foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2021

24.9.2021 CACIB NR, rozh.: Havelka

CACIB NITRA TRIPLE SHOWS (SK) – CACIB 24.09.2021
judge: Tibor Havelka (SK) entry: 19 RRs

PSY/MALE

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1- ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G.GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 - BIG SANNY KHALASARI  
O: HOT´N WILD BY LUANDA M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
CH: BOMBAROVÁ NAĎA MAJ: VARGOVÁ NATÁLIA

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - AVE PERUN MONAMIDOG
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O´HARA SCARLETT OD CYKASU
CH: KOZICOVÁ IVANA MAJ: VARGA PETER + DANIELOVÁ ALEXANDRA

D - BENTLEY TRU-BLUE KENTANI  
O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: PASULKÁŠ MARTIN

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, res. CACIB - EXCLUSIVE VITO CORLEONE MUDIWA FEZA  
O: SAIMON’S PRAIDE MAKE GOOD CHOICE M: SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY
CH: MICHALAK JOANNA MAJ: MICHALAK JOANNA

V2 - ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN  
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF
CH: DIRKS H. A. MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - CATCH ME DREAMING LEBOMBO
O: ELANGENI BRAVEHEARTRULES M: DYKUMOS SUCHA BLONDE AMBITION
CH: PÁRTLOVÁ ŠÁRKA MAJ: KONEČNÁ DRAHOMÍRA

V2, res. CAC - BARDEN OF PRESSBURGERS’ PAWS  
O: ECAILLE ANUNNAKI M: JEMMA AQUILA BOJNICE
CH: BUZÁŠIOVÁ DENISA MAJ: GUSTAFSSON TUIJA + SORMUNEN PÄIVI

V3 - MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU  
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
CH: HUMLÍČKOVÁ EVA MAJ: BUDZEL MARÁN + SNĚHOTOVÁ ZUZANA

SUKY / FEMALE

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 - AYLEEN ASALLY OF RIDGELOVE  
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: FAJLEROVÁ IVANA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, JBOB, BOB, JBIG1 - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: LUKAČÍN MILAN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

VD1 - BEATRIS THE BRAVE KENTANI
O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

VD2 - APPLE Z MALÉHO RAJA  
O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY M: AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ
CH: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 bez titulu - AVE EVITA MONAMIDOG
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O’HARA SCARLETT OD CYKASU
CH: KOZICOVÁ IVANA MAJ: KOZICOVÁ IVANA

VD2 - CHARISSE JOY OF AFRICA
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
CH: VŠELKOVÁ JANKA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA

VD3 - MY TARA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU  
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
CH: HUMLÍČKOVÁ EVA MAJ: HUMLÍČKOVÁ EVA

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB - FENDI MUDIWA FEZA  
O: SAIMON’S PRAIDE VOICE OF THE LEGEND FOREVER M: SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY
CH: JOANNA MICHALAK & MARTYNA KARPIŃSKA MAJ: RATAJ BEATA

VD2 - FEANOR’S FANIEL MALOZI,
O: FREEDOMS FIVE STAR GENERAL BY TIGRIS, M: FEANOR’S BEULAH
CH: SORMUNEN PÄIVI, MAJ: GUSTAFSSON TUIJA + SORMUNEN PÄIVI

VD3 - GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA,
O: LUKSUS Z WERWA, M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER, MAJ: SZABOVÁ HENRIETA