foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2019

XXV. Jubilejná KV Dunajský Klátov


BOBNe
BOB - Villagedogs O´Red October

BOS - Jelany Red Nice
XXV. Jubilejná klubová výstava, 20.10.2019
Rozhodca: Susan Cameron-Codognotto (AUS) psy + BOB,  Dawn Redman (AUS) suky
počet prihlásených psov: 92
výsledky spracovala: Ester Handzušová
 
PSY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS
VN1 BEST BABY - SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCHLIP M: CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA
       
PSY - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS
VN1 EL ROY ARTE CASSARI    
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
Ch: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN Maj.: LUKAČÍN MILAN
       
VN2 RIDGEBACK`S HIARI LAIKYN    
O: ARTABAN CIEPLY DOM M: RIDGEBACK`S HIARI JOSEPHINE
Ch: MACHO JOZEF Maj.: PALKOVÁ JANA
       
N3 AZY LEO TYRELL KHALASARI    
O: LASHAWN LAKOTA LÖWENSCHWANZ M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
Ch: BOMBAROVÁ NAĎA Maj.: ROSKOŠ MIROSLAV + JANA
       
PSY - TRIEDA MLADÝCH /JUNIOR CLASS
V1 CAJC, Klubový víťaz mladých, BOJ - VILLAGEDOGS SOME LIKE IT HOT
O: RINGERIKE MIA MIKENO M: VILLAGEDOGS NO DOUBT A DIAMOND
Ch: MCGOLDRICK DOROTHY Maj.: MCGOLDRICK DOROTHY
       
V2 TUSANI DON DEO    
O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: TUSANI RED ROSE
Ch: TUŠANOVÁ MONIKA Maj.: ŠOLTÉSOVÁ EVA
       
VD3 EROS GRANDE BY BLACK RIVER KINGDOM  
O: HAKER RUDY UROK M: CHILLI PRINCESS OF BLACK RIVER KINGDOM
Ch:  ALBERT ADELA Maj: ALBERT ADELA
       
VD4 RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: FESZTY KATARINA
       
Absent REDYLAND AGAIN WHAT A CHEEK    
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA
Ch: YURTAEVA VALERIA Maj: YURTAEVA VALERIA
       
PSY - TRIEDA STREDNÁ / INTEREMEDIATE CLASS  
V1 CAC KISS ME ROMEO SLUNCE ZAMBEZI    
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
Ch: ŠESTÁKOVÁ LENKA Maj.: ŠESTÁKOVÁ LENKA
       
V2 R.CAC   JELANY RED UNO
O: JELANY RED ILAY M:  JELANY RED ZHAKLIN CHANEL
chov: KAMLE ELENA maj: KAMLE ELENA + SHUMAK EKATERINA
       
V3 PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ  
O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: MALÍKOVÁ MARGITA
       
V4 ESAMI ZULU MUNYATI
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M:  A´ZARI ILANGA MUNYATI
chov: KUBÍNOVÁ MARIE maj: ÜNAL PETRA
       
V MARLEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU    
O: EQUINOÍX IN MY SOUL QWANDOYA M:  KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
chov: HUMLÍČKOVÁ EVA maj: BUKOVSKÁ INGRID
       
VD ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M:  NDOTO AILA ADHAMA OFF
chov: DIRKS H. A. maj: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ B.
       
PSY - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
V1 CAC WATAPTU ALWAYS RUN TO YOU
O: YE YAPHA ISIPHO GATHII M: NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA
Ch: PÁDIVÁ ALEXANDRA Maj.: KRUŽLÍKOVÁ ZUZANA + KORE ALEXANDER
       
V2, RCAC   MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU  
O:  EQUINOÍX IN MY SOUL QWANDOYA  M:  KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
Ch: HUMLÍČKOVÁ EVA Maj.: BUDZEL MARÁN + SNĚHOTOVÁ ZUZANA
       
VD3 NEALL SZAFRANOWA POLANA
O: SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE M: ETOSHA SZAFRANOWA POLANA
Ch: PISULA IZABELA Maj.: LABA IVAN
       
ABSENT CATCH ME DREAMING LEBOMBO    
O: ELANGENI BRAVEHEARTRULES M: DYKUMOS SUCHA BLONDE AMBITION
Ch: PÁRTLOVÁ ŠÁRKA Maj.: KONEČNÁ DRAHOMÍRA
       
ABSENT TUSANI YEAH SIMBA
O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: TUSANI O'LALA PARIS
Ch: TUŠANOVÁ MONIKA Maj.: FÍGER JÚLIUS
       
PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
V1 CAC, Klubový víťaz, BOB - VILLAGEDOGS O'RED OCTOBER
O: VILLAGEDOGS MYSTIC RHETT BUTLER M: VILLAGEDOGS KA NANI PELE
Ch: MCGOLDRICK DOROTHY Maj.: MCGOLDRICK DOROTHY
       
V2 RCAC RCC     HOT´N WILD BY LUANDA    
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
Ch: KRCHŇAVÁ MILADA + HUDEC MICHAL Maj. KRCHŇAVÁ MILADA + HUDEC MICHAL
       
V3 JELANY RED ITONGO    
O: KANGELANI’S GENTLE THANZI BY CLAY M: ARESVUMA OLANA RED
Ch: KAMLE ELENA Maj: KAMLE ELENA + SOSNICKAYA LUDMILA
       
V4 HIRU MASAWI G'MUSANA MANWË    
O: MOHAGET'S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA Maj: RAJDLOVÁ TEREZA
       
RIDGEBACK´S HIARI JOEY    
O: SHELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
Ch: MACHO JOZEF Maj.: SLANINOVÁ SIMONA
       
V HIGHWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI
O: A´HIL MOZAMBIQUE STAR M: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
Ch: ŠESTÁKOVÁ LENKA Maj.: JÍLKOVÁ ALENA
       
V FAUZI KIJANI UZURI RIDGE
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: ASALI IPYANA MAKORIKORI
Ch: GROCHOWSKA MARTA Maj.: SOBCZYK EDYTA
       
VD MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN
O: ELANGENI BRAVEHEART RULES M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BAHATI DELLA NILA FIBI
Ch: DIMITROVA ANN Maj.: GEBROVÁ ALENA
       
VD MUHABURA PRINCELY ERIQ OF HUNGARY 'KUSCO'
O: HARMAKHIS WISDOM QUASAR M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK
Ch: PAPP VIKTÓRIA Maj.: MILOTAY MELINDA
       
VD HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJSNKÝCH LIP
O: WILLAGEDOGS KAMAKANA M: ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
Ch: NOVÁKOVÁ MARKÉTA Maj.: KLÍMOVÁ MARCELA
       
VD MOHAGET'S MAJOR MADDOX
O: RIDGEBOW'S UTAH OF WASCO M: MOHAGET'S MISS MANDY
Ch: SEGERLUND JOHANNA Maj.: KLJAIC MAJA 
       
ABSENT B´XAVI HOT STAR TARREON    
O: VILLAGEDOGS HOTTOPIC M: A´TARA STAR FOX GRAPE
Ch: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA Maj.: KONEČNÁ DRAHOMÍRA
       
PSY - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
V1, CC, BOV - SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE
O: MASHAMA MAZI RUS DHURIYA DANDY M: CALA LIVINGSTON RHODESIAN
Ch: FEČKEOVÁ DRAHOMÍRA Maj.: LABA IVAN + SOTÁKOVÁ IVANA
       
SUKY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST
VN1 AFRIDA HVĚZDY NA STRÁŽI    
O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: ADILLA STAR MUNGU
CH: VESELÁ AGNIESZKA Maj: Häringová Kateřina
       
VN2 STAR LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: LAKOTOVÁ LÍVIA
       
VN3 ASTRID THE JOYFULL LEARRINA    
O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
Ch: KOLLÁROVÁ KATARÍNA Maj.: KOLLÁROVÁ KATARÍNA
       
VN4 JELANY RED CEFANIYA    
O: RED PRAYD ZHABARI RED M: JELANY RED ILAYA
Ch: KAMLE ELENA Maj.: KAMLE ELENA + VOROBYEVA OXANA
       
VN SAMANI LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: DOROŠOVÁ SOŇA
       
SUKY - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS
VN1 BEST PUPPY - B´ANA ATAAHUA TARANAKI
O: SARULA THABA NCHU YA UMLANI M: GRACE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
Ch: KLÍMOVÁ MARCELA Maj.: KLÍMOVÁ MARCELA
       
VN2 E´ZENA ARTE CASSARI    
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
Ch: LIKIEROVÁ ZUZANA Maj.: LIKIEROVÁ ZUZANA
       
VN3 ARYA STARK KHALASARI    
O: LASHAWN LAKOTA LOWENSCHWANZ M: PURE ELLEN RIPLAY HELYA RIDGE
Ch: BOMBAROVÁ NAĎA Maj. BOMBAROVÁ NAĎA
       
VN4 FOREVER MINE FLEUR ENERGY OF AFRICA  
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CELESTE CRYSTAL ENERGYOF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: ČEJKOVÁ DENISA
       
SUKY - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
V1 CAJC, Víťaz mladých ŠV - GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY
O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: ŠTEFUŇ JURAJ Maj.: ŠTEFUŇOVÁ GABRIELA
       
V2 EBBY THE JEWEL ENERGY OF AFRICA    
O: MKANGAWI AKINWUNMI CHAKA M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: MASAŘÍK JAROSLAV + Jana
       
V3 RHIANNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: LAKOTOVÁ LÍVIA
       
V4 BADAWI GHALIA GAUDIWA MUSANA    
O: KANI AKILAH ENCANE HASANI FOR JENGACHENGA M: FUMI SKYE MANWË
Ch: RAJDLOVÁ TEREZA Maj.: BAŽANTOVÁ KAMILA
       
VD KAMARIA MARINI QWANDOYA    
O: MAHLUBANDILE AYABA M: FANTASTIC ZOE QWANDOYA
Ch: PÁNKOVÁ HANA Maj.: VALENTOVÁ DANA
       
VD REDYLAND ALWAYS READY    
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA
Ch: YURTAEVA VALERIA Maj.: IURTAEVA VALERIIA +DIANISKOVA ERIKA
       
SUKY - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
V1 CAC CC - ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M:  FOLLOW MY HEART BY LUANDA
chov: GABRIELOVÁ MARIE maj: GABRIELOVÁ MARIE
       
V2 R.CAC, R.CC - CHARISSE JOY OF AFRICA
O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
Ch: VŠELKOVÁ JANA  Maj.  BENČIČOVÁ ADRIANA
       
V3 CEANA JOY OF AFRICA    
O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
Ch: VŠELKOVÁ JANA Maj.: KOVÁČIKOVÁ MARTINA
       
V4 DHAKIYA NAIRA KAWERIA    
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: AKANKE NADIRA KAWERIA
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: LUŽA JAROSLAV + NĚMCOVÁ KATEŘINA
       
V ESINAM LAILA MUNYATI
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M:  A'ZARI ILANGA MUNYATI
chov: KUBÍNOVÁ MARIE maj: KUBÍNOVÁ MARIE
       
V HELENE ANUNNAKI    
O: GENS JULIA TRULY YOURS MR. MARTELL M: PODAROK IZ AFRIKI ERNA BARUTI
Ch: ŠTUSÁKOVÁ ŠÁRKA Maj.: BAGAROVÁ JANA + ŠTUSÁKOVÁ ŠÁRKA
       
V AZIZI ASU ZULULAND
O: TUSANI X-CALIBUR RR M:  TUSANI WINNING WINNIE
chov: KRAJČÍROVÁ ZUZANA maj: KRAJČÍROVÁ ZUZANA
       
VD ADELE MORANA AKANAKA    
O: FURAHA ASHIQ MANWE M: CATHY MORANA
Ch: BEDNÁŘOVÁ LUCIE Maj.: HANYŠOVÁ LUDMILA
       
VD NUBIRA DARMA    
O: COJOCHRIPA EREVU RAFIKI M: LILI MARLEN DARMA
Ch: DLOUHÁ DAGMAR Maj.: KONTÁROVÁ KATARÍNA
       
SUKY - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
V1 CAC, Klubový víťaz, BOS -  JELANY RED NICE
O: MAKAO LINE ATUIN ART M: ARESVUMA OLANA RED
Ch: KAMLE ELENA Maj.: KAMLE ELENA + SHUMAK EKATERINA
       
V2 R.CAC    HONEY SPICE MANWË    
O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
 Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA  Maj.:  NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA
       
V3  TUSANI O'LALA TIARET    
O: ELANGENI LION OUT OF AFRICA M: TUSANI EXTRA CHILLI
Ch: TUŠANOVÁ MONIKA Maj.: RADOŠOVSKÁ LUCIA
       
V4 ANNIE FERLIGOV
O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
Ch: ZOLOTÁR STANISLAV Maj.: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA
       
V              CHILLI PRINCESS OF BLACK RIVER KINGDOM  
O: TUSANI ANI JIM BEAM M: CAIRA NAKARANGA
Ch: ALBERT ADELA Maj: ALBERT ADELA
       
V C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI    
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: BASHIRA KWANIA KWANYONI
Ch: NETUŠILOVÁ DANUŠE Maj: KOVÁČOVÁ MÁRIA + MELUŠ MÁRIUS
       
V NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: KANGELANI´S PERFEKT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj: THEISINGER MICHAELA
       
V O'HARA SCARLETT OD CYKASU    
O: ÉCAILLE ANUNNAKI M: MINNIE OD CYKASU
Ch: JANOUŠKOVCOVÁ RENÁTA Maj.: KOZICOVÁ IVANA + PAPALA IVAN
       
VD ELEGANCE LOVE EFIA OF MUNA YA KUSINI
O: BOMANI IRSANIA M: STANGERS LAND ALFA CENTAVRA
Ch: HOPPE JASMINE Maj.: RYŠAVÁ MARTA
       
VD LYONNESE TARISIRO EVELYN IN GOLD    
O: LYONNESE IGNITE THE LIGHT M: KIMANI´S SET IN GOLD
Ch: HOLLY DEBORAH & TAUBER MAUREEN Maj.: NAVRÁTILOVÁ MARKÉTA
       
ABSENT ANGEL NALLA MUNGU
O: ÉCAILLE ANUNNAKI M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI
Ch: TROJANOVÁ ŽANETA Maj.: KOLLÁROVÁ LENKA
       
ABSENT ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: A'LUCAS STAR FOX GRAPE M: BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA
Ch: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER Maj.: HANDZUŠOVÁ ESTER
       
ABSENT JELANY RED LEONELA DJESS
O: MAKAO LINE ATUIN ART M: JALANY RED DIOR OLIVIA
Ch: KAMLE ELENA Maj.: KAMLE ELENA + TYURINA VIKTORIA
       
SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1 CAC, CC, HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
Ch: KRCHŇAVÁ MILADA Maj.: KRCHŇAVÁ MILADA
       
V2 R.CAC  JELANY RED IFA TIFFANI    
O: KANGELANI’S GENTLE THANZI BY CLAY M: ARESVUMA OLANA RED
Ch:  KAMLE ELENA  Maj:  KAMLE ELENA
       
V3 COCO CHANEL ARTE CASSARI    
O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
Ch: LIKIEROVÁ ZUZANA Maj.: LIKIEROVÁ ZUZANA
       
V4 A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY    
O: B'LOWER LEO OF TAILOR MADE M: TUSANI MISS MALAWI
Ch: KOCHAN MAREK Maj.: KOLLÁROVÁ KATARÍNA
       
V BASMAH SAFIYA KAWERIA    
O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: FILIPEJOVÁ ZITA
       
V   CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA   
O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: MASAŘÍK JAROSLAV
       
V ELE TORI JAMALI NADIRA    
O: MAKAO LINE WILD WIND M: RED HOT LINE FANI TEGA FOR ELE TORI
Ch: BABIY E.A. Maj.: MILOTAY MELINDA
       
V GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA  
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
Ch: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER Maj.: SZABOVÁ HENRIETA
       
V HAYATI MANWË    
O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA Maj.: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA
       
V MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: BLAŠKOVÁ ŽELMÍRA
       
V PODAROK IZ AFRIKI ERNA BARUTI    
O: KADAMO IT´S NOW OR NEVER M: PODAROK IZ AFRIKI LAKESHA IMANI
Ch: VASILČIKOVA ELENA Maj.: BAGAROVÁ JANA + ŠTUSÁKOVÁ ŠÁRKA
       
SUKY - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS
V1 CC FOLLOW MY HEART BY LUANDA    
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA
Ch: KRCHŇAVÁ MILADA  Maj.: GABRIELOVÁ MARIE
       
V2 R.CC AM ZAHRA OF GLAZE ROSE
O: MASHANGA ABAYOMI M: A CRYSTAL SPIRIT BY LUANDA
Ch: SKOČÍKOVÁ ALENA Maj.: GLASOVÁ JANA
       
V3 AKANKE NADIRA KAWERIA    
O: MAIDEN´S KALAHARI KANDY M: TUSANI JOLLY JOELIN
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: FILIPEJOVÁ ZITA
       
ABSENT BAILEY MEGANN MUNGU    
O: ADDY JONAS NYAMBE M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKINI
Ch: TROJANOVÁ ŽANETA Maj.: KOLLÁROVÁ LENKA
       
SUKY - TRIEDA VETERÁNOV
V1 CC DREAMED YMAN BY LUANDA
O: THORNBERRY AKALA M: Hillvalley´s Angel for Luanda
Ch: KRCHŇAVÁ MILADA Maj.: KRCHŇAVÁ MILADA
       
V2 R.CC TUSANI JOLLY JOELIN    
O: HILLVALLEY´S AFRICAN BHANU ZULU M: MACUMAZAHN TUSANI PEARL
Ch: TUŠANOVÁ MONIKA Maj.: FILIPEJOVÁ ZITA
       
V3 BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA    
O: Ntchwaidumela East Luis M: Cathy z Údolí Kocáby
Ch: Handzušová Ester Maj.: Handzušová Ester
       
PSY + SUKY - TRIEDA PET / PET CLASS
1 TUSANI JUNIOR BRITTA    
O: DILLON THE MAGIC OF BAWEAN'S HOPE M: TUSANI O'LALA PARIS
Ch: TUSAN RICHARD Maj.: IURTAEVA VALERIIA + DIANISKOVA ERIKA
       
2 ELROY IMANI KAWERIA    
O: RINGERIKE MIA MIKENO M: BASMAH SAFIYA KAWERIA
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: VELSMIDOVÁ ZUZANA + BERENIKA
       
ABSENT FRODO NEOMELE    
O: KENNEBEC'S FINAL ANSWER M: BELLE NEOMELE
Ch: TREŠČEC LELA Maj.: KLJAIC MAJA 
       

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Prihlásenie

Akcie klubu

16.3.2019
Členská schôdza

6.4.2019
Chovateľský seminár

25.5.2019
XXIV. Špeciálna výstava
posudzovateľ:
Milada Krchňavá (SK)
ChS Luanda

8.6.2019 Bonitácia

2.-4.8.2019 Víkend s RR

19.10.2019
XXV. Výročná špeciálna výstava
20.10.2019
XXV. Jubilejná klubová výstava 
posudzovatelia:
Dawn Redman (AUS)
ChS Shelridge
Susan Cameron-Codognotto
(AUS), ChS Ozrhode

26.10.2019 Bonitácia

Čítanosť článkov
1441523

Práve tu je 97 návštevníkov a žiadni členovia on-line