foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Novinky 2021

XXVII. KV SKCHR J. Bohunice, rozh.: S.Kuralt

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V1,kl.CAC, BOV – CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA, SPKP 1773, 19.01.2012

             O: CHITONGA GOMBE M: HABEEBAH ASÍLIA LOWENSCHWANZ

             CH: TÓTH ÁKOS MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA                                                                 

V2         SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE, SPKP 1563, 31.03.2011

             O: MASHAMA MAZI RUS DHURIYA DANDY M: CALA LIVINGSTON RHODESIAN

             CH: FEČKEOVÁ DRAHOMÍRA MAJ: LABA IVAN + SOTÁKOVÁ IVANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

V1         ZURIMAHALI FIONA, ÖHZB/RHR 1313, 03.03.2012

             O: AMAZING LITTLE SHANE OF EKONGO KAROSS M: MAKENA

             CH: FEDERSPIEL WALTER MAJ: LICHTENAUER KARIN

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1         EROS NERO SOUTH MORAVIA, SPKP 1964, 25.06.2015

             O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA

             CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA                                                  

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1         TUSANI SUNNY PEARL, SPKP 1835, 23.06.2014

             O: KENNEBECS FINAL ANSWER M: TUSANI HAPPY ZAIRA

             CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: TUŠAN RICHARD + TUŠANOVÁ MONIKA                        

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN1       ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE, SPKP 2590, 18.03.2021

             O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G.GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA

             CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA                                                     

VN2       CAVALON OF NYAKATI NZURI, CMKU/RR/11090/21, 05.03.2021

             O: RIDGEBACK´S HIARI JOEY M: ABIGAIL OF NYAKATI NZURI

             CH: ŠKARKOVÁ ŠÁRKA MAJ: ŠKARKOVÁ ŠÁRKA                                                           

VN3       CASPER OF NYAKATI NZURI, CMKU/RR/1088/21, 05.03.2021

             O: RIDGEBACK´S HIARI JOEY M: ABIGAIL OF NYAKATI NZURI

             CH: ŠKARKOVÁ ŠÁRKA MAJ: ŠKARKOVÁ ŠÁRKA                                                           

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST BABY - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE, SPKP 2596, 18.03.2021

             O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA

             CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: SZABOVÁ HENRIETA                                                     

VN2       AYLEEN ASALLY OF RIDGELOVE, SPKP 2595, 18.03.2021

             O: AVE CAESAR GREAT GALAXY M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA

             CH: SZABOVÁ HENRIETA MAJ: FAJLEROVA IVANA                                                        

VN3       INARA IN LOVE TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2602, 01.04.2021

             O: IRIGO FIFTH ELEMENT QVANDOYA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA

             CH: HANDZUŠOVCI JÁNA&ESTER MAJ: KORFANTOVA JANA                                        

VN4       SHABANI´S PRIDE AISHA SHANAYA, SPKP 2611, 11.02.2021

             O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CHARISSE JOY OF AFRICA

             CH: BENČIČOVÁ ADRIANA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA                                                 

VN         CARMEN OF NYAKATI NZURI, CMKU/RR/11094/21, 05.03.2021

             O: RIDGEBACK´S HIARI JOEY M: ABIGAIL OF NYAKATI NZURI

             CH: ŠKARKOVÁ ŠÁRKA MAJ: ŠKARKOVÁ ŠÁRKA                                                           

VN         INDIANA IN LOVE TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2603, 01.04.2021

             O: IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA

             CH: HANDZUŠOVCI JÁN&ESTER MAJ: HANDZUŠOVÁ ESTER + REICH RÓBERT            

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1       JASPER´S HEART ARTE CASSARI, SPKP 2567, 13.11.2020

             O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: ŠKUBLOVÁ AGÁTA                                        

VN2       JONAS THE KING OF LUANDA, SPKP 2573, 13.01.2021

             O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA

             CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA + KRUTEKOVÁ KATARÍNA               

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1, BEST PUPPY - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI, SPKP 2570, 13.11.2020

             O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: LUKAČÍN MILAN                                            

VN2       JUST LIKE A DREAM OF LUANDA, SPKP 2578, 13.01.2021

             O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA

             CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA                                                        

ABS.      JAILA NALA ARTE CASSARI, SPKP 2571, 13.11.2020

             O: MAANHAAR-PRIMO CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: POLCEROVÁ NIKOLA                                    

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1 CAJC, CC, KVM, BOS, BOJ - HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI, SPKP 2499, 29.02.2020

             O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: KRAJNÝ DANIEL                                            

V2         INATHI ARTE CASSARI, SPKP 2512, 19.03.2020

             O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: BEAUTIFLY LOLA ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: SEMANČÍK MICHAL                                       

V3         BIG SANNY KHALASARI, SPKP 2527, 24.05.2020

             O: HOT´N WILD BY LUANDA M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE

             CH: BOMBAROVÁ NAĎA MAJ: VARGOVÁ NATÁLIA                                                        

VD4       BENJAMIN MR BAHATI KHALASARI, SPKP 2528, 24.05.2020

             O: HOT'N WILD BY LUANDA M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE

             CH: BOMBAROVÁ NAĎA MAJ: BERGMANN RENÉ                                                           

VD         HAWK OF THE WIND ARTE CASSARI, SPKP 2504, 29.02.2020

             O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: ANTOSOVA NADA + ANTOS BRANISLAV       

VD         TROY LAKOTA LOWENSCHWANZ, SPKP 2542, 25.07.2020

             O: LASHAWN LAKOTA LOWENSCHWANZ M: NKOSAZANA LAKOTA LOWENSCHWANZ

             CH: LAKOTOVÁ LIVIA MAJ: STIERANKA MAREK + PATOPRSTA JANINA                         

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC, CC     MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA, SPKP 2538, 27.01.2020

             O: IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA M: KINYEMI AT INKIRU VALLEY´S INDIANA

             CH: KLÁPOVÁ IVETA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA                                                                   

V2 res.CAC, res.CC     AVE PERUN MONAMIDOG, SPKP 2464, 07.01.2020

  O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O´HARA SCARLETT OD

CYKASU

             CH: KOZICOVÁ IVANA MAJ: VARGA PETER                                                                    

V3         ISAIA PELÉ ARTE CASSARI, SPKP 2510, 19.03.2020

             O: GIACOBBE AKONO Z VALDSTEJNSKYCH LIP M: BEAUTIFLY LOLA ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: STURDZIKOVA ZUZANA                                                  

VD4       FLYING MAXIMUS BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2438, 27.09.2019

O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM

             CH: ALBERT ADELA MAJ: ŠTEFANKOVÁ MICHAELA + ALBERT ADELA                          

ABS.      FAROUQ LUCKY BOY BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2439 , 27.09.2019

O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM

             CH: ALBERT ADELA MAJ: ORTHOVÁ RENÁTA                                                                

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1 CAC, CC     NEALL SZAFRANOWA POLANA, SPKP 2234, 10.08.2017

             O: SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE M: ETOSHA SZAFRANOWA POLANA

             CH: PISULA IZABELA MAJ: LABA IVAN                                                                            

V2 res.CAC, res.CC     ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2173, 18.08.2017

             O: KANGELANI ‘S PERFECT CHOISE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ

             CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: ŠTEMPELOVÁ LUCIA                                                           

V3         ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN, SPKP 2414, 05.03.2018

             O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF

             CH: DIRKS H. A. MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV

V4         ENDLESS ENERGY ARTE CASSARI, SPKP 2336, 27.01.2019

             O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: NIŠČÁKOVÁ VERONIKA                                

VD         EROS GRANDE BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 2349, 31.08.2018

             O: HAKER RUDY UROK M: CHILLI PRINCESS OF BLACK RIVER KINGDOM

             CH: ALBERT ADELA MAJ: ALBERT ADELA                                                                      

VD         MARLEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, SPKP 2370, 10.02.2018

             O: EQUINOÍX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

             CH: HUMLÍČKOVÁ EVA MAJ: BUKOVSKÁ INGRID                                                           

ABS.      SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2400, 16.05.2019

O: CH GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CH CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA

             CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA                                 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1 CAC, CC, KV          EL ROY ARTE CASSARI, SPKP 2331, 27.01.2019

             O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: LUKAČÍN MILAN                                            

V2 res.CAC      IMARI SYDNEY Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, CLP/RR/9759, 17.11.2017

             O: KISANGANI HIGH - FIVE SYDNEY M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

             CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA MAJ: ŠERGLOVÁ HANA                                                        

V3         CHAKA KAN ARTE CASSARI, SPKP 2188, 17.09.2017

             O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

             CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE                                     

V4         MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, CLP/RR/9827, 10.02.2018

             O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

             CH: HUMLÍČKOVÁ EVA MAJ: BUDZEL MARÁN + SNĚHOTOVÁ ZUZANA                         

V           RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2311, 13.12.2018

             O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ

             CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: FESZTY KATARINA                                                              

V           RIDGEBACK´S HIARI JOEY, SPKP 2000, 07.03.2016

             O: SELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA

             CH: MACHO JOZEF MAJ: SLANINOVÁ SIMONA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1 CAJC, CC, KVM      BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI, CMKU/RR/10790/20, 02.07.2020

             O: AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS M: ADILLA STAR MUNGU

             CH: VESELÁ AGNIESZKA MAJ: MILETICHOVÁ IVONA                                                     

V2 res.CAC      HATSEPTSOUT ARTE CASSARI, SPKP 2505, 29.02.2020

             O: KANGELANI'S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: ŠTANGELOVÁ EVA                                        

V3         APPLE Z MALÉHO RAJA, SPKP 2459, 18.01.2020

             O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY M: AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ

             CH: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA                           

VD4       HAWANYA HIARI ARTE CASSARI, SPKP 2508, 29.02.2020

             O: SADIKI BY RED NO41805/17 M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

             CH: LIKIÉROVÁ ZUZANA MAJ: ZIMÁNYI PAVOL                                                              

VD         TUSANI JUNIOR FAMOUS KITA, MET.RHOD.R.306/20, 18.03.2020

             O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI AWESOME VIVIEN

             CH: TUŠAN RICHARD MAJ: ROZENBERGOVÁ LINDA & TUŠAN RICHARD

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC, CC     AVE EVITA MONAMIDOG, SPKP 2470, 07.01.2020

             O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: O'HARA SCARLETT OD

             CYKASU

             CH: KOZICOVÁ IVANA MAJ: KOZICOVÁ IVANA                                                                

V2 res.CAC      GOLDEN HEART ZARA ENERGY OF AFRICA, CLP/RR/10503, 13.12.2019

O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: CONNIE LIONESS ENERGY OF AFRICA

             CH: MASAŘÍK JAREK MAJ: CHMELÁROVÁ NIKOLA                                                         

V3         BEATRIS THE BRAVE KENTANI, SPKP 2481, 19.01.2020

             O: ADDY JONAS NYAMBE M: FOLLOW MY HEART BY LUANDA

             CH: GABRIELOVÁ MARIE MAJ: ASTALOŠOVÁ LENKA                                                     

V4         HABIBI HAILEY ARTE CASSARI, SPKP 2506, 29.02.2020

             O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: COCO CHANEL ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: PROCHÁZKOVÁ IVANA + LIKIER MARTIN      

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1 CAC, CC     ASTRID THE JOYFULL LEARRINA, SPKP 2412, 05.06.2019

             O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY

             CH: KOLLÁROVÁ KATARÍNA MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA                                            

V2 res. CAC     AURORA GODDESS OF LEARRINA, SPKP 2413, 05.06.2019

             O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY

             CH: KOLLÁROVÁ KATARÍNA MAJ: KRAMARIČ KRISTÍNA                                                

V3         JOSLIN MY LOVE SLUNCE ZAMBEZI, CMKU/RR/955517, 17.04.2017

             O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QANDOYA M: GATEWAY TO SUCCESS SLUNCE

             ZAMBEZI

             CH: ŠOSTÁKOVÁ LENKA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA + HALABRINOVA NULL                    .

V4         MY TARA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, CLP/RR/9834, 10.02.2018

             O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

             CH: HUMLÍČKOVÁ EVA MAJ: HUMLÍČKOVÁ EVA                                                             

V           SAMANI LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2406, 16.05.2019

O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA

             CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: DOROŠOVÁ SOŇA                                                               

V           TUSANI JUNIOR CAMPARI, MET.RHOD.R.219/19, 20.03.2019

             O: GUNTHWAITE JACK SWAGGER M: TUSANI O’LALA PARIS

             CH: TUŠAN RICHARD MAJ: TUŠAN RICHARD + TUŠANOVÁ MONIKA

VD         CEANA JOY OF AFRICA, SPKP 2221, 11.11.2017

             O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA

             CH: VŠELKOVÁ JANA MAJ: KOVÁČIKOVÁ MARTINA                                                       

VD         CHARISSE JOY OF AFRICA, SPKP 2225, 11.11.2017

             O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA

             CH: VŠELKOVÁ JANKA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA                                                       

VD         EKHAYA AISHA KAVANGO RIVER, OHZB RHR 1856, 26.05.2018

             O: YE JAPHA ISIPHO GATHII M: AMATONGA SHANI KAVANGO RIVER

             CH: FIAND ANJA MAJ: WIMMER EVA-MARIA                                                                   

VD         ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 1865, 19.06.2014

             O: A'LUCAS STAR FOX GRAPE M: BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA

             CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: HANDZUŠOVÁ ESTER                                      

VD         TUSANI AWESOME VIVIEN, SPKP 2133, 02.05.2017

             O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: TUSANI SUNNY PEARL

             CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: TUŠAN RICHARD + TUŠANOVÁ MONIKA                        

ABS.      STAR LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2404, 16.05.2019

O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA

             CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA                                                                  

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1 CAC, CC, KV, BOB E´ZENA ARTE CASSARI, SPKP 2338, 27.01.2019

             O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI

             CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA                                                        

V2 res.CAC, res.CC     A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY, SPKP 1934, 26.08.2015

             O: B'LOWER LEO OF TAILOR MADE M: TUSANI MISS MALAWI

             CH: KOCHAN MAREK MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA                                                       

V3         COCO CHANEL ARTE CASSARI, SPKP 2199, 17.09.2017

             O: KANGELANI´S PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA

             CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA                                                        

V4         SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2405, 16.05.2019

O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA

            CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA

V           DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 1990, 27.02.2016

             O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: CARAMEL ROXY BY LUANDA

             CH: ALBERT ADELA MAJ: ALBERT ADELA + BENČIČOVÁ ADRIANA                               

V           GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2210, 05.10.2017

             O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA

             CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER MAJ: SZABOVÁ HENRIETA       

 

NAJKRAJŠÍ PES ZO SLOVENSKÉHO CHOVU - HUNTER'S PRIDE ARTE CASSARI

NAJKRAJŠIA SUKA ZO SLOVENSKÉHO CHOVU - E´ZENA ARTE CASSARI

                               

SÚŤAŽE:                               

MLADÝ VYSTAVOVATEĽ / JUNIOR HANDLING

  1. PAPALOVÁ AGÁTA          
  2. KRCHŇAVÁ NELKA           
  3. ERDÉLYI MAREK          

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES / BEST YOUNG HEAD MALE

  1. HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI           
  2. ADJATAY RAMESESS RIDGE LOVE           
  3. HAWK OF THE WIND ARTE CASSARI           

NAJKRAJŠIA HLAVA PES / BEST ADULT HEAD MALE

  1. AVE PERUN MONAMIDOG
  2. IMARI SYDNEY Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
  3. CHAKA KAN ARTE CASSARI           

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA/BEST YOUNG HEAD FEMALE

  1. HABIBI HAILEY ARTE CASSARI
  2. AIRA AYANNA OF RIDGELOVE
  3. JUST LIKE A DREAM LUANDA           

NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA / BEST ADULT HEAD FEMALE

  1. ASTRID THE JOYFULL LEARRINA
  2. AVE EVITA MONAMIDOG           
  3. SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ

NAJKRAJŠÍ RIDGE / BEST RIDGE

  1. AYRA AYANNA OF RIDGELOVE
  2. JONAS THE KING OF LUANDA           
  3. A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY           

NAJKRAJŠÍ POHYB / BEST MOVEMENT

  1. JASMYN JUNO ARTE CASSARI           
  2. HABIBI HAILEY ARTE CASSARI           
  3. HUNTER´S PRIDE ARTE CASSARI           

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDERS GROUP

  1. ARTE CASSARI – LIKIEROVÁ ZUZANA
  2. TATRANSKÁ AFRIKA – HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER

                                 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

26.06.2021
Konferencia SKCHR
Pozvánka a program

17.07.2021
Klubová Výstava SKCHR
rozhodca: S. Kuralt (SLO)

21.08.2021
Bonitácia

18.09.2021
Mimoriadna konferencia SKCHR

09.10.2021
Špeciálna výstava SKCHR
rozhodca: Ing. J.Matyáš

23.10.2021
Bonitácia

Čítanosť článkov
1804618

Práve tu je 77 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 214
  • 262
  • 918

Naši sponzori

logo weber
luanda ridgeback
logo bondi design webs4breeders com
beibira