foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



2.6.2017 CACIB Nitra rozh.:E.-M. Klepp

CACIB NITRA "President Cup 2017" - 2.6.2017                                 
Rozhodca: Klepp Eli-Marie (NO)                             
Počet prihlásených psov: 48                                     
Za spracovanie výsledkov ďakujeme Márii Kováčovej                                    

PSY - TRIEDA MLADÝCH                               

V1, CAJC, BOJ, BOS - FAUZI KIJANI UZURI RIDGE                               

O:           Jelany Red Djimbo Farey              M:          Asali Ipyana Makorikori

chov:     Grochowska Marta                         maj:       Sobczyk Edyta


V2 - RIDGEBACK´S HIARI JOEY                                   

O:           Selridge Aussie Rebel                     M:          Ridgeback´s Hiari Chanya

chov:     Macho Jozef                                      maj:       Slaninová Simona

                                              

V3 - DUMISANI CHEWE MUNYATI                                          

O:           Copyright Reserved Nyathi         M:          A´Zari Ilanga Munyati

chov:     Kubínová Marie                                maj:       Homolová Forstingerová Anna

                                              

V4 - C´MARLEY CANIS MAJOR TARREON                              

O:           Berny od Řeky Novohradky        M:          A´Tara Star Fox Grape

chov:     Pšeničková Stanislava                    maj:       Svobodová Michaela

                                              

V - ALLIE FERLIGOV                                       

O:           Alpha of Shingamonga                  M:          Any-Lysippe Saranga Chien Curly

chov:     Zolotár Stanislav                              maj:       Juraj Laco a Miluše Lacová

                                              

VD - IVI´S FAITH FOR LIFE SLUNCE ZAMBEZI                                       

O:           Kennebec´s Final Answer             M:          Eternity Leila Slunce Zambezi

chov:     Šestáková Lenka                              maj:       Šmitalová Iveta

                                              

abs. - COMMODUS AMON ENERGY OF AFRICA                                 

O:           Zamboo of Malabo APD                 M:          Aicha Energy of Africa

chov:     Masařík Jaroslav                              maj:       Bírová Gabriela

                                              

PSY - TRIEDA STREDNÁ                                

V1, CAC - NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL                              

O:           Captain Pascha Qwandoya          M:          Chelsea z Korycanských Skal

chov:     Jistebnická Jitka                                maj:       Drábková Eva

                                              

V2, res.CAC - HIGHWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI                                         

O:           A´Hil Mozambique Star                 M:          Emma True Angel Slunce Zambezi

chov:     Šestáková Lenka                              maj:       Jílková Alena

                                              

V3 - AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS                                     

O:           Habi Alex Asília Löwenschwanz M:          Jemma Aquila Bojnice

chov:     Buzášiová Denisa                             maj:       Samek Martin

                                              

V4 - EROS NERO SOUTH MORAVIA                                        

O:           Kifahara Kuzaa Eros Dahabu       M:          Ashanti South Moravia

chov:     Cagalová Gabriela                           maj:       Holičková Zuzana

                                              

PSY - TRIEDA OTVORENÁ                                            

V1, CAC - MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN                                    

O.           Elangeni Braveheart Rules           M:          Maanhaar Primo-Creatus Bahati Della Nila Fibi

chov:     Dimitrova Anna                                maj:       Gebrová Alena

                                              

V2, res.CAC - BAAKIR PRO AMICITIA                                      

O:           Habi Alex Asilia Lowenschwanz M:          Abbi Pro Fortuna

chov:     Kubíčková Ivana                               maj:       Dvořáková Dagmar

                                              

V3 - HOMER PREGOWCE Z JASIENIA                                     

O:           Gepard Pregowce z Jasienia        M:          A by B Unique Resh Zone

chov:     Szienkiewicz Renata                       maj:       Szienkiewicz Renata

                                              

V4 - EASY TO LOVE ENZO QWANDOYA                                 

O:           Kadamo It´s Now or Never          M:          Ashari Pearl for Qwandoya

chov:     Pánková Hana                                  maj:       Vítovcová Blanka

                                              

V - B´XAVI HOT STAR TARREON                                

O:           Villagedogs Hottopic                      M:          A´Tara Star Fox Grape

chov:     Pšeničková Stanislava                    maj:       Konečná Drahomíra

                                              

VD - GEORGE CLOONEY SLUNCE ZAMBEZI                                          

O:           Usakose Air of Success of Gondwana     M:          Rex Ventors Trinity

chov:     Šestáková Lenka                              maj:       Pavlišová Iveta

                                              

                                              

PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV                                        

V1, CAC, CACIB - MAKAO LINE WILD WIND                                         

O:           Makao Line Atuin Art                     M:          Aresvuma Remba Aleksandra

chov:     Miakotkina Julia                               maj:       Platonova Irina+Semchenko N.

                                              

V2, res.CAC, res.CACIB - ANGEL DIAMOND RED WHEAT                                

O:           Ecaille Anunnaki                              M:          Image Darma

chov:     Střelecká Barbara Marie               maj:       Střelecká Barbara Marie

                                              

V3 - GASPAR LEO GINGER                                          

O:           CynamonCieply Dom                     M:          Noon Leo Ginger

chov:     Pyzik Ewelina                                    maj:       Ostapczuk-Gebka Ewa+Madejski Janusz

                                              

V4 - HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJNSKYCH LIP                                

O:           Villagedogs Kamakana                   M:          Eliviann z Vladštejnských Lip

chov:     Nováková Markéta                         maj:       Klímová Marcela

                                              

___________________________________________________________________________   

                                              

SUKY - TRIEDA ŠTENIAT                               

VN1 - NAIRA LAKOTA LOWENSCHWANZ                              

O:           Kangelani´s Perfekt Choise          M:          Corca "Habeebah" of Shingamonga

chov:     Lakotová Lívia                                   maj:       Petrová Michaela

                                              

SUKY - TRIEDA DORAST                               

VN1 - BACCARA TAURUSROSE                                 

O:           Bakary Shane Munyati                  M:          Dakota Lady Harley Wandellmere

chov:     Liznová Veronika                             maj:       Liznová Veronika

                                              

VN2 - MI AMORE MUDIWA FEZA                                            

O:           Captain Pasha Qwandoya            M:          Djembe Meteors Samba Pa Ti-Santanas

chov:     Michalak Joanna                              maj:       Michalak Joanna+Michalak-Szmaciňski D.

                                              

SUKY - TRIEDA MLADÝCH                                           

V1, CAJC - CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA                               

O:           Zamboo of Malabo APD                 M:          Aischa Energy of Africa

chov:     Masařík Jaroslav                              maj:       Masařík Jaroslav

                                              

VD3 - DAMISI LADY OF MANISI                                

O:           Shangani - Eshe Yachter               M:          Akilah of Manisi

chov:     Santner Marion                                maj:       Aigner Christian+Apfolterer Robert

                                              

V2 - IVI´S BEAUTY IYELIZ SLUNCE ZAMBEZI                                         

O:           Kennebec´s Final Answer             M:          Eternity Leila Slunce Zambezi

chov:     Šestáková Lenka                              maj:       Nejedlá Ivana

                                              

SUKY - TRIEDA STREDNÁ                                             

V1, CAC - A´ONE ALECIA BETH MALAWI WAY                                     

O:           B´Lower Leo of Tailor Made        M:          Tusani Miss Malawi

chov:     Kochan Marek                                  maj:       Kollárová Katarína

                                              

V2, res.CAC - IDA PREGOWCE Z JASIENIA                                            

O:           Glenaholm Taariq                            M:          A by B Unique Resh Zone

chov:     Szienkiewicz Renata                       maj:       Szienkiewicz Renata

                                              

VD3 - MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ                                             

O:           Mkangawi Akiiki Alvin                    M:          Kabisa Perla Afriky Löwenschwanz

chov:     Lakotová Lívia                                   maj:       Blašková Želmíra

                                              

VD4 - ADDISON OF PRESSBURGERS' PAWS                                         

O:           Habi Alex Asília Löwenschwanz M:          Jemma Aquila Bojnice

chov:     Buzášiová Denisa                             maj:       Buzášiová Denisa

                                              

abs. - ELIZABETH ROSE SOUTH MORAVIA                                           

O:           Kifahari Kuzaa Eros Dahabu        M:          Ashanti South Moravia

chov:     Cagalová Gabriela                           maj:       Cagalová Gabriela

                                              

SUKY - TRIEDA OTVORENÁ                                        

V1, CAC - BAAKI HOTSTAR TARREON                                     

O:           Hot Topic Villagedogs                    M:          A´Tara Star Fox Grape

chov:     Pšeničková Stanislava                    maj:       Fejfar Pavel

                                              

V2, res.CAC - BONNY GOLDEN STAR ENERGY OF AFRICA                               

O:           A'Hil Mozambique Star                 M:          Aischa Energy of Africa

chov:     Masařík Jaroslav                              maj:       Drábková Pavla

                                              

V3 - HOPE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP                                      

O:           Vilagedogs Ka Makana                  M:          Eliviann z Valdštejnských Lip

chov:     Nováková Markéta                         maj:       Nováková Markéta

                                              

V4 - BAILEY MEGANN MUNGU                                

O:           Addy Jonas Nyambe                       M:          C'Chinara Bahati Jeny's Zakini

chov:     Trojanová Žaneta                            maj:       Kollárová Lenka

                                              

V - INDIA AMBER PREGOWCE Z JASIENIA                                            

O:           Glenaholm Taariq                            M:          A by B Unique Resh Zone

chov:     Szienkiewicz Renata                       maj:       Chrobot Malgorzata

                                              

VD - CANDLE OF LIFE MUNYATI                               

O:           Inkosi Muugi Slunce Života          M:          A´Zari Ilanga Munyati

chov:     Kubínová Marie                                maj:       Kubínová Marie

                                              

VD - ECHO NAGONIA DELIGHT ELIKOLANI KONA PRESCOVIA                                     

O:           Oghami Loves Breaking News    M:          Jeweiridge Brilliant Ohara

chov:     Kotelnikova L.V.                               maj:       Platonova Irina+Kotelnikova L.V.

                                              

SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV                                     

V1, CAC, CACIB, BOB - ADILLA STAR MUNGU                                     

O:           Eccaile Annunaki                             M:          C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi

chov:     Trojanová Žaneta                            maj:       Veselá Agnieszka

                                              

V2, res. CAC - APRIL YMA SUMAC TARREON                                      

O:           Berny od Řeky Novohradky        M:          A´Tara Star Fox Grape

chov:     Pšeničková Stanislava                    maj:       Pšeničková Stanislava

                                              

V3 - SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY                                    

O:           Excalibur Annunaki                         M:          Eza Apazo Folwark Zwierzecy

chov:     Szweda Krzysztof                            maj:       Michalak Joanna

                                              

V4 - MINNIE OD CYKASÚ                                            

O:           Inanda Mellberg Edelrood           M:          Izzy Iff od Cykasú

chov:     Janouškovcová Renata                  maj:       Janouškovcová Renata

                                              

V - FOLLOW MY HEART BY LUANDA                                      

O:           Azizi Nille Kwanyoni                       M:          Dreamed Yman By Luanda

chov:     Krchňavá Milada                              maj:       Gabrielová Marie

                                              

V - GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP                                      

O:           African Farmers Guardian Akono M:       Eliviann z Vladštejnských Lip

chov:     Nováková Markéta                         maj:       Nováková Markéta

                                              

V - GRACE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP                                      

O:           African Farmers Guardian Akono M:       Eliviann z Vladštejnských Lip

chov:     Nováková Markéta                         maj:       Klímová Marcela

                                              

V - JEMMA AQUILA BOJNICE                                     

O:           Mashama Mazi Rus Dhuriya Dandy M:   Gessy Aquila Bojnice

chov:     Bagár Martin                                     maj:       Buzášiová Denisa

                                              

V - RAYRIDGE DAYO CAMARIYA                               

O:           Patrick Die Groot Wenner           M:          Ridge´s Star Zidana Rous

chov:     Lakoza Alla O.                                   maj:       Jurtaeva Valeria

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Prihlásenie

Návštevnosť

Today315
Yesterday1355
This week315
This month22331
Total303686

pondelok, 21. august 2017, 06:46

Práve tu je 76 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Čítanosť článkov
699557