠVM BIG SANNY KHALASARI

                  O: HOT´N WILD BY LUANDA M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE

                  MAJ: VARGOVÁ NATÁLIA

V2            BENJAMIN MR BAHATI KHALASARI

                  O: HOT'N WILD BY LUANDA M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE

                  MAJ: BERGMANN RENÉ

VD3        HIT THE GROUND HAKIM ENERGY OF AFRICA

                  O: JOHNY DEPP SLUNCE ZAMBEZI M: CATHERINE ANGEL ENERGY OF AFRICA

                  MAJ: ČELOUDOVÁ IVA

Absent  JASPER´S HEART ARTE CASSARI

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

                  MAJ: ŠKUBLOVÁ AGÁTA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, klub.CAC MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA

                  O: IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA M: KINYEMI AT INKIRU VALLEY´S INDIANA

                  MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

V2, res.CAC, klub.res.CAC HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI

                  O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  MAJ: KRAJNÝ DANIEL

V3            ISAIA PELÉ ARTE CASSARI

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDSTEJNSKYCH LIP M: BEAUTIFLY LOLA ARTE CASSARI

                  MAJ: STURDZIKOVA ZUZANA

V4            BENTLEY TRU-BLUE KENTANI

                  O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA

                  MAJ: PASULKÁŠ MARTIN

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, klub.CAC ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN

                  O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF

                  MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV

V2, res.CAC AVATAR ETERNAL SOUL LEARRINA

                  O: AKIN  STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY

                  MAJ: LUŽOVÁ ALICE

V3            FLYING MAXIMUS BY BLACK RIVER KINGDOM

                  O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM

                  MAJ: ŠTEFANKOVÁ MICHAELA + ALBERT ADELA

V4            NEALL SZAFRANOWA POLANA

                  O: SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE M: ETOSHA SZAFRANOWA POLANA

                  MAJ: LABA IVAN

VD           MARLEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, SPKP 2370, 10.02.2018

                  O: EQUINOÍX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

                  MAJ: BUKOVSKÁ INGRID

Absent  AVE PERUN MONAMIDOG

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O´HARA SCARLETT OD CYKASU

                  MAJ: VARGA PETER + DANIELOVÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, klub.CAC, ŠV, BOS RIDGEBACK´S HIARI JOEY

                  O: SELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA

                  MAJ: SLANINOVÁ SIMONA

V2, res.CAC, klub.res.CAC EREBOS ARTE CASSARI

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

                  MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ KARIN

V3            SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ

                  O: CH GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CH CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA

                 MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA

V4            PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ

                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA

                  MAJ: STRHÁK PETER

V              HOT´N WILD BY LUANDA

                  O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA

                 MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA + HUDEC MICHAL

V              MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

                  O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

                 MAJ: BUDZEL MARÁN + SNĚHOTOVÁ ZUZANA

VD           RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ

                  O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ

                 MAJ: FESZTY KATARINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, klub.CAC, ŠVM, BOJ UNATHI LUNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ

                  O: IMARI SYDNEY Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: OISARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ

                  MAJ: DAŇO VLADIMÍR

V2, klub.res.CAC JASSMYN JUNO ARTE CASSARI

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

                  MAJ: LUKAČÍN MILAN

VD3        BEAUTIFUL BIBIEN ZULULAND

                  O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE

                  MAJ: MACHÁČKOVÁ JANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, klub.CAC BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI

                  O: AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS M: ADILLA STAR MUNGU

                  MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

V2, res.CAC GOLDEN HEART ZARA ENERGY OF AFRICA

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: CONNIE LIONESS ENERGY OF AFRICA

                  MAJ: CHMELÁROVÁ NIKOLA

V3            BEATRIS THE BRAVE KENTANI

                  O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA

             MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

V4            FELLAH TIARET KAWERIA

                  O: HAIBA KAISOON EOS M: AKANKE NADIRA KAWERIA

                  MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA

V              HABIBI HAILEY ARTE CASSARI

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  MAJ: PROCHÁZKOVÁ IVANA + LIKIER MARTIN

VD           APPLE Z MALÉHO RAJA

                  O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY M: AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ

                  MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA

Absent  HATSEPTSOUT ARTE CASSARI

                  O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  MAJ: ŠTANGELOVÁ EVA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, klub.CAC ASTRID THE JOYFULL LEARRINA

                  O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY

                  MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA

V2, res.CAC, klub.res.CAC AVE EVITA MONAMIDOG

                  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O'HARA SCARLETT OD CYKASU

                  MAJ: KOZICOVÁ IVANA

V3            MY TARA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

                  O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

                  MAJ: HUMLÍČKOVÁ EVA

V4            AURORA GODDESS OF LEARRINA

                  O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY

                  MAJ: KRAMARIČ KRISTÍNA

V              FANTASTIC DIVA BY BLACK RIVER KINGDOM

                  O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM

                  MAJ: ALBERT ADELA

V              HAWANYA HIARI ARTE CASSARI

                  O: SADIKI BY RED NO41805/17 M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  MAJ: ZIMÁNYI PAVOL

VD           ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ

                  O: ADDY JONAS NYMBE M: BRIA Z RUŽOVÉHO PANSTVÍ

                  MAJ: KANIANSKA KRISTÍNA

VD           FOREVER MINE FLEUR ENERGY OF AFRICA

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CELESTE CRYSTAL ENERGYOF AFRICA

                  MAJ: ČEJKOVÁ DENISA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, klub.CAC, ŠV, BOB COCO CHANEL ARTE CASSARI

                  O: KANGELANI´S PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

                  MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA

V2, res.CAC, klub.res.CAC GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY

                  O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ

                  MAJ: ŠTEFUŇOVÁ GABRIELA

V3            E´ZENA ARTE CASSARI

                  O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

                  MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA

V4            NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ

                  O: KANGELANI ´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA

                  MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

V              BASMAH SAFIYA KAWERIA

                  O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN

                  MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA

V              GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA

                  O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA

                  MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

V              SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ

                  O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA

                 MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA

NAJRAJŠÍ PES ZO SLOVENSKÉHO CHOVU -RIDGEBACK´S HIARI JOEY

NAJKRAJŠIA SUKA ZO SLOVENSKÉHO CHOVU - COCO CHANEL ARTE CASSARI

SÚŤAŽE:

MLADÝ VYSTAVOVATEĽ:

do 10 rokov

  1. KRCHŇAVÁ NELKA
  2. PROCHÁZKA MATÚŠ
  3. ŠVECOVÁ ELA

MLADÝ VYSTAVOVATEĽ

  • 10 rokov
  1. ASTALOŠOVÁ LENKA
  2. RUČKOVÁ NELKA
  3. LUŽOVÁ MARIANNA

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES

  1. JONAS THE KING OF LUANDA
  2. HIT THE GROUND HAKIM ENERGY OF AFRIKA
  3. ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA

  1. HABIBI PERLA AFRIKY
  2. JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
  3. SHABANI´S PRIDE ASALI

NAJRAJŠIA HLAVA PES

  1. HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI
  2. HOT´N WILD BY LUANDA
  3. SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ

NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA

  1. TUSANI O'LALA TIARET
  2. HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
  3. SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ

NAJRAJŠÍ RIDGE

  1. HABIBI PERLA AFRIKY
  2. JONAS THE KING OF LUANDA
  3. ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE

NAJKRAJŠÍ POHYB

  1. JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
  2. MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA
  3. TUSANI O'LALA TIARET

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV

  1. MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA, NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
  2. JONAS THE KING OF LUANDA, JUST LIKE A DREAM OF LUANDA

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA

  1. LUANDA - MILADA KRCHŇAVÁ
  2. ARTE CASSARI - ZUZANA LIKIEROVÁ