foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Novinky 2022

8.4.2018 CACIB Nitra, rozh.: Aidietienė Julija

CACIB NITRA 8.4.2018
Rozhodca: Aidietienė Julija (LT)
počet prihlásených psov: 38
výsledky spracovala: J. Bagarová
za zaslanie výsledkov ďakujeme D. Mullerovej a J. Všelkovej
 
PSY - TRIEDA DORAST
VN1 CHAKA KAN ARTE CASSARI    
O: Kangelani´s Perfect Choise M: Red Hot Line Kerri-Bella
Ch: Likierovci Zuzana a Martin Maj.: Laco juraj + Lacová Miluše
       
VN2 ORPHEUS LAKOTA LÖWENSCHWANZ  
O: Kangelani´s Perfect Choise M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
Ch: Lakotová Lívia Maj.: Štempelová Lucia
       
PSY - TRIEDA MLADÝCH
V1 CAJC - CATCH ME DREAMING LEBOMBO
O:
Elangeni Braveheartrules M: Dykumos Sucha Blonde Ambition
Ch: Pártlová Šárka Maj: Konečná Drahomíra
       
V2 HOT´N WILD BY LUANDA    
O: Jelany Red Djimbo Farey M: Dreamed Yman by Luanda
Ch: Krchňavá Milada Maj.: Krchňavá Milada
       
V3      KANGELANI´S SADIKI BY RED    
O: Heshimayakimba Energy of Red M: Kangelani´s Joyful Juma
Ch: Marit Hjartoy Maj.: Zuzana Likierová, Marit Hjartoy
       
PSY - TRIEDA STREDNÁ
V1 CAC C´MARLEY CANIS MAJOR TARREON
O: Berny od Řeky Novohradky M:  A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Svobodová Michaela
       
V2 res. CAC ALLIE FERLIGOV
O: Alpha of Shingamonga M:  Any-Lysippe Saranga Chien Curly
chov: Zolotár Stanislav maj: Juraj Laco a Miluše Lacová
       
V3 MUTEGI DARMA
O: Musanga Muroora Imbaleki M:  Lili Marlen Darma
chov: Darma Dlouhá maj: Kucejová Petra
       
ABSENT BALU AFRIKANAS SUNNY HAUS
O: Ecaille Anunnaki M:  Aida Anapaiston
chov: Dryja Beata maj: Krystecka Jolanta+Szydlowska A.
       
PSY - TRIEDA OTVORENÁ
V1 CAC CACIB BOB - NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Captain Pasha Qwandoya M: Chelsea z Korycanských skal
Ch: Jistebnická Jitka Maj.: Drábková Iva
       
V2 res.CAC - HIGHWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI
O: A´Hill Mozambique Star M: Emma True Angel Slunce Zambezi
Ch: Šestáková Lenka Maj.: Jílková Alena
       
V3     GATEWAY TO HEAVEN SLUNCE ZAMBEZI
O: Usakose Air of Success of Gondwana M: Rex Ventors Trinity
Ch: Šestáková Lenka Maj.: Belajová Milena
   
VD4 TOLERTON DARK HUNTER OF COURSE
O: Mazel Tov´s Special Agent by Chiastolite M: Tlerton SV That Girl of Course
Ch: Turpon Barbara Maj.: Kazojč Katarzyna
       
ABSENT EROS NERO SOUTH MORAVIA
O: Kifahari Kuzaa Eros Dahabu M: Ashanti South Moravia
Ch: Cagalová Gabriela Maj.: Holičková Zuzana
       
PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1 CAC res.CACIB - ARTABAN CIEPLY DOM
O: The Black Pearl of Course M: Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl
Ch: Gwarda Gruszynska Edyta Maj.: Járová Brychtová Kateřina
       
V2 res.CAC AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ PAWS
O: Habi Alex Asilia Löwenschwanz M: Jemma Aquila Bojnice
Ch: Buzášiová Denisa Maj.: Samek Martin
       
V3      ASTON MARTIN CIEPLY DOM
O: The Black Pearl of Course M: Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl
Ch: Gwarda Gruszynska Edyta Maj.: Kazojč Katarzyna
       
SUKY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST
VN1 CEANA JOY OF AFRICA    
O: Chibale Habeebah of Shingamonga M: Achird Joy of Africa
Ch: Všelková Janka Maj.: Benčičová Adriana+Všelková Janka
       
SUKY - TRIEDA DORAST
VN1 GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA
O: Luksus z Werwa M: Es Elisha Tatranská Afrika
Ch: Handzušovci Ján a Ester Maj.: Szabová Henrieta
       
VN2 AMELI BENTLEY AKA-MOON    
O: Kani Akilah Dahabu Bentley M: Aka-Lamy Saranga Chien Curly
Ch: Hambálková Miroslava Maj.: Hambálková Miroslava
       
VN3 COCO CHANEL ARTE CASSARI    
O: Kangelani´s Perfect Choise M: Red Hot Line Kerri-Bella
Ch: Likierová Zuzana Maj.: Likierová Zuzana
       
SUKY - TRIEDA MLADÝCH
V1 CAJC - C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI
O: Macumazahn Qwandoyas Top Gun M: Bashira Kwania Kwanyoni
Ch: Netušilová Danuše Maj.: Kováčová Mária+Márius Meluš
       
V2 HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA    
O: Jelany Red Djimbo Farey M: Dreamed Yman by Luanda
Ch: Krchňavá Milada Maj.: Krchňavá Milada
       
V3                ELE TORI JAMALI NADIRA
O: Makao Line Wild Wind M: Red Hot Line Fani Tega for Ele Tori
Ch: Babiy E.A. Maj.: Milotay Melinda
       
V4 ACYRA SLUNCE PODORLICKA    
O: Bakari Shane Munyati M: Colette South Moravia
Ch: Vernerová Věra Maj.: Vernerová Věra
       
VD NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: Kangelani´s Perfekt Choise  M: Corca "Habeebah" of Shingamonga
Ch: Lakotová Lívia Maj.: Petrová Michaela
       
VD BACCARA TAURUSROSE    
O: Bakari Shane Munyati  M: Colette South Moravia
Ch: Vernerová Věra Maj.: Vernerová Věra
       
SUKY - TRIEDA STREDNÁ
V1 CAC CACIB BOS - CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA
O: Zamboo of Malabo APD M: Aischa Energy of Africa
Ch: Masařík  Jaroslav Maj.: Masařík Jaroslav
       
V2 res.CAC - NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Kangelani´s Perfekt Choise  M: Corca "Habeebah" of Shingamonga
Ch: Lakotová Lívia Maj.: Lakotová Lívia
       
V3 AGIE II FERLIGOV
O: Alpha of Shingamonga M:  Any-Lysippe Saranga Chien Curly
chov: Zolotár Stanislav maj: Zolotár Stanislav
       
SUKY - TRIEDA OTVORENÁ
V1 CAC CANDLE OF LIFE MUNYATI
O: Inkosi Muugi Slunce Života M: A´Zari Ilanga Munyati
Ch: Kubínová Marie Maj.: Kubínová Marie
       
V2 ADDISON OF PRESSBURGERS´S PAWS
O: Habi Alex Asilia Löwenschwanz M: Jemma Aquila Bojnice
Ch: Buzášiová Denisa Maj.: Buzášiová Denisa
       
V3 BEE HOT STAR TARREON
O: Villagedogs Hottopic M: A´Tara Star Fox Grape
Ch: Pšeničková Stanislava Maj.: Svobodová Michaela
       
ABSENT ELIZABETH ROSE SOUTH MORAVIA
O: Kifahari Kuzaa Eros Dahabu M: Ashanti South Moravia
Ch: Cagalová Gabriela Maj.: Cagalová Gabriela
       
SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1 CAC res.CACIB - COLETTE SOUTH MORAVIA
O: Fana Zulu Hakimba Spooner M: Ashanti South Moravia
Ch: Cagalová Gabriela Maj.: Vernerová Věra
       
V2 res.CAC - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
O: Kangelani´s Perfekt Choise  M: Red Hot Line Kerri-Bella
Ch: Likierovci Zuzana & Martin Maj.: Vojtášová Sabina
       
V3 MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: Mkangawi Akiiki Alvin M: Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
Ch: Lakotová Lívia Maj.: Blašková Želmíra
       
ABSENT FOLLOW MY HEART BY LUANDA 
O: Azizi Nille Kwanyoni M: Dreamed Yman by Luanda
Ch: Krchňavá Milada Maj.: Gabrielová Marie

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

17.09.2022
XXVII.ŠV SKCHR
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
rozhodca:
Vanessa Moyano Gonzalvez (ES) - Kennel Molema Mua Rôo

**************

18.09.2022
BONITÁCIA
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
Prihlasovanie cez Elbreed spustené od 01.08.2022 uzávierka 11.09.2022

Čítanosť článkov
2030578

Práve tu je 80 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR