foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2019

XXV. Výročná ŠV Dunajský Klátov

BOB Výročná ŠV 2019
BOB - Villagedogs O´Red October
BOS Výročná ŠV 2019
BOS - A´One Alecia Beth Malawi Way
XXV. Výročná špeciálna výstava, 19.10.2019
Rozhodca: Dawn Redman (AUS) psy + BOB, Susan Cameron-Codognotto (AUS) suky
počet prihlásených psov: 105
výsledky spracovala: J. Bagarová
 
PSY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS
VN1 BEST BABY - SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCHLIP M: CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA
       
PSY - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS
VN1 EL ROY ARTE CASSARI    
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
Ch: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN Maj.: LUKAČÍN MILAN
       
VN2 RIDGEBACK`S HIARI LAIKYN    
O: ARTABAN CIEPLY DOM M: RIDGEBACK`S HIARI JOSEPHINE
Ch: MACHO JOZEF Maj.: PALKOVÁ JANA
       
VN3 KERBEROS WANDELLMERE    
O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M: GRACE SAFIRA WANDELLMERE
Ch: PAJEROVÁ DAGMAR Maj.: HOLBÍKOVÁ MARTINA + MARTINA
       
N AEGON TARGARYEN KHALASARI    
O: LASHAWN LAKOTA LÖWENSCHWANZ M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
Ch: BOMBAROVÁ NAĎA Maj.: COUFAL ROMAN
       
N AZY LEO TYRELL KHALASARI    
O: LASHAWN LAKOTA LÖWENSCHWANZ M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
Ch: BOMBAROVÁ NAĎA Maj.: ROSKOŠ MIROSLAV + JANA
       
PSY - TRIEDA MLADÝCH /JUNIOR CLASS
V1 CAJC, Víťaz mladých ŠV, BOJ - VILLAGEDOGS SOME LIKE IT HOT
O: RINGERIKE MIA MIKENO M: VILLAGEDOGS NO DOUBT A DIAMOND
Ch: MCGOLDRICK DOROTHY Maj.: MCGOLDRICK DOROTHY
       
V2 KISS ME ROMEO SLUNCE ZAMBEZI    
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
Ch: ŠESTÁKOVÁ LENKA Maj.: ŠESTÁKOVÁ LENKA
       
VD3 RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: FESZTY KATARINA
       
DISQ. REDYLAND AGAIN WHAT A CHEEK    
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA
Ch: YURTAEVA VALERIA Maj.: YURTAEVA VALERIA
       
PSY - TRIEDA STREDNÁ / INTEREMEDIATE CLASS
V1 CAC JELANY RED UNO
O: JELANY RED ILAY M:  JELANY RED ZHAKLIN CHANEL
chov: KAMLE ELENA maj: KAMLE ELENA + SHUMAK EKATERINA
       
V2 R.CAC ESAMI ZULU MUNYATI
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M:  A´ZARI ILANGA MUNYATI
chov: KUBÍNOVÁ MARIE maj: ÜNAL PETRA
       
V3 JARED WANDELLMERE
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M:  GRACE SAFIRA WANDELLMERE
chov: ČECHOVÁ DAGMAR maj: HOLBÍKOVÁ MARTINA
       
VD4 MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: EQUINOÍX IN MY SOUL QWANDOYA M:  KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
chov: HUMLÍČKOVÁ EVA maj: BUDZEL MARÁN + SNĚHOTOVÁ ZUZANA
       
VD MARLEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: EQUINOÍX IN MY SOUL QWANDOYA M:  KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
chov: HUMLÍČKOVÁ EVA maj: BUKOVSKÁ INGRID
       
VD ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M:  NDOTO AILA ADHAMA OFF
chov: DIRKS H. A. maj: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ B.
       
PSY - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
V1 CAC KANGELANI´S SHINING GOBI
O: HESHIMAYA KIMBA ENERGY OF RED M: KANGELANI´S JOYFUL JUMA
Ch: Iljartan Mark Maj.: Dufková Eva
       
V2 R.CAC, R.CC - PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: MALÍKOVÁ MARGITA
       
V3 NEALL SZAFRANOWA POLANA
O: SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE M: ETOSHA SZAFRANOWA POLANA
Ch: PISULA IZABELA Maj.: LABA IVAN
       
V4 WATAPTU ALWAYS RUN TO YOU
O: YE YAPHA ISIPHO GATHII M: NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA
Ch: PÁDIVÁ ALEXANDRA Maj.: KRUŽLÍKOVÁ ZUZANA + KORE ALEXANDER
       
VD CATCH ME DREAMING LEBOMBO    
O: ELANGENI BRAVEHEARTRULES M: DYKUMOS SUCHA BLONDE AMBITION
Ch: PÁRTLOVÁ ŠÁRKA Maj.: KONEČNÁ DRAHOMÍRA
       
VD EPIC NYAMBI MAGMABONA    
O: ZURITAMU IZULU M: CLOU CASSIE MAGMABONA
Ch: Dufková Eva Maj.: Krutská Anna
   
VD POLO LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: MALÍKOVÁ MARGITA
       
VD TUSANI YEAH SIMBA
O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: TUSANI O'LALA PARIS
Ch: TUŠANOVÁ MONIKA Maj.: FÍGER JÚLIUS
       
PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
V1 CAC, Víťaz ŠV, BOB - VILLAGEDOGS O'RED OCTOBER
O: VILLAGEDOGS MYSTIC RHETT BUTLER M: VILLAGEDOGS KA NANI PELE
Ch: MCGOLDRICK DOROTHY Maj.: MCGOLDRICK DOROTHY
       
V2 R.CAC, R.CC - RIDGEBACK´S HIARI JOEY
O: SHELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
Ch: MACHO JOZEF Maj.: SLANINOVÁ SIMONA
       
V3 HIGHWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI
O: A´HIL MOZAMBIQUE STAR M: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
Ch: ŠESTÁKOVÁ LENKA Maj.: JÍLKOVÁ ALENA
       
V4 FAUZI KIJANI UZURI RIDGE
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: ASALI IPYANA MAKORIKORI
Ch: GROCHOWSKA MARTA Maj.: SOBCZYK EDYTA
       
V HIRU MASAWI G'MUSANA MANWË
O: MOHAGET'S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA Maj.: RAJDLOVÁ TEREZA
       
V HOT´N WILD BY LUANDA
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
Ch: KRCHŇAVÁ MILADA Maj.: KRCHŇAVÁ MILADA + HUDEC MICHAL
       
V JELANY RED ITONGO
O: KANGELANI’S GENTLE THANZI BY CLAY M: ARESVUMA OLANA RED
Ch: KAMLE ELENA Maj.: KAMLE ELENA + SOSNICKAYA LUDMILA
       
V MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN
O: ELANGENI BRAVEHEART RULES M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BAHATI DELLA NILA FIBI
Ch: DIMITROVA ANN Maj.: GEBROVÁ ALENA
       
V MUHABURA PRINCELY ERIQ OF HUNGARY 'KUSCO'
O: HARMAKHIS WISDOM QUASAR M: BULAWAYO BAOBAB E-SAAVIK
Ch: PAPP VIKTÓRIA Maj.: MILOTAY MELINDA
       
VD B´XAVI HOT STAR TARREON
O: VILLAGEDOGS HOTTOPIC M: A´TARA STAR FOX GRAPE
Ch: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA Maj.: KONEČNÁ DRAHOMÍRA
       
VD HAKER RUDY UROK
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ESIS APAZO FOLWARK ZWIERZĘCY
Ch: BORTNIK-MORAJDA BOGUSLAWA Maj.: BENČIČOVÁ ADRIANA
       
VD HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJSNKÝCH LIP
O: WILLAGEDOGS KAMAKANA M: ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
Ch: NOVÁKOVÁ MARKÉTA Maj.: KLÍMOVÁ MARCELA
       
VD MAWANDA MOON BROSS ZION
O: MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: BULAWAYO BAOBAB FANA
Ch: KOBZOS GÁBOR Maj.: ORCZI VIRÁG
       
VD MOHAGET'S MAJOR MADDOX
O: RIDGEBOW'S UTAH OF WASCO M: MOHAGET'S MISS MANDY
Ch: SEGERLUND JOHANNA Maj.: KLJAIC MAJA 
       
PSY - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS
V1, CC CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
O: Chitonga Gombe M: Habeebah Asília Löwenschwanz
Ch: Tóth Ákos Maj.: Benčičová Adriana
       
PSY - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
V1, CC, BOV - SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE
O: MASHAMA MAZI RUS DHURIYA DANDY M: CALA LIVINGSTON RHODESIAN
Ch: FEČKEOVÁ DRAHOMÍRA Maj.: LABA IVAN + SOTÁKOVÁ IVANA
       
SUKY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST
VN1 SAFRANE LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: JAŠKOVÁ VERONIKA
       
VN2 ASTRID THE JOYFULL LEARRINA    
O: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH KŘEMEŠNÍK M: A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
Ch: KOLLÁROVÁ KATARÍNA Maj.: KOLLÁROVÁ KATARÍNA
       
VN3 JELANY RED CEFANIYA    
O: RED PRAYD ZHABARI RED M: JELANY RED ILAYA
Ch: KAMLE ELENA Maj.: KAMLE ELENA + VOROBYEVA OXANA
       
VN4 STAR LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: LAKOTOVÁ LÍVIA
       
VN SAMANI LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: DOROŠOVÁ SOŇA
       
SUKY - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS
VN1 BEST PUPPY - E´ZENA ARTE CASSARI
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
Ch: LIKIEROVÁ ZUZANA Maj.: LIKIEROVÁ ZUZANA
       
VN2 FOREVER MINE FLEUR ENERGY OF AFRICA  
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M: CELESTE CRYSTAL ENERGYOF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: ČEJKOVÁ DENISA
       
VN3 B´ANA ATAAHUA TARANAKI    
O: SARULA THABA NCHU YA UMLANI M: GRACE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
Ch: KLÍMOVÁ MARCELA Maj.: KLÍMOVÁ MARCELA
       
N4 ARYA STARK KHALASARI    
O: LASHAWN LAKOTA LOWENSCHWANZ M: PURE ELLEN RIPLAY HELYA RIDGE
Ch: BOMBAROVÁ NAĎA Maj.: BOMBAROVÁ NAĎA
       
SUKY - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
V1 CAJC, Víťaz mladých ŠV - EBBY THE JEWEL ENERGY OF AFRICA
O: MKANGAWI AKINWUNMI CHAKA M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: MASAŘÍK JAROSLAV + Jana
       
V2 RHIANNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: LAKOTOVÁ LÍVIA
       
VD3 BADAWI GHALIA GAUDIWA MUSANA    
O: KANI AKILAH ENCANE HASANI FOR JENGACHENGA M: FUMI SKYE MANWË
Ch: RAJDLOVÁ TEREZA Maj.: BAŽANTOVÁ KAMILA
       
VD4 KAMARIA MARINI QWANDOYA    
O: MAHLUBANDILE AYABA M: FANTASTIC ZOE QWANDOYA
Ch: PÁNKOVÁ HANA Maj.: VALENTOVÁ DANA
       
VD REDYLAND ALWAYS READY    
O: RIJSTONE WHAT A CHEEK M: RAYRIDGE DAYO CAMARIYA
Ch: YURTAEVA VALERIA Maj.: IURTAEVA VALERIIA +DIANISKOVA ERIKA
       
SUKY - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
V1 CAC CC - ASHLEY THE QUEEN OF KENTANI
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M:  FOLLOW MY HEART BY LUANDA
chov: GABRIELOVÁ MARIE maj: GABRIELOVÁ MARIE
       
V2 R.CAC, R.CC - GORGEOUS ELLIE OF PERLA AFRIKY
O: FAUZI KIJANI UZURI RIDGE M:  KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
chov: ŠTEFUŇ JURAJ maj: ŠTEFUŇOVÁ GABRIELA
       
V3 DHAKIYA NAIRA KAWERIA    
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: AKANKE NADIRA KAWERIA
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: LUŽA JAROSLAV + NĚMCOVÁ KATEŘINA
       
V4 ADELE MORANA AKANAKA    
O: FURAHA ASHIQ MANWE M: CATHY MORANA
Ch: BEDNÁŘOVÁ LUCIE Maj.: HANYŠOVÁ LUDMILA
       
V CEANA JOY OF AFRICA    
O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
Ch: VŠELKOVÁ JANA Maj.: KOVÁČIKOVÁ MARTINA
       
V CHARISSE JOY OF AFRICA    
O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
Ch: VŠELKOVÁ JANA Maj.: BENČIČOVÁ ADRIANA
       
V ESINAM LAILA MUNYATI
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDSJAX M:  A'ZARI ILANGA MUNYATI
chov: KUBÍNOVÁ MARIE maj: KUBÍNOVÁ MARIE
       
V HELENE ANUNNAKI    
O: GENS JULIA TRULY YOURS MR. MARTELL M: PODAROK IZ AFRIKI ERNA BARUTI
Ch: ŠTUSÁKOVÁ ŠÁRKA Maj.: BAGAROVÁ JANA + ŠTUSÁKOVÁ ŠÁRKA
       
V MY TARA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU    
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M: KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
Ch: HUMLÍČKOVÁ EVA Maj.: HUMLÍČKOVÁ EVA
       
VD AZIZI ASU ZULULAND
O: TUSANI X-CALIBUR RR M:  TUSANI WINNING WINNIE
chov: KRAJČÍROVÁ ZUZANA maj: KRAJČÍROVÁ ZUZANA
       
VD NUBIRA DARMA    
O: COJOCHRIPA EREVU RAFIKI M: LILI MARLEN DARMA
Ch: DLOUHÁ DAGMAR Maj.: KONTÁROVÁ KATARÍNA
       
SUKY - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
V1 CAC, CC - COCO CHANEL ARTE CASSARI
O: KANGELANI´S PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
Ch: LIKIEROVÁ ZUZANA Maj.: LIKIEROVÁ ZUZANA
       
V2 R.CAC, R.CC - TUSANI O'LALA TIARET
O: ELANGENI LION OUT OF AFRICA M: TUSANI EXTRA CHILLI
Ch: TUŠANOVÁ MONIKA Maj.: RADOŠOVSKÁ LUCIA
       
V3 NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: KANGELANI´S PERFEKT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: THEISINGER MICHAELA 
       
V4 HONEY SPICE MANWË
O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA Maj.: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA
       
V ELEGANCE LOVE EFIA OF MUNA YA KUSINI
O: BOMANI IRSANIA M: STANGERS LAND ALFA CENTAVRA
Ch: HOPPE JASMINE Maj.: RYŠAVÁ MARTA
       
V JELANY RED NICE
O: MAKAO LINE ATUIN ART M: ARESVUMA OLANA RED
Ch: KAMLE ELENA Maj.: KAMLE ELENA + SHUMAK EKATERINA
       
V O'HARA SCARLETT OD CYKASU
O: ÉCAILLE ANUNNAKI M: MINNIE OD CYKASU
Ch: JANOUŠKOVCOVÁ RENÁTA Maj.: KOZICOVÁ IVANA + PAPALA IVAN
       
V PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
O: FAN OF MANCHESTER HELYA RIDGE M: TAMBIKA NEO ARESVUMA
Ch: HELEŠICOVÁ JANA Maj.: BOMBAROVÁ NAĎA
       
V RIDGEBACK´S HIARI JOSEPHINE
O: SHELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
Ch: MACHO JOZEF Maj.: MACHO JOZEF
       
VD ANGEL NALLA MUNGU
O: ÉCAILLE ANUNNAKI M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI
Ch: TROJANOVÁ ŽANETA Maj.: KOLLÁROVÁ LENKA
       
VD ANNIE FERLIGOV
O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
Ch: ZOLOTÁR STANISLAV Maj.: ZÁMEČNÍKOVÁ TEREZA
       
VD C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: BASHIRA KWANIA KWANYONI
Ch: NETUŠILOVÁ DANUŠE Maj.: KOVÁČOVÁ MÁRIA + MELUŠ MÁRIUS
       
VD EPIC BRIANNE MAGMABONA
O: ZURITAMU IZULU M: CLOU CASSIE MAGMABONA
Ch: DUFKOVÁ EVA Maj.: DUFKOVÁ EVA
       
VD ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: A'LUCAS STAR FOX GRAPE M: BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA
Ch: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER Maj.: HANDZUŠOVÁ ESTER
       
VD LYONNESE TARISIRO EVELYN IN GOLD
O: LYONNESE IGNITE THE LIGHT M: KIMANI´S SET IN GOLD
Ch: HOLLY DEBORAH & TAUBER MAUREEN Maj.: NAVRÁTILOVÁ MARKÉTA
       
VD SAIMON'S PRAIDE HONEYBEE
O: OHGAMI LOVES BREAKING NEWS M: SAIMON'S PRAIDE VICTORIOUS SONG OF JOY
Ch: OBUKHOVA O.N. Maj.: TÁBORI JÓZSEF
       
ABSENT JELANY RED LEONELA DJESS
O: MAKAO LINE ATUIN ART M: JALANY RED DIOR OLIVIA
Ch: KAMLE ELENA Maj.: KAMLE ELENA + TYURINA VIKTORIA
       
SUKY - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
V1 CAC, CC - CAMISHA RUBI KAWERIA
O: DREAM COME TRUE BY QWANDOYA M: AKANKE NADIRA KAWERIA
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: ŠVEJDOVÁ MARTINA + FILIPEJOVÁ ZITA
       
SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1 CAC, CC, Víťaz ŠV, BOS - A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
O: B'LOWER LEO OF TAILOR MADE M: TUSANI MISS MALAWI
Ch: KOCHAN MAREK Maj.: KOLLÁROVÁ KATARÍNA
       
V2 R.CAC - CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA
O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: MASAŘÍK JAROSLAV
       
V3 ELE TORI JAMALI NADIRA    
O: MAKAO LINE WILD WIND M: RED HOT LINE FANI TEGA FOR ELE TORI
Ch: BABIY E.A. Maj.: MILOTAY MELINDA
       
V4 NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: KANGELANI ´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: LAKOTOVÁ LÍVIA
       
V BASMAH SAFIYA KAWERIA    
O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: FILIPEJOVÁ ZITA
       
V GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA  
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
Ch: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER Maj.: SZABOVÁ HENRIETA
       
V HAYATI MANWË    
O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA Maj.: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA
       
V HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
Ch: KRCHŇAVÁ MILADA Maj.: KRCHŇAVÁ MILADA
       
V JELANY RED IFA TIFFANI    
O: KANGELANI’S GENTLE THANZI BY CLAY M: ARESVUMA OLANA RED
Ch: KAMLE ELENA Maj.: KAMLE ELENA
       
V MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: BLAŠKOVÁ ŽELMÍRA
       
V PODAROK IZ AFRIKI ERNA BARUTI    
O: KADAMO IT´S NOW OR NEVER M: PODAROK IZ AFRIKI LAKESHA IMANI
Ch: VASILČIKOVA ELENA Maj.: BAGAROVÁ JANA + ŠTUSÁKOVÁ ŠÁRKA
       
SUKY - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS
V1 CC AM ZAHRA OF GLAZE ROSE    
O: MASHANGA ABAYOMI M: A CRYSTAL SPIRIT BY LUANDA
Ch: SKOČÍKOVÁ ALENA Maj.: GLASOVÁ JANA
       
V2 R.CC FOLLOW MY HEART BY LUANDA    
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA
Ch: KRCHŇAVÁ MILADA  Maj.: GABRIELOVÁ MARIE
       
V3 BAILEY MEGANN MUNGU
O: ADDY JONAS NYAMBE M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKINI
Ch: TROJANOVÁ ŽANETA Maj.: KOLLÁROVÁ LENKA
       
V4 AKANKE NADIRA KAWERIA    
O: MAIDEN´S KALAHARI KANDY M: TUSANI JOLLY JOELIN
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: FILIPEJOVÁ ZITA
       
SUKY - TRIEDA VETERÁNOV
V1 CC BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA    
O: Ntchwaidumela East Luis M: Cathy z Údolí Kocáby
Ch: Handzušová Ester Maj.: Handzušová Ester
       
V2 R.CC DREAMED YMAN BY LUANDA
O: THORNBERRY AKALA M: Hillvalley´s Angel for Luanda
Ch: KRCHŇAVÁ MILADA Maj.: KRCHŇAVÁ MILADA
       
V3 TUSANI JOLLY JOELIN    
O: HILLVALLEY´S AFRICAN BHANU ZULU M: MACUMAZAHN TUSANI PEARL
Ch: TUŠANOVÁ MONIKA Maj.: FILIPEJOVÁ ZITA
       
PSY + SUKY - TRIEDA PET / PET CLASS
1 TUSANI JUNIOR BRITTA    
O: DILLON THE MAGIC OF BAWEAN'S HOPE M: TUSANI O'LALA PARIS
Ch: TUSAN RICHARD Maj.: IURTAEVA VALERIIA + DIANISKOVA ERIKA
       
2 FRODO NEOMELE
O: KENNEBEC'S FINAL ANSWER M: BELLE NEOMELE
Ch: TREŠČEC LELA Maj.: KLJAIC MAJA 
       
3 ELROY IMANI KAWERIA    
O: RINGERIKE MIA MIKENO M: BASMAH SAFIYA KAWERIA
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: VELSMIDOVÁ ZUZANA + BERENIKA
       
4 ACHARLIE TYRKYS KHALASARI    
O: LASHAWN LAKOTA LÖWENSCHWANZ M: PURE ELLEN RIPLEY HELYA RIDGE
Ch: BOMBAROVÁ NAĎA Maj.: KOVÁČOVÁ RENATA
       
       
SÚŤAŽE    
       
Najkrajší pes zo slovenského chovu SRDCE AFRIKY AMIGO SUNSHINE
Najkrajšia suka zo slovenského chovu A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
       
Mladý vystavovateľ    
1. Sofia Krchňavá    
2. Nelka Krchňavá    
3. Marek Erdelyi    
Najkrajšia mladá hlava pes    
1. Ridgeback´s Hiari Laikyn    
2. Aegon Targaryen Khalasari    
3. Kiss Me Romeo Slunce Zambezi    
Najkrajšia mladá hlava suka    
1. Aria Stark Khalasari    
2. Ashley the Queen of Kentani    
3. Ebby the Jewell Energy of Africa    
Najkrajšia hlava pes    
1. Jelany Red Uno    
2. Ridgeback´s Hiari Joey    
3. Max z Tikovického vršku    
Najkrajšia hlava suka    
1. Georgeous Ellie of Perla Afriky    
2. Hennessey Sunrise by Luanda    
3. A´One Alecia Beth Malawi Way    
Najkrajší ridge    
1. Tusani O´Lala Tiaret    
2. Kiss Me Romeo Slunce Zambezi    
3. Elroy Arte Cassari    
Najkrajší pohyb    
1. Villagedogs O´Red October    
2. Ridgeback´s Hiari Joey    
3. Ele Tori Jamali Nadira    
Najkrajší pár psov    
1. Jelany Red Itongo + Jelany Red Ifa Tiffani    
2. Hook Kamakana z Valdšt. Lip + B´Ana Ataahua Taranaki
Najlepšia chovateľská skupina    
1. JELANY RED - Elena Kamle    
2. LUANDA - Milada Krchňavá    
3. LÖWENSCHWANZ - Lívia Lakotová    

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Prihlásenie

Akcie klubu

14.03.2020
Členská schôdza SKCHR – Trnava

 4/2020
Seminár pre chovateľov

23.05.2020
Klubová výstava SKCHR

13.06.2020
Bonitácia – Nitra

1.-2.08.2020
Víkend s RR

17.10.2020
Špeciálna výstava SKCHR

07.11.2020
Bonitácia

14.11.2020
Konferencia SKCHR

Čítanosť článkov
1437264

Práve tu je 79 návštevníkov a 3 členov on-line

  • 801
  • 937
  • 982