foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Novinky 2021

09.07.2021 DOG EXPO NITRA rozh. J.Jursa

DOG EXPO NITRA - CACIB 09.07.2021
Judge: Jozef Jursa (SK)
Spracovala : Dana Mullerová a Katarína Feszty

PSY / MALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - JONAS THE KING OF LUANDA
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED, M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA, MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA + KRUTEKOVÁ KATARÍNA

VN 2- ADJATAY RAMESSES RIDGELOVE 
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY, M: GRACEFUL G.GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA, MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOJ - AZIKIWE BAKARI LOTUS POWER 
O: BAKARI SHANE MUNYATI, M: ANNIE FERLIGOV
CH: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA, MAJ: KUBÍNOVÁ MARIE

V2 - BIG SANNY KHALASARI 
O: HOT´N WILD BY LUANDA, M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
CH: BOMBAROVÁ NAĎA, MAJ: VARGOVÁ NATÁLIA

V3 - MILLINDIR AIM HIGH BENITOITE 
O: MOHAGET’S MISTER MASAI, M: ELE TORI JAMALI NADIRA
CH: MILOTAY MELINDA, MAJ: MILOTAY MELINDA

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA 
O: IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA, M: KINYEMI AT INKIRU VALLEY´S INDIANA
CH: KLÁPOVÁ IVETA, MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

V2, res. CAC - AVE PERUN MONAMIDOG
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN, M: O´HARA SCARLETT OD CYKASU
CH: KOZICOVÁ IVANA, MAJ: VARGA PETER

V3 - FLYING MAXIMUS BY BLACK RIVER KINGDOM
O: HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, M: DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
CH: ALBERT ADELA, MAJ: ŠTEFANKOVÁ MICHAELA + ALBERT ADELA

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, res. CACIB - ESAMI ZULU MUNYATI
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX, M: A´ZARI ILANGA MUNYATI
CH: KUBÍNOVÁ MARIE, MAJ: ÜNAL PETRA

V2, res. CAC- EREBOS ARTE CASSARI 
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED, M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN, MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ KARIN

VD3 - CAMBRIDGE’S COOPER TO KIPANGA 
O: GCH DC CAMBRIDGE´S ROCK MANIAC, M: CH CAMBRIDGE´S RACECOURSE OF CHARLESTON
CH: BAILIFF CRYSTAL, MAJ: FRITZ NICOLE

VD4 - IRIGO FIFTH ELEMENT QWANDOYA
O: RR´SHUFFLING MOTION LUXOR, M: ENDLESS PEARL JOLINE QWANDOYA
CH: PÁNKOVÁ HANA, MAJ: PÁNKOVÁ HANA

VD - ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA, M: NDOTO AILA ADHAMA OFF
CH: DIRKS H. A., MAJ: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1 CAC - SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: CH GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, M: CH CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA, MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA

V2, res. CAC -EL ROY ARTE CASSARI 
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED, M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN, MAJ: LUKAČÍN MILAN

V3 - IMARI SYDNEY Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: KISANGANI HIGH - FIVE SYDNEY, M: GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA, MAJ: ŠERGLOVÁ HANA

V4 - MOHAGET’S MAJOR MADDOX 
O: RIDGEBOW’S UTAH OF WASCO, M: MOHAGET’S MISS MANDY
CH: SEGERLUND JOHANNA, MAJ: KLJAIC MAJA

TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

V1 - CHAKA KAN ARTE CASSARI 
O: KANGELANI’S PERFECT CHOISE, M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVÁ ZUZANA, MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE

SUKY/FEMALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN1, MINOR PUPPY BOB - JUST LIKE A DREAM OF LUANDA 
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED, M: HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA, MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA

VN2 - AYRA AIYANNA OF RIDGELOVE 
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY, M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA, MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

VN3 - DARIA ZURI TA´ZIAH
O: GUNTHWAITE JACK SWAGGER, M: AZA CHIAKA TA´ZIAH
CH: BLAŽKOVÁ LUCIE, MAJ: MITAČKOVÁ HANA

VN4 - AYLEEN ASALLY OF RIDGELOVE
O: AVE CAESAR GREAT GALAXY, M: GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: SZABOVÁ HENRIETA, MAJ: FAJLEROVA IVANA

VN - AZIZA IMBWA MOYO
O: BAKARI SHANE MUNYATI, M: CHA-CHA ARTE CASSARI
CH: MATOUŠEK ONDŘEJ, MAJ: MATOUŠEK ONDŘEJ + SVOBODOVÁ GABRIELA

TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN1, BOB PUPPY - JASSMYN JUNO ARTE CASSARI
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN, M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN, MAJ: LUKAČÍN MILAN

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI   
O: AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS, M: ADILLA STAR MUNGU
CH: VESELÁ AGNIESZKA, MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

V2 - MILLINDIR AIM HIGH TANZANITE
O: MOHAGET’S MISTER MASAI, M: ELE TORI JAMALI NADIRA
CH: MILOTAY MELINDA, MAJ: MILOTAY MELINDA

VD3 - AMACHI TENDAI KIANGA LOTUS POWER 
O: BAKARI SHANE MUNYATI, M: ANNIE FERLIGOV
CH: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA, MAJ: BÁRTA ONDŘEJ

VD4 - APPLE Z MALÉHO RAJA
O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY, M: AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ
CH: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA, MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA

ABSENT - HOLLY ROMANCE ANGEL ENERGY OF AFRICA
O: JOHNY DEPP SLUNCE ZAMBEZI, M: CATHERINE ANGEL ENERGY OF ARICA
CH: MASAŘÍK JAROSLAV, MAJ: BENCOVÁ VIERA

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - AFRICAANS STEFANI SABJÖRG 
O: AGGY FOGGY OF PRESSBURGER’SPAWS, M: BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
CH: VOJTÁŠOVÁ SABINA, MAJ: ŠVUBOVÁ PETRA

V2, res.CAC - AVE EVITA MONAMIDOG 
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN, M: O’HARA SCARLETT OD CYKASU
CH: KOZICOVÁ IVANA, MAJ: KOZICOVÁ IVANA

V3 - HATSEPTSOUT ARTE CASSARI 
O: KANGELANI’S SADIKI BY RED, M: COCO CHANEL ARTE CASSARI
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN, MAJ: ŠTANGELOVÁ EVA

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG1 - ESINAM LAILA MUNYATI
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX, M: A’ZARI ILANGA MUNYATI
CH: KUBÍNOVÁ MARIE, MAJ: KUBÍNOVÁ MARIE

V2, res.CAC - ICE QUEEN QWANDOYA
O: RR´SHUFFLING MOTION LUXOR, M: ENDLESS PEARL JOLINE QWANDOYA
CH: PÁNKOVÁ HANA, MAJ: PÁNKOVÁ HANA

VD3 - AURORA GODDESS OF LEARRINA
O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK, M: A’ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
CH: KOLLÁROVÁ KATARÍNA, MAJ: KRAMARIČ KRISTÍNA

VD4 - CHA-CHA ARTE CASSARI   
O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE, M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN, MAJ: MATOUŠEK ONDŘEJ

VD - KIMANI ZAHRA WANDELLMERE   
O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE, M: GRACE SAFIRA WANDELLMERE
CH: PAJEROVÁ DAGMAR, MAJ: CHMELOVÁ LUDMILA

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, res.CACIB - CATCH A FALLING STAR LEBOMBO
O: ELANGENI BRAVEHEARTRULES, M: DYKUMOS SUCHA BLONDE AMBITION
CH: PÁRTLOVÁ ŠÁRKA, MAJ: HUBOŇOVÁ KATEŘINA

V2, res. CAC - GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA 
O: LUKSUS Z WERWA, M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER, MAJ: SZABOVÁ HENRIETA

V3 - SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ   
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA, MAJ: JAŠKOVÁ VERONIKA

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

26.06.2021
Konferencia SKCHR
Pozvánka a program

17.07.2021
Klubová Výstava SKCHR
rozhodca: S. Kuralt (SLO)

21.08.2021
Bonitácia

18.09.2021
Mimoriadna konferencia SKCHR

09.10.2021
Špeciálna výstava SKCHR
rozhodca: Ing. J.Matyáš

23.10.2021
Bonitácia

Čítanosť článkov
1804695

Práve tu je 60 návštevníkov a 2 členovia on-line

  • 214
  • 262

Naši sponzori

logo weber
luanda ridgeback
logo bondi design webs4breeders com
beibira