foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



4.6.2017 CACIB Nitra rozh.: N. Jovanovič

CACIB NITRA "Derby Winner Show 2017" + kvalifikácia CRUFTS - 4.6.2017
Rozhodca: Nemanja Jovanovič, RS      
Počet prihlásených psov: 48      
Výsledky spracovala Mária Kováčová      
       
       
PSY - TRIEDA MLADÝCH      
V1, CAJC, BOJ - FAUZI KIJANI UZURI RIDGE
O: Jelany Red Djimbo Farey M: Asali Ipyana Makorikori
chov: Grochowska Marta maj: Sobczyk Edyta
       
V2 - IVI´S FAITH FOR LIFE SLUNCE ZAMBEZI
O: Kennebec´s Final Answer M:  Eternity Leila Slunce Zambezi
chov: Šestáková Lenka maj: Šmitalová Iveta
       
V3 - DUMISANI CHEWE MUNYATI
O: Copyright Reserved Nyathi M: A´Zari Ilanga Munyati
chov: Kubínová Marie maj: Homolová Forstingerová Anna
       
V4 - C´MARLEY CANIS MAJOR TARREON
O: Berny od Řeky Novohradky M: A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Svobodová Michaela
       
V - ALLIE FERLIGOV
O: Alpha of Shingamonga M:  Any-Lysippe Saranga Chien Curly
chov: Zolotár Stanislav maj: Juraj Laco a Miluše Lacová
       
V - RIDGEBACK´S HIARI JOEY
O: Selridge Aussie Rebel M: Ridgeback´s Hiari Chanya
chov: Macho Jozef maj: Slaninová Simona
       
abs. - COMMODUS AMON ENERGY OF AFRICA
O: Zamboo of Malabo APD M: Aicha Energy of Africa
chov: Masařík Jaroslav maj: Bírová Gabriela
       
       
PSY - TRIEDA STREDNÁ      
V1, CAC - NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL
O: Captain Pascha Qwandoya M: Chelsea z Korycanských Skal
chov: Jistebnická Jitka maj: Drábková Eva
       
V2, res.CAC - AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS
O: Habi Alex Asília Löwenschwanz M:  Jemma Aquila Bojnice
chov: Buzášiová Denisa maj: Samek Martin
 
V3 - EROS NERO SOUTH MORAVIA 
O: Kifahara Kuzaa Eros Dahabu M:  Ashanti South Moravia
chov: Cagalová Gabriela maj: Holičková Zuzana
       
V4 - HIGHWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI
O: A´Hil Mozambique Star M: Emma True Angel Slunce Zambezi
chov: Šestáková Lenka maj: Jílková Alena
       
PSY - TRIEDA OTVORENÁ      
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG1 - MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN
O. Elangeni Braveheart Rules M: Maanhaar Primo-Creatus Bahati Della Nila Fibi
chov: Dimitrova Anna maj: Gebrová Alena
       
V2, res.CAC - EASY TO LOVE ENZO QWANDOYA
O: Kadamo It´s Now or Never M: Ashari Pearl for Qwandoya
chov: Pánková Hana maj: Vítovcová Blanka
       
V3 - B´XAVI HOT STAR TARREON
O: Villagedogs Hottopic M: A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Konečná Drahomíra
       
abs. - BAAKIR PRO AMICITIA
O: Habi Alex Asilia Lowenschwanz M: Abbi Pro Fortuna
chov: Kubíčková Ivana maj: Dvořáková Dagmar
       
abs. - GEORGE CLOONEY SLUNCE ZAMBEZI
O: Usakose Air of Success of Gondwana M:  Rex Ventors Trinity
chov: Šestáková Lenka maj: Pavlišová Iveta
       
       
PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1, CAC, res.CACIB - MAKAO LINE WILD WIND
O: Makao Line Atuin Art M: Aresvuma Remba Aleksandra
chov: Miakotkina Julia maj: Platonova Irina+Semchenko N.
       
V2, res.CAC - GASPAR LEO GINGER
O: CynamonCieply Dom M: Noon Leo Ginger
chov: Pyzik Ewelina maj: Ostapczuk-Gebka Ewa+Madejski Janusz
       
V3 - ANGEL DIAMOND RED WHEAT
O: Ecaille Anunnaki M: Image Darma
chov: Střelecká Barbara Marie maj: Střelecká Barbara Marie
       
V4 - ARTABAN CIEPLY DOM
O: The Black Peal of Course M: Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl
chov: Gwarda-Gruszczyńska Edyta maj: Járová Brychtová Kateřina
       
V - B ́LOWER LEO OF TAILOR MADE
O: Kennebec´s Finnal Answer  M:  Rex Ventors Oona
chov: Vlčková Kateřina maj: Maroszczyková Irena 
       
V - HOMER PREGOWCE Z JASIENIA
O: Gepard Pregowce z Jasienia M: A by B Unique Resh Zone
chov: Szienkiewicz Renata maj: Szienkiewicz Renata
       
V - HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKYCH LIP
O: Villagedogs Kamakana M: Eliviann z Vladštejnských Lip
chov: Nováková Markéta maj: Klímová Marcela
       
       
___________________________________________________________________________
       
SUKY - TRIEDA ŠTENIAT
VN1 - C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI
O: Macumazahn Qwandoyas Top Gun M: Bashira KwaNia KwaNyoni
chov: Netušilová Danuše maj: Meluš Márius+Kováčová Mária
       
SUKY - TRIEDA DORAST
VN1 - MI AMORE MUDIWA FEZA
O: Captain Pasha Qwandoya M: Djembe Meteors Samba Pa Ti-Santanas
chov: Michalak Joanna maj: Michalak Joanna+Michalak-Szmaciňski D.
       
VN2 - BACCARA TAURUSROSE
O: Bakary Shane Munyati M: Dakota Lady Harley Wandellmere
chov: Liznová Veronika maj: Liznová Veronika
       
SUKY - TRIEDA MLADÝCH
V1, CAJC - DAMISI LADY OF MANISI
O: Shangani - Eshe Yachter M:  Akilah of Manisi
chov: Santner Marion maj: Aigner Christian+Apfolterer Robert
       
V2 - MERISSE DARMA
O: Musanga Muroora Imbaleki M: Lili Marlen Darma
chov: Dlouhá Dagmar maj: Bachoríková G.+Bachoríková G.
       
V3 - CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA
O: Zamboo of Malabo APD M: Aischa Energy of Africa
chov: Masařík Jaroslav maj: Masařík Jaroslav
       
SUKY - TRIEDA STREDNÁ
V1, CAC, CACIB, BOS - INDIA AMBER PREGOWCE Z JASIENIA
O: Glenaholm Taariq M: A by B Unique Resh Zone
chov: Szienkiewicz Renata maj: Chrobot Malgorzata
       
V2, res.CAC - ELIZABETH ROSE SOUTH MORAVIA
O: Kifahari Kuzaa Eros Dahabu M:  Ashanti South Moravia
chov: Cagalová Gabriela maj: Cagalová Gabriela
       
V3 - A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
O: B´Lower Leo of Tailor Made M: Tusani Miss Malawi
chov: Kochan Marek maj: Kollárová Katarína
       
V4 - ADDISON OF PRESSBURGERS' PAWS
O: Habi Alex Asília Löwenschwanz M: Jemma Aquila Bojnice
chov: Buzášiová Denisa maj: Buzášiová Denisa
       
V- MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: Mkangawi Akiiki Alvin M:  Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz
chov: Lakotová Lívia maj: Blašková Želmíra
       
SUKY - TRIEDA OTVORENÁ
V1, CAC - ECHO NAGONIA DELIGHT ELIKOLANI KONA PRESCOVIA
O: Oghami Loves Breaking News M:  Jeweiridge Brilliant Ohara
chov: Kotelnikova L.V. maj: Platonova Irina+Kotelnikova L.V.
       
V2, res.CAC - IDA PREGOWCE Z JASIENIA
O: Glenaholm Taariq M: A by B Unique Resh Zone
chov: Szienkiewicz Renata maj: Szienkiewicz Renata
       
V3 - BAILEY MEGANN MUNGU
O: Addy Jonas Nyambe M: C'Chinara Bahati Jeny's Zakini
chov: Trojanová Žaneta maj: Kollárová Lenka
       
V4 - BAAKI HOTSTAR TARREON
O: Hot Topic Villagedogs M: A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Fejfar Pavel
       
V - CANDLE OF LIFE MUNYATI
O: Inkosi Muugi Slunce Života M: A´Zari Ilanga Munyati
chov: Kubínová Marie maj: Kubínová Marie
       
abs. - BEE HOTSTAR TARREON      
O: Hot Topic Villagedogs M: A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Svobodová Michaela
       
abs. - SHUMBA DIKETI KIMBA
O: Azizi z Ivanovické Brány M: Lionpride Lexus
chov: Denzer Barbara maj: Denzer Barbara
       
SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1, CAC, res.CACIB - ADILLA STAR MUNGU
O: Eccaile Annunaki M: C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi
chov: Trojanová Žaneta maj: Veselá Agnieszka
       
V2, res.CAC - SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY
O: Excalibur Annunaki M: Eza Apazo Folwark Zwierzecy
chov: Szweda Krzysztof maj: Michalak Joanna
       
V3 - RAYRIDGE DAYO CAMARIYA
O: Patrick Die Groot Wenner M:  Ridge´s Star Zidana Rous
chov: Lakoza Alla O. maj: Jurtaeva Valeria
       
V4 - FOLLOW MY HEART BY LUANDA
O: Azizi Nille Kwanyoni M: Dreamed Yman By Luanda
chov: Krchňavá Milada maj: Gabrielová Marie
       
V - GRACE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: African Farmers Guardian Akono M: Eliviann z Vladštejnských Lip
chov: Nováková Markéta maj: Klímová Marcela
       
V - JEMMA AQUILA BOJNICE
O: Mashama Mazi Rus Dhuriya Dandy M:  Gessy Aquila Bojnice
chov: Bagár Martin maj: Buzášiová Denisa
       
abs. - APRIL YMA SUMAC TARREON
O: Berny od Řeky Novohradky M: A´Tara Star Fox Grape
chov: Pšeničková Stanislava maj: Pšeničková Stanislava

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Najbližšie akcie KLUBU

Pre rok 2018:
10.03. Členská schôdza

24.03. Seminár pre chovateľov
26.05. XXIV. Klubová výstava
02.06. Bonitácia
03-05.08. Víkend s RR
13.10. XXIII Špeciálna výstava
13.10. Bonitácia

Prihlásenie

Návštevnosť

Today1114
Yesterday943
This week6844
This month22913
Total387869

sobota, 21. október 2017, 17:40

Práve tu je 73 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Čítanosť článkov
789179