foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2021

22.8.2021 CACIB BA, rozh.: Jursa

CACIB DOUDANUBE BRATISLAVA - 22.08.2021
Rozhodca / Judge: Jursa Jozef (SK)
Počet prihlásených RR: 30
Spracovali: Dana Mullerová, Katarína Feszty

PSY/MALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS:

VN1 - CASSIDY JABALY OF NYAKATI NZURI  
O: RIDGEBACK´S HIARI JOEY M: ABIGAIL OF NYAKATI NZURI
MAJ: RÄBIGER NINA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS:

V1, CAJC - HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI  
O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
MAJ: KRAJNÝ DANIEL

V2 – BIG SANNY KHALASARI  
O: HOT´N WILD BY LUANDA M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
MAJ: VARGOVÁ NATÁLIA

V3 - TROY LAKOTA LOWENSCHWANZ
O: LASHAWN LAKOTA LOWENSCHWANZ M: NKOSAZANA LAKOTA LOWENSCHWANZ
MAJ: STIERANKA MAREK + PATOPRSTA JANINA

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS:

VD1 - BENTLEY TRU-BLUE KENTANI
O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
MAJ: PASULKÁŠ MARTIN

Absent - HAWK OF THE WIND ARTE CASSARI  
O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
MAJ: ANTOŠOVÁ NAĎA + ANTOS BRANISLAV

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS:

V1, CAC - ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF
MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV

V2 res.CAC - MARLEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: EQUINOÍX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
MAJ: BUKOVSKÁ INGRID

Absent- ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: KANGELANI ‘S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
MAJ: ŠTEMPELOVÁ LUCIA

TRIEDA ŠAMPIONOV / CHAMPION CLASS:

V1 CAC, CACIB, BOB, BIG 3 - RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
MAJ: FESZTY KATARINA

V2, res CAC, res CACIB - CHAKA KAN ARTE CASSARI  
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE

SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS:

VN1 - CARMEN OF NYAKATI NZURI
O: RIDGEBACK´S HIARI JOEY M: ABIGAIL OF NYAKATI NZURI
MAJ: ŠKARKOVÁ ŠÁRKA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS:

V1, CAJC, JBOB JBIG1, JBIS3 - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS M: ADILLA STAR MUNGU
MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

Absent - HOLLY ROMANCE ANGEL ENERGY OF AFRICA
O: JOHNY DEPP SLUNCE ZAMBEZI M: CATHERINE ANGEL ENERGY OF ARICA
MAJ: BENCOVÁ VIERA

Absent - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI  
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
MAJ: LUKAČÍN MILAN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS:

V1, CAC, res. CACIB - HABIBI HAILEY ARTE CASSARI
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
MAJ: PROCHÁZKOVÁ IVANA + LIKIER MARTIN

V2, res. CAC - AVE EVITA MONAMIDOG  
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O'HARA SCARLETT OD CYKASU
MAJ: KOZICOVÁ IVANA

V3 - AMAZING KIARA RHODESIAN SHINE
O: BUGGI SAMBAZI M: BELLA HOPE LEGEND OF AFRICA
MAJ: SALAWA AGATA

V4 - BEATRIS THE BRAVE KENTANI
O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

VD - APPLE Z MALÉHO RAJA
O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY M: AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ
MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS:

V1, CAC - ASTRID THE JOYFULL LEARRINA  
O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA

V2, res. CAC - HARMAKHIS WISDOM AMBER WILD FOR DARMA
O: HARMAKHIS WISDOM AURORA FLOYD M: HARMAKHIS WISDOM ARIEL BRIKA BEA
MAJ: DLOUHÁ DAGMAR

V3 - MY TARA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
MAJ: HUMLÍČKOVÁ EVA

V4 - EKHAYA AISHA KAVANGO RIVER  
O: YE JAPHA ISIPHO GATHII M: AMATONGA SHANI KAVANGO RIVER
MAJ: WIMMER EVA-MARIA

VD - AZIZI ALMOND HONEY ZULULAND  
O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE
MAJ: HOCKOVÁ PETRA

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS:

V1, CAC, CACIB, BOS - INDIANA REEVA GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP  
O: KISANGANI HIGH-FIVE SYDNEY M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
MAJ: AUBRECHTOVÁ LUCIE

V2, res. CAC - SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA

V3 - HAWANYA HIARI ARTE CASSARI  
O: SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
MAJ: ZIMÁNYI PAVOL

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS:

V1 - ZURIMAHALI FIONA
O: AMAZING LITTLE SHANE OF EKONGO KAROSS M: MAKENA
MAJ: LICHTENAUER KARIN

Absent - NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA
O: ARESVUMA ZULU ZUKA M: NDOKI DJANGANA TAROU
MAJ: PÁDIVÁ ALEXANDRA

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

26.06.2021
Konferencia SKCHR
Pozvánka a program

17.07.2021
Klubová Výstava SKCHR
rozhodca: S. Kuralt (SLO)

21.08.2021
Bonitácia

18.09.2021
Mimoriadna konferencia SKCHR

09.10.2021
Špeciálna výstava SKCHR
rozhodca: Ing. J.Matyáš

23.10.2021
Bonitácia

Čítanosť článkov
1804658

Práve tu je 103 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 214
  • 262
  • 918

Naši sponzori

logo weber
luanda ridgeback
logo bondi design webs4breeders com
beibira