foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2021

20.8.2021 CACIB BA, rozh.: Fintorová

CACIB DOUDANUBE BRATISLAVA - 20.08.2021

CACIB BA 8 2021 BIS3CACIB BA 8 2021 BOB

Rozhodca: Ľudmila Fintorová (SK)
Počet prihlásených psov: 35
Spracovali: Dana Müllerová, Katarína Feszty

PSY/MALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS:

VN1 - CASSIDY JABALY OF NYAKATI NZURI 
O: RIDGEBACK´S HIARI JOEY M: ABIGAIL OF NYAKATI NZURI
MAJ: RÄBIGER NINA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS:

V1, CAJC, BOJ - HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI 
O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
MAJ: KRAJNÝ DANIEL

V2 - TROY LAKOTA LOWENSCHWANZ
O: LASHAWN LAKOTA LOWENSCHWANZ M: NKOSAZANA LAKOTA LOWENSCHWANZ
MAJ: STIERANKA MAREK + PATOPRSTA JANINA

VD3 - BIG SANNY KHALASARI  
O: HOT´N WILD BY LUANDA M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
MAJ: VARGOVÁ NATÁLIA

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS:

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG1, BIS3 - MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA
O: IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA M: KINYEMI AT INKIRU VALLEY´S INDIANA
MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

V2, res. CAC - AVE PERUN MONAMIDOG 
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O´HARA SCARLETT OD CYKASU
MAJ: VARGA PETER

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS:

V1 bez titulu - MARLEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: EQUINOÍX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
MAJ: BUKOVSKÁ INGRID

VD2 - ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF
MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV

TRIEDA ŠAMPIONOV / CHAMPION CLASS:

V1, CAC, res. CACIB - RIDGEBACK´S HIARI JOEY
O: SELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
MAJ: SLANINOVÁ SIMONA

V2, res. CAC - MOHAGET'S MAJOR MADDOX 
O: RIDGEBOW'S UTAH OF WASCO M: MOHAGET'S MISS MANDY
MAJ: KLJAIC MAJA

V3 - CHAKA KAN ARTE CASSARI 
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE

V4 - RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
MAJ: FESZTY KATARINA

SUKY / FEMALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS:

VN1 - CHARMING TOP´S ZIWA LOOWYONS 
O: AFRIKAN MAKWANGWALA ABUBAKAR JELANI TO M: ANGEL NALLA MUNGU
MAJ: KOLLÁROVÁ LENKA

VN2 - AYLEEN ASALLY OF RIDGELOVE 
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
MAJ: FAJLEROVA IVANA

VN3 - CARMEN OF NYAKATI NZURI
O: RIDGEBACK´S HIARI JOEY M: ABIGAIL OF NYAKATI NZURI
MAJ: ŠKARKOVÁ ŠÁRKA

TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS:

VN1 - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS:

V1, CAJC - HOLLY ROMANCE ANGEL ENERGY OF AFRICA
O: JOHNY DEPP SLUNCE ZAMBEZI M: CATHERINE ANGEL ENERGY OF ARICA
MAJ: BENCOVÁ VIERA

V2 - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI
O: AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS M: ADILLA STAR MUNGU
MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

V3 - MILLINDIR AIM HIGH TANZANITE
O: MOHAGET'S MISTER MASAI M: ELE TORI JAMALI NADIRA
MAJ: MILOTAY MELINDA

Absent - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI 
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
MAJ: LUKAČÍN MILAN

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS:

V1, CAC, CACIB, BOS - HARMAKHIS WISDOM AMBER WILD FOR DARMA
O: HARMAKHIS WISDOM AURORA FLOYD M: HARMAKHIS WISDOM ARIEL BRIKA BEA
MAJ: DLOUHÁ DAGMAR

V2, res.CAC - BEATRIS THE BRAVE KENTANI
O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA
MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA

V3 - AVE EVITA MONAMIDOG 
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O'HARA SCARLETT OD CYKASU
MAJ: KOZICOVÁ IVANA

V4 - APPLE Z MALÉHO RAJA
O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY M: AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ
MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS:

V1, CAC - MY TARA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
MAJ: HUMLÍČKOVÁ EVA

V2, res. CAC - RHIANNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ 
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

V3 - AURORA GODDESS OF LEARRINA
O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
MAJ: KRAMARIČ KRISTÍNA

V4 - EKHAYA AISHA KAVANGO RIVER
O: YE JAPHA ISIPHO GATHII M: AMATONGA SHANI KAVANGO RIVER
MAJ: WIMMER EVA-MARIA

VD - AZIZI AMARA ZULULAND 
O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE
MAJ: HOMOLOVÁ PETRA

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS:

V1, CAC, res.CACIB - INDIANA REEVA GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP 
O: KISANGANI HIGH-FIVE SYDNEY M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
MAJ: AUBRECHTOVÁ LUCIE

V2, res.CAC - SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ 
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA

V3 - HAWANYA HIARI ARTE CASSARI 
O: SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
MAJ: ZIMÁNYI PAVOL

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS:

V1, BIS honour class 3 - BAILEY MEGANN MUNGU
O: ADDY JONAS NYAMBE M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKINI
MAJ: KOLLÁROVÁ LENKA

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS:

V1 - NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA
O: ARESVUMA ZULU ZUKA M: NDOKI DJANGANA TAROU
MAJ: PÁDIVÁ ALEXANDRA

V2 - ZURIMAHALI FIONA
O: AMAZING LITTLE SHANE OF EKONGO KAROSS M: MAKENA
MAJ: LICHTENAUER KARIN

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

26.06.2021
Konferencia SKCHR
Pozvánka a program

17.07.2021
Klubová Výstava SKCHR
rozhodca: S. Kuralt (SLO)

21.08.2021
Bonitácia

18.09.2021
Mimoriadna konferencia SKCHR

09.10.2021
Špeciálna výstava SKCHR
rozhodca: Ing. J.Matyáš

23.10.2021
Bonitácia

Čítanosť článkov
1804658

Práve tu je 105 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 214
  • 262
  • 918

Naši sponzori

logo weber
luanda ridgeback
logo bondi design webs4breeders com
beibira