foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2021

25.9.2021 CACIB NR, rozh.: Václavík

CACIB NITRA TRIPLE SHOWS (SK) – CACIB 25.09.2021
judge: Václavík Miroslav (CZ)
entry: 19 RRs

PSY/MALE

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1, PUPPY BOB - ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY   M: GRACEFUL G.GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA   MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

VD1 - BIG SANNY KHALASARI  
O: HOT´N WILD BY LUANDA M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
CH: BOMBAROVÁ NAĎA   MAJ: VARGOVÁ NATÁLIA

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 bez titulu - BENTLEY TRU-BLUE KENTANI  
O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
CH: GABRIELOVÁ MARIE   MAJ: PASULKÁŠ MARTIN

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1 bez titulu - ENDLESS ENERGY ARTE CASSARI
O: KANGELANI’S SADIKI BY RED, M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI    
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN     MAJ: NIŠČÁKOVÁ VERONIKA

Diskvalifikovaný - EXCLUSIVE VITO CORLEONE MUDIWA FEZA
O: SAIMON’S PRAIDE MAKE GOOD CHOICE M: SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY  
CH: MICHALAK JOANNA       MAJ: MICHALAK JOANNA

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC,CACIB, BOB, BIG1, BIS3 - EREBOS ARTE CASSARI
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED, M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI  
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN   MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ KARIN

V2, res. CAC, res. CACIB - SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: CH GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, M: CH CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA

V3 - EL ROY ARTE CASSARI
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED, M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: LUKAČÍN MILAN

V4 - CATCH ME DREAMING LEBOMBO
O: ELANGENI BRAVEHEARTRULES M: DYKUMOS SUCHA BLONDE AMBITION
CH: PÁRTLOVÁ ŠÁRKA   MAJ: KONEČNÁ DRAHOMÍRA

SUKY / FEMALE

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY, M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOJ, JBIG - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN   M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN   MAJ: LUKAČÍN MILAN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1,CAC,CACIB, BOS - AVE EVITA MONAMIDOG
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O’HARA SCARLETT OD CYKASU
CH: KOZICOVÁ IVANA   MAJ: KOZICOVÁ IVANA

V2 res.CAC - BEATRIS THE BRAVE KENTANI
O: ADDY JONAS NYAMBE   M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
CH: GABRIELOVÁ MARIE   MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VD1- ASTRID THE JOYFULL LEARRINA
O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK, M: A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
CH: KOLLÁROVÁ KATARÍNA MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA

VD2 - MY TARA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU  
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA   M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
CH: HUMLÍČKOVÁ EVA   MAJ: HUMLÍČKOVÁ EVA

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, res. CACIB - E´ZENA ARTE CASSARI,
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED, M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA

V2 bez titulu - INDIANA REEVA GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: KISANGANI HIGH-FIVE SYDNEY, M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA MAJ: AUBRECHTOVÁ LUCIE

V3 - FENDI MUDIWA FEZA  
O: SAIMON’S PRAIDE VOICE OF THE LEGEND FOREVER   M: SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY
CH: JOANNA MICHALAK & MARTYNA KARPIŃSKA MAJ: RATAJ BEATA

V4 - GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: LUKSUS Z WERWA, M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: SZABOVÁ HENRIETA